Opinie o Technika Okienna Produkcja Handel Usługi Aleksander Rduch & Zbigniew Borek sp.j. w Gogołowa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Technika Okienna Produkcja Handel Usługi Aleksander Rduch & Zbigniew Borek sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Technika Okienna Produkcja Handel Usługi Aleksander Rduch & Zbigniew Borek sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Technika Okienna Produkcja Handel Usługi Aleksander Rduch & Zbigniew Borek sp.j. w Gogołowa

Były

Mówiąc szczerze, nie polecam pracy w tzw. warsztacie stolarskim rduch borek ... krętactwo z strony małego "boba". Wypłata na raty, nadgodziny w dziwnym wydaniu znikają z rozliczeń paranoja. Generalnie nie polecam mimo, że załoga całkiem spoko to cała reszta jest katastrofą. Jedynym jeszcze mądrym aspektem stołków na górze to borek cała reszta to jakiś wybryk natury.

Wanda Nowy wpis
@Były

Mały "bob", określenie złoto.xD A jak zapisują tutaj te nadgodziny? Są excelki jakieś czy zeszyt i tabelka ręczna? Bo widziałam ostatnio w jednym warsztacie, że ziomek trzymał w zeszycie rysunki półek z magazynów i tam tablice rejestracyjne napisane, gdzie czyje opony leżą, wiesz bez podanej marki itp i po całym zeszycie palcem szukał.xD

Cóż Nowy wpis
@Były

Tak było jest i będzie. Na początku wydawałoby się w miarę elokwentny człowiek z czasem pokazuje swoją drugą, jakże prostacką i chamską naturę.

Marzena Nowy wpis
@Cóż

Jesteś w stanie dodać jeszcze coś od siebie?

Marian Nowy wpis
@Marzena

A co by cię interesowało?

klient

Ostrzegam przed tą firmą. Realizacja ogrodu zimowego polega na nauce i ryzyku za pieniądze klienta. Jeżeli ktoś się zdecyduje, warto zawrzeć bardzo szczegółową umowę (zakres, termin, gwarancja!!! i cena)

Widziałem ogłoszenie ze potrzebują operatora CNC, jakie zarobki i jaka atmosfera w pracy, godziny pracy itp.

Teresa

@Marek firma nie wypłaca pieniędzy w ramach miesięcznego wynagrodzenia, czy chodzi o jakieś inne benefity? @Jan czy możesz rozwinąć swój komentarz, Twój wpis niewiele wnosi do dyskusji na temat warunków pracy w TECHNIKA OKIENNA P.H.U. A. RDUCH I Z. BOREK.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Technika Okienna Produkcja Handel Usługi Aleksander Rduch & Zbigniew Borek sp.j.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Jan

Nie polecam.

Ktoś

Załoga wymieniona już cała? Rotacja duża?

Ktoś

Czyli widzę niezmiennie od lat:)

Nie wypłacają pieniędzy, pracuje sie za najniższe stawki krajowe.

Zostaw merytoryczną opinię o Technika Okienna Produkcja Handel Usługi Aleksander Rduch & Zbigniew Borek sp.j. - Gogołowa

• Jak się pracuje w Technika Okienna Produkcja Handel Usługi Aleksander Rduch & Zbigniew Borek sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Technika Okienna Produkcja Handel Usługi Aleksander Rduch & Zbigniew Borek sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

1.5/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Wiejska 55 A
    44-323 Gogołowa