opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wojas

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 2071 ocen
Opinie(4726)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(4726)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Sprzedaż/Oferta
  • .
  • Kontakt

O nas

Nagrody i wyróżnienia

Sprzedaż/Oferta

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Nowy Sącz
  • Nowy Targ
  • Oświęcim
  • Skawina
  • Zakopane
  • Żywiec
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Targ
  • Waksmund
  • Ludźmierz
  • Zaskale
  • Ostrowsko
  • Trute
  • Lasek
  • Krauszów
  • Klikuszowa
  • Gronków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Wojas Trade
Bielsko-Biała - Wojas Trade
Bydgoszcz - Wojas Trade
Cieszyn - Wojas
Dębica - Wojas Trade
Elbląg - Wojas
Ełk - Wojas
Gdańsk - Wojas Trade
Gdynia - Wojas Trade
Gliwice - Wojas Trade
Gorlice - Wojas Trade
Gorzów Wielkopolski - Wojas Trade
Grudziądz - Wojas Trade
Iława - Wojas Trade
Katowice - Wojas Trade
Kąty Wrocławskie - Wojas
Kielce - Wojas Trade
Kłodzko - Wojas Trade
Konin - Wojas Trade
Koszalin - Wojas Trade

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Targ
  4. /
  5. Opinie o Wojas S.A.

Opinie

Opinie o Wojas Nowy Targ

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 6
    • 7
    • 8
    • …
    • 48

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Wojas S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Wanda

    12.08.2022 10:25

    Inne

    3 miesiące temu kupiłam piękne czarne szpilki. Pani w sklepie doradziła specjalny preparat, który pielęgnuje skórę i dodatkowo chroni obuwie. Jestem bardzo zadowolona z obsługi i zakupu
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    26.07.2022 11:45

    Kandydat

    Czy jest jakiś określony dress code w pracy?
    ReviewUserIcon
    babe

    09.08.2022 13:49

    Kandydat

    Koleżanka kiedyś wspominała, że swoje ale nie wiem jak to wygląda w praktyce
    ReviewUserIcon
    maki

    10.08.2022 11:29

    Kandydat

    ok, dzięki
    ReviewUserIcon
    Julia

    02.08.2022 09:34

    Pracownik

    Hej, czy ktoś miał obniżoną premię za nie wykonania wskaznika efektywności?
    ReviewUserIcon
    Kasia

    09.08.2022 12:09

    Pracownik

    Słyszałam że zaczynają obcinać premie np powód za mała efektywność . Szukają oszczędności
    ReviewUserIcon
    Ona

    09.08.2022 14:27

    Pracownik

    Nie słyszałam o takim przypadku, ale firma moglaby przyswoic czeste niskie wskazniki, takie czasy nastaly i trzeba sie cieszyc ze sie w ogóle sprzeda
    ReviewUserIcon
    Lena

    05.07.2022 23:35

    Kandydat

    Dzień dobry, w jakich godzinach praca w centrali? Standardowo?
    ReviewUserIcon
    kian

    25.07.2022 08:46

    Pracownik

    tylko zamieszanie robisz nie doczytując kontekstu
    ReviewUserIcon
    nevo

    27.07.2022 20:55

    Kandydat

    Na goworku to chyba standard :)
    ReviewUserIcon
    Anne

    17.06.2022 14:00

    Kandydat

    Czy jest szansa na umowę o pracę, czy raczej stawiają tylko na umowę zlecenie?
    ReviewUserIcon
    SV

    27.06.2022 09:36

    Pracownik

    stronę*
    ReviewUserIcon
    stud

    30.06.2022 15:26

    Kandydat

    nie znam się na tym to pytam, ale dzięki
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.06.2022 10:01

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    SV

    27.06.2022 09:37

    Pracownik

    Sam jesteś minionek, a właściwie minionek.
    ReviewUserIcon
    SV

    27.06.2022 09:41

    Pracownik

    A ty mi trochę przypominasz zdruzgotanego frustrata, który po odejściu z firmy obraża obecnych pracowników, zamiast pogodzić się ze zmianą stanu rzeczy i iść dalej.
    ReviewUserIcon
    Patka

    09.05.2022 11:38

    Kandydat

    Jakieś premie są tu przewidziane na sprzedawcy?
    ReviewUserIcon
    Оксана

    23.05.2022 11:58

    Pracownik

    To wtedy 4%
    ReviewUserIcon
    Patka

    14.06.2022 12:29

    Pracownik

    Dzięki za uzupełnienie info :)
    ReviewUserIcon
    Współczuję

    29.04.2022 23:21

    Pracownik

    Bardzo Wam wszystkim współczuję. Współczuję Wam tego, że zamiast się zwolnić, wolicie się wyżalać na goworku. POZDRO PS. Pomaga?
    ReviewUserIcon
    Duch

    02.06.2022 11:34

    Pracownik

    no tak jest, mało kto jak jest zadowolony wchodzi napisać coś dobrego, bo nie ma takiej potrzeby, a jak ktoś się wkurzy, to od razu pierwsze co to skrobie opinie. dlatego dla mnie takie portale są dość mało miarodajne
    ReviewUserIcon
    Karolina

    10.06.2022 12:04

    Były pracownik

    Wiesz pracowałam w tej firmie jako kierownik, wytrzymałam 3 mies . Wymagania b.duże i wieczne niezadowolenie regio i dyrektora. Zarobki ? szalu nie ma . Mam te same pieniądze bez spiny i ciągłej presji .
    ReviewUserIcon
    dear

    17.05.2022 15:46

    Kandydat

    na kierownika salonu doświadczenie powinno być z tej samej branży czy nie musi?
    ReviewUserIcon
    milano

    24.05.2022 12:14

    Kandydat

    na razie się na nic nie nastawiam
    ReviewUserIcon
    milano

    24.05.2022 12:15

    Kandydat

    niemniej, dzięki za odp
    ReviewUserIcon
    Iza

    20.05.2022 12:45

    Pracownik

    Zarobki są tragiczne porównując do innych sieciowek . Premia od netto (usunięte przez administratora) , i jeszcze oczywiście minus podatek . Kierownik za najniższą krajową. No chyba że coś tam wywalczy .W 2023 mają być dwie powdyzki najniższej krajowej . Jestem ciekawa jak rozwiąza kwestie wypłat dla kierowników . Bo pracy jest dużo .często nie ma czasu zjeść . (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    M

    05.05.2022 15:08

    Inne

    Najgorszy sklep problemy z reklamacja
    ReviewUserIcon
    Gim

    06.05.2022 07:29

    Pracownik

    Reklamacje są rozpatrywane przez dział reklamacji a nie przez sklep
    ReviewUserIcon
    stiletto

    06.05.2022 13:59

    Pracownik

    to portal dotyczący pracy a nie opinii o sklepie
    ReviewUserIcon
    Damian

    17.09.2021 18:07

    Inne

    Drogie buty
    ReviewUserIcon
    Coco

    04.05.2022 10:12

    Pracownik

    A ja miałam buty od armaniego i po miesiącu były do wyrzucenia. Nowiuśkie, kupione w salonie we Włoszech, długo na nie odkładałam. Reklamacja? Zapomnij. Także się może zdarzyć w przypadku każdej marki, nawet tej premium. Takimi anegdotkami to można rzucać na goworku każdej firmy. Żadna produkcja nie jest nieskazitelna i zdarzają się błędy produkcyjne i uszkodzenia, to normalne, nie ma co demonizować wojasa
    ReviewUserIcon
    Coco

    04.05.2022 10:16

    Pracownik

    Drobna i szczupła, ale może nie umiała chodzić na obcasach. Nigdy nie wiadomo jak to wyglądało w 100% po drugiej stronie.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.04.2022 17:41

    Pracownik

    Czy zdarza się u Was w salonach kontrola kamerki, z której wynika, że w ogóle nic nie robicie albo tylko stoicie za ladą? Czy macie wrażenie, że uwagi pani kamerki nie oddają tego, jak naprawdę wyglądała Wasza praca w czasie obserwacji?
    ReviewUserIcon
    As

    28.04.2022 17:47

    Pracownik

    Oj przydałoby się. A my wystawimy ocenę;)
    ReviewUserIcon
    12789

    29.04.2022 20:43

    Pracownik

    U nas tak jest... A jak często macie kontrole?
    ReviewUserIcon
    O kierownikach

    21.02.2022 23:07

    Pracownik

    Kierownicy salonów często w pracy nie zjawiają się zmieniając swój harmonogram w skali miesiąca po iles razy dla celow prywatnych, nie sluzbowych, tzn ze dla rms jest wersja z pełną obstawą godzinową kierownika żeby to ladnie wyglądało - a na koniec miesiąca jego grafik zostaje zmniejszony o sporą liczbę godzin a nawet dni pracy, gdzie rzeczywiscie tego kierownika nie ma a być powinien, gdyż wie że zaloga salonu w pelni ogarnia wszytkie kwestie związane z obsługą salonu zawsze wszystko jest ogarnięte zgodnie ze standardami, pytanie zatem dlaczego na koniec miesiąca rms nigdy nie sprawdza grafiku kierownika z wersją która była mu wysłana z ilością godzin, która z wersją początkową może różnic sie nawet do 40h, i czemu kierownik salonu sam wypisuje sobie wnioski urlopowe kiedy nie chce mu się zjawić w pracy, ktorych nie akceptuje rms, brak obowiązkowości kierownika jego absencja jest straszna,i to nie jedt problem jednego miesiąca tak dzieje się już od kilku miesięcy
    ReviewUserIcon
    Zaciekawiony

    07.03.2022 18:51

    Kandydat

    A może kierownik ma kontrakt managerski???? i nie ma limitu godzin?
    ReviewUserIcon
    Żal coś ściska

    29.04.2022 17:01

    Pracownik

    A ile razy kierownik musi zmieniać grafik bo sprzedawca nie może przyjść do pracy, ile razy kierownik przychodzi za kogoś. Nawet jak jest potrzebna pomoc w innych salonach to najczęściej pomagają kierownicy. Są kierownicy, którzy nie mają jak odebrać nadgodzin bo zapierdzielają za kogoś. Więc z łaski swojej jak masz problem ze swoim kierownikiem to zmień pracę bo najbardziej w tej firmie obrywają właśnie kierownicy i jak któryś z nich ma ochotę zmienić sobie coś w grafiku to ma do tego prawo bo dla jasności ma stanowisko kierownicze.
    ReviewUserIcon
    Kala

    13.01.2022 10:13

    Pracownik

    czasem mnie tak zastanawia.. czemu jak macie jakiś problem, pytanie, wątpliwości czy pretensje nie zagadacie po prostu do przełożonych, nie napiszecie maila, nie zadzwonicie. tylko piszecie na goworku? przecież jako pracownicy macie prawo do kontaktu i pytań więc czemu zakładacie że gowork odpowie wam na to? przecież inni pracownicy wiedzą tyle samo co i wy. co to za nowa moda.
    ReviewUserIcon
    Była pracownica

    10.03.2022 12:52

    Pracownik

    Ja po prostu się zwolniłam. Mam szacunek do siebie i nie pozwoliłam sobie na takie traktowanie. Praca zawsze się znajdzie a szczególnie za takie pieniądze jak w Wojasie, w większości dają więcej albo tyle samo więc nic nie tracisz.
    ReviewUserIcon
    Zgadzam się

    29.04.2022 16:03

    Były pracownik

    Też myślę, że te broniące komentarze to albo dobre (usunięte przez administratora), którym można narobić na głowę a oni mówią, że deszcz pada albo ktoś z góry. Nie ważne w którym regionie jesteś, w którym salonie, standardy jakich wymaga firma są wszędzie te same. To czego nie daje ta firma a ile wymaga jest wszędzie. To, że ktoś ma bardziej wywalone a ktoś mniej zależy od osoby ale Wojas zwyczajnie nie szanuje ludzi. Jeśli ktoś wierzy w mydlenie oczu i czasami miły ton kogoś z góry, to prędzej czy później przekona się, że oni mają wszystkich za idiotów.
    ReviewUserIcon
    CzasPowiedziećSprawdzam

    19.04.2022 08:40

    Pracownik

    Pierwszy raz wypowiadam się publicznie jako RKS. To co się teraz dzieje w firmie przechodzi ludzkie pojęcie. Dzieje się na tyle źle, że zaczynam Was rozumieć jeszcze bardziej. Jest również bardzo dużo nieścisłości i zastanawiam się czy nie czas na PIP.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    28.04.2022 18:04

    Były pracownik

    Nie, nie pomyliłam firm ???? od 2012 tyle przynajmniej się przewinęło... Więc wiem też że był czas że jeśli wszyscy nie wypracowali 100% i sklepowi brakowało nawet 1% nikt nie dostał premii.
    ReviewUserIcon
    Były kierownik

    29.04.2022 11:23

    Były pracownik

    Jeśli to do mnie to przeczytaj jeszcze raz co napisałam. Ty nie jesteś "Wojasy" tylko cytryna do wyciśnięcia. Więc dyrektor ma gdzieś twoje oczekiwania, jego interesują oczekiwania Wojasa. Każdy nowy regionalny i dyrektor słyszy to samo. Np że nikt nie chce przerw godzinnych a co na to nowy dyrektor, dowalimy jeszcze zleceniom. Maciuś na pewno dumny. Każdy mówi, że plany są za wysokie a oni dowalają jeszcze większe. Coraz więcej wymagań ale od siebie nie dają nic. Całuj nogi Pana i nie pyskuj. Tak wygląda tam praca.
    ReviewUserIcon
    Zuzka

    28.04.2022 13:42

    Inne

    Cześć, byłam w sklepie i pytałam ale chce się upewnić czy dobrze zrozumiałam Karta Premium daje możliwość każdorazowej zniżki? 10% jest stałe czy w przypadku promocji, rabaty się sumują? Krążę strasznie, przepraszam z góry, chodzi mi o to czy się opłaca xD
    ReviewUserIcon
    M.

    28.04.2022 22:13

    Pracownik

    10% jest tylko jednorazowo przy zakupie on-line.Rabaty się nie sumują. Gdy jest akcja promocyjna karta upoważnia do otrzymania zniżki w wyznaczonym aktualnie terminie.
    ReviewUserIcon
    Gość

    28.04.2022 09:28

    Kandydat

    Miałam być zatrudniona od maja . Wczoraj dzwoni do mnie kierownik że jednak nie chcą mnie do pracy bo prezes tak zadecydował.. Paranoja i niepoważne podejście ..
    ReviewUserIcon
    Nash

    28.04.2022 17:49

    Pracownik

    Nie masz czego żałować. Znajdziesz lepszą pracę.
    ReviewUserIcon
    Tola

    25.04.2022 12:42

    Kandydat

    Najpierw dają umowę zlecenie, a potem o pracę czy to zależy co wolisz?
    ReviewUserIcon
    takatam

    27.04.2022 13:05

    Pracownik

    nie mam takiego rozeznania kto na jakiej jest umowie, ja o pracę akurat
    ReviewUserIcon
    Ciekawska

    27.04.2022 17:50

    Pracownik

    Z umowami jest tak, że na początek dostajesz umowę zlecenie, później umowę o pracę na 3 msc, następnie czasowa może być to 1rok, 2lata lub 3 zależy od regionalnego a 3 umowa na czas nieokreślony.
    ReviewUserIcon
    Karolina

    27.04.2022 09:02

    Były pracownik

    @elaela raczej od dawna nie stosuje się takich praktyk że godziny próbne stoisz na sklepie zanim Cię przyjmą do pracy ponieważ jest to nie zgodne z prawem. Po to masz umowę o pracę lub zlecenie na miesiąc, 3 m-ce żeby się sprawdzić .
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Wojas?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Wojas S.A.

    Szewska 8 34-400 Nowy Targ

    NIP:7352691202

    REGON:120415969

    KRS:0000276622

    https://wojas.pl
    Branże: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Katarzynaa123

    08.11.2021 13:39

    Kandydat

    Hej, macie jakieś wskazówki jak przygotowac się na rozmowę? Czego można się spodziewać? Zwykłe pytania, o doświadczenie, cele i tak dalej, czy może jakaś scenka sprzedażowa, czy zadanie? Wiem, że na każdym sklepie może się to różnić, ale jak to u was wyglądało? Każda odp będzie pomocna, z góry dzięki!
    ReviewUserIcon
    Lola

    21.04.2022 13:11

    Pracownik

    każdy ma inaczej, to na pewno, ale przy złe nastawienie i stres nie pomoże na pewno
    ReviewUserIcon
    Dorka

    22.04.2022 11:30

    Pracownik

    No wiadomo, że nie pomoże, ale czasami ciężko to kontrolować, ja np. nie potrafię nagle zdecydować "ok, nie stresuję się", bo to się dzieje samo z siebie. Ale sama jestem przykładem, że nawet mając z tym problem, da się to ogarnąć ;)
    ReviewUserIcon
    Karol

    16.04.2022 18:38

    Pracownik

    Czy ktoś orientuje się czemu ma służyć wpisywanie się na tą nową tabelkę z godzinami wejść i wyjść? Ja wychodzę ze sklepu tylko w czasie godzinnej przerwy więc rozumiem że wtedy nie wpisuje się tam. Jak zwykle coś wprowadzają i zero wytłumaczenia.
    ReviewUserIcon
    Ocochodzilepiejniewiedziec

    20.04.2022 15:29

    Pracownik

    Ludzie nie wpisujcie się, nawet nie wiadomo czy to legalne. Póki nie ma aneksu do umowy nie róbcie tego Na pewno wyjdzie z tego coś negatywnego dla nas pracowników, jak zawsze i obróci przeciwko nam
    ReviewUserIcon
    rozbawiona

    08.04.2022 14:11

    Pracownik

    Jeżeli kogoś to zainteresuje...Podstawa sprzedawcy 3010zl,kierownika 3100,no chyba,ze sobie wywalczyl,to maks 3300.Do tego premia 2%od wlasnej sprzedazy,ale sprzedazy NETTO,od ktorej masz jeszcze potracany podatek.Zdarza sie,ze salon zrobi plan,to wowczas masz 4%.Latwo sobie obliczyc,jaka sprzedaz trzeba miec,zeby premia byla przyzwoita.Gora bardzo dba o to,zeby plany byly takie,zeby tych 4procent po prostu nigdy nie bylo.Fizycznie praca ciezka,stoisz 12h na nogach non stop,ukladanie magazynu itd,jest ciezko,ale jezeli ktos wie co to praca,to nie jest problem.Problem jest w tym w jakim stanie psychicznym sa pracownicy.Mowisz dyrektorowi,ze strony rks jest mobbing,na co dyrektor patrzac ci w oczy mowi"nie bedziemy o tym rozmawiac".Salon bez pracownikow,bo wszyscy na kwarantannie,to rks karze stac nowej osobie,samej 12h 5dni z rzedu,sam sie nie pofatyguje.Ogolnie lamanie psychiki na porzadku dziennym.Dzwonia o byle co w dni wolne,urlopy i L4,bylebys tylko nie zapomnial komu sluzysz.(usunięte przez administratora). Zarobki zalezne od premii,a premia od tego w jakim salonie pracujesz.Moze to byc 50zl moze byc 500zl.Ostatnie dni w tej pozbawionej moralnosci i odpowiedzialnosci miejscu.Dodam,ze bezpieczenstwo pracownikow nie jest wazne.Szolenia bhp nie ma,nie masz badan do prac na wysokosciach,a wchodzisz na drabine 3metrowa,by sciagnac kartony z butami z regaly,ktory jest sklejony tasmami do pakowanie kartonow.Woda,herbata,czajnik czy mikrofala tak,ale na wlasny koszt.Krzesla brak,jesz na drabince.
    ReviewUserIcon
    .......

    16.04.2022 09:26

    Pracownik

    A jaki jesteś region?
    ReviewUserIcon
    Ktos

    16.04.2022 09:37

    Pracownik

    Ja tez mam najniższa krajowa od początku jako kierownik. Te 3100 to też śmiech na sali.
    ReviewUserIcon
    ......

    16.04.2022 09:30

    Pracownik

    Gertruda widzisz nie wygodne rzeczy nie są tu publikowanie....Prawda w oczy kole.
    ReviewUserIcon
    :)

    12.04.2022 14:43

    Pracownik

    Ja jeszcze czekam na powrót naszego rks gda :)
    ReviewUserIcon
    rozbawiona

    13.04.2022 15:44

    Były pracownik

    Droga sfrustrowana dziewczynko....w sprawie mobbingu nie da sie klamac.Moze przypomniec ci dlaczego byly rks nie pracuje juz w diversie i dlaczego po weryfikacji jego przeszlosci firma Wojas dbajac o pracownikow go zwolnila?
    ReviewUserIcon
    ...

    14.04.2022 10:26

    Pracownik

    100% racji w sprawie mobbingu nie da się kłamać, więc skończ. Jeśli uważasz że zostałaś ofiarą mobbingu zgłoś to oficjalnie - jest na to procedura. W innym wypadku wiadomo, że kłamiesz. Pamiętaj jednak , że za oczernianie imienia i działanie na szkodę zawodową osoby grozi kara nawet pozbawienia wolności. Prawie rok weryfikacji? Bez komentarza - tutaj również grożą niemałe konsekwencje za takie kłamstwa.
    ReviewUserIcon
    Sweeney

    08.02.2022 11:45

    Kandydat

    Hej, jako pracownik dostaje się jakieś zniżki na obuwie?
    ReviewUserIcon
    ...

    25.02.2022 13:07

    Kandydat

    przecież można wywnioskować z kontekstu...
    ReviewUserIcon
    Lola

    14.04.2022 08:41

    Pracownik

    też korzystam i uważam, że dobra opcja
    ReviewUserIcon
    gabi

    08.04.2022 12:56

    Kandydat

    Są sztywne godziny pracy, czy grafik jest w jakikolwiek sposób elastyczny?
    ReviewUserIcon
    becky

    13.04.2022 14:31

    Kandydat

    niżej jest wątek cały na ten temat
    ReviewUserIcon
    Lola

    14.04.2022 08:39

    Pracownik

    potwierdzam i można tu znaleźć takie info też
    ReviewUserIcon
    elaela

    17.03.2022 09:00

    Kandydat

    Czy jest jakiś dzień próbny umówiony po rozmowie albo tego samego dnia co rozmowa zostaje się na kilka godzin? Robią coś takiego czy od razu umowa na dłuższy okres próbny?
    ReviewUserIcon
    becky

    13.04.2022 14:32

    Pracownik

    To u mnie to poszło szybciej, to serio nie jest jakieś skomplikowane, ale najwyraźniej zależy od osoby i tego jak szybko przyswaja informacje
    ReviewUserIcon
    Lola

    14.04.2022 08:37

    Pracownik

    zależy od osoby, ja patrzę tylko po swoim otoczeniu, więc też nie ma to takiego odniesienia dużego, ale chodzi mi też o taką pełną samodzielność z już większą wiedzą, że nie latasz pytać o to i tamto
    ReviewUserIcon
    Kasia

    08.03.2022 11:40

    Pracownik

    Dla firmy Wojas pracownicy to idealne pole do znajdywania oszczędności. Zamiast wyprodukować może mniej tych wszystkich butów, które i tak ciężko schodzą, wyeliminować check-listy na które idzie tysiące kartek ( a przecież papier tak drogi ), rozdawania klientom krówek za darmo czy darmowych butów dla influencerów zarząd tylko czeka żeby znalazła się okazja do wypłacenia mniej pieniędzy swoim pracownikom. Pracownicy zostali okradzeni z płatnych przerw, zespoły ograniczone są do minimum, bo skoro w pojedynke przez 12h pracownik daję radę do oznacza że nic złego się nie dzieje. Pilnowana jest każda minuta, czy aby dobrze wykorzystana bo każda chwila na zapleczu to zmarnowane pieniądze. Kiedy sklep zostaje okradziony z torebki za 599zł, to fajnie, produkt poszedł w świat a pracownicy ochoczą nam za niego zapłacą - łatwa kasa. Wszystko pod przykrywką wspierania pracowników, okazywania przyjaźni i uśmiechów, kiedy z dnia na dzień dowiadujesz się o zwolnieniu, ucięciu godzin czy obcięciu ciężko zdobytej premii za zbyt niski wynik, któremu zabrakło 0,001 do wymaganego minimum. Każdy zorganizowany konkurs jest kolejną okazją do przyoszczędzenia - pracownik uzyskuje wyniki, ale w regulaminie jest wzmianka o możliwości zmniejszenia nagrody w razie krytycznej sytuacji jak przycupnięcie na sklepie albo napicie się wody (o zgrozo!) w zasięgu wzroku klienta. Praca w wojasie to zagryzanie zębów w imię wypłaty, każdy potrzebuje pieniędzy. Ale nastawcie się na poczucie bezsilności wobec wysokości swojej wypłaty bo z dnia na dzień może ulec zmianie. I oszczędzajcie papier! albo przynoście swój!
    ReviewUserIcon
    kacha

    08.04.2022 09:02

    Pracownik

    No, u nas w regionie WAW identycznie Chyba najgorzej zresztą bo warszawa taka miodem i mlekiem płynąca niby więc klienci powinni kupować jak szaleni ale O DZIWO nie kupują
    ReviewUserIcon
    mimo

    14.04.2022 08:12

    Pracownik

    tu chyba żaden regionalny nie pomoże, obojętnie jaki by był
    ReviewUserIcon
    Qq

    12.04.2022 06:55

    Pracownik

    Przykre jest to, że na tej platformie dyskutując (i kłamiąc!) sama ze sobą JEDNA OSOBA, której coś poszło nie po jej myśli, potrafiła doprowadzić do tego, że zwolniono naprawdę dobrego regionalnego.
    ReviewUserIcon
    Qq

    13.04.2022 16:57

    Pracownik

    To zacznij się podpisywać imieniem tak jak pisałaś.
    ReviewUserIcon
    Qq

    13.04.2022 22:12

    Pracownik

    Dobrze mówisz. Ale nikt nie powienien być zwalniany bo ktoś kłamie. Każdy rks jakoś mógł się pożegnać chociaż. A ten?
    ReviewUserIcon
    Aha

    12.04.2022 20:10

    Pracownik

    Co zrobić żeby rks gda Mateusz wrócił? Jakąś petycję napisać? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Qq

    13.04.2022 16:56

    Pracownik

    Już nie pracuje ta osoba :) Właśnie osoba, która była na odpowiednim miejscu nie przedłużyła jej umowy.
    ReviewUserIcon
    Aha

    13.04.2022 17:52

    Pracownik

    Z chęcią też podpiszemy całą ekipą. Dajcie znać na cały region :(
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.04.2022 16:20

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Elo

    13.04.2022 11:42

    Pracownik

    Cieszą się może 3 osoby, które nie potrafiły i nie chciały się w żaden sposób dogadać z RKS, nad resztą bym już polemizowała....
    ReviewUserIcon
    Mówiącinaczej

    13.04.2022 15:57

    Pracownik

    Wiesz czemu poszły do góry? Bo zaczęła się wiosną, ludzie wreszcie zaczęli kupować buty, mamy chłopaka który jest mega sprzedawca i którego rekrutowała jeszcze Agnieszka. Więc proszę cię, nie wymyślaj :)
    ReviewUserIcon
    pół

    01.02.2022 11:55

    Kandydat

    Jak na pół etatu jest grafik? Po kilka godzin dziennie czy raczeh pełne dni, a reszta tygodnia wolne? Chodzi mi też czy da się to ogranąć pod swoje plany
    ReviewUserIcon
    Lola

    07.04.2022 09:48

    Pracownik

    zgadzam się z tym, od ludzi wiele zależy
    ReviewUserIcon
    becky

    13.04.2022 14:31

    Pracownik

    @gabi tu sobie poczytaj
    ReviewUserIcon
    Elo

    13.04.2022 11:35

    Pracownik

    Szkoda, że zanim została podjęta decyzja o zwolnieniu RKS, nikt nie zasięgnął opinii wszystkich kierowników naszego regionu, może wyglądało by to teraz znacznie inaczej, ale widocznie nasza opinia dla firmy nie jest najwidoczniej ważna.
    ReviewUserIcon
    ......

    08.04.2022 16:16

    Pracownik

    Witam Czy wszyscy dostali @ odnośnie wpisywania się na listy jeżeli wychodzi się poza miejsce pracy? Czy tylko jeden region?
    ReviewUserIcon
    hehe

    11.04.2022 13:50

    Pracownik

    to przynajmniej będziesz miał regularne badania
    ReviewUserIcon
    marta

    12.04.2022 16:48

    Pracownik

    jak się o tym dowiedziałam ani razu nie wpisałam się na tą chorą listę .Dzisiaj świętuje to co większość z nas .Wiemy o kim mowa
    ReviewUserIcon
    Andzia

    12.04.2022 13:23

    Kandydat

    Prezes rzecz jasna miało być
    ReviewUserIcon
    ......

    09.04.2022 16:24

    Pracownik

    Szkoda że nic nadal nie nie zmieniło na lepsze,na tą chwilę dostajemy tylko Kije,a gdzie marchewka???? To dzięki nam to wszystko funkcjonuje,to dzięki nam mają kasę, wzrost sprzedaży do roku ubiegłego, renomę ,a co dostajemy wzamian??? NIC. Poniżej wywiad Macieja z 5 stycznia 2022 Jakie wyzwania stoją przed Wami w roku 2022? Chcielibyśmy oprzeć naszą przewagę konkurencyjną o najlepszą kadrę pracowników. Wprowadzimy nowy system wynagradzania z większą premią ruchomą uzależnionym od wyników. To tylko część..... Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Kiero

    11.04.2022 10:18

    Pracownik

    HEJ, możesz link do wywiadu wkleić? jest kwiecień a o żadnych premiach ruchomych nie ma info,
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.04.2022 08:23

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kasia

    08.04.2022 09:03

    Pracownik

    Dzięki, jest ciężko czasami i przesadzają
    ReviewUserIcon
    Szczerze E.

    06.04.2022 22:57

    Były pracownik

    Wiele można się nauczyć, bo najczęściej uczysz się na własnych błędach. Czasami brak szkoleń albo tydzień pseudo szkolenia. Rzucają na głęboką wodę. Praca pod presją, nagrywanie, podsłuchiwanie, cisi klienci, kontrola z kamer po czym wystawianie oceny. Zawyżane plany, szczególnie w słabszych salonach więc nie ma co liczyć na podwójną premię. Liczone wejścia, z których jest się rozliczanym. Przymus wciskania produktów do pielęgnacji chociaż nic z tego nie masz. Ewentualnie opierdziel. (a sorry ostatnio jakieś konkursiki, które i tak zawsze wygrywa ten sam salon). Przymus codziennego rozliczania pracowników z inwidualnych wyników. Wciskają bezpłatną godzinną przerwę więc w pracy spędzasz nie 12 a 13 h. Brak zabespieczeń, bramek a kamery są tylko do inwigilacji pracowników, więc jak coś zginie to bulisz. Grafik zmieniany kilka razy w miesiącu, mało ich interesuje twój prywatny czas. Bardzo duże wymagania nieadekwatne do zarobków. Pracownicy traktowani jak tania siła robocza, szczególnie w salonach z mniejszym ruchem bo tam te premie to śmiech na sali. W wielu salonach kierownicy mają podstawę praktycznie zrównaną z pensją sprzedawcy. (czyli najniższą krajową) Nawet tacy, którzy pracują tam ok 10 lat potrafią mieć mniejszą podstawę niż sprzedawcy z innych salonów. Brak szacunku szczególnie dla wieloletnich pracowników. Firma, która uważa, że samo to, że się w niej pracuje powinno każdemu wystarczyć. Mają problem przy zakupie czajnika, oczekują czystych salonów ale nie zapewniają nawet odkurzacza. Zwykły obuwniczy sklep a praca jak w korporacji a nawet gorzej bo tam to chociaż wodę i herbatę dostaniesz i płatne przerwy. Na zebrania regionalna musiała sama kupować kawę bo po jednym takim usłyszała, że tylko ciastek się nawpierdzielały. Mentalność jak za (usunięte przez administratora) Mimo to pracuje tam wiele wartościowych osób na których ta firma nie zasługuje.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.04.2022 09:27

    Pracownik

    Dokładnie mam takie samo zdanie jak ty, wyjęłaś mi to z ust. Przykra prawda...????
    ReviewUserIcon
    Paulina

    29.03.2022 19:05

    Były pracownik

    Trafedia. Wyzysk na każdym kroku. Janusze biznesu. Szkoda słów. Przerwy godzinne obowiązkowe, odpowiedzialność materialna i po 2 pracowników na zmianę. Czyli nie idziesz na przerwę bo boisz się ze cię (usunięte przez administratora). Wiec pracujesz za darmo. Średnio 15 godzin w miesiącu za darmo. Ale spoko… czemu nie. Na święta dostaje się bony. Z funduszu pracy. Bony są do wydania tylko w salonach firmy Wojas. Geniusze! Za uszkodzony towar tez trzeba płacić, za reklamacje które są wydane po terminie z winy działu reklamacji- tez trzeba płacić. Wszystkie prace dodatkowe które w innych firmach wykonują jakieś złote raczki albo serwisanci w firmie Wojas wykonują kierownicy salonów. Za darmo. Kawa, herbata czy woda dla pracowników to rzeczy absolutnie nieosiągalne, niedostępne. Dla elit! Zero benefitów takich jak karta sportowa, jakieś ubezpieczenie… No cokolwiek. Zeroooooooooooooooooooo. Słabe to bardzo na tle innych pracodawców. No ale pracując w firmie Wojas trzeba być wdzięcznym za to ze się pracuje, także czego więcej oczekiwać.
    ReviewUserIcon
    Maria

    30.03.2022 08:45

    Pracownik

    Wow tak! Zgadzam się bardzo I ktoś mógłby zapytać po co tam pracujemy? Ale każdy potrzebuje pieniędzy, jest często związany z współpracownikami z którymi od wielu lat pracuje, ciężko tak od razu zmienić pracę zwłaszcza że to firma schodzi na psy i tylko pomożemy im zwalniając się, robiąc miejsce dla nowych, niczego nie świadomych pracowników, którym od nowa można wmawiać jaka to dobra i przyjazna firma
    ReviewUserIcon
    Szycha

    01.04.2022 23:04

    Pracownik

    Ubezpieczenie jest ????

    Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.