Opinie o Dawid Bauservice Dawid Trzebiatowski w Studzienice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dawid Bauservice Dawid Trzebiatowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dawid Bauservice Dawid Trzebiatowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tynkarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dawid Bauservice Dawid Trzebiatowski w Studzienice

Jacek slupsk

Polecam. Bardzo fajna praca spokojna . Tylko jeśli ktoś robi sobie pod górę niech później nie chodzi i nie obgaduje .

Oni
@Jacek slupsk

Praca praca kolego a jak jedzenie przeterminowane smakuje ci mielone az sine jest .

Oni
@Jacek slupsk

(usunięte przez administratora)praca praca ok zgadzam sie.A co smakuje ci to jedzenie przeterminowane a mielone az sine jest :) . i jeszcze kasuje za to jak za zboze masakra.jesli ci smakuje takie jedzenie to zycze ci smaznego.

@Jacek slupsk

Napisałeś, że praca jest spokojna. Czy możesz opisać typowy dzień pracy na twoim stanowisku? Jakie szczególne umiejętności przydadzą się w tej pracy?

Urszula

W ostatnich wypowiedziach na forum na temat firmy Bauservice widać szczególnie aktywność jednej osoby, która wspomina o wyżywieniu. Czy możecie napisać coś więcej na ten temat? Czy ten pracodawca zapewnia swoim pracownikom wyżywienie? Czy uważacie zarzuty tego użytkownika za słuszne? Warto byłoby wyjaśnić tę sytuację.

Jurek
@Urszula

Tak dokładnie zapewnia wyżywienie A przecież normalne jest że mięsa itp się mrozi.. A co niektórzy twierdzą że jeśli że zamrożone mięso czy cokolwiek i że jeśli skończyła się ważność to że jest już to stare .... tacy ludzie. Nam odpowiada A ludzie nie dogodzisz.. jeden wielki dramat.

Nieznajomy

(usunięte przez administratora).A po drugie jaki pracodawca by pozwolil jezdzic pracownikom samochodem(usunięte przez administratora)

Mateusz

Chyba komuś żal w (usunięte przez administratora) ściska. Myślisz że dostaniesz zarcie mieszkanie i wszystko za darmo?ludzie jesteście żałosni Napiszcie lepiej o waszym dziecinnym zachowaniu i o tym jak trzeba wam tłumaczyć najprostsze rzeczy. Praca jest akurat dobra w tej firmie pracowałem kiedyś i wiem jak jest. Pamiętajcie szanuje się tych którzy szanują to co mają. A nie przyjechać i mieć (usunięte przez administratora) Polecam naprawdę osoba które się ie trzęsą.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dawid Bauservice Dawid Trzebiatowski, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
On

Tak wyplaca ale groszki za mieszkanie kasuje masakra za jedzenie tez 800 zl za 6 tyg(usunięte przez administratora).Wiec nie polecam tego (usunięte przez administratora)

Twoj pan

Tak zaliczki sa dla dziobakow ale dla inny ludzi nie ma(usunięte przez administratora)

Urszula

@PRacownik, Twoja opinia opiera się wyłącznie na haśle. Czy możesz przytoczyć jakąś sytuację, która by potwierdzała Twoją negatywną opinię o firmie Bauservice? Czy jako pracownik wywiązałeś się ze wszystkich obowiązków? Czy próbowałeś wyjaśnić tę sytuację z przełożonym? Zawsze warto w pierwszej kolejności porozmawiać.

Maciej
@Urszula

Wywiązał się napewno z tego że przez tel co to nie on, Panie panie ja nie pije albo uciekł z pracy jak to inne osoby które to zrobiły po 3 dniach A potem chcą swoje pieniądze.. dramat ludzie do kamieniolomow z wami bo praca ile tej firmie jest fajna spokójna wolna. I zawsze na zjazd jest kasa PEWNA !! ODZYWAJA SIE WIELCY FACHOWCY NAPEWNO

Twoj pan

Ludzie nie polecam ten pracy za granica (usunięte przez administratora) studzienice ladnie pieknie pisze obiecuje a co do czego przyjdzie to masakra pracowalem tam wiem jak jest zero zaliczek itp wiec nie polecam. (usunięte przez administratora)

Krzychu
@Twoj pan

Zero zaliczek dla osób które przyjadą pić moczymordy jeba.. pracuje 2 lata i nigdy nie ma problemu z kasa jak i zaliczka i dla normalnych ludzi Przestancie pisać głupoty bo żałosne się to robi.!! Jesteście kozakami to powiedzcie mu wprost to

Jerzy

Może konkurencja inspirowała do pisania?

KTOŚ

(usunięte przez administratora) dużo obiecuje przez telefon a w rzeczywistości jest inaczej. (usunięte przez administratora)

Łukasz
@KTOŚ

Pracowałeś ile dzień dwa że tak piszesz ?? Pracuje u niego już dłuższy okres i czegoś takiego napewno tu nie ma. Chyba to że normalna że skoro na wyjazd kupione jest jedzenie to je mrożi w zamrazalkach A my sobie wyciagamy co ma mięso zostawić na słońcu. Pomysł co piszesz człowieku. Albo się przedstaw. Naprawdę polecam Normalnym ludzia .

Jakub

Praca bardzo fajna. Tylko ludzie (usunięte przez administratora) Sam Dawid w porządku dla ludzi którzy są dla niego w porządku nie narzekalem. Płacić płaci pracy mnóstwo także polecam osoba którzy chcą pracować A nie uciekać

Zostaw merytoryczną opinię o Dawid Bauservice Dawid Trzebiatowski - Studzienice

• Jak się pracuje w Dawid Bauservice Dawid Trzebiatowski?

Zobacz opinie na temat firmy Dawid Bauservice Dawid Trzebiatowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dawid Bauservice Dawid Trzebiatowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dawid Bauservice Dawid Trzebiatowski
  • Wrzosowa 11