opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wojas

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 2071 ocen
Opinie(4726)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(4726)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Sprzedaż/Oferta
  • .
  • Kontakt

O nas

Nagrody i wyróżnienia

Sprzedaż/Oferta

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Nowy Sącz
  • Skawina
  • Oświęcim
  • Nowy Targ
  • Zakopane
  • Chrzanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Targ
  • Waksmund
  • Ludźmierz
  • Zaskale
  • Ostrowsko
  • Trute
  • Lasek
  • Krauszów
  • Klikuszowa
  • Gronków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Wojas Trade
Bielsko-Biała - Wojas Trade
Bydgoszcz - Wojas Trade
Cieszyn - Wojas
Dębica - Wojas Trade
Elbląg - Wojas
Ełk - Wojas
Gdańsk - Wojas Trade
Gdynia - Wojas Trade
Gliwice - Wojas Trade
Gorlice - Wojas Trade
Gorzów Wielkopolski - Wojas Trade
Grudziądz - Wojas Trade
Iława - Wojas Trade
Katowice - Wojas Trade
Kąty Wrocławskie - Wojas
Kielce - Wojas Trade
Kłodzko - Wojas Trade
Konin - Wojas Trade
Koszalin - Wojas Trade

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Targ
  4. /
  5. Opinie o Wojas S.A.

Opinie

Opinie o Wojas Nowy Targ

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 4
    • 5
    • 6
    • …
    • 48

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Wojas S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    03.05.2023 12:06

    Inne

    Szukają kierowników do dwóch salonów, a ja mam pytanie, czy stawki są uzależnione od regionu? Widzę, że wymogiem jest 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym - czy jeśli był to zespół w zbliżonej branży odzież/obuwie, szanse na wyższe zarobki rosną? Co wiecie o premiach? :)
    ReviewUserIcon
    Iza

    04.05.2023 14:35

    Pracownik

    Doświadczenie nie ma nic do rzeczy. Dają najniższą krajową ewentualnie z 200 zł brutto więcej . 2% od swojego obrotu netto . Jak plan wyrobiony to 4% od obrotu netto , oczywiście minus podatek jeszcze . Także szału nie ma . A obowiązków ogrom
    ReviewUserIcon
    kier

    04.05.2023 14:57

    Pracownik

    hej, stawki z tego co wiem są takie same w całym kraju, ale masz prowizję od obrotu całego salonu pół procenta także tu już się mocno różnią kwoty, nie ma szans poza tym na żadne podwyżki :(
    ReviewUserIcon
    T Rex

    26.01.2023 09:04

    Kandydat

    w sklepach macie taki raczej młody zespół czy są starsze osoby?
    ReviewUserIcon
    Aniela

    28.04.2023 15:14

    Kandydat

    Tego to nawet ja nie jestem pewna czy dobrze rozumiem. Zamiana w sensie czy grafikowo?
    ReviewUserIcon
    Nick

    30.04.2023 09:16

    Pracownik

    Da się. Zależy na jaki zespół trafisz. Wszystko tak naprawdę zależy od sklepu. W każdym może być inaczej. Zasady są wszędzie te same ale niewiadomo na jaki zespol i kierownika trafisz.
    ReviewUserIcon
    Nian

    06.04.2023 09:35

    Kandydat

    Znalazłam oferte jedynie na kierownika magazynu w nowym tagu, to jest możliwe że do żadnego salonu nikogo nie szukają?
    ReviewUserIcon
    Aniela

    18.04.2023 14:15

    Kandydat

    Nie ma co odradzać, to, że jednemu się nie podoba, nie znaczy, że drugiemu też będzie. Nie każdy podejmie swoją decyzję, nie warto się sugerować moim zdaniem
    ReviewUserIcon
    Limon

    20.04.2023 17:36

    Pracownik

    ktoś, ty narzekasz a Nial by chciała, widzisz do jakich wniosków zmierzam?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    31.03.2023 06:34

    Pracownik

    A ja chciałam napisać ze w z regionu warszawskiego odeszła regionalna. A szkoda bo naprawdę super była. Pewnie nie było ich stać żeby ja zatrzymać. Szkoda bo dzięki niej poczułam sie komfortowo w pracy i naprawdę nie wyobrażam sobie tego jak teraz będzie. Wcale sie nie zdziwię jak posypią sie kierownicy bo nastroje od momentu kiedy sie dowiedzieliśmy nie są ciekawe. Wszyscy sie boja co będzie.
    ReviewUserIcon
    Pika

    11.04.2023 15:49

    Kandydat

    szukają na regionalnego kogoś z zewnątrz czy nie?
    ReviewUserIcon
    Buzia

    16.04.2023 11:18

    Pracownik

    Firma jest chytra . Stać ją poczytaj jakie przychody rok do roku . Nic od siebie nie dają tylko wymagają . To się nie dziwię że odeszła RKS
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.03.2023 21:52

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Xxx

    03.04.2023 03:03

    Były pracownik

    Masz najniższa krajowa… i nie ma co liczyć na większa podstawę. No chyba ze jako kierownik. Premia jest 2% od sprzedaży. A 4% jak salon wyrobi swój plan miesięczny co nie jest łatwe… No presja jest o wskaźniki.i to dość spora.
    ReviewUserIcon
    Zuza

    14.04.2023 14:49

    Pracownik

    Kierownik też ma najniższą krajowa
    ReviewUserIcon
    Mag

    12.04.2023 22:23

    Inne

    Nie polecam butów firmy Wojas!!! Słaba jakość i obsługa !!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.04.2023 13:52

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Oko

    03.04.2023 20:46

    Pracownik

    Może pracownice są po nocnej inwentaryzacji?
    ReviewUserIcon
    Abcd

    30.03.2023 05:00

    Były pracownik

    Czy kierownicy dalej są zarabiają najniższa krajowa? Bo jak pracowałam tak niestety było….
    ReviewUserIcon
    XxX

    03.04.2023 10:08

    Były pracownik

    Skargi dotyczące naruszania praw pracowniczych mogą być zgłaszane do Państwowej Inspekcji Pracy pisemnie, telegraficznie lub za pomocą dalekopisu, telefaksu, poczty elektronicznej, formularza e-skargi, a także ustnie do protokołu. Zgodnie z art. 44 ust. 3 ustawy z dnia 13 kwietnia 2007 r. o Państwowej Inspekcji Pracy (Dz. U. z 2017 r. poz. 786 ze zm.) inspektor pracy jest zobowiązany do nieujawniania informacji, że kontrola przeprowadzana jest w następstwie skargi, chyba że zgłaszający skargę wyrazi na to pisemną zgodę. Czas zgłosić w odpowiednim miejscu skoro firma nie dało odpowiedzi na liczne @
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.04.2023 12:14

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aga

    02.04.2023 21:12

    Pracownik

    Pracuje już jakiś czas i osobiście nie mogę nic zlego na temat regionalnej napisać...Nigdy nie powiedziała mi nic przykrego - czy telefonicznie czy osobiście na wizycie w salonie... Wręcz przeciwnie - zawsze była miła i uśmiechnięta...
    ReviewUserIcon
    frusia

    03.04.2023 01:04

    Inne

    Bardzo dużo ludzi się pozwalniało odkąd owa regionalna jest na swoim stanowisku. Wcześniej w salonie gdzie była kierowniczką była ciągła rotacja pracowników. Ludzie nie dawali rady psychicznie. Była sytuacja kiedy starzy pracownicy słysząc o jej awansie na regionalną kwitowali to słowami: o mój Boże…
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    30.03.2023 09:41

    Były pracownik

    Witam wszystkich sprzedawców :) Jako były pracownik mam dużo do powiedzenia. Moim głównym powodem odejścia była szanowna Pani M o której widzę, że jest tutaj głośno. Wstawanie codzien do pracy ze strachem czy zadzwoni dzisiaj Pani M jest wykańczające. Wieczne pretensje... Wszystkiego za mało. Za mała efektywność, za mała sprzedaż, dlaczego tyle wejść , za mało wszystkiego!! "Nie dzwońce do nikogo z głupotami, najpierw dzwonicie do mnie" po czym słyszymy "po co dzwonicie z głupotami, macie instrukcje" Czułam się w pracy jak popychadło. Sprzedałam sporo portfeli- mam sprzedać więcej. Ciągle telefony, kontrola na każdym kroku. Były nawet sytuacje gdzie dzwoniła do nas z pretensjami dlaczego tak mało wejść. Rozumiecie... Dlaczego mało wejść? Pani M bardzo chciała wprowadzić jakąś dziwną rewolucje w salonach. Nie da się pracować pod ciągłą presją i strachem, że zaraz ktoś będzie dzwonił, straszył i manipulował. Strach przed utratą premii aż w końcu strach przed pracą. Szczerze to odkąd M zaczęła wydzwaniać czemu wszystkiego mało to człowiekowi odechciewa się sprzedawać żeby nie spadał wskaźnik. Myślę, że salony lepiej mogłyby funkcjonować bez takiego rks. Praca sama w sobie nie jest zła, da się fajnie sprzedać i fajnie zarobić. Ludzie potrzebują na przywódcę człowieka równego sobie a nie tyrana bo inaczej przestają pracować, pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    Asia

    30.03.2023 18:26

    Były pracownik

    Hej Ja byłam kierownikiem w Nova Park w Gorzowie pracowałam prawie 11 lat w tej firmie,do dnia dzisiejszego są kierowane oskarżenia, pomówienia w moją stronę,mimo że pracę tam zakończyłam dawno. Po rozmowie z firmą na temat regionalnej zero interwencji,nadal jak widzę jest to samo co spowodowało odejście całego zespołu z dnia na dzień. Wszystko spowodowane przez Panią M. oszczerstwa,obelgi, pomówienia,krzyki, kłamstwa. W dniu dzisiejszym otrzymałam telefon iż na szkoleniu które odbyło się w Poznaniu w lutym mój temat nadal były poruszany, zostałam oskarżona, pomówiona o machlojki(których nie było)itp. Kłamstwa które są rzucane w moją stronę przechodzą ludzkie pojęcie i nie tylko przez samą Pani M. ale również przez obecnych pracowników którzy nie są chyba świadomi że na takie zachowanie są paragrafy. Z całego serca nie pozdrawiam tych osób. A wam współczuję współpracy z tą osobą.
    ReviewUserIcon
    anonim-poz

    29.03.2023 21:57

    Były pracownik

    Tyle negatywnych komentarzy, ze administracja za chwile nie będzie nadążała ich usuwać. Co nie wejdę na stronę to tylko widzę (usunięte przez administratora) i to zawsze są usuwane na temat regionalnej i jej (usunięte przez administratora). Proponuje wszystkim wypisywać opinie nie tutaj a pod każdym salonem wojas na google :) A jeśli Pan M nic z tym nie zrobi, z tymi skargami to trzeba będzie chyba poinformować PIP :) wiec przestańcie usuwać te komentarze bo tu nie są rzeczy wyjęte z palca tylko PRAWDA, dlatego usuwacie .
    ReviewUserIcon
    Pracownik Z

    30.03.2023 15:12

    Pracownik

    Prawda, wszystkie komentarze na temat regionalnej dziwnie znikają. Trzeba się zastanowić co jest przyczyną tak dużej rotacji pracowników w tym regionie. Przecież niemożliwe, żeby wszyscy pracownicy byli tacy okropni. Niejedna osoba zwolniła się przez negatywną atmosferę jaką wprowadza Pracownik M czyli regionalna. Wyżywanie się na pracownikach, krzyczenie i przekleństwa w ich stronę to już norma, jeśli sprzedaż nie idzie zgodnie z planem (gdzie wiadomo, że nie jest to całkowicie zależne od sprzedawcy). Między sprzedawcami na salonie wybucha panika, kiedy na dzwoniącym telefonie widać skrót RKS. Nikt nie chce odbierać telefonu i zderzać się ze sfrustrowaną kierowniczką, której brakuje umiejętności zdrowej komunikacji.
    ReviewUserIcon
    Kinia

    29.03.2023 16:13

    Kandydat

    Znalazłam oferty na jooble. tyle że tam jest tylko jedna na agenta ryłko a druga dziwna, m.im do ryłko i tam wymienione inne marki- tego kompletnie nie rozumiem, w każdym razie czy są jakieś inne normalne oferty?
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.03.2023 11:27

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    DoMacieja

    28.03.2023 23:12

    Pracownik

    Szanowny panie M, ja myśle ze regionalna reg POZ wpisuje się w punkt w kanon pracownika idealnego w tej firmie, jakby Porównywać standardy europejskie pracy w sieciówkach i standardy w Wojas to można położyć obok siebie szynkę i kaszankę i szukać podobieństw. Tak samo ta pani, mamy menadżera świadomego i mamy regionalna z Poz co zarządzania to się uczyła obserwując małpy na wybiegu w zoo. Mam na myśli- zero pojęcia. Trzymam kciuki i chętnie poobserwuje ten cyrk jeszcze chwile, bo zaczyna on płonąć i robi się naprawdę interesująco.
    ReviewUserIcon
    Byla

    22.10.2022 07:42

    Były pracownik

    Hej. Coś się zmieniło „na lepsze” w szanownym Wojasie? Jak wyglada kwesta zarobków i podejścia do pracownika? Dalej nie ma zaplecza socjalnego? W Nowym Targu dalej toczy się sprawa sądowa wytoczona przez ZUS w kwestii premii i umowy marketingowej? Czemu ten Wojas jest taki uparty i co on chce udowodnić? (usunięte przez administratora) Weszłam ostatnio do jednego ze sklepów Wojas. Początkowo byłam sama. 2 pracownice w sztuczny sposób zaczęły ze mną rozmowę chodź ja nie prosiłam o pomoc ani nikogo o nic nie spytałam. Później poleciała trzecia. Sytuacja się rozluźniła jak do sklepu weszli inni klienci. Podeszłam do lady z kasą a tam z zaplecza leciały ostre reprymendy dotyczące sprzedaży. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Znajoma

    21.03.2023 21:59

    Były pracownik

    Heheh druga pensje dobre śmiech na sali .Ciężko o tej firmie napisać coś dobrego .Ludzie pracują bo muszą i męczą się bo ciężkie czasy .
    ReviewUserIcon
    A.J

    26.03.2023 19:36

    Pracownik

    W wojasie nic się nie zmieni, póki góra nie zainteresuje się tym co się dzieje w poszczególnych salonach. Co zmieniło się na lepsze? Nic. Nadal jest nacisk na sprzedaż, tłumaczenie się dlaczego są niskie wskaźniki i jakie kroki będą podjęte aby zwiększyć sprzedaż. Firma od kilkunastu lat ma te same modele i jest zdziwiona, ze ludzie już (usunięte przez administratora) tym samym asortymentem i oczekują czegoś nowego. Nie jednokrotnie słyszę od klientów, ze Wojas jest już nudny bo ma ciagle to samo lub kolorystyka obuwia jest dość ponura, bo poza czarnym, brązem i jakimiś bezowymi kolorami nic szczególnego nie przyciąga uwagi nowych klientów. Niestety, chcąc nie chcąc firma nie spełnia oczekiwań klientow i jest wielce zdziwiona, ze ludzie nie chcą kupować. Ale co maja kupować? Buty które w Wojasie sa co roku te same? Ludzie oczekują zmian, nowości i świeżości a nie ciagle tego samego, bo to ludzi nudzi i dlatego odchodzą do konkurencji, która ma o niebo lepszy asortyment i co ważne JEST DLA KLIENTA i wie czego chce klient.
    ReviewUserIcon
    Flora

    08.03.2023 11:40

    Inne

    Gdzie jest siedziba firmy?
    ReviewUserIcon
    frodo

    09.03.2023 15:04

    Pracownik

    no właśnie. bez przesady, możesz sobie sam sprawdzić
    ReviewUserIcon
    lola

    23.03.2023 09:44

    Pracownik

    ul. Szewska 8 34-400 Nowy Targ
    ReviewUserIcon
    Katrina

    15.03.2023 15:27

    Inne

    Czy jak w zeszłym sezonie widziałam u was fajne buty na lato, to w tym sezonie co będzie jest szansa że się one pojawią?
    ReviewUserIcon
    terex

    20.03.2023 11:46

    Pracownik

    nikt z pracowników sklepu nie wie z tak dużym wyprzedzeniem co będzie w nowej kolekcji
    ReviewUserIcon
    Byla

    19.03.2023 10:17

    Były pracownik

    @Monia pracowałam w województwie pomorskim :) Czytam te komentarze byłych pracowników i przyszłych. Szkolenie? Jakie szkolenie? Przychodzisz do roboty i opowiadają Ci co i jak, pokazują komputer i system kasowy, segregatory z reklamacjami, regały na zapałeczki z butami i wystrój salonu i… do roboty tzn DO SPRZEDAŻY !!!!!!!! Za moich czasów samemu trzeba było mieć swoją bluzkę, na uniform w postaci koszuli trzeba było czekać miesiącami. Pustki w tych sklepach, klientów brak, tylko czekać aż CCC przejmie Wojasa :) Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    terex

    20.03.2023 11:44

    Były pracownik

    a jak niby według ciebie miałoby wyglądać szkolenie? chyba na tym to polega że pokazują kasę, komputer, sklep... nie można szkolić i pilnować nowego pracownika w nieskończoność
    ReviewUserIcon
    terex

    20.03.2023 11:45

    Były pracownik

    no i nie wiem w jakim sklepie pracowałaś że były pustki ale mogę tylko pozazdrościć, że miałaś mniej pracy, bo u mnie ruch w godzinach szczytu był non stop.
    ReviewUserIcon
    dafne

    23.02.2023 10:34

    Kandydat

    Kto zajmuje się szkoleniem nowego pracownika? Jak wygląda to całe wdrożenie? Czy raczej idzie się na żywioł i nauka poprzez praktykę?
    ReviewUserIcon
    Kiero

    24.02.2023 14:07

    Pracownik

    Kierownik zawsze szkoli nowego pracownika
    ReviewUserIcon
    waaff

    14.03.2023 14:23

    Kandydat

    i ile trwa taki okres szkoleniowy?
    ReviewUserIcon
    alicja

    13.03.2023 15:12

    Kandydat

    jaki dresscode obowiązuje w sklepie?
    ReviewUserIcon
    alicja

    13.03.2023 15:12

    Kandydat

    wiem, że koszulki na pewno ale czy coś jeszcze i czy tą resztę firma zapewnia?
    ReviewUserIcon
    Oko

    14.03.2023 08:41

    Pracownik

    Koszulki daje firma, Ty musisz kupić sobie czarne spodnie i czarne buty. No chyba że to buty Wojasa to mogą być kolorowe.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Wojas?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Wojas S.A.

    Szewska 8 34-400 Nowy Targ

    NIP:7352691202

    REGON:120415969

    KRS:0000276622

    https://wojas.pl
    Branże: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Tris

    22.02.2023 09:40

    Kandydat

    Hej, mam pytanie o system premiowy od sprzedaży, jak tutaj wygląda?
    ReviewUserIcon
    Kiero

    24.02.2023 14:08

    Pracownik

    Każdy ma swój login i sprzedaje na siebie, od każdego produktu masz liczone pieniądze, przy wykonaniu planu miesięcznego sklepu premia jets podwójna
    ReviewUserIcon
    soniaa

    06.03.2023 15:30

    Kandydat

    pytanie jeszcze jak to jest jeśli chodzi o wykonanie tego miesięcznego planu, to często się to zdarza czy raczej ciężko?
    ReviewUserIcon
    Major

    05.03.2023 14:15

    Pracownik

    Nie widzę przeszkód, żeby Pani Aleksandra K. z kamer mogła już jeździć po salonach i dawać miarodajne oceny. Niestety, ale nie widząc co robi się na komputerze nie można pisać, ze sprzedawca w wieszkosci sprawdza rozmiar w systemie. Po dostaniu ostatniej oceny zastanawiam się czy Pani Aleksandra wpisała na pewno dobry nr salonu. Covid już się skończył. Można ruszyć w Polskę. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    21.02.2023 14:09

    Kandydat

    Hej ;) będę mieć rozmowę na doradcę klienta. W handlu na podobnym stanowisku jestem od ponad 6 lat. Jak wyglądają wypłaty (stawki) Gdańsk i ogólnie benefity ? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Sachiko

    01.03.2023 12:52

    Kandydat

    Dziękuję bardzo za wyjaśnienie
    ReviewUserIcon
    Kasia

    01.03.2023 21:32

    Pracownik

    Zdarzalo się u nas w salonie ( region warszawski akurat ) że z powodu niskich wyników miesięcznych kierownik regionalny obcinał premię naszemu kierownikowi sklepu całkowicie W innych sklepach sprzedawcy mieli niskie wyniki i też nie dostawali premii za to Był też taki przypadek że sprzedawca zarobił bardzo dużo, prawie 3000zl premii i została mu zabrana prawdopodobnie bo nie wypadalo tyle wydać jednemu pracownikowi Różne sytuacje się zdarzają, dlatego lepiej zawsze mieć do tego dystans albo po prostu mieć dobre wyniki na wszelki wypadek
    ReviewUserIcon
    Bogusław

    28.02.2023 06:46

    Inne

    Dzień dobry. Po zakupie kozaków polecono mi w sklepie firmowym użycie sprayu konserwującego obuwie. Buty w dniu zakupu zostały spryskane tym firmowym środkiem i niestety w kilku miejscach lekko się odbarwiły. Następnego dnia nieużywane buty oddaliśmy w sklepie do reklamacji. Po dwóch tygodniach eksperci Wojasa stwierdzili uszkodzenia mechaniczne. Czyżby za duże ciśnienie było w tym sprayu? Co takiego jest w tym środku konserwującym, że uszkadza mechanicznie skórę? Ten sam środek użyłem na buty Lasockiego i nic się nie stało. Czyli Wojas to lipa!! Własny spray zabił własną skórę. Wyleczyłem się z Wojasa. I tego życzę innym.
    ReviewUserIcon
    figa

    03.02.2023 12:43

    Kandydat

    Jak wygląda sprawa z urlopem na żądanie/ nagłym chorobowym lub coś, robią o to problem?
    ReviewUserIcon
    Nick

    07.02.2023 12:28

    Pracownik

    No jak z dnia na dzień z czymś wyskoczysz, to wiadomo, mogą się trochę zdenerwować, bo znalezienie kogoś na zastępstwo takie proste nie jest, ale wiadomo, że takie sytuacje się zdarzają, bo nie zawsze masz na nie wpływ. Ale jak wiesz coś wcześniej, że się szykuje, to daj znać jak najwcześniej, żeby koleżankom z roboty problemów nie dokładać, wiesz o co chodzi.
    ReviewUserIcon
    dafne

    23.02.2023 10:32

    Kandydat

    no grunt to chyba umieć dobrze żyć z ludźmi i faktycznie się dogadywać po prostu
    ReviewUserIcon
    Alo

    10.02.2023 11:50

    Pracownik

    Idealnie nie jest, to na pewno, ale ja problemu z kierownictwem akurat nie mam, a widzę że głownie ten wątek na forum się pojawia. Wiadomo zależy na kogo trafisz, ale też przyznajmy że w handlu zawsze trzeba mieć twardy tył, nieważne czy to sklep, sieciówka czy gastro. Ogólnie polecam osobom, które nie boją się pracy, bo koniec końców to praca jak każda inna i trzeba się czasami spiąć i po prostu robić...
    ReviewUserIcon
    Ewic

    21.02.2023 14:53

    Pracownik

    no takie jest po prostu moje podejście, jak ty wolisz inaczej, to nie moja sprawa
    ReviewUserIcon
    Ewic

    21.02.2023 14:54

    Pracownik

    także jak chcesz narzekać, to ja zabronić przecież nie mogę, ale mam prawo to skomentować
    ReviewUserIcon
    Beris

    20.01.2023 11:12

    Pracownik

    A czy jakiś region dostał podwyżki dla kadry kierowniczej ? Wrocław czeka .
    ReviewUserIcon
    Kiero Krk

    02.02.2023 12:05

    Pracownik

    U Nas były jakieś marne podwyżki dla wybranych, ogólnie robi się tu coraz gorzej, i przede wszystkim to jak Ci ludzie są fałszywi w tej firmie tak nigdzie nie są
    ReviewUserIcon
    Polka

    13.02.2023 19:39

    Pracownik

    Nikt nic nie dostał, jeśli dostał proszę o informację to jest nieuczciwe jeśli jedni dostali a drudzy nie
    ReviewUserIcon
    Mario

    13.01.2023 11:46

    Kandydat

    A praca na magazynie w jakich godzinach?
    ReviewUserIcon
    T Rex

    26.01.2023 09:06

    Kandydat

    nie będą może takie jak na produkcji? nie wiem ale tak gdybam
    ReviewUserIcon
    Comic

    02.02.2023 12:16

    Kandydat

    skoro na pytanie o godziny nikt przed tobą nie odpowiedział, to podejrzewam, że o stawkach tym bardziej nie będą mówić na forum
    ReviewUserIcon
    Czarne ocieplane workery damsk

    24.01.2023 11:39

    Inne

    Nie polecam nikomu zakupów w sklepie i sklepie internetowym. Dzisiaj otrzymałem odmowę reklamacji butów, które po tygodniu wytarły sztuczną wyściółkę. NIE MOJA WINA, ALE WINA PRODUCENTA. ABSURDALNE OBWINIANIE KUPUJĄCEGO. Życzę wszystkim producentom tych butów i ich dzieciom, aby szli boso w tych butach do grobu. aby doświadczali mariażu swojej produkcji i kosmicznych cen towarów niskiej jakości. NIGDY WIĘCEJ NIE KUPIĘ W TYM SKLEPIE I ​​NIKOMU NIE POLECĘ. OBEJDŹ SKLEP INNĄ DROGĄ. TEN SKLEP NIE POTRZEBUJE KLIENTÓW, LEPIEJ W INNYM SKLEPIE zrobić zakupy
    ReviewUserIcon
    pola

    29.01.2023 10:33

    Pracownik

    wiesz ile klientów już tak mówiło i pisało? ile się awanturowało w salonach i próbowało odstraszyć klientów? a ostatnio wojas bije rekordy swojej sprzedaży więc takie apele chyba mało co dają
    ReviewUserIcon
    T Rex

    26.01.2023 09:08

    Kandydat

    czy dostaje się jakieś darmowe obuwie od firmy? podobno w niektórych firmach tak jest
    ReviewUserIcon
    Xx

    26.01.2023 20:55

    Pracownik

    Haha, nie, to nie w wojasie. Tutaj niewiele od firmy dostaniesz jako pracownik.
    ReviewUserIcon
    lula

    28.01.2023 10:09

    Pracownik

    z każdego wydatku musisz się tłumaczyć kiedy oni rozdają za darmo buty influencerom to spoko ale jak ty sobie kupisz torbę papierową za 0,60zł zamiast 1zł to od razu trzeba się tłumaczyć
    ReviewUserIcon
    ej

    08.12.2022 12:45

    Kandydat

    takie pytanko, macie coś na święta tu? czy raczej nie bardzo? chętnie się dowiem co i jak, pozdrowionka
    ReviewUserIcon
    timsi

    24.01.2023 13:35

    Kandydat

    no święta może nie tuż tuż, ale na przyszłość by się przydało wiedzieć :)
    ReviewUserIcon
    pompka

    25.01.2023 12:40

    Były pracownik

    najblizsze swieta wielkanocne w sumie, ale chyba chodzilo o wigilie itd
    ReviewUserIcon
    Anonim

    23.12.2022 08:46

    Kandydat

    Produkcja ma jedna zmiane czy dwie?
    ReviewUserIcon
    prod

    25.01.2023 10:42

    Były pracownik

    no tak, inaczej bym o niej nie pisał, nie
    ReviewUserIcon
    prod

    25.01.2023 10:43

    Były pracownik

    czy ciężko...no czasem tak, ale też nie do przesady. robota jak robota, jak to na produkcji.
    ReviewUserIcon
    petra

    19.12.2022 13:51

    Pracownik

    widzę, że trochę osób narzeka, to dam opinie z drugiej mańki, bo czemu nie. pracuję tutaj od początku wakacji, więc może nie za długo, ale jednak wystarczająco, żeby jakieś zdanie sobie wyrobić. moim zdaniem nie jest źle. wiadomo, jest czasem ciężko, nie zawsze mi się chce i też czasem przeklinam pod nosem, jak wszyscy. ale przerobiłam swoje w różnych sieciówkach, w tym jednej obuwniczej i wojas nie odbiega w kwestii pracy od pozostałych. takie uroki branży najwyraźniej. ale moim zdaniem trzeba to lubić, albo przynajmniej być obytym, bo inaczej pewnie będzie się ciężko pracowało. jednak to bezpośredni kontakt z klientem, a wiadomo, że ci potrafią być różni...tak samo z zespołem, czasami trafi się ktoś z kim ciężko się dogadać, wtedy po prostu robie swoję i tyle. oczywiście to tylko moja opinia, nikt nie musi się ze mną zgadzać, ale moim zdaniem nie ma co demonizować.
    ReviewUserIcon
    Ania

    21.12.2022 22:02

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    timsi

    24.01.2023 13:32

    Kandydat

    właśnie nie ma obowiązku trąbienia o tym na prawo i lewo, chcesz wiedzieć to pytaj bezpośrednio
    ReviewUserIcon
    Martyna

    02.01.2023 18:11

    Pracownik

    Hej Czy dostaliście już może umowę z grupowego ubezpieczenia?
    ReviewUserIcon
    sowa

    05.01.2023 14:24

    Kandydat

    ja też się podpinam do pytania, ktoś poda szczegóły?
    ReviewUserIcon
    Mario

    23.01.2023 08:46

    Kandydat

    To jest dostępne dla wszystkich czy tylko dla pracowników sklepów?
    ReviewUserIcon
    Jan M 19,01,2023

    19.01.2023 15:36

    Inne

    Kupiłem w tej firmie torbę skórzaną z paskiem na ramię za pośrednictwem internetu . Nie użytkowałem jej , po pewnym okresie była mi nie zbędna wiec wyjąłem ją z szafy i okazało się, że zamek z blaszek magnesowych nie trzyma klapy torby. Po uzgodnieniach z "Zespół Działu Reklamacji" firmy Wojas poinformowano mnie, że mogę przysłać torbę do naprawy co niezwłocznie uczyniłem. Po kilku tygodniach otrzymałem torbę nienaprawioną z wskazaniem abym się udał do kaletnika, gdzie takie naprawy dokonują. Szanująca się firma nigdy by tak nie postąpiła a naprawę mogła wykonać nawet odpłatnie co jej proponowałem. Postępowanie takie uważam za negatywne i świadczy o braku poszanowania klienta. W związku z powyższym nie polecam zakupów w tej firmie. Uważam, że wyrób ten jest słabej jakości a zamek nawet gdybym używał torbę powinien być sprawny tak długo jak jej użytkowanie. Podsumowując, firma ma produkty słabej jakości a własnych bubli nie potrafi naprawić. Moja opinia poszerza grono niezadowolonych klientów, których jest wiele na forach internetowych.
    ReviewUserIcon
    ksenia

    28.12.2022 15:06

    Kandydat

    Pracownik ds. realizacji zamówień internetowych - takie ogłoszenie znalałam, ktoś pracuje na tym stanowisku i się wypowie? sporo tych zamówień jest każdego dnia? w jakich godzinach pracujecie??
    ReviewUserIcon
    ksenia

    11.01.2023 15:24

    Kandydat

    to standardowo, dzięki ci za odpowiedź, a ogólnie jak z obrotem? dużo tych zamówień?
    ReviewUserIcon
    Anonim

    11.01.2023 22:41

    Pracownik

    Tego nie wiem, nie siedzę w tym.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    11.01.2023 02:58

    Pracownik

    Wojas to (usunięte przez administratora) cały nowy targ sklepy okradziony z premii uczciwie zarobionej.
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.11.2022 15:28

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Anuś

    17.11.2022 14:21

    Pracownik

    Bo jest nie obiektywna.
    ReviewUserIcon
    Someone

    10.01.2023 16:04

    Inne

    w Radomiu podobno
    ReviewUserIcon
    Kasia

    24.08.2022 15:09

    Inne

    Kiedy można spodziewać się większych zniżek?
    ReviewUserIcon
    Kolka

    23.12.2022 14:02

    Były pracownik

    Ja bym obstawial ze nowy rok, ale pewnosci nie mam
    ReviewUserIcon
    ksenia

    28.12.2022 15:02

    Kandydat

    a w jakiej wysokości są? na wszystkie produkty??
    ReviewUserIcon
    Marta

    27.12.2022 12:35

    Inne

    Zdecydowanie odradzam zakup obuwia tej firmy. Buty za 400 zł uszkodzone, przelamana wkładka. Nie mam prawy otrzymać nowej pary ani zwrotu pieniędzy. Odwannnie od decyzji sklepu zostaje z automatu odrzucone. Sprzedaż uszkodzonego obuwiaaaa,, ktttoore sprzedają, oszukując klientów nie podlega reklamacji. Aaaabbssurd. Banda (usunięte przez administratora)

    Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.