Wojas Trade

Opinie o Wojas Trade

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Wojas Trade? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

3e4r

no ale szukaja tazke kierownika salonu i tutaj z tego co wiem to zarobki sa juz wyzsze w porownaniu ze sprzedawca no ale tez i wymagania sa wieksze :)

tragedia

tragedia, jedna z dziewczyn musi miec zawsze jak chce, odstawia matke terese. a jak nie jest po jej mysli to sie foszy i problemy zaczyna robic i nastawiac innych przeciwko tej osobie na ktore sie obrazi. najgorsze jest to ze zarywa facetow a po slubie, brakuje tego zeby klieci mysleli ze to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a nie sklep. wstyd

problem

To chyba jakies zarty, nie polecam tej firmy.[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Wojas Trade - Rumia

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojas Trade