Wojas Trade

4.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Wojas Trade

Mateusz Nowy wpis

Czyli można łączyć prace w firmie ze studiami tak?

Administrator Nowy wpis

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w firmie Wojas Trade? Czy firma zapewnia benefity?

R.ó.ż. Nowy wpis

Najpierw wydawało mi się, że nie poradzę sobie, bo łączyłam pracę ze studiami, ale godziny ułożyły się idealnie, a dodatkowo z dziewczynami czasem się wymieniałyśmy jak któej coś wypadło a druga miała wolne. Kierowniczka nie miała do tego pretensji. Teraz jestem już drugi rok i nie narzekam, bo praca tutaj to może czasem ciężki kawałek chleba, ale mi się podoba :)

Karolka Nowy wpis

Do tego sklepu trafiłam dość przypadkowo, ale od pierwszyc kroków stwierdziłam, że będę go często odwiedzać. Kolekcja w pełni oddawała mój styl. Polecam zajrzeć!

jaa

Pierwsza mnoja praca w zyciu i powiem Wam że jestem pozytywnie zaskoczona. Myślałam, ze w salonie z obuwiem bedzie ciezko, ale jestt dosyc łatwo. Wiadomo weekendy bywają trudne, ale to też zalezy od pory roku i w ogole od wielu rzeczy. Kasa całkiem niezła, narzekać nie mogę. Wszystko idzie w dobrą stronę..

kzia

kasa dobra w wojasie przy zrobieniu targetu, a ze jest osiagalny to w miare ta wypłata wygląda

Ipirma

mi się trafiło dobrze w Wojasie pod względem ludzi :) bardzo zgrany, pozytywny, a co ważne stały zespół i to już jest połowa sukcesu, wspólnymi siłami nie było problemów z wyrobieniem planów i otrzymaniem premii :))))))

Pauliśka

Dobra praca dla ludzi, któzy lubią pracę z kientem. Ja lubię dlatego mi się tu podoba. Poza tym trochę się tu nauczyłam ciekawych rzeczy. Jeśli chodzi o wypłatę- jak dla mnie jest spoko. Pracodawca uczciwy i jak najbardziej wypłacalny.

Martuś

Jak dla mnie- super praca. Mega zgrany zespół i wypłaty też całkiem niezłe. Godziny pracy mnie satysfakcjonują, mam bardzo blisko do pracy. Fajnie,że z wypłatami nie ma nigdy opóźnień, a i z urlopem idzie się dogadać.

k.

Mi tam sie podoba w Wojasie i jestem zadowolona z kasy. A przede wszystkim trzyma mnie tu atmosfera, polecam :)

just

witam do niedawna bylam pracownikiem wojasa praca fajna ale kasa do bani daja pracownikowi premie od sprzedazy ale ta premia jest zalosna kazda stara sie sprzedac jak najwiecej par butow no ale buty do tanich nie naleza wiec czasem po prostu nie da sie bo klienta nie stac na kazdy miesiac mamy do wypracowania budzet okolo 16 000 jest to realne ale premie mamy 1,5% od tej kwoty i jeszcze minys 16% podatku zabieraja wiec troche lipa

Zostaw merytoryczną opinię o Wojas Trade - Bydgoszcz

Wojas Trade