opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wojas

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 2071 ocen
Opinie(4726)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(4726)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Sprzedaż/Oferta
  • .
  • Kontakt

O nas

Nagrody i wyróżnienia

Sprzedaż/Oferta

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Nowy Sącz
  • Nowy Targ
  • Oświęcim
  • Skawina
  • Zakopane
  • Żywiec
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Targ
  • Waksmund
  • Ludźmierz
  • Zaskale
  • Ostrowsko
  • Trute
  • Lasek
  • Krauszów
  • Klikuszowa
  • Gronków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Wojas Trade
Bielsko-Biała - Wojas Trade
Bydgoszcz - Wojas Trade
Cieszyn - Wojas
Dębica - Wojas Trade
Elbląg - Wojas
Ełk - Wojas
Gdańsk - Wojas Trade
Gdynia - Wojas Trade
Gliwice - Wojas Trade
Gorlice - Wojas Trade
Gorzów Wielkopolski - Wojas Trade
Grudziądz - Wojas Trade
Iława - Wojas Trade
Katowice - Wojas Trade
Kąty Wrocławskie - Wojas
Kielce - Wojas Trade
Kłodzko - Wojas Trade
Konin - Wojas Trade
Koszalin - Wojas Trade

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Targ
  4. /
  5. Opinie o Wojas S.A.

Opinie

Opinie o Wojas Nowy Targ

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 9
    • 10
    • 11
    • …
    • 48

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Wojas S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Ja

    17.02.2021 22:21

    Pracownik

    Nie rozumiem negatywnych komentarzy. Porządna, solidna, wyplacalna firma. Jak pracujesz tak zarabiasz. Idziesz do pracy i wiesz po co.
    ReviewUserIcon
    Aneta

    01.03.2021 06:52

    Pracownik

    Warto też dodać że ceny są brutto a premią liczona od netto i jeszcze podatek... Tak więc trzeba bardzo się postarać żeby godnie zarobić
    ReviewUserIcon
    ewelina

    15.05.2021 22:48

    Pracownik

    w Greenpoint
    ReviewUserIcon
    Ola

    29.04.2021 07:37

    Pracownik

    Hej wiecie co z tymi godzinami za dyżury ?
    ReviewUserIcon
    Kalina

    13.05.2021 14:56

    Kandydat

    co to jest pint?
    ReviewUserIcon
    Tak

    13.05.2021 18:13

    Pracownik

    Na lockdownie bylo płacone za internetowki.
    ReviewUserIcon
    Karola

    20.04.2021 12:32

    Kandydat

    Są tu też pracownicy z dłuższym stażem pracy?
    ReviewUserIcon
    :)

    28.04.2021 14:08

    Pracownik

    Cześć, tak jestem zadowolona z pracy, gdyby tak nie było to by mnie tu nie było. Jeśli chodzi o motywację? Chyba przede wszystkim sam zespół, takich dziewczyn to ze świecą szukać
    ReviewUserIcon
    Natalia

    29.04.2021 12:09

    Pracownik

    Tak, stanowisko zastępcy. W czasach niecovidowych dodatek finansowy. Padła propozycja na kierownika, ale nie chcialam.
    ReviewUserIcon
    Marlena

    30.03.2021 09:50

    Kandydat

    Hej. Czy zatrudniając się jako sprzedawca, osiągając dobre wyniki i wykazując się w pracy jest szansa na późniejszy ewentualny awans na kierownika salonu? Czy raczej kierowników szuka się z zewnątrz, bo rozumiem, że to powinny być osoby z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem, którego ja jako sprzedawca no bym nie miała...ale za to znałabym produkty i realia lepiej niż osoba z zewnątrz...no są argumenty po obu stronach ;)
    ReviewUserIcon
    Kalia

    28.04.2021 14:05

    Pracownik

    Poza tym często tutaj pracują też studentki które raczej z góry są nastawione na pracę tymczasową więc ciężko tu mówić o rotacji
    ReviewUserIcon
    Helena

    28.04.2021 21:22

    Pracownik

    Dlatego takich nie zatrudniamy, bo nikt nie chce mieć pracownika na chwilę.
    ReviewUserIcon
    Julia

    28.04.2021 08:21

    Inne

    Czy rozpoczynając pracę w sklepie Wojas jest szansa na awans do biura? Mam nadzieję spotkać tutaj osoby, którym się to udało i dostać informację na temat całego procesu.
    ReviewUserIcon
    Multi

    28.04.2021 14:28

    Kandydat

    To inny typ pracy. Od razu wyślij CV do biura.
    ReviewUserIcon
    Multi

    28.04.2021 14:29

    Kandydat

    Ze sklepu możesz awansować ewentualnie na Kierownika salonu. Zresztą jest o tym cały wątek.
    ReviewUserIcon
    Hejka

    15.04.2021 11:48

    Pracownik

    Wie ktoś może co z postojowym za styczeń? Przysługuje nam czy nie?
    ReviewUserIcon
    Nikt

    15.04.2021 20:48

    Pracownik

    Myślę, że nie. Oczywiście poinformują Nas o tym co z nami zrobią jak już wrócimy do pacy. Tak samo jak zrobili z urlopami... przychodzisz na dyżur, a masz wypisac urlop za ten dzień. Jaja!
    ReviewUserIcon
    Ola

    16.04.2021 09:03

    Pracownik

    To chyba żart jakiś na urlopie nie możesz przychodzić kto ci kazał przychodzić na dyżur jak miałaś urlop?
    ReviewUserIcon
    J.W

    09.04.2021 10:11

    Inne

    Jak kupie buty stacjonarnie, to też mogę zwrócić? Bo wiem, że ten umowny okres 2 tyg na odstąpienie przysługuje przy zakupach online, ale w niektórych stacjo też można, jak jest u was?
    ReviewUserIcon
    J.W

    13.04.2021 08:55

    Inne

    Rozumiem, dziękuję bardzo
    ReviewUserIcon
    Ema

    14.04.2021 13:50

    Inne

    Bardzo dziekuję, nie byłam pewna jak to teraz wygląda ;)
    ReviewUserIcon
    Nowa

    13.03.2021 17:47

    Pracownik

    Witam , jestem nowym pracownikiem sklepu Wojas , czy kierownicy sklepów wymagają od was żeby kilka par butów i tych " tłustych" paragonów sprzedawać na ich konto bo inaczej kończy się to kłótnia na magazynie ? Czy zawsze sprzedaż musi być równa kierownik pracownik ? Pracowałam w innym sklepie nie tej firmy i każdy był rozliczany indywidualnie , a nawet kierownik wspomagał sprzedaż pracownika ale nigdy nie było musu sprzedawać na kogoś, pytałam innych pracowników to niestety robią to co każe kierownik i każdy się temu dziwi. Czuję się wykorzystywana a nie chce stracić pracy . Jak to wygląda w innych sklepach czy to jest norma i tak wygląda polityka firmy.
    ReviewUserIcon
    Była pracownica

    12.04.2021 15:35

    Pracownik

    To kierownik powinien Ci pomóc a nie kasować na siebie, Nigdy mi się nie zdarzyła taka sytuacja, czasem nawet kierownik dawał na mnie buty jak pomagał.
    ReviewUserIcon
    Była pracownica

    12.04.2021 15:38

    Pracownik

    Miałam to samo niby przychodziły nowe buty a całe brudne z kleju i ty się wstydź przed klientem, bo regionalna każe je sprzedawać nawet bez rabatu.
    ReviewUserIcon
    Iwona

    30.03.2021 12:41

    Inne

    Witam, czy jeśli zamówię buty przez internet i okaże się, że rozmiar jest nie do końca dobry to nie ma problemu później z wymianą?
    ReviewUserIcon
    Fg

    31.03.2021 08:07

    Pracownik

    Buty trzeba wtedy odesłać i zamówić ponownie inny rozmiar. W sklepach stacjonarnych nie ma wymian ani zwrotów internetowych.
    ReviewUserIcon
    Marta

    12.03.2021 13:22

    Kandydat

    Jak wygląda rekrutacja na sprzedawcę, kto ją prowadzi, kierownik salonu po prostu?
    ReviewUserIcon
    ?

    17.03.2021 12:42

    Kandydat

    A w takim razie jak przebiega? Jakieś przykładowe pytania?
    ReviewUserIcon
    Nala

    30.03.2021 09:57

    Pracownik

    Ciężko ustalić jeden wzór rekrutacji. Na każdym punkcie może wyglądać zgoła inaczej, w zależności czego od kandydata oczekuje dana osoba rekrutująca. Na sprzedawcę na pewno będą sprawdzane kompetencje miękkie, raczej nie spodziewałabym się niczego odchodzącego od normy.
    ReviewUserIcon
    Kola

    01.03.2021 10:10

    Kandydat

    Jak są rozdzielane premie? Liczy się sprzedaż indywidualna, czy suma sprzedaży w całym salonie?
    ReviewUserIcon
    Ala

    29.03.2021 13:27

    Pracownik

    Ja spotkałam się w innej sieci, że liczony był obrót całego salonu, a nie pojedynczych osób :)
    ReviewUserIcon
    Ala

    29.03.2021 13:32

    Pracownik

    Ale tak sobie myślę teraz że to się tyczy bardziej sklepów które celują po prostu w ilość i sprzedaż ogólną gdzie klient sam sobei wybiera i nie potrzebuje pomocy
    ReviewUserIcon
    Xyz

    19.03.2021 14:15

    Pracownik

    Wiadomo co z wymiarem etatu? Czy będzie ponownie obniżony?
    ReviewUserIcon
    Zenek

    25.03.2021 20:09

    Pracownik

    Jakie 2 godz tygodniowo? Teraz wymyślili sobie żeby jeździć codziennie. Zlecenia, towar, wysyłki
    ReviewUserIcon
    V

    26.03.2021 11:34

    Pracownik

    No dobrze ale chyba nie jeździsz sam. Ile was jest w sklepie? Jeżeli jest 5 osób to jedna osoba jedzie raz w tygodniu. Chyba że robicie w 5 osób codziennie te odsylki:)
    ReviewUserIcon
    Klient niezadowolony

    16.03.2021 22:49

    Inne

    Czy to prawda że pracownicy nie wiedzą wcześniej o rabatach jakie będą obowiązywać ? Kupiłam torebkę i buty pytając sprzedawcy czy będą może rabaty usłyszałam że nie będzie . Więc kupiłam w normalnej cenie, następnego dnia dostałam sms że promocja. Jak udałam się do sklepu i chciałam zwrócić towar i kupić taniej okazało się że zwrot jest na kartę podarunkowa. Czuję się oszukana przez panią sprzedawczynie.
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    21.03.2021 12:04

    Pracownik

    O? To nie wiem w jakim salonie pracujesz skoro w całej sieci informacja o rabatach jest danego dnia na SIW (nasz wew. system do komunikacji) . Chyba, że przedłużają to wtedy możemy wiedzieć wcześniej.
    ReviewUserIcon
    Ushi

    22.03.2021 09:24

    Kandydat

    pewnie po prostu chce sprowokować...
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.03.2021 11:24

    Pracownik

    Czy kierownicy dostali może podwyżki? (nie chodzi o kwoty) (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    M.

    17.03.2021 23:16

    Pracownik

    Dostałam taką samą odpowiedź. Pracujemy za te same stawki co sprzedawcy niewspółmiernie do obowiązków jakie mamy...
    ReviewUserIcon
    Panda

    04.03.2021 14:04

    Pracownik

    Mam pytanie do pracowników sklepów Wojas czy kierownicy regionalni rozmawiają z wami na temat tego jak wam się pracuje jakie macie relacje między sobą i ewentualnie rozwiązują problemy lub wspierają was ? Czy pytają co byście zmienili żeby ulepszyć sprzedaż i wyniki albo jakie pomysły mają pracownicy żeby bardziej przyciągnąć klientów.
    ReviewUserIcon
    Ola

    13.03.2021 23:31

    Pracownik

    No jak nie macie co robić w ciągu dnia to może korzystacie są sklepy które mają tyle pracy że jest to nie możliwe żeby iść i chociaż zjeść .Ale fakt ta przerwa to pomyłka
    ReviewUserIcon
    M.

    14.03.2021 09:27

    Pracownik

    U nas zawsze jest co robić,jesteśmy dużym salonem. Nie ma opcji,zawsze idziemy na przerwę,nikt za darmo przez tą godzinę nie pracuje. Przykład A:9-21 B:9-15 C:14-21 ,czyli od 14 do 15 dziewczyny się zakładają o godzinę i ta co jest 12h wychodzi wtedy na przerwę.Zostają dwie osoby na sklepie.
    ReviewUserIcon
    Mariusz N

    05.03.2021 10:51

    Inne

    Trzewiki męskie 7221-51 Nigdy więcej w tym sklepie nie kupię nic, bo nie uwzględniają reklamacji wcale. Puściły nitki na szwie po zaledwie jednym kilku godzinnym wyjściu. I odpowiedź nie uwzględniono reklamacji. cena obuwia duża a odpowiedzialność żadna. ŻENADA. Lepiej kupić w CCC lub Deichmannie bo tam zawsze reklamacja jest uwzględniona. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Paula

    09.03.2021 08:44

    Pracownik

    Tak to właśnie też mi zabrzmiało. Tym bardziej, że jest dokładnie tak jak piszecie, wielokrotnie się z tym spotkałam już w pracy. Ludzie przychodzą z reklamacją chcąc od razu pieniędzy i nie dają nawet szansy na to, by to naprawić żeby było wszystko dobrze. Potem są tylko pretensje, że nie jest tak jak oni chcieli i właśnie takie wpisy się pojawiają, które nie pokazują wcale prawdy, albo faktycznie są żenującym działaniem konkurencji. Przykre.
    ReviewUserIcon
    Kox

    10.03.2021 09:23

    Pracownik

    To najlepiej olać typa, wyżali się i sobie pójdzie
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.03.2021 16:42

    Pracownik

    Nigdy nie spotkałam się z sytuacją gdzie kierownik regionalny pyta o nasze odczucia co do pracy, pomysły na sprzedaż czy jakiekolwiek sugestie. Każdy sklep bez względu na to jakich klientów obsługuje ma te same wytyczne z firmy mimo że nie zawsze są one skuteczne. Sugestie, pytania i broń Boże wątpliwości ze strony pracowników kończą się groźbami i sugestywnymi uśmiechami przewidującymi konsekwencje. Nasze często sprawdzone pomysły na sprzedaż odsuwane są mailami typu " jakim prawem sznurówki leżą gdzie indziej????!!!!! gdzie różowa tabliczka, czemu z lewej a nie z prawej??!!! ( co klienci i tak olewają ) Firma nie ufa i nie wierzy pracownikom w ich doświadczenie i pracę z klientem więc stosuje presję, stres i ostatecznie zwolnienia i zabieranie zarobionych pieniędzy za karę bez możliwości wytłumaczenia a szczególnie bez pomocy i wsparcia w sprzedaży butów dzieciom w wózkach i emerytom którzy nabijają wejścia żeby sobie ponarzekać jakie to małe emerytury mają.
    ReviewUserIcon
    Robert

    25.02.2021 23:29

    Inne

    Ile oddziałów firmy jest aktualnie w Polsce ?
    ReviewUserIcon
    Czika

    04.03.2021 22:59

    Pracownik

    Zaraz galerię zamkną więc nie ma co marzyć o otwieraniu nowych sklepów.
    ReviewUserIcon
    Mini

    05.03.2021 11:01

    Pracownik

    Nawet tak nie mów, mam nadzieję że do tego nie dojdzie, bo mam już dość tych huśtawek z pracą. Myślę że wszyscy już mamy dość.
    ReviewUserIcon
    Lego

    23.02.2021 13:45

    Kandydat

    Widziałem jakiś wątek na temat pracy produkcji ale nie widzę żadnego pracownika wypowiadającego się.. faktycznie tutaj tylko sprzedawcy???
    ReviewUserIcon
    Lego

    25.02.2021 13:45

    Kandydat

    Jeśli chodziło o pytanie no to chciałem po prostu wiedzieć jak wygląda praca tam, co się robi, jakie doświadczenie.. cokolwiek
    ReviewUserIcon
    Lego

    25.02.2021 13:45

    Kandydat

    Będę wdzieczny za każde info, dzieki i sory za spam
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.02.2021 21:25

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Lol

    20.02.2021 08:57

    Pracownik

    A co ma firma do tego? To są pisma z sądu więc do nich trzeba mieć pretensje.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Wojas?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Wojas S.A.

    Szewska 8 34-400 Nowy Targ

    NIP:7352691202

    REGON:120415969

    KRS:0000276622

    https://wojas.pl
    Branża główna: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Xyz

    14.02.2021 15:11

    Pracownik

    Dostaliście już PITy??
    ReviewUserIcon
    Edka

    18.02.2021 05:51

    Pracownik

    Każdy dostanie, spokojnie :-)
    ReviewUserIcon
    ..

    18.02.2021 13:19

    Pracownik

    ale ja nikomu nigdzie nie skaczę przecież, już nie bądź taki delikates, przecież nikogo nie obraziłem! a jeśli jakimś cudem tak to sorry, to nie był mój zamiar
    ReviewUserIcon
    Szycha

    17.02.2021 11:00

    Pracownik

    Witam Pozdrawiam Natalie Józia :D
    ReviewUserIcon
    Józio

    17.02.2021 17:52

    Pracownik

    Witam. Pozdrawiam szyche nad szychami. :)
    ReviewUserIcon
    Szycha

    11.02.2021 16:19

    Pracownik

    @radna Przecież kiero nie zapytał o kwotę, to po co się unosisz?
    ReviewUserIcon
    Radna

    12.02.2021 09:49

    Pracownik

    To jak inaczej niby można było odpowiedzieć na to pytanie? Jak tam (...)? - Dobrze, (usunięte przez administratora)..? Nic by to autorowi nie dało, więc od razu było dla mnie jasne, że chodzi o coś więcej. Może niepotrzebnie się uniosłam, ok, ale nie widzę sensu w wypytywaniu o takie rzeczy
    ReviewUserIcon
    Mm

    11.02.2021 11:44

    Były pracownik

    Witam wszystkich. Czy jest ktoś to otrzymał wezwanie do sądu w Nowym Sączu w sprawie firmy i jej problemów z ZUS-em?
    ReviewUserIcon
    Kiero

    10.02.2021 17:56

    Pracownik

    I jak tam Wasze podwyżki?
    ReviewUserIcon
    Radna

    11.02.2021 08:43

    Pracownik

    A co się interesujesz? nikt nie musi chyba się chwalić kwotami jakie dostaje na konto, no chyba że Ty tak bardzo chcesz się tym podzielić. pytanie czy kogoś to interesuje? lepiej się sobą zająć i swoją pracą, a nie po innych patrzeć, polecam
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.02.2021 19:14

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    aldona

    09.02.2021 10:26

    Pracownik

    Obecny RKS obrażał pracowników, może Ciebie akurat nie... Mnie osobiście też, ale roznoszenie plotek wyssanych z palca o innym pracowniku(zniesławienie i pomówienia), gdzie go dobrze nie znał, nie uprawniało go wymyślanie takich rzeczy tylko dlatego że jest kierownikiem regionalnym. Człowiek zrobił ile w jego mocy, wyniki ponad 100% a i tak nie zadowolony i komentujący że mogło być lepiej. Ale na szczęście zostało mu to ukrócone, dlatego może nie odczułaś tego na swej skórze ;)
    ReviewUserIcon
    OLA

    10.02.2021 10:46

    Pracownik

    Czy Ty serio uważasz ze firmie Wojas należą sie dobre opinie ?Chyba żart !!! Pracowałam w wielu firmach ale z taka nie spotkałam sie nigdy.To nie praca a OBÓŻ PRACY .
    ReviewUserIcon
    Ederlezi

    05.02.2021 13:10

    Kandydat

    Są u was jakieś promki z okazji otwarcia sklepów?
    ReviewUserIcon
    Kima

    09.02.2021 13:35

    Inne

    najwidoczniej tak skoro tak napisali, chociaż nie zawsze tak jest, przynajmniej jeśli chodzi o inne sklepu, tutaj to nie wiem.
    ReviewUserIcon
    Edzira

    09.02.2021 17:21

    Pracownik

    To same ceny
    ReviewUserIcon
    Ania

    06.02.2021 17:54

    Pracownik

    nie nie nie i jeszcze raz nie dla tej firmy
    ReviewUserIcon
    Ania

    06.02.2021 17:53

    Pracownik

    nie, nie nie i jeszcze raz nie dla tej firmy
    ReviewUserIcon
    Rio

    05.02.2021 14:07

    Pracownik

    Hej Jak podoba Wam się nowe RO?
    ReviewUserIcon
    Saya

    01.02.2021 10:23

    Kandydat

    Od dzisiaj rozumiem jesteście już normalnie otwarci?
    ReviewUserIcon
    Madonna

    03.02.2021 13:04

    Kandydat

    Eh, nie chwalmy dnia, sytuacja jest tak niestabilna, że szkoda gadać :( I ani my, ani firma nie mamy na to wpływu.
    ReviewUserIcon
    Nadia

    04.02.2021 13:32

    Pracownik

    Ja tam wolę patrzeć na to optymistycznie i ze skończy się ten cały cyrk z otwieraniem i zamykaniem na zmianę, bo to już naprawdę było śmieszne
    ReviewUserIcon
    Katia

    03.02.2021 19:40

    Pracownik

    Praca w tej firmie to moja największa porażka. (usunięte przez administratora) robi sobie zakupy dla dziecka na wizytach w sklepach, popijać kawę, je kanapki, zero kultury. Jak najszybciej chcę odejść z tej pracy bo nie da się wytrzymać, zero szacunku, zarabiamy grosze, a (usunięte przez administratora)to jak "chleb powszedni" ,najniższa krajowa i (usunięte przez administratora)od sprzedane go buta, a praca ciężka, często samemu w sklepie, że wszystkimi obowiązkami, chyba wszyscy na wyższych stanowiskach zatrudnisni po znajomości.... Jednym słowem Masakra, jak tylko trafię inną pracę spadam, jeśli wytrzymię... Odradzam każdemu.
    ReviewUserIcon
    Kiero

    28.01.2021 11:40

    Pracownik

    Hej Czy któryś z kierowników dostał już podwyżkę? Pozdrawiam serdecznie
    ReviewUserIcon
    Max

    30.01.2021 16:48

    Pracownik

    Jak nie dadzą podwyżek dla kierownikow to będzie świństwo, (usunięte przez administratora) Dużo osób zmieni pracę bo miec tyle obowiązków za najniższa.
    ReviewUserIcon
    Nick

    31.01.2021 11:25

    Pracownik

    A nie masz jako kierownik premii od sprzedaży salonu?
    ReviewUserIcon
    Iczigo

    29.01.2021 08:11

    Pracownik

    Czy ktoś wie czy te 4/5 etatu jest tylko na styczeń czy na dłużej ? Bo z emaili nic nie wynika .
    ReviewUserIcon
    kiero numer 2

    30.01.2021 11:58

    Pracownik

    na styczeń, w lutym normlanie jest cały etat
    ReviewUserIcon
    Bartek

    27.01.2021 09:25

    Kandydat

    Piszą tutaj tylko osoby ze sklepów czy zdarza się również ktoś z produkcji?
    ReviewUserIcon
    Delka

    28.01.2021 12:29

    Pracownik

    Głównie sklepy, ale niewykluczone, że kiedyś ktoś z produkcji się wypowiadał, w sumie nikt raczej nie spisuje kto się kiedy wypowiada itd
    ReviewUserIcon
    Delka

    28.01.2021 12:29

    Kandydat

    A potrzebujesz wiedzieć coś o produkcji?
    ReviewUserIcon
    Szycha

    12.01.2021 20:38

    Pracownik

    W naszym salonie 3 były na zaległych urlopach jedna przychodziła robić zamówienia internetowe. Wystarczyło tylko pomyśleć a nie przychodzić na urlopach co jest nie zgodne z kodeksem pracy. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Szycha

    27.01.2021 11:50

    Pracownik

    Postojowe znaczy gotowość do pracy, czyli płacą nam za to czy przychodzimy do pracy, czy też nie.W moim sklepie logujemy się do siw.
    ReviewUserIcon
    Tak

    28.01.2021 10:54

    Pracownik

    A na listach obecności tez się podpisujecie?
    ReviewUserIcon
    Mig

    12.01.2021 15:20

    Pracownik

    Na jakich zasadach pracownicy będąc na urlopach są w pracy by robić zamówienia intetnetowe
    ReviewUserIcon
    Szycha

    27.01.2021 11:52

    Pracownik

    Nie sądzisz że to winna Kierownika? Nie może kiero puścić cię do pracy w czasie urlopu, odwołac urlop oczywiście. Wystarczy podzielić urlopy tak by kilka szło na urlop jedna bądź dwie przychodziły do pracy? Nie rozumiem pretensji do Firmy.
    ReviewUserIcon
    M

    12.01.2021 15:17

    Pracownik

    Wojas
    ReviewUserIcon
    Jelly

    27.01.2021 09:24

    Pracownik

    Tak, są rabaty pracownicze na obuwie jak najbardziej więc można sobie coś kupić
    ReviewUserIcon
    Jelly

    27.01.2021 09:25

    Pracownik

    Do tego dochodza jeszcze dodatkowe nagrody za zbieranie punktów na tej naszej wojasowej aplikacji i to się tam wymienia i też można sobie coś wybrać
    ReviewUserIcon
    On

    25.01.2021 13:03

    Pracownik

    Dobre pytanie
    ReviewUserIcon
    hm

    27.01.2021 09:22

    Pracownik

    ale wiesz że takie wypowiedzi jak Twoja tak naprawdę niczego wartościowego tutaj nie wnoszą???
    ReviewUserIcon
    hm

    27.01.2021 09:22

    Pracownik

    pewnie nie wiesz skoro tak piszesz.
    ReviewUserIcon
    Xyz

    24.01.2021 10:02

    Pracownik

    Cześć. Wiecie jak będziemy rozliczani za styczeń? Czy te całe dyżury będą się do czegoś liczyły? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ela

    25.01.2021 10:36

    Pracownik

    Jest obniżony etat i wynagrodzenie. W komunikacie jest dokument z datą grudniową...
    ReviewUserIcon
    Tak

    25.01.2021 10:47

    Pracownik

    Kto ma zaległy urlop to go musi wykorzystać a pewnie reszta dostanie postojowe. Nie wiem czy wiecie ale mamy zmniejszone etaty o 20%

    Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.