Wojas S.A.

Opinie o Wojas S.A.

.....

Krzykacze gdzie teraz jesteście jak to samo pracownicy wymyślają tabelki (liczęnie efektywności) Pretensje do firmy o wszystko a może w końcu zacząć zmainy od nas samych.

Lol
@.....

Napisz jeszcze raz co miałaś/miałaś na myśli ale po polsku proszę (pracownicy wymyślają tabelki, "liczęnie" efektywności, że co? :-)). Co to ma wspólnego z godzinną przerwą z której nikt nie korzysta?

Marin
@Lol

Czyli, że teraz wszytsko ma się kręcić wokół jednego tematu??

Ee

Brawo @Szycha w końcu jakiś głos rozsądku, który nie boi się stłamszenia przez hejterów

Szycha
@Ee

Oczywiście że się nie boję, każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, a że każdy woli narzekać i hejtowac innych to cóż.????

XX

Zdecydowanie nie polecam pracy. Fatalna atmosfera w kadrze, każdy jest obgadywany za plecami.. Kierownik faworyzuje pracowników i nie potrafi zarządzać salonem tak jak należy. Brak szkoleń nowych pracowników a wymagają dobrych wyników w sprzedaży. Praca po 14 godzin przy zmianach VM a następnego dnia na kolejne 12h. Przerwa godzinna, która jest bezpłatna nie może być wykorzystana w 100%. ponieważ ,, za długo siedzisz na przerwie ".

Mig
@XX

W każdym salonie inny Kierownik i inny zespół. To już zależy jak się trafi.

marta
@XX

to jest wyzysk człowieka prze człowieka i jak pilnujesz stojąc pustego sklepu bo nie wolno ci na chwilę odpocząć to potem masz mieć siły obsługiwać ?. Myślisz tylko o tym kiedy ten dzień się skończy i wreszcie usiądziesz. (usunięte przez administratora)

???

Chcecie mi powiedzieć że przez 12 h stoicie i pracujecie ha Dobre wiele się słyszy o tym że pracownicy chodzą po galerii I często bywa tak że przerwa 1 h to za mało Telefony Itp mogę wymieniać sporo Sytuacji Owszem wina jest zawsze po obu stronach ale czytam komentarze i widzę że wszystko jest nie tak .Ale czy wszyscy przestrzegają tego co obowiązuje w firmie?? Wątpię chce się zmian może warto zacząć od siebie

@???

Ten komentarz to żenada. W salonach Wojas jest tyle pracy że nie ma czasu na spacerki po galerii bynajmniej u mnie w salonie. Pracujemy za najniższą krajową wstyd dodatkowo 15 godzin w miesiącu jesteśmy więcej w pracy i nie mamy za to płacone więc chyba mamy prawo się buntować dzięki nam sprzedawcom firma zarabia gdyby nie my firma by nie istniała proste i logiczne więc należy nam się lepsza pensja i lepsze warunki pracy i do tego szacunek.

Szycha
@???

Każdy tylko potrafi narzekać, wypowiesz się inaczej niż reszta i spływa na Ciebie hejt. Przecież tu każdy musi narzekać. Pozdrawiam

Zygzak
@???

Słyszy się że chodzą po galerii? A może właśnie wykorzystują wlasnie tą godzinną przerwę. Bo co mają robić w czasie jej trwania, o ile się się da ją wykorzystać. Często jest tak, że się nie ma czasu nawet na tą 15- minutową. W szczególności jak się stoi we dwie osoby. Przecież nie zostawisz sklepu jednej osobie, bo wyjdziesz na zaplecze i ktoś wyniesie ci ze sklepu torebkę czy cokolwiek. A jak wiadomo My za to później płacimy. Wiele by wymieniać ale po co. Przecież się to nie zmieni, niestety. :(

Sprzedawca

Kierownik salonu bardzo mało kompetentny, nie starała się mnie poznać, raczej to ja pytałam niż Pani kierownik. Rozmowa trwała raptem chwilę Nie wiem czy za dużo się chciałam dowiedzieć ? Ale zadałam pytania w jakim trybie pracują, ilu jest pracowników,oraz poinformowałam że już pracowałam w sklepie obuwniczym i wiem na czym praca polega. Kierownik zmierzył mnie wzrokiem i zakończył rozmowę.

Ale chyba ten sklep do którego aplikowałam jak i cała firma nie szanuje pracowników bo ciągle szukają ludzi do pracy.

Bird

Ale skoro wam tak źle to co wy tu jeszcze robicie? i nie mydlcie oczu jakimiś "bo nie mam wyboru" w branży jest pracy od groma. Nikt wam nie każde pracować na siłę, skoro jedyne co umiecie to krytykować. Zróbcie miejsce dla tych co chca pracować....

Tonka

Proponuję każdej nowo wchodzącej tu osobie dzielić wszystko na trzy bo jak czytam niektóre opinie to mi normalnie ręcę opadają że można wypisywać takie bzdury i podawać tak fałszywe informacje na temat pracy. Kłócić się z nikim nie mam zamiaru bo mam lepsze rzeczy do roboty ale naprawdę zachowanie niektórych mnie wręcz przeraża.

Ada
@Tonka

Ale tu jest sama prawda.Najnizsza krajowa przerwy godzinnej bez sensu tłumaczenie się z wyników zero szacunku do pracownika no wszyscy piszą prawdę więc nie rozumiem Ciebie

Deokrq

Nie polecam, zła atmosfera, trzeba dawac z siebie 110% bo Cię skreślą. Praca niestała

Hh
@Deokrq

Pewnie zależy od regionu i sklepu. Ja pracuje juz 10 lat i jestem zadowolona.

pecha

wystarczy pracować na 100 % i jest w porządku

@Deokrq

No ja się nie mogę zgodzić do końca

@Deokrq

Owszem, sporo od siebie trzeba dawać, to prawda

@Deokrq

Ale nie rozumiem czemu niestała...

@pecha

Też tak uważam

@Hh

Oj współczuję nie ma się czym chwalić :p :p

@Ola

Czemu niby? Nie tobie to oceniać

@Ola

Ja nie współczuję, bo nie ma czego

Cola
@pecha

Mówisz o pracowaniu na 100% względem realizacji planu ? Czy o dawaniu z siebie 100% , bo są dni że klienci nic nie kupują i co wtedy ?(usunięte przez administratora) kontrolna z kamer która pilnuje pracowników zamiast klientów którzy kradną a po (usunięte przez administratora) dostajemy my bo potrącą z pensji która i tak jest niska. To co my robimy to nikt tego nie widzi, a pracować dla 300 zł brutto premii to kpina . (usunięte przez administratora) też ma za nic pracowników tylko mówi że 4 pełne etaty na sklep to za dużo ze trzy to w zupełności. A odpowiedzialność na pracownikach jest ogromna . I w końcu większość z nas odejdzie bo nie pozwoli dłużej na takie traktowanie. (usunięte przez administratora)

@Cola

Właśnie odpowiedzialność za towar który nie jest zabezpieczony nie ma ochrony czemu my mamy za to odpowiadać trzeba zorientować się w prawie czy może tak być a jak nie to trzeba gdzieś to zgłosić jeśli jest nie zgodne z prawem .Wojas (usunięte przez administratora)kasy ma jak lodu .Tylko dla pracowników nie mają .

Tonka

I piszę to ponieważ pracuje w tej firmie kilka lat i znam realia. Nie mówię że jest idealnie bo nigdzie nie jest, ale bez przesady.

Lelasińska

Szczerze zaczynam być zmęczona ta praca. Obowiązków dokladaja, po 2 osoby na zmianie... Wymyślanie i cudowanie... Robisz wszystko... Za śmieszną kase. Pracownikiem jestem od 7 lat. Zero podwyzki, najniższa krajowa. Premia taka sama od 4 lat... Nic nie podniesiona... Obsluguj na 200%, codziennie rob 5 kartonow dostawy, dwa zwrotu, zmieniaj ceny bo z magazynu zle przychodzą, pakuj po 20 zleceń dziennie, przestawiaj co rusz zaplecze, dalej Obsluguj bo wiadomo to najważniejsze... Czasem nie ma czasu zjesc... Nie wspomnę o milionach tabelek do uzupełnienia, a to wszystko do godziny 15... Licznik nabijający wejścia każdego pracownika... Nie wychodź do toalety, bo skutecznośc spada. Jednym slowem za takie smieszne pieniądze musisz być, sprzedawca, magazynierem, księgowa, kadrowa itp... VM do 23 w nocy, oczywiście godziny do odbioru i często znowu na 9 do pracy... Obstrzał na kamerze no i odpowiedzialność materialna za towar, który nie jest zabezpieczony a w sklepach nie ma bramek...

Uu

W salonach gdzie na zmianie stoją 2osoby na sklepie jest mnostwo kartonów bo nie mieszczą się na zapleczu to jak brać te przerwy, jedna osoba stoi na sklepie, 2szuka obuwia klientom - wedlug założenia frmy przy odbiorze takiej przerwy gdy zostaje 1osoba to szukajac buty klientowi towaru nie pilnuje na sklepie nikt, więc przerwe trzeba wpisać w grafik ale rzeczywiście nie ma jak na nią wyjść

Ola

Wszyscy narzekamy na te przerwy ale czy robimy coś w tym kierunku żeby ich nie było ? Może zaczniemy w końcu działać w tej sprawie bo samym gadaniem sobie nie pomożemy .

Ktos
@Ola

Jestem za. Tylko co my możemy?

Izka
@Ola

Może warto się skrzyknąć i wystosować wspólne pismo, wszyscy pracownicy że nie zgadzamy się na tę przerwę i basta, ale razem, wspólnie,, Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego ''

Jdjdxjs
@Izka

Wystarczyło by jakby były one dobrowolne, bo ile razy się z tego korzysta? Praktycznie w ogóle i przy sajgonie lata się jak wariat przez godzinę za darmo, czasem ciężko do toalety wyjść. Jak masz szanse iść załatwiać jakieś sprawy to idziesz jak nie to nie.

@Jdjdxjs

Racja wpisywać wtedy jak ma się możliwość skorzystania a taka możliwość jest rzadka .Przecież tam w kółko obsługa zlecenia dostawy człowiek nie ma czasu po nosie się podrapac a co dopiero skorzystać z przerwy .Ale góra jest w tym temacie nie ugieta .Oj posypią się wypowiedzenia .

Hjjkkl
@Osss

To prawda. Ja proponuję poprostu strajk ,ale musimy być wszyscy zgodnie co do tego . Poprostu któregoś dnia w całej Polsce nie otwieramy salonów , dzień ,dwa ,trzy , tydzień . Dość wyzysku

@Hjjkkl

Wystarczy jak grafiki się ułoży bez przerw .

Iza

Dokładnie tak trzeba zrobić z tą przerwą dość płacą takie grosze to jeszcze darmowa przerwa to już przesada. Do toalety najlepiej jak najmniej chodzić żeby się nie nabijać bo skuteczność spada masaka poprostu gorzej niż w Biedronce za dawnych czasów. A taka porządna firma mówią jasne nie wiem z której strony bo ciekawe jakby Ci na górze zarabiali najniższą krajową czy by wyżyli za to (nie wspomnę już o wymaganiach nieadekwatnych do zarobków)

@Iza

Olać przerwę zbuntować się nie wpisywać na listę obecności grafik układać bez przerw no chyba całej Polski naraz nie zwolnią .Bo kto będzie pracował za miskę ryżu ?Jedyne wyjście bo chyba rozmowy i pisma rezultatu nie przyniosą .A tak w ogóle Polska firma A zachrzaniasz jak w Bangladeszu za grosze.

Mila

Buty drogie jak diabli, a pracownicy dostają wypłatę co najmniej śmieszną, najniższa krajowa. Wstyd! Pewnie właścicielom nie brakuje ptasiego mleka, a pracowników mają za roboli, nie wartych godziwej zapłaty i wypłacają jakieś nędzne kwoty. Wstyd, taka firma, taka renoma , a zarobki do d! Dostałam propozycję pracy w tej firemce, ale mam za dużo godności osobistej żeby pracować u takich skąpców!

@Mila

To dowidzenia, nikt ci nie każe tu pracować, dziękujesz za ofertę i tyle, a nie żalisz się na goworku...

Deokqr

Ja pozytywnie wypowiedzieć się o tej pracy nie mogę. Chcesz pracować w Wojasie? Musisz być zatem na każde zawołanie, być energicznym bo się będą czepiać, że się nie starasz. Oczywiście wszystko było nad wyinterpretowane. Chcesz przerwę? Dostaniesz ją ale jak pracownicy bądź szefowa Ci da na zmianie. Jak sam się wyrwiesz to jesteś już na nie coraz bardziej. Miła atmosfera? Chyba w snach. Wypłata na czas? Chyba w snach. Umowa o prace po zleceniowce? Nigdy. Wyzysk na pracownika, masz (usunięte przez administratora)i tyle. Polecam bardziej już spozywczaki od tego (usunięte przez administratora)

Ddd
@Deokqr

Pracuje 4 lata i jakoś nigdy nie zdażyło się żebym na czas wyplaty nie dostała.

@Ddd

Wypłata na czas to jedyny plus pracy w tej firmie reszta to żenada brak słów .

@Deokqr

To idź do spożywczaka, droga wolna...

robak

praca w wojasie stawia wymagania jak dla gejszy w luksusowym salonie z samochodami tylko wypłata nieadekwatna

@robak

Co ty gadasz?

@robak

Tyś wymagań nie widział....

Iga

Może czas się skrzyknąć i wystosować stosowne pismo do góry, że mamy dość przymusowej przerwy

@Iga

Jestem za tym bardziej że nie zawsze jest możliwość skorzystania z przerwy czesto est to jedzenie na stojąco w 5 min .Są salony gdzie naprawdę cały dzień jest co robić .Są dwie osoby na zmianie i nie ma jak.No przecież to jest głupota .Czy Pan dyrektor nie widzi tego .Dobrze wie że w salonach non stop są braki kadrowe .Może będzie sam pracować w sklepie .

Iga 9

,, Jeden za wszystkich wszyscy za jednego ''

On

Hej Czy na zleceniu, także jest godzinna bezpłatna przerwa?

Nickol
@On

Od paru dni niestety tak :(

@On

Na zleceniu mają szczęście i nie ma przerwy godzinnej.

V

Od teraz paru dni mają

@V

Super, widzę że dobrze orientujesz się w tym co się dzieje wewnątrz firmy. Podpowiesz mi czy obecnie warto tu aplikować? Jakie są wypłaty w Wojasie, ile można dostać na początku? :)

Ojgddf

Nowy dyro był zdziwiony godzinna przerwa mówił że to jest niedopuszczalne że musi się zmienić i się zmieniło zleceniowki nie miały godzinnych przerw teraz będą miały .Ot zmiana na lepsze

@Ojgddf

No racja jest masakra ja myślę że będę kolejne zwolnienia pracowników bo to już lekka przesada co się wyprawia na co komu przerwa godzinna .Paranoja

@Ojgddf

Pan dyrektor zamiast wprowadzić nowe zmiany i zlikwidować te przerwy robi jeszcze gorzej.No coż tyle osób się zwalnia w kółko szukają ludzi ale widać to niczego nie nauczy tej firmy.A szkoda że tak mało wsparcia jest w dyrektorze .

Bbb

Totalny brak szacunku do pracownika, niewykonalne wymagania, straszenie potrąceniami z premii za słabe wyniki ( faktyczne potrącanie premii, chociażby w ramach lockdowny co by to oszczędzić ), przymusowe NIEPŁATNE przerwy, NIEPŁATNE nadgodziny, obserwowanie przez kamery i upokarzające przymusowe rozmowy telefoniczne z "górą". Wspaniała praca, polecam odważnym.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A. - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Wojas S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojas S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojas S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 191, z czego 17 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojas S.A.?

Kandydaci do pracy w Wojas S.A. napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojas S.A.