Wojas Trade

Bydgoszcz

Opinie o Wojas Trade

Martuś

Jak dla mnie- super praca. Mega zgrany zespół i wypłaty też całkiem niezłe. Godziny pracy mnie satysfakcjonują, mam bardzo blisko do pracy. Fajnie,że z wypłatami nie ma nigdy opóźnień, a i z urlopem idzie się dogadać.

k.

Mi tam sie podoba w Wojasie i jestem zadowolona z kasy. A przede wszystkim trzyma mnie tu atmosfera, polecam :)

just

witam do niedawna bylam pracownikiem wojasa praca fajna ale kasa do bani daja pracownikowi premie od sprzedazy ale ta premia jest zalosna kazda stara sie sprzedac jak najwiecej par butow no ale buty do tanich nie naleza wiec czasem po prostu nie da sie bo klienta nie stac na kazdy miesiac mamy do wypracowania budzet okolo 16 000 jest to realne ale premie mamy 1,5% od tej kwoty i jeszcze minys 16% podatku zabieraja wiec troche lipa

Zostaw opinię o Wojas Trade - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojas Trade