Opinie o Capek Sp. z o.o. w Skrzyszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Capek Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Capek Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Capek Sp. z o.o. w Skrzyszów

Jak wygląda sprawa grafiku w Capek Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

grafik jest ustalany z gory aczkolwiek jesli potrzebujesz to raczej nie ma probolemu zeby przesniesc na inna zmiane czy nawet lekko przesunac godziny pracy

Magdalena
@odpowiedz

a jak z przyjmowaniem ludzi którzy mają inne zobowiązania i nie mogą pracować w klasycznych godzinach? Chodzi mi o to czy jest możliwość pogodzenia pracy tu ze studiami?

Król

Bardzo rzetelna firma jedna z lepszych w regionie a jakość produktów najlepsza . Dziękujcie Prezesowi za tak wspaniały zakład który was docenia i dba o was pracowników wasze rodziny . Ta firma prosperuje na najwyższym poziomie logo tej firmy opiera sie na rzetelności to wyraz szacunku i jakości produktu .

@Król

Do produktu. Dobrze ze zaznaczyłeś

Zrezygnowany

Wypłata i praca ok. Utrzymanie ruchu, brak słów... Ten z pomazaną ręką wie wszystko najlepiej i zrzuca wszystko na pracowników. Tak naprawdę mało wie o maszynach i ich naprawie. Juz jest powiedzenie "naprawić jak (usunięte przez administratora)" czyli byle jak. Jest paru pracowników konfidentów... Zmianowy, lider, specjalista ale przyjdzie pora żeby napisać kto to

Praca na produkcji - rzekomo łatwa i przyjemna, niby operator maszyn a norma wyśrubowana, przerwa z zegarkiem w ręku - RCP, człowiek po 8h szedł spać bo zakwasy czy zmęczenie było niesamowite, utrzymanie ruchu - dramat, kawki i papieroski co chwilę, jeden drzymorda (taki kolorowy/popisany) awansowałem i jakby mógł to by autem po hali jeździł, taki pupilek wyżej postawionych. Często trzeba było za nim poprawiać...

Tubylec

Mineło 11 lat od kiedy juz na szczescie tam nie pracuje ale widze ze nic sie nie zmienilo (usunięte przez administratora) KRLD

Zwyczajny

Zgadzam się z opinią, że kawki i papieroski dla d..łazów to 1/2 czasu pracy. Tego nie przeskoczysz bo ich nikt nie kontroluje ,,ręka, rękę myje". Broń Boże zwrócić uwagę.Faceci w czerni są pod ochroną. Nie ma konfrontacji, jest wykop z pracy.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Capek Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Nieno

Nie polecam, szczególnie w dt

Bogdan
@Nieno

Dobra, ale czemu? :D Bo wiesz, z tej wypowiedzi niewiele wynika... wyjaśnisz to nieco? ;)

Maro
@Bogdan

Pewnie nie dał rady

Czy w Capek Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Best

Tak

Zleceniowiec

Obecnie pracuję na umowę zlecenie w firmie z mojego wyboru. Z moich obserwacji oraz z rozmowy z pracownikami dobrze oceniam warunki i atmosferę pracy, polecam firmę ale uwaga, pracę na produkcji nie każdy lubi, sam to przerobiłem i jeśli nie będę musiał to nie wrócę do tego. Warto spróbować i ewentualnie zrezygnować niż sugerować się nie prawdziwymi opiniami, pracodawca to Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ nie jest "zwykły prywaciarz" jak można wyczytać poniżej.. Wiadomo, że za nieróbstwo można zgarnąć ochrzan i może coś więcej ale za to u Capka na pewno nie wywalą Cię na Bruk ;) Polecam pracodawcę, a pracę trzeba samemu ocenić. Pozdrawiam

Zibiwodo
@Zleceniowiec

Na pewno nie wywalą cie na bruk, buahaha. Pozdrowienia dla chłopaków którzy wylewali tam 7 poty i dostali kopa w (usunięte przez administratora) Nieróbstwo nieróbstwem tam na nieróbstwo sobie nie pozwolą, za to wycisną cie jak cytrynę. W każdej normalnej firmie na zwolnienie trzeba sobie słono zasłużyć. W firmie Capek wypowiedzenie dostaniesz bez żadnej argumentacji i to w momencie kiedy się zupełnie nie spodziejesz, sam byłem świadkiem żenady która jest tam stosowana. W tej firmie nie pracuje się normalnie, dobre słowo na kulturę w pracy to dziczenie. Pozdrawiam.

Hio

Chudy ze stoperem biega dalej ? (usunięte przez administratora)

Maro
@Hio

Chudy tomaszek powiadasz? Nie nie biega ze stoperem. Jeśli robisz swoją robote i robisz ją dobrze to nikt sie nie przypiernicza. Proste

Mniej niż zero
@Maro

Obrońca uciśnionych, normy normy normy...

Pracuję w firmie Capek od kilku miesięcy, miałem wątpliwości czytając opinie tutaj, teraz mogę spokojnie powiedzieć że 90% opinii tutaj pisanych jest nic nie warte. Firma jest całkiem ok, jak robisz to co do ciebie należy to nikt się nie czepia, atmosfera naprawdę dobra, kierownicy zmian w porządku, magazynierzy, utrzymanie ruchu to naprawdę fajne chłopaki, jak najbardziej polecam. Uwaga, nie jest to firma gdzie się możesz schować, jak jesteś (usunięte przez administratora) i nic nie potrafisz, to lepiej wybierz inna firmę, bo inaczej po 3 miesiącach napiszesz tu negatywną opinie.

Toster

Nie polecam pracy w dziale utrzymania ruchu...

Batman
@Toster

A ja nie polecam w ogóle pracy w tej firmie. Większość opinii mówi sama za siebie, są w 100% prawdziwe. Typowy prywaciarz

Sandwich

Dlaczego?

Zuzanna
@Toster

A co jest nie tak z pracą w tym dziale w Capeku? Jakieś warunki pracy Ci nie odpowiadają? Przybliżysz dlaczego nie polecasz?

pawelo

pracownik dt chodzi bez maseczki? W obecnej sytuacji to trochę dziwne

Covidowiec
@pawelo

A w czym jest problem? Jesteś chory? Powinieneś go poinformować, żeby do Ciebie nie podchodził. Może nie może nosić maseczki? Zapytałeś go?

Co?
@Covidowiec

Ty baranie się słyszysz? Jest obowiązek i maski trzeba nosić tym bardziej w zakładzie pracy, przez takich głąbów jak właśnie ty, mamy taka sytuacje jaka mamy... spytać się czy może nosić maseczkę.... hah

Covidowiec
@Co?

Rozumiem, że ty nosisz ;) cieszę się że TVPiS tak bardzo potrafi Tobą manipulować. Oznacza to że nasze pieniądze z podatków idą na cel który przynosi efekt.

Co?
@Covidowiec

Umrze ci ktoś w rodzinie podłączony pod respirator, czego ci nie życzę, to wtedy może zmienisz kategorie myślenia. Nie pozdrawiam.

FajnyTyp

Kierownictwo powinno przyjrzeć się zachowaniu pracowników, bo to co się dzieje w utrzymaniu ruchu to porażka

Lepszy typ
@FajnyTyp

A co się dzieje? Opisz proszę więcej szczegółów.

maks

Jak wygląda praca jako operator maszyn cnc w tej firmie?Warto?

Zorro
@maks

Tam cnc nie ma nic wspólnego z normalnym cnc czyli obróbka skrawaniem, tam w pojęciu cnc maja prace na maszynie która robi części pod ościeżnice, stanowisko to jest ciągle kontrolowane przez brygadzistów, maja jakieś normy ciagle ci patrzą na ręce, nie polecam jeżeli chcesz mieć normalna prace

Nie polecam

Pracuję niecały rok a już od początku miałem problem z osobami działu utrzymania ruchu Każdy tylko patrzy na ręce a nic nie robi

....

Nie polecam pracy w dziale utrzymania ruchu chamskie zachowanie ze strony tych uwazajacych sie za lepszych....

Kibol

Ci pracownicy Jastrzębia zwykłe parówy tylko Odra Wodzisław .

Śmieszna firma

Nie polecam pracy w utrzymaniu ruchu oraz produkcji. To co się tu dzieje trzeba przeżyć na własnej skórze i wtedy docenić każda inna pracę.

Potwierdzam
@Śmieszna firma

Potwierdzam opinie w 200%. Człowiek docenia każda inna prace po zatrudnieniu w takiej firmie jak ta

Jaka jest kultura pracy w Capek Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Panuje nie naturalna dyscyplina, wyciskają z ludzi ostatnie soki a jak już wycisną to wyrzucą bez powodu, ta firma słynie z przyjmowania ludzi gdy maja dużo zleceń a potem zwalnia. Kultura pracy ? O kulturze pracy mógłby wypowiedzieć się dyrektor produkcji który jest wulgarny wobec brygadzistów, z hali widać jaka awanturę nie raz urządza. O kulturze ten człowiek na pewno w tej firmie wie najwiecej.

Pytanie 2
@Odpowiedz

Jeśli jest tak źle jak piszesz dlaczego się nie zwolnisz?

On

Firma z wieloletnią tradycją bardzo dobre drzwi produkują polecam mam ich produkty w domu i Jestem bardzo zadowolony. Jeśli chodzi o pracę to idzie się przyzwyczaić norma jak wszędzie atmosfera miła .(usunięte przez administratora)

Utrzymanie ruchu

Dlaczego utrzymanie ruchu chodzi palić co chwilę oni są lepsi od ludzi z produkcji? Nikt nic z tym nie potrafi zrobić ?

@Utrzymanie ruchu

Przywyknij, albo idź zapytać tego (usunięte przez administratora), dyrektora produkcji

Zostaw merytoryczną opinię o Capek Sp. z o.o. - Skrzyszów

• Jak się pracuje w Capek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Capek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capek Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Capek Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 68 ocen.
  • Powstańców śląskich 236
    44-348 Skrzyszów