opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wojas

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 2071 ocen
Opinie(4726)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(4726)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Sprzedaż/Oferta
  • .
  • Kontakt

O nas

Nagrody i wyróżnienia

Sprzedaż/Oferta

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Nowy Sącz
  • Nowy Targ
  • Oświęcim
  • Skawina
  • Zakopane
  • Żywiec
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Targ
  • Waksmund
  • Ludźmierz
  • Zaskale
  • Ostrowsko
  • Trute
  • Lasek
  • Krauszów
  • Klikuszowa
  • Gronków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Wojas Trade
Bielsko-Biała - Wojas Trade
Bydgoszcz - Wojas Trade
Cieszyn - Wojas
Dębica - Wojas Trade
Elbląg - Wojas
Ełk - Wojas
Gdańsk - Wojas Trade
Gdynia - Wojas Trade
Gliwice - Wojas Trade
Gorlice - Wojas Trade
Gorzów Wielkopolski - Wojas Trade
Grudziądz - Wojas Trade
Iława - Wojas Trade
Katowice - Wojas Trade
Kąty Wrocławskie - Wojas
Kielce - Wojas Trade
Kłodzko - Wojas Trade
Konin - Wojas Trade
Koszalin - Wojas Trade

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Targ
  4. /
  5. Opinie o Wojas S.A.

Opinie

Opinie o Wojas Nowy Targ

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 10
    • 11
    • 12
    • …
    • 48

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Wojas S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Olga

    12.01.2021 10:45

    Pracownik

    Może ktoś wie na jakich zasadach od konca grudnia poprzez styczeń chodziliśmy na urlopach do pracy w celu realizacji zamówień internetowych czemu mamy to robić rozliczając swoje urlopy
    ReviewUserIcon
    Ulubienica

    12.01.2021 20:47

    Pracownik

    Hehee. Firma zwyczajnie robi z Was głupków. Urlop i chodzicie do pracy??? Niezły cyrk. A Pan Wojas wziął miliony ... tragedia
    ReviewUserIcon
    Olga

    12.01.2021 09:31

    Pracownik

    Na jakich zasadach robilismy zlecenia intetnetowe od stycznia bedac dodatkowo na urlopach bo nie ma komunikatu jak to rozliczać a nikt o tym nie mówi a mimo to w godzinach urlopu pracownicy byli w pracy
    ReviewUserIcon
    Ola

    12.01.2021 20:05

    Pracownik

    No to jest bardzo ciekawe
    ReviewUserIcon
    M. A.

    11.01.2021 23:15

    Pracownik

    Ciekawe na jakich zasadach mamy teraz siedzieć w domach od przyszłego poniedziałku jak rząd przedłuża zamknięcie galerii do końca stycznia. Teraz były zaległe urlopy. A teraz co będzie?
    ReviewUserIcon
    DZ

    12.01.2021 10:00

    Pracownik

    Gorzej z umową zlecenie :( :(
    ReviewUserIcon
    Ana

    12.01.2021 13:53

    Pracownik

    myślę niestety że to pytanie trzeba zadać firmie, swoim agentom itp :/ tutaj to raczej nikt z nas nie zna odpowiedzi na to pytanie. wszyscy chcemy żeby było normalnie i żeby dało się wrócić do pracy
    ReviewUserIcon
    Mig

    12.01.2021 10:55

    Pracownik

    Na jakich zasadach pracownicy na urlopach robili zamowienia intetnetowe - urop ty ozpisany a pravownik w pracy??
    ReviewUserIcon
    Perra

    11.01.2021 11:14

    Kandydat

    Myśliciie, że w takim czasie jak teraz mogą być jakieś przyjęcia do pracy, czy raczej nie ma na co liczyć?
    ReviewUserIcon
    M. A.

    11.01.2021 23:13

    Pracownik

    Teraz nie ma szans :(
    ReviewUserIcon
    Gringo

    30.12.2020 21:43

    Były pracownik

    Porażka. Firma na postojowym a pracownicy maja brać zaległe urlopy. Chyba ktoś powinien się tym zająć.
    ReviewUserIcon
    Ola

    08.01.2021 08:08

    Pracownik

    No to skoro chodzimy na dyżury to jak możemy w tym czasie brać urlopy? Coś się chyba nie zgadza
    ReviewUserIcon
    Tak

    08.01.2021 20:29

    Pracownik

    Jesteś pracownikiem to chyba wiesz
    ReviewUserIcon
    Życzenia

    31.12.2020 09:43

    Były pracownik

    Kochani, wszystkim Wam życzę Szczęśliwego Nowego Roku!
    ReviewUserIcon
    Pola

    07.01.2021 14:48

    Pracownik

    i żeby szybko nam znowu sklepy otworzyli żeby można wrócić do pracy ;)
    ReviewUserIcon
    Inna

    08.01.2021 13:38

    Pracownik

    chyba nie tylko nasza branża na to czeka ale i każda inna. oby to było jak najszybciej żeby to wszystko jakoś przetrwać
    ReviewUserIcon
    lila

    29.12.2020 14:54

    Pracownik

    kończy sie komus umowa? macie jakies info czy przedłużają?
    ReviewUserIcon
    Polo

    30.12.2020 10:04

    Pracownik

    hmmm a jakby tak zapytać swojego przełożonego? co myślisz o takim bardzo skomplikowanym rozwiązaniu?
    ReviewUserIcon
    Xyz

    30.12.2020 14:41

    Pracownik

    Z tego co mi wiadomo to wnioski o przedłużenie zostały wstrzymane
    ReviewUserIcon
    Asia

    29.12.2020 20:04

    Były pracownik

    Firma dramat. Zero premii, zero szansy na wyrobienie. Presja z góry, traktują ludzi bez szacunku. Kolejne zwolnienia poszły po lockdownie, zero stabilności. Firma wyznaje zasadę "każdego można zastąpić studentem". Brak perspektyw.
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.12.2020 10:33

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ala

    28.12.2020 08:53

    Pracownik

    ale święta święta i po świętach, zleciało szybko jak zwykle, a cały rok się czeka. oby teraz szybko minęło, żebyśmy wrócili do pracy
    ReviewUserIcon
    Coo

    29.12.2020 12:28

    Były pracownik

    Grinch to chyba usunął te życzenia, szkoda gadać, nie sądziłem, że to jest jakieś przewinienie życzyć pracownikom Wojasa wesołych świąt
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    15.12.2020 08:29

    Kandydat

    Jeśli chodzi o jakieś dodatkowe świadczenia dla pracowników jeśli chodzi o święta, to funkcjonuje coś takiego? Jakieś bony, paczki, prezenty?
    ReviewUserIcon
    Rilla

    22.12.2020 08:23

    Były pracownik

    Żaden problem skoro już tu jestem to nie mam problemu z tym żeby napisać szczerą opinię o tym miejscu (oczywiście według mnie)
    ReviewUserIcon
    Rilla

    22.12.2020 08:24

    Były pracownik

    Gdyby były jeszcze jakieś pytania to jeszcze tu wpadnę i odpowiem w razie czego
    ReviewUserIcon
    Lajra

    15.12.2020 12:01

    Kandydat

    Jest coś na święta? Jakieś paczki czy bony?
    ReviewUserIcon
    Rilla

    18.12.2020 08:41

    Pracownik

    Owszem, komentarze wpadają tutaj z opóźnieniem, nie do końca wiem od czego to zależy, ale faktycznie tak jest. Myślę, że sprawa świąt już poniżej została dobrze wyjaśniona :)
    ReviewUserIcon
    Lajra

    21.12.2020 08:18

    Kandydat

    To prawda :)
    ReviewUserIcon
    Andy

    12.12.2020 14:59

    Pracownik

    Czy pracownicy zatrudnieni na umowę zlecenia dostaną jakieś postojowe za listopad?
    ReviewUserIcon
    Andy

    13.12.2020 15:06

    Pracownik

    Tam już pytano... Myślałam, że tu się czegoś konkretnego dowiem.
    ReviewUserIcon
    Tina

    14.12.2020 16:12

    Pracownik

    słoneczko złego konia obstawiłeś
    ReviewUserIcon
    1234

    12.12.2020 18:05

    Pracownik

    Czy zleceniobiorcy otrzymają świadczenie postojowe za listopad?
    ReviewUserIcon
    odp

    14.12.2020 08:50

    Kandydat

    jeżeli nie dowiedziałeś się tego w pracy od swojego kierownika np to tutaj też się raczej nie dowiesz jak widać, bo tutaj ludzie po prostu nie wiedza. w większości są to kandydaci do pracy, czasem pracownicy
    ReviewUserIcon
    Andy

    12.12.2020 15:14

    Pracownik

    Czy osoby zatrudnione na umowę zlecenia otrzymają postojowe za listopad
    ReviewUserIcon
    Katarina

    13.12.2020 00:08

    Pracownik

    Też jestem ciekawa. Informacji jakichkolwiek brak. Czy to kwestia braku wiedzy na ten temat kierownika sklepu, czy kierownika regionalnego? A może kierownik sklepu nie interesuje się tym po prostu, mówiąc że nie wie? Przy wypłacie się okaże.
    ReviewUserIcon
    Andy

    12.12.2020 15:03

    Pracownik

    Czy osoby zatrudnione na umowę zlecenia otrzymają postojowe za listopad?
    ReviewUserIcon
    Marta

    05.11.2020 20:18

    Inne

    Czy w wojasie są zniżki dla pracowników ?
    ReviewUserIcon
    Sbc

    07.11.2020 09:41

    Pracownik

    Mamy rabat na cały asortyment, poza outleltem, przecenami itp
    ReviewUserIcon
    Ania

    09.12.2020 13:25

    Kandydat

    A czy mogłabym wiedzieć jakiej wysokości to jest rabat?
    ReviewUserIcon
    Ewka

    06.12.2020 08:18

    Pracownik

    Jaka zostanie nam przyznana wyplata za listopad??
    ReviewUserIcon
    lol

    07.12.2020 09:05

    Pracownik

    spytaj się Kierownika Salonu. Otrzymali informację
    ReviewUserIcon
    Xyz

    08.12.2020 10:25

    Pracownik

    Serio??? U nas rzekomo nic nie wiedzą
    ReviewUserIcon
    Tosia

    01.12.2020 08:38

    Kandydat

    Czy w okolicach świąt jest większy natłok pracy?
    ReviewUserIcon
    Viki

    04.12.2020 08:15

    Kandydat

    A czy to przekłada się na to, że jest większe zapotrzebowanie na pracowników czy to nie ma znaczenia?
    ReviewUserIcon
    karusek

    08.12.2020 09:44

    Kandydat

    pewnie zależy od salonu
    ReviewUserIcon
    paolo7251

    28.11.2020 21:53

    Kandydat

    Witam, Czy jest jakiś wakat w dziale przygotowania produkcji w Wojasie?
    ReviewUserIcon
    Yen

    30.11.2020 12:03

    Pracownik

    a Ty widziałeś coś takiego, czy pytasz tylko tak ogólnie informacyjnie?
    ReviewUserIcon
    paolo7251

    01.12.2020 08:18

    Kandydat

    Pytam informacyjnie bo takuej oferty poszukuję. Pozdrawiam
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Wojas?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Wojas S.A.

    Szewska 8 34-400 Nowy Targ

    NIP:7352691202

    REGON:120415969

    KRS:0000276622

    https://wojas.pl
    Branża główna: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Nick

    23.11.2020 16:42

    Pracownik

    Czy wasi kierownicy mają już jakąś informację o wypłatach? Ile dostaniemy na listopad?
    ReviewUserIcon
    M.

    28.11.2020 02:32

    Pracownik

    To jest komedia. Mamy wracać do pracy zwarci i gotowi,a nie wiemy czy i po jakich stawkach zapłacą nam za ostatnie 3 tygodnie. Nie wspomnę o dyżurach w salonach podczas zamknięcia, za co powinne być płacone nadgodziny ,a nie godziny do odbioru.
    ReviewUserIcon
    Abc

    28.11.2020 11:46

    Pracownik

    Czyli godziny z dyżurów będą do odbioru?
    ReviewUserIcon
    Name

    27.11.2020 13:50

    Inne

    Kupując buty dzisiaj internetowo czy jak przyjdą za kilka dni po promkach i nie będą pasować to następne na wymianę dalej będą po promocyjnej cenie czy już regularnej bo nie mogę doczytać tego nigdzie a wole nie wtopić bo drogie są
    ReviewUserIcon
    M.

    28.11.2020 02:29

    Pracownik

    Odstępuje się od umowy,czyli robisz zwrot. Kolejny zakup będzie w aktualnej cenie. Nie ma wymian.
    ReviewUserIcon
    Karolina111

    23.11.2020 20:28

    Kandydat

    Jak wygląda praca na produkcji?
    ReviewUserIcon
    Alia

    25.11.2020 08:41

    Pracownik

    o przyjęciach nic mi nie wiadomo i z ciekawości zrobiłam też przegląd po ofertach no i nic nie ma i szczerze mówiąc dawno nie widziałam też takiej oferty, co prawda ja pracuje jako sprzedawca i tak też patrzę, no ale chyba rzuciłoby mi się coś w oczy tak sądzę
    ReviewUserIcon
    Ralf

    26.11.2020 09:14

    Kandydat

    okej, no to trudno, dziękii
    ReviewUserIcon
    Nick

    18.11.2020 09:37

    Kandydat

    hej jak wygląda rekrutacja do firmy?
    ReviewUserIcon
    Nick

    20.11.2020 09:55

    Kandydat

    super, spoko,że można się wstrzelić jeszcze tego samego dnia, może akurat się uda, spróbuję, jak wszystko wróci do normy :) dziękuję
    ReviewUserIcon
    Maja

    23.11.2020 09:28

    Pracownik

    No już niedługo znów otwierają sklepy, zacznie się przedświąteczny szał, być może będą potrzebni jacyś nowi pracownicy, no ale ciężko przewidywać :) musisz chodzić i popytać
    ReviewUserIcon
    Xyz

    09.11.2020 10:31

    Pracownik

    Wiecie może jak będzie wyglądać kwestia wynagrodzenia?
    ReviewUserIcon
    Xyz

    12.11.2020 18:16

    Pracownik

    Chodzi mi o wynagrodzenie za listopad. Czy będzie to postojowe? Macie jakieś info czy wszędzie cisza?
    ReviewUserIcon
    odp

    13.11.2020 08:19

    Pracownik

    Ja na razie nic nie wiem, raczej będzie coś ;)
    ReviewUserIcon
    Askier

    06.11.2020 18:21

    Kandydat

    Firma otrzymała pomoc w formie pożyczki z tarczy finansowej dla dużych firm z PFR w wysokości 26.4 mln zł
    ReviewUserIcon
    As

    07.11.2020 11:31

    Pracownik

    Skad to wiesz?
    ReviewUserIcon
    Wiki84

    07.11.2020 20:05

    Pracownik

    Jest na portalu bankier.pl :) dzisiaj czytałam
    ReviewUserIcon
    Kinia

    22.10.2020 09:58

    Kandydat

    Hej! Mam pytanie, za niedługo kończę 18 lat i chciałabym podjąć jakąś pracę i zastanawiam się i chyba tak bym najbardziej chciała pracować w jakieś galerii czy myślicie że mam szansę się dostać?
    ReviewUserIcon
    .

    04.11.2020 08:06

    Pracownik

    No tak, tak ;) Czasem było ciężko pogodzić, ale się udawało finalnie
    ReviewUserIcon
    Ula

    05.11.2020 12:29

    Pracownik

    no tak, takie prace są najlepsze żeby sobie dograć do studiów :)
    ReviewUserIcon
    xd

    27.10.2020 17:19

    Pracownik

    Tam w tym magazynie to chyba niezły (usunięte przez administratora) mają. Wysyłają po dwa razy ten sam model w pełnej rozmiarówce a potem nagle każą wysyłać na inny sklep. Zamówienia przychodzą niezgodne z MM i jeszcze główny kierownik magazynu nie pomaga tylko pod górę robi. Już nie mówiąc o tym że jest po prostu (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Srl

    03.11.2020 09:12

    Pracownik

    Ja tam żadnej opinii w Twojej wypowiedzi nie widzę, odsyłam do definicji słownikowej
    ReviewUserIcon
    xd

    03.11.2020 15:49

    Pracownik

    opinia 1. «przekonanie o czymś, pogląd na jakąś sprawę» 2. «sposób, w jaki oceniają kogoś inni» 3. «orzeczenie specjalisty na jakiś temat» Napisanie że jest bałagan na magazynie i że ktoś jest niemiły, w moim odczuciu. - jest to opinia. Polecam cofnąć się do podstawówki i nauczyć się czytania ze zrozumieniem.
    ReviewUserIcon
    Szycha

    27.10.2020 12:08

    Pracownik

    Hej Jak w Waszych salonach jest ktoś na kwarantanie?
    ReviewUserIcon
    sia

    29.10.2020 09:16

    Pracownik

    U mnie nikt, jedna dziewczyna była w zeszłym miesiącu, ale zrobiła testy i okazało się, że jest ok, reszta ma się dobrze póki co
    ReviewUserIcon
    Xyz

    23.10.2020 11:49

    Pracownik

    Spodziewacie się jakiegoś cięcia etatów w związku z obecną sytuacją?
    ReviewUserIcon
    Vesta

    26.10.2020 15:23

    Pracownik

    Nie ma co wszczynać takich tematów póki nie ma oficjalnych informacji
    ReviewUserIcon
    Ciekaw

    29.09.2020 13:39

    Kandydat

    Podobno Wojas ma jakąś aplikację dla pracowników? Może ktoś opowiedzieć jak to działa i o co w tym chodzi?
    ReviewUserIcon
    Cosmo

    21.10.2020 12:40

    Pracownik

    To całkiem fajna sprawa, faktyczni eodsyć innowacyjne jak popatrzeć na inne firmy z branży, nie wszędzie idzie się z tym spotkać :)
    ReviewUserIcon
    dama

    22.10.2020 11:52

    Pracownik

    No jak tak jak mówię, nigdzie się nie spotkałam, jest to coś czym na pewno warto się pochwalić, ludzie lubią takie nowe rzeczy
    ReviewUserIcon
    Ugh

    13.10.2020 08:41

    Kandydat

    Pytanie może głupie ale jaka jest różnica między sprzedawcą a doradcą klienta bo z oferty ciężko mi wywnioskować
    ReviewUserIcon
    Cosmo

    21.10.2020 12:18

    Pracownik

    To nie ja się czepiam, Ty zaczęłaś dywagować na temat nazewnictwa, ja dzielę się swoimi spostrzeżeniami w opozycji do Twoich... nikt nie pytał się jak Ci się kojarzy hasło - pozwól, że uderzę w ten sam ton.
    ReviewUserIcon
    Cosmo

    21.10.2020 12:27

    Pracownik

    I ja też na tym zakończę, bo widzę, że się nie rozumiemy, ale nie warto się kłocić, bo kłótnie między pracownikami przynoszą więcej szkody niż pożytku ;) Zwłaszcza o taką pierdołę, jak nazwa, hah :) Trzymaj się, jak coś to nie miało być wszystko na złośliwej kanwie, ot wymiana zdań.
    ReviewUserIcon
    Perła

    29.09.2020 09:01

    Kandydat

    Za co można otrzymać premię?
    ReviewUserIcon
    aś

    01.10.2020 09:25

    Pracownik

    Od sprzedaży indywidualnej, można zgarnąć dzięki "grywalizacji" , konkursom rocznym,miesięcznym
    ReviewUserIcon
    Xyz

    24.09.2020 22:09

    Pracownik

    Dostaliście jakieś dodatkowe maseczki od firmy? Czy tyle te, które zostały wysłane po powrocie do pracy?
    ReviewUserIcon
    Zz

    26.09.2020 12:40

    Pracownik

    Można brać co 20 dni. Tylko trzeba wypełnić tabelkę i wysłać. Jest komunikat ale nie pamiętam jak się nazywa. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ziaja

    28.09.2020 08:40

    Kandydat

    To fajnie że wszystko jest zapewnione, ktoś się chyba chciał przyczepić, a nawet nie wiedział do czego :P Jak dla mnie na plus że firma o to dba, dobrze to o nich świadczy
    ReviewUserIcon
    Oggi

    16.09.2020 09:06

    Kandydat

    Czy są jakieś przyjęcia do głównej siedziby?
    ReviewUserIcon
    pracuje

    24.09.2020 13:20

    Pracownik

    oferty zazwyczaj na olx albo (usunięte przez administratora). można też bezpośrednio do salonów uderzać
    ReviewUserIcon
    Oggi

    25.09.2020 15:20

    Kandydat

    No i to jest jakaś konkretna informacja :) bardzo dziękuję, wszystkie opcje sprawdzę
    ReviewUserIcon
    leszek

    02.09.2020 09:45

    Kandydat

    dzień dobry, prosze o informacje w jakich godzinach pracuje się na produkcji
    ReviewUserIcon
    piter

    14.09.2020 10:31

    Kandydat

    To super, dziękuję :)
    ReviewUserIcon
    Mirka

    15.09.2020 08:07

    Pracownik

    noo to prawda, już się chyba zrezygnowało z takich kierunków jak właśnie szewstwo czy kaletnictwo.. kiedyś chodziło się do zawodówek teraz od tego odchodzą.. ale to właśnie trzeba docenic, że firma wychodzi jakby naprzeciw i doucza tego wszystkiego jeśli ktoś chce pracować
    ReviewUserIcon
    Tukan

    26.08.2020 23:15

    Były pracownik

    Dlaczego w Wojasie Rks nie pilnują godzin pracy kierowników salonów, co napiszecie o pracy kierowników salonów
    ReviewUserIcon
    Lemur

    10.09.2020 09:26

    Pracownik

    zajmij się swoją pracą, a nie kierowników
    ReviewUserIcon
    Irma

    11.09.2020 08:23

    Pracownik

    niech się przede wszystkim zajmie swoją firmą, a nie byłą ;) to jest dla mnie już całkowicie niezrozumiałe
    ReviewUserIcon
    Aneta

    10.08.2020 14:54

    Inne

    Nigdy w życiu nie polecę tej firmy. Zamówiłam 4 portfele w pełnowartościowych opakowaniach i otrzymałam towar w miękkim opakowaniu ze zgniecionymi opakowaniami. Problem zgłosiłam do firmy z prośba o nowe opakowania, ponieważ portfele mają być prezentami. Firma w mailu przeprosiła mnie za zaistniałą sytuację i uzyskałam odp że nowych opakowań nie otrzymam. (usunięte przez administratora)Od lat kupowałam w Wojas ale już nigdy w tej firmie nic nie kupę.
    ReviewUserIcon
    Cukiereczek

    09.09.2020 22:00

    Inne

    Pani tak serio? a gdzie jest informacja o pudelku do portfela? Bo ja jakoś nie widzę :)
    ReviewUserIcon
    .

    14.08.2020 17:48

    Pracownik

    Po raz kolejny ta sama sytuacja, umowa zlecenie nie dostaje na czas wypłaty. W umowach piszą nam że wypłaty mają być do 15 dnia każdego miesiąca, a w sierpniu zawsze wypłata jest dopiero po 15, bo kadry mają wolne bo wypada święto. Czyli pracodawca nie wywiązuje się z umowy, którą podpisuje ze swoim pracownikiem. Pracownicy nie dostają na czas swojego wynagrodzenia za przepracowany miesiąc.
    ReviewUserIcon
    Okokok

    16.08.2020 00:26

    Pracownik

    Mnie nigdy nie zdążyło się nie dostać wypłaty do 15 tego. Również pracuje na zlecenie
    ReviewUserIcon
    Moria

    31.08.2020 08:38

    Pracownik

    Mi tak samo. Może po prostu w banku ma późne sesje księgowania, nie wiem. Bo ja zawszę dostaję normalnie przed 15
    ReviewUserIcon
    Xyz

    14.08.2020 15:20

    Pracownik

    Cześć. Czy zleceniowki dostały już wypłatę?
    ReviewUserIcon
    a

    15.08.2020 20:55

    Pracownik

    tak, wczoraj

    Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.