Wojas Trade

Gdańsk

Opinie o Wojas Trade

Andzela

wymagania nie z tej ziemii (praca stojąca 12godz, nie ma przerw masz stawac na glowie zeby sprzedac minimum dwie rzeczy nawet jak sprzedasz w ciagu dnia 20par butów ale nic pozatym jesteś do niczego!, ekspedientki muszą same jeździc do okolicznych sklepów jak brakuje jakiegos rozmiaru który klient sobie zamówił, same równieź chodzą do banku wpłacać utarg) a płaca 1200zł o premii mozna pomarzyc bo targety nie do wyrobienia, ze wszystkiego trzeba sie tlumaczyc regionalnej pomimo ze nie ma się na to wpływu, brak rozmiarówki, nowego towaru, wyboru kolorów...

Zostaw opinię o Wojas Trade - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojas Trade