Opinie o Sobik Tomasz Firma Handlowo - Usługowa Sob - Drew Tomasz Sobik w Jankowice Rybnickie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sobik Tomasz Firma Handlowo - Usługowa Sob - Drew Tomasz Sobik. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Sobik Tomasz Firma Handlowo - Usługowa Sob - Drew Tomasz Sobik o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sobik Tomasz Firma Handlowo - Usługowa Sob - Drew Tomasz Sobik w Jankowice Rybnickie

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Sobik Tomasz Firma Handlowo - Usługowa Sob - Drew Tomasz Sobik? Dodali nowe ogłoszenia 29 listopada na Pracuj.pl.

Czy Sobik Tomasz Firma Handlowo - Usługowa Sob - Drew Tomasz Sobik ma ściśle ustalone godziny pracy?

Marian Nowy wpis

Tak, obecnie pracujemy od 7.00 do 15.00

Jaka jest kultura pracy w Sobik Tomasz Firma Handlowo - Usługowa Sob - Drew Tomasz Sobik?

Mariusz

Pracują sami pozytywni ludzie, którzy dbają o każdy detal wykonywanych produktów :)

Iwona Nowy wpis
@Mariusz

o siebie wzajemnie też? pytam bo szukam pracy, a zależy mi na przyjaznej atmosferze i ludziach którym można ufać :)

Mirek

Czy sa jakieś oferty pracy i chciałbym zapytac czy wypłata jest w terminie

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sobik Tomasz Firma Handlowo - Usługowa Sob - Drew Tomasz Sobik? Czy kandydat na stanowisko Stolarz powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
0liwier

C jak czapka p jak pozdrawiam ż jak żegnam nie polecam

Franciszek
@0liwier

Twoja opinia zawiera nie zwiera konkretnych przykładów, które pomogłyby zrozumieć czemu masz takie zdanie o firmie. Mógłbyś napisać, co ci nie odpowiada w zatrudnieniu, a co uważasz za pozytywną stronę pracy?

Tymon

Wysokość zarobków to kwestia bardzo indywidualna. Zależy od tego co kto potrafi!!

Dominik

Witaj, ciężko odpowiedzieć na Twoje pytanie, wszystko zależy od tego na jakie stanowisko chciałbyś aplikować. Proponuję abyś przesłał swoje Cv na adres mailowy widniejący na stronie www lub skontaktował się telefonicznie. Pozdrawiam

@Dominik

Witam Cie Dominik mam wiele ofert pracy z zawodu jestem stolarz chcialem sie zapytac czy umowy sa na zlecenie czy na stale i jakie sa zarobki

@robert

Witaj! Tematu zarobków nie będę poruszał ponieważ nie jestem kompetentny. W kwestii umowy mogę napisać tylko tyle że ja posiadam umowę o pracę. Moja sugestia, skontaktuj się z Panem Tomaszem Sobik i porozmawiajcie, taka rozmowa da Ci odpowiedź na wszystkie Twoje pytania. Pozdrawiam

@Dominik

Witam Cie Dominik zanim zadzwonie to mam tylko jeszcze jedno pytanie z tego co slyszalem ze zarobek jest najnizsza krajowa czy to Prawda ! ! !

@robert

Nie wiem skąd masz takie informację, dlatego zachęcam abyś pytał u źródła. Pozdrawiam

Lk
@Dominik

A ty Dominik pracujesz tam na stolarstwie czy gdzie?

@Lk

Nie, ja zajmuje się sprzedażą :)

Lk
@Dominik

Dobra , wszystko już wiem .

Krzychu
@Dominik

Dominik potwierdź atmosfera wporzadku?

chlop spoko dobrze placi

@anonymous

z tego co slyszalem zarobek jest najnizsza krajowa okolo 1560 zl czy to prawda

Tedy

Jaką macie atmosferę w firmie? Czy coś z dodatków socjalnych macie?

@Tedy

Atmosfera w porządku :)

Lukas
@Tedy

Sluchaj Dominika on wszystko wie. Pelen luz zero kontroli

Bolo

Wiecie może coś o nowych ofertach pracy? Czy warto starać się o pracę w firmie, jaką macie atmosferę?

@Bolo

Warto! Zadzwoń pod numer ze strony internetowej i zapytaj o zatrudnienie. Ewentualnie podjedź sobie do Jankowic, tylko nie zawsze ktoś jest w biurze.

Dominik

Szef jest wymagający, ale dzięki temu trzyma firmę w ryzach i jest w stanie zapewnić produkt na najwyższym poziomie oraz rzetelność i terminowość montażu. Ja osobiście jestem dumny że pracuję w Sob-Drewie i polecam to miejsce zatrudnienia z ręką na sercu. Kiero jest niekwestionowanym autorytetem, zawsze można liczyć na jego wsparcie. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, z Szefem trzeba rozmawiać a nie drzeć koty - malkontentom polecam takie podejście :)

ma prawo wymagac ja nie nazekam genek

Mirek

Odradzam stanowczo !!!(usunięte przez administratora)

Karol

KOSMOS , NIE POLECAM , WIECZNIE CHŁOP KRZYCZY , WSZYTSKO NIE PASUJE .zarobki bardzo słabe

Michałek

Terror nie praca , zarobki marne

Zostaw merytoryczną opinię o Sobik Tomasz Firma Handlowo - Usługowa Sob - Drew Tomasz Sobik - Jankowice Rybnickie

Sobik Tomasz Firma Handlowo - Usługowa Sob - Drew Tomasz Sobik
1.7/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Radosna 5
    44-264 Jankowice Rybnickie