Opinie o Capek Sp. z o.o. w Skrzyszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Capek Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Capek Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Capek Sp. z o.o. w Skrzyszów

Pracus

Brakuje ludzi do pracy i pracownicy starsi stażem tylko to ciągną dalej. Niestety bez żadnych podwyżek. Nowy pracownik przychodzi do pracy i po paru miesiącach zarabia już więcej niż starszy pracownik... Brak słów. Nie docenia się pracowników pracujących parę lat...

Były
@Pracus

System szkolenia i wdrażania nowych pracowników nie istniał i nie istnieje nadal... Zmianowi coraz bardziej chamscy...

Jasiek

Dobra firma i dobrze się pracuje. Jeśli ktoś ma większe kompetencje to zawsze można szukać innej pracy!

Xxzz

Może ktoś napisać jak praca na ten moment ?

Mały

Jak wygląda praca w utrzymaniu ruchu? I co z pracą w weekend?

Artur
@Mały

Będziesz aplikował do firmy? Jesteś zainteresowany tą pracą? Obecnie na swojej stronie https://capek.pl/index.php/pl/praca pracodawca szuka pracowników produkcji / operatorów maszyn CNC, inżyniera procesu / technologa w dziale wdrożeń, magazyniera, automatyka, inżyniera mechanika i lidera zespołu produkcyjnego. Firma ma stronie ma formularz, który należy wypełnić, żeby przesłać dokumenty aplikacyjne. Niestety nic nie wiem na temat pracy w weekendy. Może ktoś z obecnych pracowników Ci podpowie.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Capek Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Pracuś

Miały być podwyżki we wrześniu a tu cisza... Zaś w konia nas robiom... O sobotach nie wspomne. W czwartek lub piątek mówią że sobota pracująca i musisz przyjść...

SWEEW

Jakakolwiek praca za darmo tzn. chodzi tu dokładnie o poprawianie swoich błędów-elementów po godzinach-za darmo jest niezgodna z Kodeksem Pracy !

Zuzanna

@Bosman, wnioskuję z tego co piszesz, że do magazynu przyjmują raczej silnych mężczyzn. Czy na zatrudnienie mogą tez liczyć osoby z uprawnieniami na wózek widłowy? Dostajesz premie miesięczne lub kwartalne? Pracodawca daje stabilne zatrudnienie i umowy na czas nieokreślony? Rodzaj umowy jest ważnym czynnikiem branym pod uwagę przy podejmowaniu zatrudnienia.

Zuzanna

@Pozdro, interesuje Cię praca na magazynie? Obecnie pracujesz na produkcji i chciałbyś zmienić stanowisko? Czy obecny pracownik firmy, który pracuje w magazynie mógłby pomóc @Pozdro i napisać jakie warunki pracy tam panują, czy praca jest ciężka i jakie kwalifikacje należy posiadać, żeby aplikować? Czy szukają obecnie pracowników w magazynie lub jest wolny etat? Każda informacja, którą dodacie pomoże innym użytkownikom forum starającym się o zatrudnienie.

Bosman
@Zuzanna

Na magazynie to trzeba być sprawnym fizycznie, ciagle noszenie cięzkich paczek pakowanie, można się przedźwigać, kierownik pogania do roboty, ciagła kontrola.

Pozdro

Jak praca Na magazynie? Czy jest ciężej niż na produkcji

Jasiek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jaka atmosfera?

Pracowity Maruś

Praca jak na typowo dla facetów. Lekko nie jest. Za to pieniądze przyzwoite. Fakt, faktem, że człowiek pracuje już 10 lat, a na wypłacie ma może z 300/400 zł więcej od kogoś, kto zatrudnił się miesiąc temu. Za to bardzo bogaty socjal. Dwa razy do roku premie uznaniowe oraz wyjazdy integracyjne, bale firmowe i inne benefity. Ludzie są dobrzy, nikt nikonu świń nie podkładka. Atmosfera dobra. Największy minus jest taki, że w okresie większego zapotrzebowania na produkcję musimy pracować soboty. Dni te są oddane jako dni wolne. Szczerze powiem, że lepszym rozwiązaniem było by, gdyby wypłacania za te dni pieniądze plus jakiś procent dodatkowy od każdej godziny za to, że jest to sobota. Ludzie chodzili by tam chętniej, bo wiadomo, że każdemu zależy na wynagrodzeniu. Albo jakiś bonus za cały dzień pracy np dodatkowe 90/100 zł za każdą sobotę :D ludzie by z chęcią do pracy w tym okresie przychodzili na soboty.Ewentualnie możliwość wyboru czy chce sie to mieć zapłacone czy oddane jako dzień wolny. Wiadomo każdy ma inny priorytet.Teraz troszkę jak w niewoli. Od kilku miesiecy człowiek ma 4 dni wolnego na cały miesiąc. Jak tu spełniać normy, kiedy człowiek nie ma sił do życia? Ogolna ocena 4/5. Nie przesadzanie ludzie, że tam taka tragedia... Bo o takiego pracodawcę w tym kraju ciężko...

Zuzanna

@Misiuczęsto zdarzają się soboty podczas których się pracuje? Jakich działów firmy to dotyczy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne, szczególnie że na stronie internetowej firmy można znaleźć informację, że o trwającej rekrutacji na aż kilka stanowisk.

Misiu
@Zuzanna

Zuzanna... W tym roku było 11 sobót, ale dotyczą one głównie produkcji... Dobrze,że jest praca, ale soboty za dzień wolny do wybrania to troszkę słabo...

Misiu

Hm... Te soboty za wolny dzień do oddania to masakra... Żeby były płatne to byłoby ok. Co my z tymi urlopami porobimy?

Zuzanna

Pracujesz w Capek? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakie warunki zapewnia obecnie firma. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Zwykły....

No nie jest źle,ale zawsze może być lepiej. Nie rozumiem karania dwa razy za to samo... Wiadomo,że nikt specjalnie nie popełnia błędów. Jak coś zrobisz nie tak to dostajesz punkty co się wiąże z mniejszą premią, ale potem musisz to poprawić po godzinach pracy oczywiście za darmo.... To powinno być albo punkty albo poprawa a nie obydwie "kary".

rufek

Na tą chwilę @kot atmosfera stoi na dobrym poziomie i ogólnie nie masz się do czego przyczepić. Niektórzy narzekają na tempo pracy. Ale po miesiącu człowiek już się przyzwyczaja. Ważne, że wypłacają pieniądze w terminie no i nie ucinają niczego z pensji

sokół...

Powiem tak,że różnie to tam bywa... Każdy ponad każdym innego traktuje jakby był niczym, wszyscy najmądrzejsi myślą chyba,że są wybrańcami... Niestety tak to często wygląd. Zwłaszcza jeden zmianowy który stoi ze stoperem w ręce... Zarobki nie są złe. Straszą punktami i w ogóle, ale zmianowemu trudno udowodnić jakiś błąd zwłaszcza nam zwykłym pracownikom. Trzeba się przyzwyczaić albo nie. Jak ktoś przywyknie to paru rzeczy to da radę. Wybór należy do Was...

power12

pan kierownik magazynu nawiedzony a zbigniew k powinien dostac po ryju za te dreczenie ludzi jeden wielki syf unikac jak ognia

marcin

też właśnie widziałem, że firma jest jako jako Fabryka Drzwi Stalowych, ale i tak wiaodmo czym się zajmują przecież, kiedyś widziałem ogłoszenia od nich,a le teraz jakby wszystko ucichło.. Sam jestem ciekawy jakie warunki pracy mają tam osoby i czy mozna normlanie pracować, wiecie, że nie licza Wam przerw z zegarkiem w ręku?

Mapsens

Firma zarejestrowana jest w Skrzyszowie jako Fabryka Drzwi Stalowych. Proszę przekażcie mi informacje czy można liczyć tutaj na wysokie wynagrodzenie i jakiego doświadczenia/wykształcenia wymagają od kandydata aby w ogóle myśleć o przyjęciu na dłuższy okres czasu. Poza tym zastanawiam się czy mają w miarę dobry socjal...dzięki za szczegóły :)

Zostaw merytoryczną opinię o Capek Sp. z o.o. - Skrzyszów

• Jak się pracuje w Capek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Capek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capek Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Capek Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 68 ocen.
  • Powstańców śląskich 236
    44-348 Skrzyszów