Capek Sp. z o.o.

Skrzyszów

Opinie o Capek Sp. z o.o.

Pracowity Maruś

Praca jak na typowo dla facetów. Lekko nie jest. Za to pieniądze przyzwoite. Fakt, faktem, że człowiek pracuje już 10 lat, a na wypłacie ma może z 300/400 zł więcej od kogoś, kto zatrudnił się miesiąc temu. Za to bardzo bogaty socjal. Dwa razy do roku premie uznaniowe oraz wyjazdy integracyjne, bale firmowe i inne benefity. Ludzie są dobrzy, nikt nikonu świń nie podkładka. Atmosfera dobra. Największy minus jest taki, że w okresie większego zapotrzebowania na produkcję musimy pracować soboty. Dni te są oddane jako dni wolne. Szczerze powiem, że lepszym rozwiązaniem było by, gdyby wypłacania za te dni pieniądze plus jakiś procent dodatkowy od każdej godziny za to, że jest to sobota. Ludzie chodzili by tam chętniej, bo wiadomo, że każdemu zależy na wynagrodzeniu. Albo jakiś bonus za cały dzień pracy np dodatkowe 90/100 zł za każdą sobotę :D ludzie by z chęcią do pracy w tym okresie przychodzili na soboty.Ewentualnie możliwość wyboru czy chce sie to mieć zapłacone czy oddane jako dzień wolny. Wiadomo każdy ma inny priorytet.Teraz troszkę jak w niewoli. Od kilku miesiecy człowiek ma 4 dni wolnego na cały miesiąc. Jak tu spełniać normy, kiedy człowiek nie ma sił do życia? Ogolna ocena 4/5. Nie przesadzanie ludzie, że tam taka tragedia... Bo o takiego pracodawcę w tym kraju ciężko...

Zuzanna

@Misiuczęsto zdarzają się soboty podczas których się pracuje? Jakich działów firmy to dotyczy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne, szczególnie że na stronie internetowej firmy można znaleźć informację, że o trwającej rekrutacji na aż kilka stanowisk.

Misiu
@Zuzanna 28.09.2017 15:52

Zuzanna... W tym roku było 11 sobót, ale dotyczą one głównie produkcji... Dobrze,że jest praca, ale soboty za dzień wolny do wybrania to troszkę słabo...

Misiu

Hm... Te soboty za wolny dzień do oddania to masakra... Żeby były płatne to byłoby ok. Co my z tymi urlopami porobimy?

Zuzanna

Pracujesz w Capek? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakie warunki zapewnia obecnie firma. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Zwykły....

No nie jest źle,ale zawsze może być lepiej. Nie rozumiem karania dwa razy za to samo... Wiadomo,że nikt specjalnie nie popełnia błędów. Jak coś zrobisz nie tak to dostajesz punkty co się wiąże z mniejszą premią, ale potem musisz to poprawić po godzinach pracy oczywiście za darmo.... To powinno być albo punkty albo poprawa a nie obydwie "kary".

rufek

Na tą chwilę @kot atmosfera stoi na dobrym poziomie i ogólnie nie masz się do czego przyczepić. Niektórzy narzekają na tempo pracy. Ale po miesiącu człowiek już się przyzwyczaja. Ważne, że wypłacają pieniądze w terminie no i nie ucinają niczego z pensji

sokół...

Powiem tak,że różnie to tam bywa... Każdy ponad każdym innego traktuje jakby był niczym, wszyscy najmądrzejsi myślą chyba,że są wybrańcami... Niestety tak to często wygląd. Zwłaszcza jeden zmianowy który stoi ze stoperem w ręce... Zarobki nie są złe. Straszą punktami i w ogóle, ale zmianowemu trudno udowodnić jakiś błąd zwłaszcza nam zwykłym pracownikom. Trzeba się przyzwyczaić albo nie. Jak ktoś przywyknie to paru rzeczy to da radę. Wybór należy do Was...

power12

pan kierownik magazynu nawiedzony a zbigniew k powinien dostac po ryju za te dreczenie ludzi jeden wielki syf unikac jak ognia

marcin

też właśnie widziałem, że firma jest jako jako Fabryka Drzwi Stalowych, ale i tak wiaodmo czym się zajmują przecież, kiedyś widziałem ogłoszenia od nich,a le teraz jakby wszystko ucichło.. Sam jestem ciekawy jakie warunki pracy mają tam osoby i czy mozna normlanie pracować, wiecie, że nie licza Wam przerw z zegarkiem w ręku?

Mapsens

Firma zarejestrowana jest w Skrzyszowie jako Fabryka Drzwi Stalowych. Proszę przekażcie mi informacje czy można liczyć tutaj na wysokie wynagrodzenie i jakiego doświadczenia/wykształcenia wymagają od kandydata aby w ogóle myśleć o przyjęciu na dłuższy okres czasu. Poza tym zastanawiam się czy mają w miarę dobry socjal...dzięki za szczegóły :)

misiek

nie no, dojazd do miejsca pracy przecież zależy od tego gdzie Ty Anonimie mieszkasz, no nie? czy źle myśle? no bo według mnie firma przecież nie ma za dużego wpływu na to... no chyba że puszcza busy które zbierają pracowników do firmy rano spod domów i po pracy pod dom odstawiają. Jak tu jest? bo może źle zrozumiałem

Madet

Przeczytaj ! Pisałem na komputerze który nie posiada polskich znaków ! Ale specjalnie dla Ciebie "Żenado" pisze z innego komputera. Z pewnością mam więcej klas skończonych niż Ty !

żenada

oooo patrzcie no jaki KSIĄŻKOWY (usunięte przez administratora) co to pięknie poprawną polszczyzną włada...

madet

(usunięte przez administratora)dobra trzeba ciezko pracowac wiem. ale atmosfera fatalna wszyscy jakos (usunięte przez administratora) nie mozna nawiazac znajomosci. Zwalniaja nie wiadomo czemu, (usunięte przez administratora) co tam pracuja ok wytłumacza, pokaza,(usunięte przez administratora)

kk

jeden wielki syf. omijać. beznadziejnie

profesor

jak się prości ludzie biorą za poważny biznes to zawsze kończy się tak samo czyli marnie

hanys

wcale nas to nie dziwi bo ta fabryka ma już takie opinie od dawna więc nic się tam nie zmienia. Unikać jak ognia, dużo lepiej iść do kopalni w Jastrzębiu

Asa

(usunięte przez administratora)ciągłe zmiany w składzie kadry, brak poszanowania o to prawda o ładnym zakładzie z zewnątrz - oby właściciele tej firmy nigdy niczego się nie dorobili. Można robić pieniądze szanując innych. Czytajcie i nie idźcie tam jeśli macie tylko możliwość znalezienia innej pracy może mniej płatnej to wybierzecie tą drugą - możecie przypłacić to zdrowiem.

z rynku

antybranżowiec - 2012-03-10 18:13:34 Do Branżowca: widać chłopcze, że Ci zazdrość (usunięte przez administratora) ściska. Firmy Delta i Capek sprzedają razem kilkadziesiąt tysięcy drzwi. Jak się rozwinęły przez ostatnie lata wie ten, kto ich zna dłuższy czas. Ja ich znam i wiem, że obie te firmy odniosły ogromny sukces w branży drzwi. Odnośnie zakładów produkcyjnych poczytaj zawistny typie w ich wspólnej Aprobacie Technicznej drzwi. I jeszcze jedno - nie odpowiadaj.poczekaj rok, może dwa, a zobaczysz jak szybko i sprawnie firma MAR-TOM wykopie Capka z rynku tanich polskich drzwi stalowych, MAR-TOM idzie jak burza do przodu i na dzisiaj już nawet tyski Frostex (drzwi stalowe Mikea) jest jego śląskim dealerem, choć sam niedawno jeszcze sporo drzwi produkował i sprzedawał, idzie nowe rozdanie na rynku.

realne dane

capek produkuje kilkadziesiąt tysięcy drzwi stalowych, ale rocznie, z czego jakieś 10 tys. szt. max. rocznie to drzwi Delty, reszta trafia tirami do sieci budowlanych i marketów, w sumie myślę, że będzie tego ok. 30 tys. szt. rocznie, co daje średnio na miesiąc ok. 3 tys. szt. drzwi, ale to branża mocno sezonowa czyli od kwietnia do listopada jest tego dużo więcej, a w zimie kiszka hehe

Wesoły roger

Kilkadziesiąt tysięcy drzwi..(usunięte przez administratora).nie ma to jak propaganda:) i jeszcze jedno....nie odpowiadaj plisssssssssssssssss...

realista

jaki tam sukces? kilkadziesiąt tysięcy drzwi, ale chyba przez 5 lat, bo na tyle to wygląda, patrząc na sprzedaż w sumie obu firm, Capek sprzedaje nieco swoich prostych drzwi do marketów budowlanych typu Castorama i inne, ale marka na rynku jest praktycznie nieznana, nie ma co porównywać do Gerdy czy KMT, nie mówiąc o mniejszych producentach, a Delta sprzedaje śmieszne ilości drzwi antywłamaniowych z kilku małych magazynków podręcznych jakie mają więc nie ma mowy o tak dużej ilości drzwi, no chyba, że Capek te drzwi produkuje i w kosmos wysyła hahahaha

antybranżowiec

branżowiec

do tego pokazują zdjęcia tej fabryki z lotu ptaka i opisują ją jako swoją własność, dodając, że mają jeszcze jedną fabrykę w Katowicach, co jest kompletną bzdurą, bo w Katowicach mają tylko mały i wynajęty magazyn i biuro handlowe, które ma powierzchnię kilku pokoi w wynajętym od spółdzielni budyneczku na parterze, niezły mają bajer w tej Delcie hehe

branżowiec

a firma Delta (usunięte przez administratora) z Katowic twierdzi w swoim nowym folderze reklamowym drzwi, że fabryka drzwi Capka w Skrzyszowie jest jej własnością, bardzo fajny dowcip reklamowy hahahaha

OFICER

ta praca może i jest oki ale atmosfera masakra, (usunięte przez administratora)

gienek the ekspert

rynek drzwi stalowych w polsce siada w oczach, eksportować tego za bardzo nie mozna, a w marketach chińczyk wykańcza wszystkich, dni takich fabryk są policzone

z biura

cala prawda o tej firmie

znawca firm

jaka jakość produktu taka i praca w tej firmie czyli jednym słowem dramat, ale to żadna nowość, bo wszystkie fabryki drzwi stalowych w Polsce to jeden wielki dramat, jedne z najgorszych firm jako pracodawcy, lepiej unikać szerokim łukiem, a co do prezesa to faktycznie w tej firmie się im nie udał hahahaha

x5-452

Praca b.ciezka, fizyczna, nie dla każdego. Duża rotacja ludzi. (usunięte przez administratora)ogromny. Zarobki okej, ale atmosfera tragiczna.

Jeżeli masz ochotę popracować maksymalnie 3 miesiące, to ta firma z pewnością jest dla ciebie! Czekają dosłownie na każde potknięcie ze strony pracownika - zawsze jest powód, by dać mu upomnienie. Ludzie boją się zamienić ze sobą kilka słów nawet w czasie przerwy, co jest już naprawdę chore. Pracowników traktuje się jak przysłowiowych(usunięte przez administratora), licząc na to, że obawa przed utratą pracy zamknie im usta.(usunięte przez administratora)Atmosfera w pracy jest gorzej niż zła, a pensja beznadziejna, także naprawdę nie warto zawracać sobie głowy pracą w tej firmie - po chwili może dojść do tego, że człowiek będzie bał się oddychać!

Dawid

Byłem raz na rozmowie najlepiej jak przyjdziesz po kolanach i błagaj o robotę, wysokie mniemanie mają na swój temat a robola za nic.Powodzenia mnie tam niema ;)

pijany byłem

wyprali mi mózg lalalal lalalal powiedzieli że nigdzie nie ma pracy lalalal abym tylko robił tam lalallaa w pięknej firmie jak ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lalalala za te grosze lalalal ani na chleb ni na kalosze lalalala za to rece urobione lalalla po łokcie i strawione lalallal przez tą chemie na produkcji lalalal lalalal mój mózg już dostał dyzfunkcji alallala

Miła, sympatyczna praca. Niestety musiałam z niej zrezygnować gdyż zmieniam miejsce zamieszkania na podane w CV w związku ze ślubem

Zostaw opinię o Capek Sp. z o.o. - Skrzyszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Capek Sp. z o.o.