Burema

Opinie o Burema

liutygh

Oszust

w4

Pan to dobry negocjator najpierw wyciągnie z ciebie kasę a potem zostawi z niedoróbkami, nie polecam , nie polecam i jeszcze raz nie polecam, jak chcecie mieć niedoróbki i mieszkanie "zagrażające życiu".

Lesław

Świetna firma. Jeśli pracownik wykaże się czymś więcej niż zamiataniem to nie ma problemu z umową o pracę. Widać że Pan Prezes zjadł w tej branży zęby i niezależnie od problemu zawsze znajdzie rozwiązanie. Z pieniędzmi nigdy nie ma problemów. Śmiało polecam

Zostaw opinię o Burema - Bieruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Burema