Wojas Trade

Luboń

Opinie o Wojas Trade

Czajka

Wiecie co, no powiem Wam, że coraz lepiej widzę to, że firma stoi na nogach twarto i mocno, widzę sporo ogłoszeń do salonów nie tylko na sprzedawców, ale także na kierowników i wszystko w tym samym, dobrym stylu

majsan

a widziałaś opinie o pozostałych sklepach? pisane tą samą ręką..... ciekawe czy ta osoba jest tam zatrudniona na cały etat i czy wyrabia wskaźnik 2.0????!!!!!!!!

paulina

co ty mozesz o tym wiedziec nie pracowales w tym sklepie :) pracownicy sa spoko firma sama w sobie raczej tez jedyny minus pracy tam to kierownik regionalny pani I.M.

Zostaw opinię o Wojas Trade - Luboń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojas Trade