Opinie o Kancelaria Adwokacka Adw.Maciej Michalski w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Adw.Maciej Michalski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kancelaria Adwokacka Adw.Maciej Michalski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adw.Maciej Michalski w Legnica

Skrzywdzony

Tego pana lepiej omijać dalekim łukiem. Przegrywa sprawy, które powinny być wygrane. Można powiedzieć, że jest nieuczciwy.

@Skrzywdzony

Opinia nie została wydana przez klienta Kancelarii Adw Michalski. Narusza dobre imię Kancelarii, Niestety przeciwnicy procesowi wystawiają takie opinie po przegranych sprawach.

GRUSZCZYŃSCY Nowy wpis

Polecamy Kancelarię mecenasa Macieja Michalskiego. Zmagaliśmy się z tematem zasiedzenia nieruchomości. Wczoraj przed Sądem Rejonowym w Głogowie zapadło korzystne dla nas rozstrzygnięcie. Adwokat od początku podejmował trafne decyzje. Gmina oddała nam grunt.

ADAM DRAGUN Nowy wpis

adwokat Maciej Michalski jest najlepszym adwokatem w sprawach karnych. Przeszedłem koszmar. Policja wyważyła drzwi do mojego mieszkania. Zostałem skuty i moja żona też. Aresztowali mnie. Żona szybko zwróciła się do pana Macieja. Po jego czynnościach zaraz mnie wypuszczono. Przed sądem kazał mi się nie denerwować. Ostatecznie wyrok jaki zapadł jest dla mnie bardzo przychylny. Wielkie dzięki. POLECAM

Tomasz Ch. Nowy wpis

Gorąco polecam. Adwokat Michalski bardzo mi pomógł. Cały czas kontakt telefoniczny, mailowy, merytoryczne wskazówki. Czułem się, jakbym był najważniejszym klientem kancelarii. Nie muszę chyba dodawać, że wyrok Sądu był dla mnie bardzo zadowalający. A Mec. Michalski chyba też trochę otarł się o psychologię, bo potrafił mnie podtrzymać na duchu w najgorszych chwilach. Bardzo dziękuję i pozdrawiam

PAWEŁ RAKOWSKI Nowy wpis

Profesjonalne podejście do sprawy, pełne zaangażowanie oraz dyspozycyjność. Adwokat Michalski umiejętnie podczas procesu karnego skutecznie zakwestionował opinie biegłych. Zawsze chętnie odpowiadał mi na wszystkie pytania, przedstawiając przy tym możliwe rozwiązania. Ostatecznie zarzuty jakie przedstawił mi prokurator zostały przed sądem obalone. Wielkie dzięki.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Kancelaria Adwokacka Adw.Maciej Michalski? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Serwisant rowerowy
ANNA

Gorąco polecam skorzystanie z usług. Same konkrety, specjalista w tym co robi.

Polecam w sprawach karnych. Dobra współpraca. Adwokat Michalski Zawsze dostępny pod telefonem. Nawet w swieta przyjechal na zatrzymanie. Dziękuje.

EWA

Polecam w sprawach rozwodowych. Chciałam rozejśc się szybko i kulturalnie. Mecenas analizując dowody jakie mu przyniosłam namówił mnie na rozwód z winy męża i alimenty. Jestem po wyroku rozwodowym. Oczywiście zapadł z winy męża. Dostałam alimenty tak wysokie na jakie nie liczyłam. Jestem mega zadowolona. Męża rzuciła kochanka. Nie ma już na nią kasy. Dziękuje i polecam

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Jak długo trwa proces awansu w Kancelaria Adwokacka Adw.Maciej Michalski?

Skrzywdzony

Sekretariat
@Skrzywdzony

Dzień dobry, jeśli jest Pan Naszym klientem zapraszamy do wyjaśnienia sprawy.

R.

Z wielkim niezadowoleniem rozczarowaniem opisze sytuacje. Niestety, muszę wyrazić swoje niezadowolenie z Pańskiej pracy i sposób, w jaki były prowadzone moje sprawy.Od momentu, kiedy zdecydowałem się na skorzystanie z niby jednej z lepszych kancelarii w legnicy miałem wielkie oczekiwania co do profesjonalizmu, zaangażowania i skuteczności. Niestety, moje oczekiwania zostały kompletnie zlekceważone, a jako klient czułem się zaniedbanym i nieuszanowanym. Po pierwsze, nie mogę zrozumieć dlaczego nie było możliwości komunikacji telefonicznej w sprawie, w której byłem zainteresowany. Brak odpowiedniej komunikacji i informowania mnie na bieżąco o ważnych aspektach moich spraw był nie do zaakceptowania, gdy pojawiłem się dwukrotnie w Kancelarii to sekretarki nie miały dla mnie czasu, bądź tez zbywały „nic nie wiemy”. Po drugie, sposób, w jaki były prowadzone moje sprawy pozostawiał wiele do życzenia. Wydawało się, że brakowało zrozumienia i zaangażowania z Pańskiej strony, co skutkowało niezadowalającymi wynikami. Kiedy najbardziej potrzebowałem Pańskiego wsparcia, czułem się zignorowanym i odtrąconym. To jest kompletnie nie do przyjęcia w przypadku osoby oczekującej profesjonalnej pomocy prawnika za duże pieniądze. Dodatkowo, miały miejsce pomyłki i nieścisłości w dokumentach, które przygotowywał Pan dla mojej sprawy. Dobrze Pan o tym wie, gdyż zgłosiłem to w Kancelarii. Były tam błędy, które mogły znacznie wpłynąć na jej rezultat, a Panie w sekretariacie reagowały na błędy „tak, naprawdę?trzeba poprawić”. Przepraszam ALE biorąc adwokata NIE MUSZĘ KONTROLOWAĆ WSZYSTKIE. Nigdy nie powinno się dopuścić do takich zaniedbań w pracy. Wiec odradzam i wystawiam opinie. Na moje szczęście zakończyliśmy współpracę końcem roku.

@R.

Wszelkie zastrzeżenia winien Pan / Pani składać w trakcie zlecenia usługi prawnej. Do zarządu kancelarii nigdy nie doszły podawane w opinii uchybienia. Dziękujemy za opinię, będziemy mieli na uwadze wskazane kwestie.

anonimowy

nie polecam! Drogi Adwokat i obiecuje jedno a pozniej rozczarowanie. Nieprzyjemny na koniec wspolpracy

Jak się pracuje z ludźmi z Kancelaria Adwokacka Adw.Maciej Michalski?

Anna_S

Profesjonalna pomoc prawna. Rzetelność, zaangażowanie, kultura osobista, profesjonalizm, a co najważniejsze skuteczność w poprowadzeniu sprawy. Sprawa odrzucenia spadku, gdzie upłynęły wszystkie urzędowe terminu. Wygrana. Polecam wszystkim tę Kancelarię

Zaborska Izabela

Polecam usługi Pana Mecenasa Macieja Michalskiego. Profesjonalne podejście do klienta oraz do sprawy. Zajmował się moimi 2 sprawami. Bardzo mi pomógł, wysłuchał i wyjaśnił wiele. Zawsze wiedziałam o wszystkim co było związane ze sprawą, byłam na bieżąco z każdą informację i dokumentem. Dobrze doradza w każdej sprawie mówi co możemy osiągnąć czego nie ,jest konkretny i szczery , daje 5 gwiazdek bo zasługuje ???? ????

Małgorzata S

Polecam Mecenasa Macieja Michalskiego w Legnicy. Kancelaria godna polecenia. Mecenas konkretny i na wysokim poziomie kultury. Prowadził mi sprawę o odzyskanie dziecka. Sprawa zakończyła się sukcesem. Kadra w sekretariacie Kancelarii również bardzo miła. Polecam.

Wiesław Bogdanowicz

Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Rzetelność, zaangażowanie, kultura osobista, profesjonalizm, a co najważniejsze skuteczność w poprowadzeniu sprawy. Jestem bardzo wdzięczny za okazaną pomoc. Gorąco polecam.

Bogdan

Mogę śmiało polecić Mecenasa. Prowadził mi sprawę o rozwód, a później podział majątku. Obie sprawy nie były łatwe ale Pan Mecenas obie wygrał. Zawsze jest przygotowany do sprawy, perfekcyjnie pyta świadków, ma ogromna wiedzę i klasę. Niezwykle uprzejmy i stonowany człowiek. Gorąco polecam Mecenasa Macieja Michalskiego.

Izabela Podgórska

Zdecydowanie polecam!!! Byłam kilkukrotnie klientką mecenasa i ani razu się nie zawiodłam. Sprawy prowadzi bez zarzutu. Solidny, obowiązkowy, kompetentny, taktowny i punktualny zarówno w kancelarii jak i na sali rozpraw-odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu . Perfekcyjnie ocenia sytuację. Profesjonalista w swoim fachu. Według mnie to nietuzinkowy adwokat, którego wsparcie było dla mnie niezbędne i odczuwalne. Fantastyczny, ludzki fachowiec, do którego warto się również zgłosić gdy ma się dylematy np. w sprawach spadkowych przed dokonaniem jakichkolwiek czynności prawnych żeby uniknąć rozczarowań i nie być mądrym po "szkodzie". Naprawdę zna się na rzeczy! W kwestiach rozliczenia honorarium też bez problemu dogadałam się z Panem mecenasem.

Czy w Kancelaria Adwokacka Adw.Maciej Michalski odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Krzysztof.Z.

Polecam usługi Kancelarii Adwokackiej adw. Macieja Michalskiego w Legnicy. Mecenas prowadził mi sprawę karną, która zakończyła się sukcesem. Polecam 100%

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adw.Maciej Michalski - Legnica

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Adw.Maciej Michalski?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Adw.Maciej Michalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Adw.Maciej Michalski?

Kancelaria Adwokacka Adw.Maciej Michalski
  • Adama Mickiewicza 1A lok. 9