opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wojas

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 2071 ocen
Opinie(4726)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(4726)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Sprzedaż/Oferta
  • .
  • Kontakt

O nas

Nagrody i wyróżnienia

Sprzedaż/Oferta

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Nowy Sącz
  • Nowy Targ
  • Oświęcim
  • Skawina
  • Zakopane
  • Żywiec
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Targ
  • Waksmund
  • Ludźmierz
  • Zaskale
  • Ostrowsko
  • Trute
  • Lasek
  • Krauszów
  • Klikuszowa
  • Gronków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Wojas Trade
Bielsko-Biała - Wojas Trade
Bydgoszcz - Wojas Trade
Cieszyn - Wojas
Dębica - Wojas Trade
Elbląg - Wojas
Ełk - Wojas
Gdańsk - Wojas Trade
Gdynia - Wojas Trade
Gliwice - Wojas Trade
Gorlice - Wojas Trade
Gorzów Wielkopolski - Wojas Trade
Grudziądz - Wojas Trade
Iława - Wojas Trade
Katowice - Wojas Trade
Kąty Wrocławskie - Wojas
Kielce - Wojas Trade
Kłodzko - Wojas Trade
Konin - Wojas Trade
Koszalin - Wojas Trade

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Targ
  4. /
  5. Opinie o Wojas S.A.

Opinie

Opinie o Wojas Nowy Targ

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 11
    • 12
    • 13
    • …
    • 48

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Wojas S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Malgorzata

    03.07.2020 19:26

    Inne

    22.06.2020 kupiłam buty przez Internet i dzisiaj jest 03.07.2020 A butów nie otrzymałam. Nowy Targ od Krakowa to chyba najbliżej przez Chiny. Dla tego jeszcze nie dotarły. Dzwoniłam do firmy i nie dostałem odpowiedzi kiedy zostaną wysłane z centrali . Status na mailu : zapłacone i się pakują. Jak buty zostaną dostarczone zgłaszam sprawę do Uokik z prośbą o zbadanie czy można zabrać pieniądze bez informacji o przypuszczalnym dostarczeniu . Kupuję różne rzeczy polskie ale wszystko przychodzi szybko albo mam info o statusie.
    ReviewUserIcon
    @pracownik

    11.08.2020 19:29

    Pracownik

    Zlecenia internetowe realizują salony. To ze mieszka Pani w Krakowie nie oznacze ze buty nie przyjada z Gdańska. Nieraz jest sytuacja ze danego modelu zostało mało i w niektórych salonach mogą być uszkodzone w takim przypadku po jakimś czasie zostanie zwrocona kwota na konto.
    ReviewUserIcon
    Pracownik 2

    12.08.2020 10:32

    Pracownik

    Potwierdzam
    ReviewUserIcon
    Hejka

    27.07.2020 15:06

    Pracownik

    Jak dla mnie praca w wojasie nie jest zła. Regionalny jak to regionalny musi pilnować swoich obowiązków oraz wyników. Uważam, że jak się robi swoje tzn pilnuje wskaźników, porządku na sklepie oraz ma się podejście do klienta to jest ok. Nikt się nie czepia. Nikt nie wymaga niczego ponad normę. Oczywiście wiadomo że są lepsze i gorsze dni. Te gorsze trzeba nadrabiać lepszymi. Liczy się cały miesiąc. Jak idzie się do pracy z przekonaniem że będzie się siedziało na krzesełku za ladą i korzystało z telefonu to żadna praca nie będzie dobra. Trzeba przyjść do pracy, zrobić swoje i do widzenia. Takie jest moje zdanie. Pracowałam w firmie gdzie z miesiąca na miesiąc dawali wyższe 'normy' do wyrobienia, które były nieosiągalne. Do tego bez premii. Wojas premie daje, jak wyrobi się plan to w ogóle super. Oczywsicie moim zdaniem najnizsza krajowa to żart, tym bardziej że w polskiej firmie. Dobrze byłoby lepiej zarabiać u swojego, niż w firmie jakiegoś dziada z zagranicy. PRACA sama w sobie nie jest zła. WYNAGRODZENIE za tą pracę mogłoby być lepsze. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    28.07.2020 10:15

    Pracownik

    Hehehe.. pilnowanie wyników, a obrażanie ludzi to całkiem dwie inne rzeczy, stosowanie gróźb :) nie myl pojęć. Pozdrowionka
    ReviewUserIcon
    Aha

    28.07.2020 18:18

    Pracownik

    To chyba pracujemy w dwóch różnych firmach, bo ja ani razu nie spotkałam się z obrażaniem lub stosowaniem gróźb. Proszę się trochę zastanowić nad swoimi słowami. Obrażanie i groźby podchodzi już pod mobbing- czyli już dość mocne oskarżenie. Jeżeli masz dowody to nikt nie broni Ci tego gdzieś zgłosić.
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.07.2020 18:51

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    rozbawiona

    23.07.2020 21:36

    Pracownik

    Pani ewidentnie zdziwiona,ze w pracy trzeba pracowac,a nie na krzeselku siedziec i fb przegladac.Tak mi Pani szkoda,no jak mogli oczekiwac od Pani pracy!A pracujac w zespole jest sie na Ty.(usunięte przez administratora)Jednego dnia Pani nie przepracowala i tyle juz Pani zdarzyla zauwazyc?
    ReviewUserIcon
    bezsensu

    25.07.2020 16:03

    Były pracownik

    a czy Pan Wojas kiedykolwiek interweniował? ;)
    ReviewUserIcon
    Ona

    22.07.2020 09:16

    Pracownik

    Nie rozumiem zdziwienia niektórych osób odnośnie zakupu obuwia outlet na -40%. Odkąd pracuje w tej Firmie a jest to długo nigdy nie można było brać obuwia outlet i przecenionego na rabat pracowniczy od wystawionej ceny. Zawsze było nam mówione że cena musi być ta pierwsza podstawowa i dopiero rabat więc nie rozumiem skąd nagle większość z Was kupiła sobie buty za grosze ... jak się czegoś nie wie to trzeba pytać innych a nie później płakać że ktoś komuś z wypłaty wyrównał. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Extra

    22.07.2020 16:15

    Pracownik

    Zawsze szuka się winnych gdzie indziej tylko nie widzi się swoich błędów.
    ReviewUserIcon
    Nick

    22.07.2020 22:36

    Pracownik

    Nie rozumiesz. Kwoty nie zostaly wyrownane do ceny aktualnej (po dacie zakupu). Tylko cena aktualna zostala pomnozona ponad dwukrotnie.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    14.07.2020 14:45

    Pracownik

    Zacznę od tego, że jest mi przykro. Sytuacja wygląda tak, pewnie większość z was nie wie, że ściągnęli wam z premii ale ja prosilam o pasek z wypłaty i doliczyłam się, że zabrali mi różnicę za buty, które wzięłam na rabat pracowniczy. Oczywiście chodzi o buty outletowe. W regulaminie nie było nic napisane, że nie można dawać rabatu pracowniczego od butów, które są stare, rozkoloryzowane i inne paskuctwa. Nikt w życiu z nas nie pomyślałby, że trzeba wchodzić w system i szukać gownianych outletow. I zmieniać na ceny specjalne, rzekomo udzielać nasz rabat... Ale na logikę kto kupi takie buty od ceny pierwszej?? Nikt. Powinni się cieszyć, że jeszcze na nas zarabiają, bo nikt normalny nie kupi w takiej cenie tych butów. Normalnie wstyd. Czuję się jak oszust bo zrobiono, ze mnie taką osobę. Regulamin jest już oczywiście zmieniony po fakcie. Zapłaciłam za buty, które i tak poszłyby na straty, były uszkodzone. Kosztują teraz na outlecie 199zł oczywiście był rabat 20% więc wyszłyby 160 zł. Ale zabrali mi różnicę i policzyli o ceny pierwszej przed outletem czyli od ceny 349zl. Chore jak tak można. Regulamin źle określony a my mamy płacić za ich błędy... Szanujmy się nawzajem..
    ReviewUserIcon
    pracownik

    18.07.2020 14:46

    Pracownik

    Pierwszy i ostatni raz dałam wpis. Człowiek chce być uczciwy. Nie ma co pisać z Wami nie czytacie ze zrozumieniem.I przeczytajcie od początku. A pytasz się z ciekawości jak sobie radzę? Czy może jesteś faryzejskim Człowieczkiem ? Odpuszczam nie dogadamy się firma wie co jest pięć :)
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    22.07.2020 09:47

    Były pracownik

    Naprawdę takie pytanie?1 Jak się umie czytać regulamin i instrukcje, to cenę pierwszą się znajdzie w programie Logistic.
    ReviewUserIcon
    abc..

    12.07.2020 11:13

    Inne

    jakie umowy maja sprzedawcy w wojas sa? umowa o prace czy zlecenie, jaki etat, wynagrodzenie?
    ReviewUserIcon
    Abc

    04.07.2020 08:05

    Inne

    A co sądzicie o tym kredycie na 100tys? A jak nie to zabieranie pieniędzy z wypłaty lub premii na złość?
    ReviewUserIcon
    Szycha

    10.07.2020 09:45

    Inne

    A o co chodzi z kredytem?
    ReviewUserIcon
    Szycha

    10.07.2020 14:12

    Inne

    O jaki kredyt chodzi?
    ReviewUserIcon
    fiona

    07.07.2020 11:09

    Inne

    nie polecam pracy w tej firmie w Bydgoszczy bardzo nieprzyjemne panie w Zielonych Arkadach i Focus nowego pracownika traktują jak powietrze chodzą jak chcą na przerwy . Nowy pracownik według tych pań powinien mieć doświadczenie w pracy od lat porażka
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.07.2020 00:22

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Marco

    04.07.2020 11:07

    Inne

    Oj racja racja !!!!! Ja już nie pracuje mam spokój!!!!!
    ReviewUserIcon
    Dora

    04.07.2020 13:48

    Inne

    A Ty jeszcze pracujesz?
    ReviewUserIcon
    Lucka

    04.07.2020 11:02

    Inne

    Pani 1 A Ty jeszcze pracujesz w Wojasie?
    ReviewUserIcon
    Lucka

    04.07.2020 10:52

    Inne

    No niestety ja też ucieklam stamtąd nie dałam rady w takiej atmosferze pracować.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zmartwiona

    04.07.2020 08:50

    Inne

    Halo halo czy ktoś umie odpowiedzieć mi na pytanie gdzie się podziały te wszystkie sympatyczne Panie ze sklepu z Tarnowa galeria gemini park?
    ReviewUserIcon
    Milton

    29.06.2020 10:47

    Inne

    Czemu niektóre sklepy są zamknięte cały czas?Czy one się w ogóle otworzą?
    ReviewUserIcon
    Becia

    30.06.2020 12:12

    Inne

    Tak samo jak sklepy Bartek. Widziałam ostatnio, że ekspedientki były, pakowały towar więc możliwe, że nie otworzą :/
    ReviewUserIcon
    Żyrafka

    10.05.2020 15:26

    Inne

    Szczerze nie mogę patrzeć co tam się teraz dzieje ..... Bogu dzięki że już tam nie pracuje
    ReviewUserIcon
    Obecny

    24.06.2020 00:20

    Inne

    Możesz przybliżyć kto to jest regionalny B? Czy to nie nowy gość z konkurencyjnej firmy?
    ReviewUserIcon
    Byla

    26.06.2020 15:44

    Inne

    Nie wierzcie temu Panu w nic... to podjudzacz jakich mało jak i wspaniały klamczuch :) W dodatku jego zachowanie jest poniżej krytyki. Szkoda ludzie zdrowia
    ReviewUserIcon
    Lala

    24.06.2020 12:19

    Inne

    Dlaczego na profilu Bartka usuwane są negatywne opinie? Tutaj nie, a podobno to już tą samą firma...
    ReviewUserIcon
    Xo xo

    23.06.2020 12:09

    Inne

    A czy nikt nie pomyślał ze to wcale nie wina Pań ekspedientek,tylko wytyczne firmy.Praca na wskaźnikach(jak najwiecej wcisnąć i najlepiej jak najdrożej) a jeśli nie są wyrobione to tłumaczenie kierownikowi oraz RKS. To jest tylko i wyłącznie chory system firmy,ale oczywiście jak zawsze obrywają Panie ze sklepu
    ReviewUserIcon
    Ewa

    23.06.2020 22:08

    Inne

    W pełni się z tym zgadzam. Jednak osoba, która nigdy nie pracowała w tej firmie nie jest w stanie tego zrozumieć.
    ReviewUserIcon
    klientka

    19.06.2020 17:40

    Inne

    Sytuacje opisane przez Panie z Trójmiasta niestety nie dotyczą tylko sklepów Wojas w tym regionie . Kolejnym sklepem Wojas (obsługa) , który w identyczny sposób traktuje swoich klientów którzy chcą dokonać zakupu jakichkolwiek środków do pielęgnacji obuwia lub sznurowadeł bez zakupu obuwia jest sklep Wojas w Ostrołęce. Paniom tam pracującym lepiej nie narażać się chcąc dokonać zakupu pojedynczej sztuki środka do pielęgnacji obuwia , ponieważ dochodzi do podobnych sytuacji opisanych powyżej. Obsługa w Ostrołęce pozostawia wiele do życzenia . Uważam,że osoby które mają bezpośredni kontakt z klientem powinny robić to profesjonalnie i z pasją. Niestety sklepowi Wojas w Ostrołęce powinien ktoś dokładnie się przyjrzeć i coś z tym zrobić.Obsługa którą prezentują pracujące tam Panie jest bardzo nie profesjonalna wręcz powiedziałaby bardzo (usunięte przez administratora). Szkoda,ponieważ jest tyle ludzi którzy reprezentowałyby firmę Wojas godnie.
    ReviewUserIcon
    Rita

    22.06.2020 10:48

    Inne

    Haha, klienci przychodza z butami ze eko skory z innych sklepow i chca magicznego srodka do odnowienia ich wyblaknietych butow lub wyczyszczenia pol rocznego brudu... Skad moge wiedziec jak zadziala na ich plastikowych butach? ;) dlatego nie rekomendujemy srodkow do ubuwia, ktorego nie znamy, bo potem kto bedzie winny? Klient wroci do sprzedawcy...
    ReviewUserIcon
    klientka

    22.06.2020 19:16

    Inne

    Niemiła obsługa klientów ( odmowa sprzedaży pojedynczych środków do pielęgnacji obuwia) dotyczy oczywiście klientów dokonujących zakupów obuwia w sklepach Wojas a nie klientów wchodzących z "ulicy"(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Stała klientka

    19.06.2020 11:07

    Inne

    Dzień dobry, chciałam zasygnalizować, że obsługa z jaką spotkałam się w jednym z waszych firmowych sklepów jest dla mnie karygodną i dziwie się, że zatrudniacie ludzi, którzy szkodzą waszej firmie. Jestem waszą klientką od lat, kupuję buty z każdej kolekcji, jednak to z jaką obsługą spotykam się w sklepie firmowym w Gdyni w Rivierze mnie przeraża. Zdecydowanie wolę dokonać zakupu online, albo pójść do konkurencji. Dwa dni temu po pracy udałam się zakupić jakieś środki do pielęgnacji moich butów. Z racji awansu w pracy byłam ubrana elegancko - plus nie uważam, abym musiała tłumaczyć się komukolwiek z tego w co się ubieram. Przemiła Pani blondynka w koczku powiedziała, że to jest żenujące, że "już któraś ubrana elegancko ubrana osoba tu przychodzi i chce coś do pielęgnacji" ku mojemu zdziwieniu to nie był koniec... Pani powiedziała "mogłabyś się chociaż inaczej ubrać"... po prostu buta i bezczelność tej Pani przekroczyła wszelkie możliwe granice przyzwoitości. Jakby tego było mało, nie sprzedano mi w tym sklepie nic do pielęgnacji, ponieważ rzekomo "NIE MA" - jakoś na wystawie widoczne były wszystkie środki. Jestem zażenowana tym, że zatrudniacie ludzi, którzy mają postawy antysprzedażowe i szkodzą waszej firmie. Ja już do tego sklepu nie wrócę... wychodzi na to, że muszę poszukać butów i środków do pielęgnacji u konkurencji, bo tam nigdy nie spotykam się z taką postawą. Myślę również, że stracili Państwo nie pierwszego klienta dzięki tej profesjonalnej obsłudze.
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    22.06.2020 15:50

    Inne

    Niech Pan regionalny dalej wymienia stałą ekipę na świeżaki... :)
    ReviewUserIcon
    Zniesmaczona klientka

    19.06.2020 11:15

    Inne

    Dzień dobry, jestem klientką WOJASA od dłuższego czasu, ale to, co ostatnio mnie spotyka w sklepie w Galerii Riviera w Gdyni jest nie do pomyślenia. Kupowałam w różnych sklepach WOJAS na terenie Trójmiasta, ale nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem ze strony obsługi. Pech chciał, że po przeprowadzce w inne miejsce zamieszkania, sklep w Rivierze mam najbliżej. Mimo jakości wyrobów, z której jestem zadowolona, nigdy więcej nie zrobię w tym sklepie zakupów. Gdy za pierwszym razem zostałam potraktowana w taki sposób, pomyślałam, że to jednorazowa sytuacja, ale niestety nie - gdy kolejny raz przyszłam do tego sklepu, sytuacja się powtórzyła. Rozchodzi się o zakup akcesoriów do pielęgnacji WOJAS. Nie mam pojęcia, jaki problem stanowi sprzedaż akcesoriów w tym sklepie, gdy chce się je kupić oddzielnie - przy kupnie obuwia było mi bowiem wciskanych na siłę milion produktów. Fakt faktem nie obsługiwała mnie wówczas ta sama kobieta, od której chciałam kupić produkty do pielęgnacji - mam na myśli blondynkę w średnim wieku, która od progu taksuje klientów nienawistnym spojrzeniem. Za pierwszym razem, gdy poprosiłam tą Panią o dobranie pielęgnacji do mojego obuwia (obuwie było z innej firmy niż WOJAS, może to była przyczyna - nie wiem) zostałam zbyta, a Pani odpowiedziała jedynie "nic nie mam do pielęgnacji". Warto zaznaczyć, że za kasą stał cały arsenał środków do pielęgnacji obuwia. Ze względu na fakt, że nie jestem osobą kłótliwą, zrezygnowałam i wyszłam. Następnym razem chciałam kupić męskie sznurówki oraz impregnat do obuwia w sklepie WOJAS w Rivierze. Pani, która stała przy kasie rozpoznała we mnie intruza, ponieważ na pytanie o sznurówki otrzymałam odpowiedź "w Auchan sobie Pani kupi. Tam są, ja kupuję i są dobre". Impregnatu rzekomo nie było, mimo że klient przede mną takowy kupił i jakoś ze sprzedażą nie było problemu. Sytuacja poniżej jakiegokolwiek poziomu. Wyszłam z niczym. Poszłam do konkurencji, gdzie bez problemu otrzymałam wszystkie potrzebne produkty. WOJAS, ja się pytam o co chodzi! Ta Pani nie pracuje tam od wczoraj! Jak to jest w ogóle możliwe, żeby zatrudniać tak chamskie osoby?
    ReviewUserIcon
    Iza

    21.06.2020 19:59

    Inne

    Do wszystkich opinii na tym forum pan prezes i jego syn też mają wgląd. Nie trzeba pisać maili.
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    22.06.2020 15:47

    Inne

    Witam , Zapewne pracownica nie chciała Pani sprzedac tych produktów zeby nie zepsuć paramaetrów sklepowych i wyników za które rozlicza Pan Kierownik Regionalny i za wszystko zabiera premie :) Dla nich nie wygodne jest jak np ma 1 sztuke na paragonie :) dlatego lepiej w ogole nie sprzedac :)
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    22.06.2020 10:07

    Inne

    Osoby pracujące w sklepach Wojas myślą,że negatywne opinie piszą ludzie,którzy kiedyś tam pracowały. Nie pomyślą o tym , jak są postrzegane przez ogół klientów. Powiem krótko - po prostu mierzą swoją miarą. Ale taka jest prawda i nikt ani nic tego nie zmieni.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Wojas?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Wojas S.A.

    Szewska 8 34-400 Nowy Targ

    NIP:7352691202

    REGON:120415969

    KRS:0000276622

    https://wojas.pl
    Branża główna: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Klientka

    21.06.2020 23:14

    Inne

    A ja się pytam dlaczego nadal zamknięty jest salon w Gdańsku w Auchanie na Szczęśliwej? Na stronie internetowej znajduje się informacja iż sklep jest otwarty, więc po co wprowadzacie ludzi w błąd? Odwiedzałam już Was kilka razy i ciągle zamknięte. Szkoda, bo miałam do Was bardzo blisko, tym bardziej że obsługa zawsze bardzo miła. Panie potrafiły pomóc oraz doradzić, bez zbędnego "wciskania" na siłę. I taką obsługę sobie cenię. Ktoś wie dlaczego nadal jest zamknięty? I czy się otworzy?
    ReviewUserIcon
    klientka

    19.06.2020 18:24

    Inne

    Sytuacje opisane powyżej odnośnie obsługi w sklepach Wojas na pomorzu nie są jedynymi sytuacjami ,które obrazują tak niemiłą obsługę przez personel. Również jestem stałą klientką sklepów Wojas. Dokonuję często zakupów w różnych miastach w sklepach Wojas,najczęściej jednak w sklepie Wojas w Galerii Bursztynowa w Ostrołęce. Muszę powiedzieć,że to co dzieje się w tym sklepie to dopiero jest kolorowy zawrót głowy. Kto w ogóle dobierał personel do tego sklepu? Profesjonaliści? Chyba nie. W tym sklepie również nie mile jest widziane kupowanie środków do pielęgnacji obuwia pojedynczo . Owszem kupując buty ,Panie tam pracujące wciskają wszystko czy człowiek potrzebuje ,czy nie. Jeśli klient odmówi to już jest nie po ich myśli i potrafią być bardzo niemiłe. W ogóle obsługa w sklepie Wojas w Ostrołęce pozostawia wiele do życzenia. Różne dziwne rzeczy tam się dzieją . Bywam tam dosyć często i naprawdę widziałam wiele niemiłych sytuacji w stosunku do różnych klientów. Jestem bystrą obserwatorką i widzę dużo.Uważam,że Paniom z obsługi tego sklepu powinien ktoś dokładnie się przyjrzeć i coś z tym zrobić. Jest tyle ludzi,którzy reprezentowałyby firmę Wojas godnie i z klasą ,a nie w niekompetentny oraz nieprofesjonalny sposób. Przecież to nie jest budka na rynku tylko renomowana firma. WOJAS !!!! Stawiajcie na jakość obsługi ,ponieważ klienci bardzo zwracają na to uwagę. Jest to bardzo ważne. Inaczej będziecie tracić klientów.
    ReviewUserIcon
    Ela

    17.06.2020 14:28

    Inne

    Słyszałam że wasza firma przejmuje sklepy Bartek, czy wiecie może czy będzie można starać się o stanowiska pracy na sprzedawcę, czy raczej starzy pracownicy Bartka będą dalej tam pracować?
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    05.06.2020 11:16

    Inne

    Jakie są warunki zatrudnienia w Wojas S.A.?
    ReviewUserIcon
    Zadowolona

    12.06.2020 11:52

    Inne

    Wiesz...nikt o sobie nie powie że jest leniem. U mnie w sklepie dziewczyny zapierdzielaja i kasa jest ładna. I jeszcze sie nie zdarzyło żeby regionalny zabral którejś premie a juz pracujemy ladnych pare lat. Zapewne zalezy to tez od paru czynników. Region, kierownik , zespół itp. Ale zależy co dla kogo to dobra kasa i dobre warunki.
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    12.06.2020 20:36

    Inne

    cieszę sie że jesteś zadowolona, mieliśmy fajnych regionalny ale ostatni to porażka i też pracowałam kilka lat, ale facet nie będzie mi obrażał dziewczyny i zabierał premię, wolę lepszą pracę którą znalazłam i ja wykonuję w tej firmie tylko dorobiłam się torbielą na kręgosłupie i nic poza tym wspomnienia mam dobre z ludźmi z którymi współpracowałam oprócz ostatniego regionalnego ale firma wiele do życzenia i to moje zdanie, a o leniu wspomniałam bo ktoś wcześniej zauważył że jest tak super a jak źle to wypowiada się na pewno leń, a koniec roku kończyłam z nadgodzinami ( czego ogólnie nie wolno...) wyniki miałam bardzo dobre jako sklep, ale i też jako sprzedawca :) i to są moje doświadczenia i piszę co ja doświadczyłam w tej firmie lub moi współpracownicy z którymi miałam okazje pracować
    ReviewUserIcon
    X

    05.05.2020 17:40

    Inne

    Może mi ktoś powiedzieć czy kadry z łaski swojej składały wnioski o postojowe? Wróciliśmy do pracy a ja nic jeszcze nie dostałam
    ReviewUserIcon
    .....

    06.05.2020 07:28

    Inne

    A skąd mamy to wiedzieć. Wróciłaś do pracy to chyba wiesz jak napisać e-mail do kadr, numer też jest dostępny.
    ReviewUserIcon
    Mery

    30.04.2020 16:22

    Inne

    Wiecie czy stawka godzinowa zostaje bez zmian czy może zostanie obniżona?
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    01.05.2020 11:18

    Inne

    Nie mogą obniżyć stawki, jedynie mogą zmniejszyć godziny pracy (jeśli w m-cu mieliście po 150-180godzin wypracowanych) to mogą zmniejszyć nawet że robicie tylko 20h, mój szwagier na umowę o pracę w firmie państwowej ma zmniejszone godziny i za tyle adekwatnie dostaję wypłatę. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    X

    25.04.2020 18:42

    Inne

    Wie ktoś kiedy kadry złożą wnioski o postojowe/kiedy będzie to świadczenie wypłacone?
    ReviewUserIcon
    ,,,,,,,

    28.04.2020 09:57

    Inne

    Musicie sami tego dopilnować o ile mówimy o świadczeniu dla osób na uz. Bo na takim papierze który składa spacodawca potrzebny jest podpis pracownika i jego oświadczenie
    ReviewUserIcon
    Rc

    01.05.2020 07:59

    Inne

    A masz większa niż najniższa krajowa? Bo ja mam o tak najniższa to mi nie moga zmniejszyć
    ReviewUserIcon
    Gogi

    17.04.2020 07:34

    Inne

    Czy teraz jak firma została objęta tarcza antykryzysowa możemy się czuć bezpieczni, że nas nie będą zwalniać? Jaki jest czas takiej ochrony? A może będą mogli to jakoś obejść?
    ReviewUserIcon
    Dior

    24.04.2020 06:58

    Inne

    Przez rok nie mogą
    ReviewUserIcon
    Powinnosc

    22.04.2020 17:38

    Inne

    Teoretycznie umowom zlecenie się należy także, ale nie wiem czy dzięki temu, że nasza kochana,, firma,, zwolniła wszystkie zlecenia otrzymamy to swiadczenie
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    23.04.2020 09:37

    Inne

    Wydaje mi sie, że nie. Jeżeli firma nie rozwiazalaby z wami umów to wtedy macie pomoc od Panstwa. A tak to na jakiej podstawie ma wam wypłacić skoro firma Was nie trzyma tylko rozwiazala umowy.
    ReviewUserIcon
    ,,,,,,,

    23.04.2020 18:01

    Inne

    I tu się mylisz. Wniosek który wypełnia pracodawca zawiera datę od kiedy umowa podpisana do kiedy była umowa i kiedy została przerwana przez sytuacje jaka teraz mamy. Radziła bym dzwonić do kadr i pilnować żeby wniosek został wyslany
    ReviewUserIcon
    Zlecenie

    21.04.2020 21:57

    Inne

    Czy wiadomo coś na temat tego, czy zwolnione osoby że zlecenia dostaną świadczenie postojowe?
    ReviewUserIcon
    Tgh

    22.04.2020 08:55

    Inne

    Wydaje mi się, że postojowe należy się osobom zatrudnionym w oparciu o umowę o pracę.Ale nadal jedynie tym, których umowa nie została rozwiązana.
    ReviewUserIcon
    ,,,,,,,

    23.04.2020 00:21

    Inne

    Dostaną zapomogę od Państwa o ile spełniają warunki no i o ile Kadry wyślą w ich imieniu wnioski. W większości firm już takie wnioski wyslala
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    15.04.2020 19:35

    Inne

    Czy tylko ja (zlecenie) nie otrzymuje żadnych druczkow ani na maila wynagrodzenia? Pracuje już od roku
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    16.04.2020 11:39

    Inne

    Od momentu wprowadzenia Rodo zostało weszło w życie, tj. 25 maja 2018r od tego momentu zostały wycofane paski, można prosić o swój pasek kadry indywidualnie poprzez swój prywatny email wysyłając druk, który jest też w SIW. Szkoda ze nowi pracownicy idą na łatwiznę i ciągle się pytają starszych stażem lub piszą glupoty. A na SIW są wszystkie informacje z fimy Wojas S. A. jak i jeszcze Wojas Trade Sp.z.o.o
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.04.2020 15:58

    Inne

    Musisz napisać do działu kadr . Będą wysyłać ci na meila
    ReviewUserIcon
    ja

    15.04.2020 13:16

    Inne

    Dlaczego nie zgłaszacie tego do PIP zakładka e-skarga? Za nieterminowe wypłaty jest kara do 30tys zł. Po zgłoszeniu PIP nie ma prawa ujawnić danych zgłaszającego firmie w której robi kontrole, nie podaje chyba nawet dlaczego robi kontrole. Ludzie zacznijcie się szanować!!! Polska firma a gnoi rodaków gorzej niż zagraniczne markety.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    16.04.2020 10:05

    Inne

    A Ty uciekłaś, podpisujesz się pracownik... Ale masz rację już większość z Was powinna szukać pracę, bardziej godną siebie i nie chodzi o handel tylko podejście do ludzi regionalnego powyżej wymienionego B. K. A jego kres nadejdzie podejrzewam że jego czas jest policzony... Pisać anonimowo skargi macie takie prawo, nawet jest to na SIW, ja osobiście cieszę się odeszłam z tego bagna. I życie po Wojasie jest pieknieszy ???? Pozdrawiam więźniów firmy, przynajmniej tak się tak czułam. #Będzie Dobrze, trzymajcie się pozytywnie
    ReviewUserIcon
    Mery

    10.04.2020 11:02

    Inne

    Jak tam wypłaty? Bo jak widzę nie mamy najniższej placy minimalnej. Nawet nie mamy liczone od 2600 zł brutto tylko jakieś śmieszne kwoty
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    12.04.2020 19:11

    Inne

    Ciesz się kobieto że w ogóle dostałaś kasę... i masz pracę. Niektórzy nie mają tyle szczęścia, zostali pozwalniani i są całkowicie bez kasy i bez pracy, gdyż w dobie pandemii małe szanse na zatrudnienie w innej firmie. Jestem daleka by bronić byłego pracodawcy (źle wspominam prace w Wojas) ale rozumiem że utrzymując ponad tysiąc pracowników jest ciężko... wypłaty plus drugie tyle składki ZUS i nie obejmie go tarcza antykryzysowa. Tyle w temacie
    ReviewUserIcon
    Costam

    15.04.2020 15:22

    Inne

    Dlaczego niby firma by nie miala dostać tarczy? Tak się składa ze firma zostanie objeta tarcza antykryzysowa
    ReviewUserIcon
    Kasia

    12.04.2020 13:12

    Inne

    Co z ludźmi co nie dostali wypłaty
    ReviewUserIcon
    Ela

    12.04.2020 19:35

    Inne

    Też się chętnie dowiem
    ReviewUserIcon
    Megi

    14.04.2020 22:03

    Inne

    Dzwońcie do kadr to ich sprawka, ja się upomniałam i przelew był w 3 godziny na koncie.
    ReviewUserIcon
    Xyz

    08.04.2020 11:29

    Inne

    Czy ktoś kto dostał wypowiedzenie umowy zlecenie otrzymał od firmy zaświadczenie, ktore potrzebne jest do zarejestrowania się jako bezrobotny (gdzie w tej sytuacji ubezpieczenie jest niezbędne!!)?? Kadry milcza, zero kontaktu.
    ReviewUserIcon
    Iczigo

    10.04.2020 18:19

    Inne

    Zgodnie z przepisami prawa pracy, pracodawca ma 7 dni na dostarczenie pocztą świadectwa pracy chyba że zobowiązał się w ciągu tych dni do nawiązania ponownie współpracy to jest tytuły warunek kiedy pracodawca nie ma obowiązku wystawia świadectwa. W moim przypadku minęło już 8 dni i nie mam świadectwa.
    ReviewUserIcon
    Święta

    11.04.2020 15:15

    Inne

    Umowa zlecenie to umowa która nie podchodzi pod kodeks pracy wiec nie wystawia się świadectwa pracy
    ReviewUserIcon
    Sss

    10.04.2020 20:07

    Inne

    Dostaliście dziś wypłatę?
    ReviewUserIcon
    Wcg

    11.04.2020 09:43

    Inne

    O ile to można nazwać wypłatą, ale tak
    ReviewUserIcon
    Sjehhd

    10.04.2020 16:56

    Inne

    To 60 % dostaliscie? Czy nic ?
    ReviewUserIcon
    Asia

    08.04.2020 13:24

    Inne

    Ja mam informację od Regio że jest postojowe, dlatego urlopy zostały cofnięte.
    ReviewUserIcon
    Ghh

    10.04.2020 09:38

    Inne

    Nie ma. Przestojowe według prawa wynosi 60%.
    ReviewUserIcon
    Sjehhd

    10.04.2020 16:55

    Inne

    Ile wypłaty dostaliscie?
    ReviewUserIcon
    ????

    06.04.2020 15:30

    Inne

    Czy ktoś ma jakiekolwiek informacje, co dalej z pracownikami sklepów?
    ReviewUserIcon
    Qwrt

    07.04.2020 18:03

    Inne

    O co konkretnie pytasz?
    ReviewUserIcon
    ????

    09.04.2020 09:59

    Inne

    Jak będą rozliczani pracownicy za ten czas? Czy będą redukcje etatów?
    ReviewUserIcon
    Pytam

    31.03.2020 21:12

    Inne

    Jak to jest ze pracownik z ponad 13 letnim stażem dostaje wypowiedzenie, umowy zlecenie dostają wypowiedzenie i to na maila, urlopy są cofane , jak firma dba o nas?
    ReviewUserIcon
    wiki84

    02.04.2020 12:55

    Inne

    13 lat na zleceniu byłaś ? czy na umowie o pracę 13 lat?
    ReviewUserIcon
    Mjf

    08.04.2020 10:28

    Inne

    Pod koniec marca nie były przedłużane umowy o pracę jak i zwalniane zleceniowki.

    Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.