Opinie o Capek Sp. z o.o. w Skrzyszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Capek Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Capek Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Capek Sp. z o.o. w Skrzyszów

Zrezygnowany

Ten zmianowy to może sobie życzyć że mamy do niego przychodzić po pracy... Nie ma tego w regulaminie pracy i zakładu,więc te jego zachcianki nic nie są warte. Te karty okresowe (godzinowe) pracy to też nie jest nasz obowiązek że mamy mu pokazać że są wypełnione. Niech idzie na stołówkę i zobaczy kto wypisał a kto nie. Możemy mu je nosić ale w godzinach pracy. A teraz że za dużo drzwi wyrzuconych lub uszkodzonych to niech utrzymanie ruchu zrobi do porządku tą nową linię S2. Na rano jest 3 zmianowych i kompletnie nic nie robią, to jest porażka co zaczyna się dziać w tym zakładzie. Szukają winnych w pracownikach, ale na siebie i utrzymanie ruchu nic nie powiedzą.

Amy
@Zrezygnowany

A te karty okresowe co mają na celu? Sprawdzanie co i w jakich godzinach robił pracownik i czy nie przekroczył czasu przerwy?

Gaba

Wyzysk pracowników przyjmują na 3 miesiące a potem zwalniają bez przyczyny.Brygadzista biega ze stoperem i za wszystko kara i odrazu odliczają z tej pseudo premii. Omijać szerokim łukiem

@Zalamany

No co ty? A duże te kary finansowe? Bo pracownik co się dopiero wdraża i uczy to chyba nie zarabia kokosów i jeszcze mu się zabiera. Wysokość kary zależy do przewinienia czy jest jedna ustalona stawka?

Paweł Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Na wózkowego warto czy 7,5 godzin na produkcji a 30 minut na wózku?

Na stronie firmy szukają pracownika produkcji-operatora maszyn CNC. Wspomnieli w wymaganiach o dyspozycyjności. To znaczy że praca jest także na nocki albo trzeba zostawać po godzinach? Napiszcie bo wolałbym nie być zaskoczony.

jonas Nowy wpis

z tego co mi wiadomo to nie ma tam nocek aktualnie, jak pracowałem tam to przez 2 lata nie było nocek. A po godzinach pracy możesz zostać jeśli coś spierniczysz mocno, ale to chyba normalne. Jak narobisz 50 pasków bubli to zostajesz poltorej godziny dluzej żeby je dorobić, rzadko się to zdarza ja przez 3 lata pracy może 2 albo 3 razy miałem taką sytuacje. Ogólnie polecam robote, nie ma tam głupich.

Cześć, proszę powiedzieć mi jedną rzecz, czy ta praca na produkcji u nich nadaje się dla kobiety? Bo czytałam na stronie w ogłoszeniu, że dotyczy produkcji drzwi. Ciężko jest, pracują tam w ogóle jakieś kobiety? Nie jestem pewna, czy jest sens aplikować.

Cyc

Nie pracuja kobiety. Ciezka praca od razu dysklasifikuje panie. Panowie odpadaja po kilku miesiacach z wykończenia fizycznego.

@Cyc

Czyli w ogóle nie ma możliwości, żeby kobiety miały szansę na zatrudnienie? A co trzeba robić, tzn. dlaczego praca jest tak ciężka, że nawet mężczyźni zwalniają się po kilku miesiącach? Jest to chociaż zrekompensowane odpowiednio wysokim wynagrodzeniem?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Capek Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Capek Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Gaba

Jarek
@Gaba

Ha, ha biega ze stoperem i liczy czas? Serio czy trochę koloryzujesz? A te kary to jakie? Finansowe? Obcinają coś z wypłaty czy tylko zabierają premie?

Znajomy
@Jarek

Omijaj te firme szerokim lukiem Czas liczony za kazdy blad kara finansowa nawet na okresie probnym...

Stefan
@Znajomy

Na próbnym jak człowiek się dopiero uczy? Nie ma okresu ochronnego dla nowych? Jest w ogóle jakieś wdrożenie żeby nie robić błędów?

Zalamany
@Stefan

Masz taki okres ochronny ze podczas niego nic sie nie nauczysz a potem to juz jest szukanie winnych. Mysle ze kierownicy maja placona premie za karanie ludzi

@Zalamany

Maciej

Prosze o opinie odnosnie warunków pracy. Jak wyglądają zarobki dla ludzi z doswiadczeniem na produkcji?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Capek Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Pracownik były

Pracujecie po 8h. Do zmianowego możecie iść ale w godzinach pracy a nie po pracy, jak on sobie tego życzy. Kodeks i prawo pracy niech sobie przeczyta i się douczy... To że on pracuje po 10-13h to jest jego sprawa,ale też nie jest to zgodne z prawem i czasem pracy...

Zrezygnowany

Amy
@Zrezygnowany

Kozioł

W skrócie praca ciężka ale można zarobić, Brygadzista ze stoperem w ręku to jakaś porażka mobbing jakiego w żadnej innej firmie nie widziałem.Kierownik działu produkcji katastrofa nie można się z nim dogadać i nie chce dać dnia wolnego kiedy tego chcemy najchętniej wyrzuci na urlop w Grudniu albo styczniu jak nie ma roboty i jeszcze te punkty ujemne które się zbiera za zniszczenie bądź porysowanie detalu bo zdaniem kierownika to nauczy nas pracować dobrze bez bubli kosztem naszej pensji nawet kilkaset złoty miesięcznie. Ogólnie 3/5

@Kozioł

Chrzanisz robotę i mas pretensje że to kosztuje? LOL

Kozioł
@Kozioł

Trafione w punkt, może firma w końcu wyciągnie z tego jakieś wnioski....

@Kozioł

Cześć, widzę, że masz mieszaną opinię na temat pracy w firmie Capek. Wychodzi na to, że jest tam trochę problemów z komunikacją, ale pracodawca oferuje też plusy. A co możesz powiedzieć o dodatkach pozapłacowych i proponowanych szansach na rozwój? Napisz w komentarzu.

Irenka
@anonymous

Ponieważ nie jest napisane w regulaminie pracy w firmie ( Capek) że będziemy za coś zwracać swoje ciężko zarobione pieniądze.

Irena
@Irenka

Jak to? Za co zwracacie pieniądze? Napisz coś więcej. Ktoś parę lat temu napisał, że za zniszczenie detalu. Czy o to chodzi? I rzeczywiście kilkaset złotych miesięcznie potrącają z pensji jak ktoś coś zniszczy?

Xyz

Zmianowi sa (usunięte przez administratora), traktuja ludzi jak (usunięte przez administratora) wysmiewaja obrazaja. Praca nie jest ciezka ale wykancza psychicznie przez atmosfere.

Renata

Widzę, że magazynier miał 3400 brutto w 2018 roku. Tyle, co minimalna ustawowa w tym roku. Ile magazynierzy zarabiacie teraz? Będzie choć czwórka na rękę?

Ujec Alojz

Pracuje na produkcji, 8h zrobisz swoje i do domu.Praca od poniedziałku do piątku. Zarobek 4k wiec nienajgozej, zresztą systematycznie są podwyżki.Atmosfera jest dobra pomimo tego co piszą inni.Minus to uciążliwa praca latem. 4-/5

Julia
@Ujec Alojz

Podwyżki dają sami z siebie czy trzeba się upominać? Ile mniej więcej wychodzi podwyżki i co jaki czas?

Ujec Alojz
@Julia

Dają sami z siebie,tak żeby zarobek utrzymać na odpowiednim poziomie. Ostatnia byla 500 zł brutto,zazwyczaj są raz na rok ale przy takiej inflacji pewnie będzie druga w tym roku.

Krystyna
@Ujec Alojz

A te 4k to brutto czy netto? :) Fajnie, że pilnują czasu pracy, bo jednak czasem o to ciężko. Ale ciekawi mnie czy można robić nadgodziny, żeby sobie dorobić?

Hm... Kierownik (dyrektor produkcji) jest spoko. Niestety zmianowi to jest temat rzeka... Praktycznie nic nie robią, bo nic nie umieją. Kompletnie nic nie robi ten najmłodszy z nich a uważa się c.uj wie za kogo, poprostu tragedia. No i ten co wrócił z chorobowego. Za to jak się zwraca do pracowników i za to stanie z zegarkiem w ręku to powinna się zainteresować odpowiednia instytucja. Niech każdy z nich stanie na stanowisku chociaż na godzinę i zobaczymy ile i jak zrobi... Oni nawet nie wiedzą jak niektóre rzeczy się robi...

cVc

Jeżeli szukasz pewnego zatrudnienia, omijaj te firmę szerokim łukiem.

Joanna
@cVc

Ale to chodzi o to że nie ma umów czy że są nieprzestrzegane. Widziałam dawne ogłoszenia na Pracownika działu wdrożeń - Specjalista ds. Wdrożeń z danych lat i zastanawia mnie, czy może w poszczególnych działach jest bardziej/mniej stabilnie?

niezadowolony
@Joanna

pracuje ale chyba sie zwonie...nie polecam

Zofia
@niezadowolony

pytanie jaki jest powód? to bardziej subiektywne postrzeganie firmy i dlatego nie piszesz argumentów? Co byś o aktualnych warunkach mógł napisać? Wiadomo jakie plany tu mają na kolejny rok?

dwa działy są ok reszta dramat....odpowiednio zarządzający tymi działami ok reszta dramat

Hinol

Ludzie kochani, dajcie sobie w końcu powiedzieć ze ta firma to najzwyklejszy prywaciarz który pracownika traktuje jak (usunięte przez administratora), przez 8h jesteś ich robolem i masz (usunięte przez administratora) do kresu sił, a jak nie dajesz rady to wypad. Ciągła kontrola, normy i wiele innych rzeczy podpadajacych pod (usunięte przez administratora). Najlepszy jest sfrustrowany kierownik producji. Mały karakan w za dużych butach, bluzgający i rzucający wulgaryzmami do brygadzistów. Zwykły pet na liścia

odp
@Hinol

Mam dziwne wrażenie, że nie pisze tego posta aktualny pracownik firmy, podobny post był już tu dawno temu.. tak samo obraźliwy ;p chyba ktoś lubi dodawać wpisy na goworku...

Marzena
@odp

Hmm czyli nie ma w tym prawdy czy jednak trochę jest? Jak to oceniasz? Serio jest tak ciężko?

Na mocy art. 129 paragraf 3 Kodeksu pracy pracodawca jest zobowiązany przekazać pracownikowi harmonogram Co Najmniej Na 1 Tydzień Przed Rozpoczęciem Pracy W Okresie, Na Który Został Sporządzony Grafik Niestety w tej pracy tak nie jest. Zazwyczaj grafik nowy jest w czwartek na przyszły tydzień...

Renata
@Kandydat

I tak cały czas? Jak na kandydata dużo wiesz. Wiesz może też ile płacą mechanikom i automatykom od utrzymania ruchu? Mój facet chce startować, ale za duże ryzyko iść w składanie papierów a nie wiedzieć za ile miesięcznie...

Robcio

Robią z pracowników roboty...

Leszek
@Robcio

Ale o co chodzi? O te normy, niezbędne, by uzyskać premię? Ktoś wcześniej napisał, że są wyśrubowane. Jest to coś, co można zmienić, porozmawiać, by je obniżono?

NNN

Nie polecam, duszno na hali, normy wyśrubowane

Artur
@NNN

A jak się już zrobi te normy to można dostać premie? Bo chyba po to są żeby się wysilić i więcej zarobić? Mam racje?

@Artur

@Danuta

Premie super

Katarzyna
@Praca

A jaka to kwota, ta premia? :D

Zostaw merytoryczną opinię o Capek Sp. z o.o. - Skrzyszów

• Jak się pracuje w Capek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Capek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capek Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Capek Sp. z o.o.