Wojas S.A.

2 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Szanowni Państwo, 

Jeśli są kwestie, które Państwa niepokoją prosimy o kontakt. 

Przypominamy, iż jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: >pytania@wojas.plSerdecznie pozdrawiamy, 

Wojas S.A.

Pomocna?
TakNie2

Pracodawca

 Aktualność

Szanowni Państwo, 

z okazji nadchodzących świąt, 

chcielibyśmy życzyć ciepłych i rodzinnych chwil 

w gronie najbliższych

oraz 

pasjonującego 2019 roku!Pomocna?
Tak12Nie

Pracodawca

 Aktualność

Szanowni Państwo,

jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników. Śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.


Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.


Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem e-mail: pytania@wojas.pl.


Serdecznie pozdrawiamy,

WOJAS S.A.

Pomocna?
Tak23Nie

Pracodawca

 AktualnośćWszystkie aktualne oferty pracy, znajdziecie Państwo pod linkiem:


Pomocna?
Tak35Nie

Pracodawca

 Aktualność

Witamy wszystkich Użytkowników serwisu GoWork.pl
poszukujących informacji o firmie WOJAS S.A.


Serdecznie dziękujemy za wszystkie opinie. Staramy się być obecni wszędzie tam, gdzie podejmowane są kwestie dotyczące naszego przedsiębiorstwa oraz współpracowników. Do tej pory jedynie wnikliwie przyglądaliśmy się treściom opublikowanym na forum.

Chcemy jednak pełniej wykorzystać nową płaszczyznę komunikacji, by odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania.  Za cel stawiamy sobie przedstawienie obrazu pracy, a także warunków zatrudnienia w naszej firmie. Ufamy, że szczera rozmowa sprawi, że poznają Państwo WOJAS S.A., cenione przez nas wartości oraz wizję firmy.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że równoważna do satysfakcji naszych klientów jest satysfakcja pracowników, dlatego staramy się tworzyć stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, kładąc przy tym ogromny nacisk na przyjazną atmosferę.

Pragniemy wciąż się rozwijać, dlatego słuchamy sugestii oraz uwag.  Wyciągamy wnioski z konstruktywnej krytyki, dlatego wszystkie trudne i skomplikowane sytuacje, bardzo prosimy o przesyłanie na adres pytania@wojas.pl.


Serdecznie pozdrawiamy,
WOJAS S.A.

Pomocna?
Tak16Nie
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Wojas S.A.