opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wojas

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 2071 ocen
Opinie(4726)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(4726)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Sprzedaż/Oferta
  • .
  • Kontakt

O nas

Nagrody i wyróżnienia

Sprzedaż/Oferta

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Nowy Sącz
  • Skawina
  • Oświęcim
  • Nowy Targ
  • Zakopane
  • Chrzanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Targ
  • Waksmund
  • Ludźmierz
  • Zaskale
  • Ostrowsko
  • Trute
  • Lasek
  • Krauszów
  • Klikuszowa
  • Gronków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Wojas Trade
Bielsko-Biała - Wojas Trade
Bydgoszcz - Wojas Trade
Cieszyn - Wojas
Dębica - Wojas Trade
Elbląg - Wojas
Ełk - Wojas
Gdańsk - Wojas Trade
Gdynia - Wojas Trade
Gliwice - Wojas Trade
Gorlice - Wojas Trade
Gorzów Wielkopolski - Wojas Trade
Grudziądz - Wojas Trade
Iława - Wojas Trade
Katowice - Wojas Trade
Kąty Wrocławskie - Wojas
Kielce - Wojas Trade
Kłodzko - Wojas Trade
Konin - Wojas Trade
Koszalin - Wojas Trade

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Targ
  4. /
  5. Opinie o Wojas S.A.

Opinie

Opinie o Wojas Nowy Targ

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • …
    • 48

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Wojas S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Margo

    06.12.2022 13:49

    Pracownik

    hej widzę na stronie rabaty do 40% na obuwie, pracownicy mogą mieć jeszcze doliczoną zniżkę pracowniczą?
    ReviewUserIcon
    Kasia

    17.12.2022 21:25

    Pracownik

    Na święta jest paczka w wysokości zależnej od uzyskanych dochodów,paczka do wykorzystania w sklepie na produkty sklepowe
    ReviewUserIcon
    miko

    21.12.2022 11:07

    Kandydat

    ok, dzięki
    ReviewUserIcon
    Tina

    16.12.2022 10:29

    Były pracownik

    Pracując 3 miesiące na umówię zlecenie gdy umowa się skończyła, nie chcąc jej przedłużyć NIE WYPŁACILI PREMII, dodam że salon wyrobił 100% planu. A przecież głównie po to się pracuje żeby mieć większą wypłatę od tej minimalnej. Także nie polecam firmy, zachowanie żenujące !!!!!!!!!!!!!! Starasz się, pracujesz uczciwie, liczysz na premię po czym jej nie dostajesz !!!!
    ReviewUserIcon
    pokapkaz

    20.12.2022 10:19

    Pracownik

    tylko coś ostatnio ciężko znaleźć kogokolwiek nawet hehe
    ReviewUserIcon
    Anna

    20.12.2022 21:02

    Były pracownik

    Jak wchodzą i czytają opinie to się nie dziwię że ciężko jest znaleźć .I bardzo dobrze oby jak najwięcej osób wiedziało jaka to wspaniała firma że ciężko zarobione pieniądze ludziom zabierają .Oni chyba żerują wyłącznie z takich osób .Fuuuu aż mi się słabo robi jak pomyślę że tam pracowałam
    ReviewUserIcon
    XDXD

    16.12.2022 11:18

    Były pracownik

    Regionalna Warszawy nie daje premii gdy wie ,że jest to wasz ostatni miesiąc pracy !!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    11.12.2022 20:26

    Były pracownik

    A może tym dwóm panią poprzewracało się w główkach xd
    ReviewUserIcon
    ?

    14.12.2022 15:05

    Były pracownik

    Olga, czemu podpisalas sie jako Aga?
    ReviewUserIcon
    Asia

    14.12.2022 15:08

    Pracownik

    Chyba coś ci się pomyliło bo żadna Aga nie pracowała z nami ???????????????? Szkoda że nie masz cywilnej odwagi podpisać się swoim prawdziwym imieniem ???????????????? Pozdrawiam Cię serdecznie kierownik z Nova ????
    ReviewUserIcon
    Misiu

    10.12.2022 09:34

    Pracownik

    Wiecie co tam wyrabia się w Gorzowie? Podobno dwa sklepy poleciały Nie ma dwóch kierowniczek, które tam pracowały x czasu
    ReviewUserIcon
    Helena

    12.12.2022 08:53

    Pracownik

    W jakim sklepie pracujesz, to zadzwonię.
    ReviewUserIcon
    Sara

    13.12.2022 11:24

    Pracownik

    W GW się pracuje ????
    ReviewUserIcon
    ......

    05.12.2022 21:03

    Pracownik

    Hejo Poznań jak tam się pracuję z naszą nową Panią ????
    ReviewUserIcon
    Żaba

    07.12.2022 11:43

    Były pracownik

    Na Pomorzu też podobno nowa regio .
    ReviewUserIcon
    Minionek

    08.12.2022 12:57

    Pracownik

    Oj tak jest ...
    ReviewUserIcon
    wojtula

    25.11.2022 09:45

    Inne

    fajne buciki robią... kupiłem na weselisko i calusia noc przetańczona i zdały egzamin
    ReviewUserIcon
    nie

    29.11.2022 10:10

    Pracownik

    jak widac mozna dodawac opinie jako klient...
    ReviewUserIcon
    Ambi

    05.12.2022 13:05

    Pracownik

    Jeżeli tak samo obsługujesz klientów, jak traktujesz ich na tym forum, to pozdro.
    ReviewUserIcon
    Cola

    05.11.2022 17:56

    Pracownik

    A ja jako pracownik mam pytanie może ktoś z góry przeczyta ( bo pan (usunięte przez administratora)ani regionalni nie potrafią odpowiedzieć na pytania ) i da to do myślenia, pracuje w firmie już ponad 6 lat, i od 6 lat 90% modeli damskich , męskich i toreb, to jest ciągle to samo, lub zmienią kolor ale dalej to jest ten sam model. Już klienci Ci stali, którzy byli przestają przychodzić bo ile można handlować tym samym. Ja jako pracownik nawet dla siebie nie mam co wybrać a co mówić klienci. I regionalna i dyrektor dziwią się że nie ma wyników, i straszą cięciem etatów, zwolnieniami, obcinaniem i tak marnej pensji. Czy Wojas nie widzi jaka rotacja pracowników się zrobiła i czym jest to spowodowane, ja kocham ten kontakt z klientem i swoją pracę , ale tego klienta z sezonu na sezon jest mniej z powodu braku nowego towaru. Do kogo my pracownicy mamy zgłosić swoje oraz klientów uwagi skoro Pan (usunięte przez administratora)jak i regionalni mają to w głębokim poważaniu a tłumaczenie się że " są to modele topowe i ciągle modne " jest już żenujące. Ciekawe czy oni sami chcieli by chodzić w jednym i tym samym tyle lat. Nie wspomnę już o jakości jaka jest aktualnie. Sprzedałam ostatnio buty i po tygodniu wróciły na reklamacje. Brązowe buty to strach pastą potraktować bo robią się plamy a dział reklamacji tłumaczy że to wina pielęgnacji a jak pielęgnacji skoro środki rekomendowane przez firmę Wojas. Czy ktoś chce za wszelką cenę pogrążyć firmę czy jednak stawiają na rozwój. Nowi pracownicy też nic nie zdziałają bo ta " młoda krew" nie będzie się starać, powinno się zadbać o tego już posiadanego pracownika jak również o zdobytego klienta i zaoferować solidny nowy produkt.
    ReviewUserIcon
    Iza

    06.11.2022 09:34

    Pracownik

    W punkt
    ReviewUserIcon
    We

    02.12.2022 00:50

    Pracownik

    Racja
    ReviewUserIcon
    Mawi

    12.10.2022 15:07

    Kandydat

    jak jest tutaj z grafikiem, czy ewentualne niedyspozycje są brane pod uwagę?
    ReviewUserIcon
    wojka

    25.11.2022 14:49

    Pracownik

    no dokładnie, wiadomo, że coś ci może wypaść i to normalne, bez przesady, tu też pracują ludzie, więc można się dogadać w tej kwestii
    ReviewUserIcon
    Kraków

    28.11.2022 11:35

    Kandydat

    myśle że jak to są konkretne dni to na rekrutacji powinnaś poruszyć tą kwestie i będziesz miała jasność, bo tu to można trochę gdybać
    ReviewUserIcon
    Dosia

    17.11.2022 16:02

    Kandydat

    Jak wygląda ustalanie grafiku? Można go jakoś dostosować pod siebie? Chodzi mi konkretnie o stanowisko doradcy klienta i zastanawiam się na ile jest to elastyczne, bo jeszcze się uczę i mam ograniczoną dyspozycyjność..
    ReviewUserIcon
    wojka

    25.11.2022 14:51

    Pracownik

    potwierdzam, u nas się wzajemnie dogadujemy i jakoś to da się sensownie poukładać
    ReviewUserIcon
    Kraków

    28.11.2022 11:30

    Pracownik

    najważniejsze to respektować i szanować współpracowników, wtedy współpraca się układa
    ReviewUserIcon
    kiko

    31.08.2022 14:47

    Kandydat

    o której zaczyna się zmiana w sklepie? jak otwiera się o, powiedzmy 9, to ile wcześniej się przychodzi?
    ReviewUserIcon
    wojka

    25.11.2022 14:45

    Pracownik

    na czas najlepiej, bez spóźniania się :)
    ReviewUserIcon
    NAT

    28.11.2022 11:13

    Były pracownik

    o to chyba najbardziej trafna rada
    ReviewUserIcon
    Kraków

    15.11.2022 14:11

    Pracownik

    nie wiem czy widziałyście ale na stronie mają coś takiego jak aplikacja inicjująca (jeszcze nigdy tak nie próbowałam) można by spróbować się zrekrutować na jakieś stanowisko... ja co prawda jestem z Krakowa i pracuje już 1,5 roku ale chciałam spróbować na kierownika sklepu się załapać. Nie wiem czy w waszym przypadku zadziała ale zawsze można spróbować.
    ReviewUserIcon
    Kraków

    23.11.2022 09:35

    Pracownik

    mi się wydaję że to może zależeć od ilości sklepów w regionie, jak im idzie sprzedaż i jak kierownik się wyrabia
    ReviewUserIcon
    Kraków

    23.11.2022 09:37

    Pracownik

    lepiej pytać odrazu u źródła niż tutaj, bo jak czasem czytam wszystko to średnio to wygląda, lepiej nie robić sobie tutaj problemów tylko działac faktycznie
    ReviewUserIcon
    Nieistotny

    21.11.2022 18:19

    Pracownik

    Cześć, czy ktoś pracował w Katowicach? Jakie macie opinie? Z gory dziękuję za odpowiedzi
    ReviewUserIcon
    Domiś

    22.11.2022 15:37

    Kandydat

    ja właśnie mam zamiar wysłać CV, bo jest aktualne ogłoszenie, także chętnie poznam opinie
    ReviewUserIcon
    Gdansk

    19.11.2022 23:07

    Były pracownik

    Tyle się pisze o Wawie ale zapewne w pozostałych rejonach też jest lipa. Jak np wyglada sytuacja w regionie Pomorskim?
    ReviewUserIcon
    Oko

    20.11.2022 17:38

    Pracownik

    Ponoć mamy mieć regionalna na dniach. Ale nie jestem pewny czekamy na oficjalnego maila. Faktycznie bez rksa pracuje się dużo lepiej.
    ReviewUserIcon
    Kiero

    21.11.2022 21:24

    Pracownik

    Już jest nowy, czekamy na wizytę
    ReviewUserIcon
    Kleo

    07.11.2022 12:27

    Pracownik

    Nie rozumiem większości komentarzy tutaj, ja jestem zadowolona z pracy ale może dlatego, że trafiłam na super ludzi w zespole i przez to dobrze mi się pracuje. Myślę, że dużo zależy właśnie od tego na kogo się trafi i nie ma co całej firmy oczerniać, bo owszem sklepy mają swoje minusy, ale na ludzi z mojego teamu nie mogę złego słowa powiedzieć.
    ReviewUserIcon
    Asia

    08.11.2022 21:48

    Pracownik

    To czytaj ze zrozumieniem to może zrozumiesz !!!!!!
    ReviewUserIcon
    Kleo

    10.11.2022 14:36

    Pracownik

    Czytam. Plus jeden wykrzyknik by zdecydowanie wystarczył.
    ReviewUserIcon
    Dorota

    03.11.2022 12:01

    Były pracownik

    Nie pracuje od dwóch lat ale widzę że nic się nie zmieniło. W skrócie : synuś odziedziczył firmę i liczy tylko na zysk. Ludzie nieważni, studentów przecież nie brakuje? Nie ważne czy na miesiąc, dwa, ważne by sklep był otwarty. Plany takie że nie licz na 100% premii. Szkoda energii na taką firmę.
    ReviewUserIcon
    Pikaczu

    07.11.2022 14:22

    Były pracownik

    W punkt
    ReviewUserIcon
    .....

    07.11.2022 18:07

    Pracownik

    Raczej Poznań ????
    ReviewUserIcon
    Marta

    05.11.2022 21:27

    Były pracownik

    Niestety firma nie potrafi zadbać o budowanie stałych i mocnych zespołów .Dla nich jest wszystko jedno kto przychodzi non stop są zwolnienia Nie potrafią i nie chcą zatrzymać pracownika no bo czym ? Przerwa godzinna której nie da się wykorzystać niezabezpieczonym towarem bo przecież Pan(usunięte przez administratora)tylko zyskuje na tym jak może ściągnąć nam z pensji opłakana najniższą krajową plus premia .Nic nie dają od siebie tylko ciągle wymagają .Masakra dno .Brak słów na ta firmę .
    ReviewUserIcon
    Kaede

    27.10.2022 13:52

    Kandydat

    Czy zdarza się, żeby na kierownika salonu awansowała osoba z wewnątrz, czy raczej zatrudniają wewnętrznie ludzi już z doświadczeniem na takim stanowisku zarządzającym?
    ReviewUserIcon
    pasiasta

    31.10.2022 09:49

    Kandydat

    właśnie pracowałam praktycznie od zawsze w sieciówkach z ubraniami i faktycznie różnie to bywało dużo zależało z jakimi dziewczynami pracujesz... ja ogólnie lubię w handlu z odzieżą obuwiem i chciałam właśnie wyżej spróbować coś złapać spróbować
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    01.11.2022 21:00

    Pracownik

    A chodzi o regionalną w zastępstwie czy całkiem nową regionalną?
    ReviewUserIcon
    Milli

    27.10.2022 22:56

    Kandydat

    czy na rekrutacji sprawdzają jakoś umiejętności w formie testów, czy coś takiego?
    ReviewUserIcon
    pasiasta

    31.10.2022 09:51

    Kandydat

    a czy któraś z was może startowała na kierownika sklepu?? bo zastanawiam się jak w takiem przypadku przebiega rekrutacja?
    ReviewUserIcon
    Uk

    01.11.2022 14:16

    Pracownik

    Rekrutację przeprowadza najczęściej Kierownik Sklepu. Jest to zazwyczaj rozmowa o poprzednim zatrudnieniu i pytania typu jak poradziłabyś sobie z trudnym klientem albo jak sprzedałbyś np. Torebke.
    ReviewUserIcon
    Lena

    29.08.2022 14:47

    Pracownik

    Czy pracował ktoś tutaj będąc jednocześnie na studiach?
    ReviewUserIcon
    Nowa123

    20.10.2022 14:01

    Kandydat

    Przyjechałam na studiach do Krakowa, w wakacje pracowałam w jednym z salonów Katowicach ale to jakiś maj/ czerwiec był, więc trochę temu to było. złożyłam CV w sklepach ale czekam już chwilę na odpowiedź. Zastanawiam się czy nie spróbować polecenia wziąć z poprzedniego salonu (nie pomyślałam o tym wcześniej). Orientujecie się ile się czeka na odpowiedź, albo macie info że w którymś brakuje ludzi i tam się zgłosić?
    ReviewUserIcon
    Kaede

    27.10.2022 13:42

    Kandydat

    A co do odpowiedzi, to raczej mało gdzie da się uogólnić, bo to pewnie zależy od wielu czynników
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Wojas?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Wojas S.A.

    Szewska 8 34-400 Nowy Targ

    NIP:7352691202

    REGON:120415969

    KRS:0000276622

    https://wojas.pl
    Branże: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Ania

    24.10.2022 15:58

    Pracownik

    Jest tragedia takie rzeczy jakie się dzieją w tej firmie to po prostu szok.Ludzie się zwalniaja całe ekipy ze sklepów odchodzą co na to Prezes ma to gdzieś .Przecież przyjdą inni .Nic nie robią żeby pracownika zatrzymać .(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ania

    25.10.2022 09:31

    Pracownik

    Nieważne gdzie ważne że ludzie zaczynają otwierać oczy powoli i zwalniać się stąd Bo tu się nie da w spokoju pracować .Zero szacunku dla pracownika .Zero wszystkiego .
    ReviewUserIcon
    Nici

    25.10.2022 21:51

    Pracownik

    Widocznie zależy od regionu. Ja tam u siebie nie narzekam. Wiadomo że sporo bym zmienił na lepsze ale tragedii nie ma.
    ReviewUserIcon
    hironi

    05.10.2022 16:26

    Kandydat

    hej mam pytanie, w jaki sposób naliczane są tutaj premie dla sprzedawców? indywidualnie czy dla całego punktu sprzedaży?
    ReviewUserIcon
    Nici

    17.10.2022 11:17

    Pracownik

    Jak sklep wyrobi plan miesięczny to dostajesz podwojoną premie. Normalnie masz 2% od swojej sprzedaży netto, a przy 100% wyrobienia sklepu otrzymujesz 4% premii. Wszystko jest liczone od sprzedaży netto.
    ReviewUserIcon
    Mawi

    19.10.2022 22:10

    Kandydat

    aaa okej, już rozumiem, dziękuję ślicznie za objaśnienie
    ReviewUserIcon
    Xxx

    07.10.2022 18:38

    Pracownik

    Jak tam region Poznań zadowolony z nowej szefowej?
    ReviewUserIcon
    Anonim

    19.08.2022 01:23

    Pracownik

    A co się stało z kierownikiem regionalnym na Wielkopolskę ? podobno nie pracuje ?
    ReviewUserIcon
    Xxx

    25.09.2022 21:42

    Pracownik

    Szukaja intensywnie. Obecnie przez zewnętrzną firmę rekrutacyjna. Niestety oferowane stawki nie są adekwatne do ilosci pracy i wielkości regionu :-)
    ReviewUserIcon
    Ttttttttt

    07.10.2022 11:52

    Były pracownik

    Podobno region Gdańsk nadal czeka na a regio od kwietnia . Za niskie wynagrodzenie.
    ReviewUserIcon
    Barbara

    30.09.2022 20:52

    Pracownik

    Nigdy więcej nie lupine nic w sklepie Wojas
    ReviewUserIcon
    cynik

    03.10.2022 19:44

    Pracownik

    No okej, ale kto pytał?
    ReviewUserIcon
    Anna

    17.08.2022 12:57

    Pracownik

    Co myślicie o stworzeniu grupy na WhatsApp pracowników? Tak jak mają kierownicy sklepów w regio GDA
    ReviewUserIcon
    Zuza

    22.08.2022 18:44

    Pracownik

    Teraz sobie wyobraz że naraz pisze z 20 osób i ciągle przychodzą wiadomości obojętnie czy jesteś w pracy czy masz dzień wolny . Nigdy
    ReviewUserIcon
    kola

    29.09.2022 16:59

    Pracownik

    potwierdzam że to nie jest dobry pomysł, miałam tak kiedyś w innej firmie, spam na grupie cały czas, niby kończysz pracę a dalej zalewają cię info z pracy. jak jest jakaś ważna wiadomość do przekazania to od tego są telefony na sklepach a nie prywatne
    ReviewUserIcon
    Wiki98

    27.09.2022 09:48

    Były pracownik

    Bo firma nie inwestuje w pracowników tylko czerpie zyski. My jesteśmy tylko robaczkami od brudnej roboty. Brak zaplecza socjalnego, warunków do godnego odpoczynku na przerwie. Szczerze idzie ku złemu. Pracowałam 6 lat bo myślałam że się coś zmieni ale firma ma pracowników w nosie. Ich potrzeby i problemy.
    ReviewUserIcon
    Karolina

    20.08.2022 00:07

    Pracownik

    Czy cos wiemy o nowej regionalnej poznan?
    ReviewUserIcon
    Alonka

    26.09.2022 16:19

    Pracownik

    Nikt z tym nic ne zrobi firma Wojas osiągnęła już takie dno że dziwię się że ktoś jeszcze tu aplikuje (usunięte przez administratora) nas z kasy jak leci bezpłatne przerwy towar niezabezpieczony więc jak coś zabierają z pensji .Wymagania a od siebie nic nie dają (usunięte przez administratora)i tyle .
    ReviewUserIcon
    Aldona

    27.09.2022 08:55

    Pracownik

    Tak robi każdy regionalny, odchodzisz nie masz premii a dodatkowo jeśli jesteś kierownikiem zabrany dodatek. Przerabiałam kilku regionalnych w tej firmie...
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    26.09.2022 22:18

    Pracownik

    Niestety nie jestem w stanie wyrazić pozytywnego zdania o tej firmie. Zaczynając od chorego pomysłu bezpłatnej 1 godziny przerwy co jest absurdem. Kolejna sprawa to zaplecza socjale. Brak WC, często trzeba korzystać z brudnych WC w galeriach, brak wody do picia, chyba, że woda z kranu na zapleczu. Po prostu ogólnie brak warunków socjalnych, gdzie w ludzkich warunkach można zjeść posiłek. Firma od kilkunastu lat nie rozwija się, nie inwestuje i ludzi, niskiego wynagrodzenia kierownicze. Dla osoby, która chciałaby się w tej firmie rozwijać to nie ma perspektyw. Firma rodzinna, ale nie szanują kompletnie swoich ludzi. Rynek pracy ma o wiele ciekawsze oferty, chociażby u konkurencji obuwniczej.
    ReviewUserIcon
    Sonko

    01.09.2022 10:11

    Kandydat

    Czy ja jakoś beznadziejnie szukam, czy naprawdę nie ma ofert na stanowiska sprzedawców w żadnej lokalizacji?
    ReviewUserIcon
    mika

    23.09.2022 13:31

    Pracownik

    Na olx jest dużo ofert
    ReviewUserIcon
    Anonim

    25.09.2022 18:18

    Były pracownik

    Nie masz czego żałować naprawdę... Wolałam przejść do marketu pracować niż w Wojasie siedzieć za marne pieniądze i tylko ganiaja że za mało sprzedajesz ale kto im buty teraz w tych czasach kupi za 600 zł ???? a gdy im to powiesz to oni odpowiedzą " no ale przecież wszystko drożeje" ???? ciągle tylko meile z zapytaniem dlaczego mamy tyle wejść a tak niska sprzedaż i że mamy się z tego wytłumaczyć ???????? ale to że ludzie z 4 dzieciaki i wchodziło to nie rozumieją i ze mamy poprawić efektywność i skuteczność ???? a gdy podłączyli czyli się pod kamerkę to już mail był że nie zaproponowałam Pani torebki do butów które mierzyła... Normalnie cyrk na kółkach za najniższą krajową i śmieszną premią
    ReviewUserIcon
    Kol

    31.08.2022 10:26

    Kandydat

    A ma ktoś jakaś opinie na temat pracy w Wojasie ale Wrocław najlepiej magnolia? Bo widziałam ogłoszenie i jestem ciekawa
    ReviewUserIcon
    izi

    12.09.2022 12:22

    Kandydat

    ile już pracujesz? zastanawiam się nad aplikacją
    ReviewUserIcon
    mika

    23.09.2022 13:30

    Pracownik

    trochę ponad rok
    ReviewUserIcon
    Dndhjsus

    20.09.2022 08:01

    Inne

    Odradzam zakup butów w sklepie Wojas. Jakość nie idzie w parze z ceną. Obsługa reklamacji to ignorancja i lekceważenie klienta. Buty użytkowanie 1.5 miesiąca, odklejona podeszwa, popękane zewnętrzna część pięty. Reklamacja odrzucona, minęło ponad miesiąc, a buty nadal są w sklepie i nie do odbioru.
    ReviewUserIcon
    JONY

    22.09.2022 08:25

    Pracownik

    Ponieważ to jest prawda . Wykonują buty u podwykonawców i nie sprawdzają jakości . a Ci robią wszystka by ich oszukać i upchać byle co . Wojas nie sprawdza jakości buta przy zakupie i późnej rozsyłają do sklepów byle co . A że robią teraz u podwykonawców ze słaba jakością i z byle jakich starych materiałów to niestety buty się rozwalają po paru przejściach . Szkoda bo to już nie ten Wojas co dawniej.
    ReviewUserIcon
    Daniel

    01.09.2022 17:56

    Pracownik

    Żenada 3000 brutto , odpowiedzialność materialna , przy braku kamer i ochrony oraz bramek . Czyli jak ktoś wejdzie i wyniesie buty musimy go zatrzymać albo przyjdzie nam oddać z wypłaty.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Asia

    15.09.2022 13:46

    Pracownik

    Zgadzam się 100% a w Wojas nie zarabia się kokosow tak jak dużo osób myśli tylko najniższa krajowa a odpowiedzialny jesteś jak ktoś zwinie buty za np 400 zł ????
    ReviewUserIcon
    Xxx

    18.09.2022 09:52

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora). I najgorsze jest to straszenie jak nie sprzedasz na wymagana efektywność obetne Ci premie . Ludzie wchodzą bardzo często tylko pooglądać , przyjmowane są też zwroty internet ale z wejść rozliczają . Braki też pokrywa się z własnej kieszeni . A to jest niezgodne z prawem bowiem pracodawca nie zabezpieczył towaru przed kradzieżą . Nie ma ani bramek ani klipsów do torebek .
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    08.09.2022 22:07

    Inne

    Pytanie do osób które pracują w większych miastach np Wrocław, Warszawa czy jak macie klienta który mierzy buty wyskakujecie do nich z torebkami albo dodatkami np impregnat?
    ReviewUserIcon
    Efektywnosc

    15.09.2022 13:42

    Pracownik

    Gdy przychodzi klient kupujący buty to musisz mu wcisnąć pasek i torebkę ale ty i tak nic z tego nie będziesz miała bo prmia to saa jakieś grosze ????
    ReviewUserIcon
    Iza

    13.09.2022 13:37

    Pracownik

    Hej czy wszystkie regiony dostały plany naprwcze ?
    ReviewUserIcon
    ola

    14.09.2022 20:56

    Pracownik

    piszę z jednego salonów w warszawie, my nie dostaliśmy i nic nie wiemy o tym żeby jakiś salon u nas w regionie dostał a takie wieści szybko się rozchodzą
    ReviewUserIcon
    Była pracownica

    14.08.2022 19:25

    Były pracownik

    Ja osobiscie nie polecam tam pracy. Straszny nacisk na efektywność a bardzo niska premia. Wciskanie na siłę ludziom preparaty bo inaczej spada efektywność i zaś są emeile z pretensjami a jak regionalna przyjedzie to pyta o jakieś głupie tabelki które musicie znać na pamięć oni nawet pytają jaki jest np konkurs i nie ma że ty nie wiesz mimo że i tak nic nie masz z tego konkursu jeżeli jesteś z mniejszego miasta niż warszawa bo wiadomo gdzie lepsza sprzedaż.(usunięte przez administratora) A nie wspomnę już że się czepiają o to że sprzedaż jest niska a wejść do sklepu duża tylko nie nasza wina że ludzie wchodzą z 5 dzieci i te dzieci biegają w jedną i drugą stronę i nabijaja nam wejścia. A później są meile dlaczego tak jest. No dramat to nie na moje nerwy i nie za te śmieszne pieniądze.
    ReviewUserIcon
    agnieszka

    29.08.2022 19:55

    Pracownik

    Racja roboli nie ludzi i zero szacunku .Ciągłe naciski na wszystko czy to nie mobing?
    ReviewUserIcon
    Osss

    30.08.2022 08:52

    Pracownik

    Raczej nie .No cóż coraz mniej osób chce u nich pracować .Zamiast poprawić jakośc pracy to tylko utrudniają .Załamka z nimi .Ale na szczęście coraz więcej osób dochodzi do wniosku że Wojas to (usunięte przez administratora) i składają wypowiedzenia .
    ReviewUserIcon
    kasia

    28.08.2022 12:35

    Pracownik

    Czy komuś z obecnych pracowników udało się otrzymać podwyżkę od firmy? Nie taką coroczną od państwa, a konkretną induwidualną od firmy. Jeżeli tak, to jakim cudem ? :D Podzielcie się czy warto próbować
    ReviewUserIcon
    Ania

    29.08.2022 15:22

    Pracownik

    Podwyżka w tej firmie ? Żart prędzej ci odbiorą premie za cokolwiek niż ci dadzą podwyżkę A najlepiej jakby się pracowało za darmo u nich .
    ReviewUserIcon
    kasia

    29.08.2022 19:02

    Pracownik

    tak, pytam o to czy ktoś złożył wniosek o podwyżkę i dostał czy może jego wniosek wylądował w szufladzie dyrektora zamykanej na trzy spusty zapomnienia
    ReviewUserIcon
    ......

    24.08.2022 09:45

    Pracownik

    Hejo Wojasy jak tak nasza nowa regionalna?????
    ReviewUserIcon
    Żaba

    25.08.2022 21:42

    Były pracownik

    A w jakim regionie jest ktoś nowy ?
    ReviewUserIcon
    osi

    28.07.2022 08:52

    Kandydat

    Jest tu możliwa praca na część etatu czy tylko pełen?
    ReviewUserIcon
    nck

    22.08.2022 12:58

    Pracownik

    Szczerze, raczej się z tym nie spotkałam, żeby zatrudniali kogoś na te 2 miesiące tylko. Ale to w sumie jak wyżej, może zależy od zapotrzebowania na konkretnym sklepie.
    ReviewUserIcon
    nck

    22.08.2022 13:01

    Pracownik

    To by trzeba bezpośrednio pytać. Ale w sumie już po ptokach, wakacje już się skończyły praktycznie
    ReviewUserIcon
    Maj

    25.05.2022 08:46

    Kandydat

    Po ile godzin pracuje się na zmianie?
    ReviewUserIcon
    nevo

    27.07.2022 20:56

    Kandydat

    No ale na to chyba nikt nie ma wpływu?
    ReviewUserIcon
    AGNIESZKA

    16.08.2022 13:54

    Pracownik

    Możesz pracować po 8 godzin jak masz dziecko do czwartego roku życia

    Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.