Opinie o Capek Sp. z o.o. w Skrzyszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Capek Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Capek Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Capek Sp. z o.o. w Skrzyszów

Firma od zewnątrz i na rozmowie kwalifikacyjnej wyglądała bardzo dobrze. Cały ten czar prysnął wciągu kilku tygodni. O kamerach na zakładzie nie ma co wspominac bo jest pełna inwigilacja obserwacje przez kierowników to codzienność. Brygadziści próbują robić nacisk na pracownikach. Płaca jest bardzo slaba a wymogi mają bardzo duże. Wytykanie błędów przez(usunięte przez administratora)to normalność przecież on nigdy nie popełnił błędu, a jeśli popełni wszystko było pozamiatane pod dywan. Jeśli nie zostajesz po godzinach (za darmo) to znaczy że się dla firmy nie poświęcasz i nie chcesz się rozwijać. Z czystym sumieniem nie polecam pracy na produkcji ani w dziale utrzymania ruchu.

Czy można liczyć w Capek Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

kda

tak

super

ok

okk

okk

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Capek Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Wiktor

Pracowałem 8 miesiąca, jestem z Ukrainy. Praca jest nie lekka, trzeba być fizycznie wytrwałym. Zespół pracowników- super, niema gòwniarzy. Nadano mieszkanie dość źle, niewygodne, daleko , na piechotę 3.5km, wynagrodzenie małe. Dziwnie, że Polacy nie nurtują ). Najgorzej praca w nocke mało płacą się dodatkowo, mała premia, sobota na darmo. Tu dobrze odchudzić można i się napracować.

Putin
@Wiktor

Wiktor.. Do pracy to Cię wozili te 3,5 kilometra, a soboty do wybrania nie za darmo, bo takie prawo w tym kraju jest :). Pozdro

Gorol
@Putin

Smiechłem bo nie za darmo .. sobota powinna byc 100% płatna...

Wiktor
@Putin

Właśnie jak się jechało to koledzy pomagali nie zaprzeczam ) , często też na piechotę. Gdybym był zły kozak to nikt bym nie pomagał )). Spotkałem sporo fajnych kolegów to prawda. Jak jest teraz- nie wiem. Prawda też że wynagrodzenie jest małe ale to jest dobra szkółka dla mnie i wiem ile teraz kosztuje moja praca.

Od ponad 5 lat jestem zadowolonym pracownikiem w Capku, zdecydowana większość komentarzy to perfidne kłamstwa, a imienne ataki na przełożonych i współpracowników to skandal. Każdy kto ma zdrowe podejście do pracy znajdzie tu swoje miejsce. Przykładem są pracownicy z ponad 20 letnim stażem. Pozdrawiam frustrata który oczernia firmę, uważaj bo karma o której piszesz(i jej nie rozumiesz) wróci do ciebie.

Badura

(usunięte przez administratora). Ilu pracowników jest z 20 letnim stażem.? 3 ? 4 ?

Konrad

Porządna firma dla porządnych pracowników, niektórzy widocznie nie pasują

Abc
@Konrad

To prawda , ja czuję się pewnie i nie martwię się o pracę zwłaszcza teraz . Człowiek który narzeka na to że ktoś wymaga od niego pracy za pieniądze nigdzie nie będzie zadowolony .

Hah
@Abc

Zwłaszcza teraz.? Nie bądź śmieszny, przez pandemie zwolnili chłopaków którzy byli tam bardzo zaangażowani w prace, mimo iż już tam nie pracuje ciagle mam informacje jak traktuje się tam ludzi, nadal to samo, jak śmieci, i jeszcze bezczelny tekst dyrektora produkcji, jak uspokoi się sprawa z koronawirusem to mogą wrócić, hahahahhaa

Hhh

Pierwsze co zwraca uwagę to ogromna ilośc kamer w tym zakładzie. Czujesz się nie jak w pracy a bardziej jak byłbyś w big brother. Inwigilacja. Dosłownie. Zakład prowadzi kartę ocen poprzez którą okrada cie z premii mianowicie jeżeli coś przypadkowo zle zrobisz lub pomylisz się dostajesz minusowe punkty. 1 punkt to 1 zł. Za złe posprzątanie stanowiska możesz dostać 24 pkt czyli zabierają ci 24 zł. Jeżeli zrobisz coś poważniejszego możesz dostać nawet 250 pkt. Wiec zabierają ci 250 zł z premii. Na rozmowie kwalifikacyjnej o tym nie ma ani słowa. Pracując z tej firmie nie licz nigdy na jakakolwiek pochwałe. Jeżeli robisz coś zle raczej nikt ci o tym nie powie a dostaniesz wypowiedzenie bez słowa. Mój znajomy pracował tam 2 lata. Żadnego l4. Żadnych skarg ani zastrzeżeń do jego pracy. Doznał nawet kiedyś kontuzji palca w który wdało się zakażenie i grąkowiec. Nie korzystał z l4 bo wiedział ze w tym zakładzie to bardzo nie mile widziane. Po 2 latach ciężkiego starania się oraz zaangażowania dostał wypowiedzenie. Kadra zarządzająca firmą z czasem doprowadzi ja do ruiny. Atmosfera w pracy bardzo nie miła, ludzie po kilku dniach sami się zwalniają. W okresie wakacyjnym potrzebują ludzi, potem dostają wypowiedzenie nawet jeżeli bardzo zależy im na pracy. NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE!!!

Hhh

Bardzo negatywna opinia na temat tego zakładu, to ze zwalniają pracowitych ludzi to już pominę, najlepsze jest to ze zostawiają ludzi którzy maja mniejsze doświadczenie i chęci do pracy co jest dosłownie absurdem, może wydawać się nie możliwe, a jednak. Myśle ze właściciel który powierzył kierowanie tej firmy dyrektorowi produkcji nie ma nawet świadomości jak źle zarządzany jest tak nowoczesny park maszyn którym dysponuje Pan Capek. Ludzie którzy tworzą te firmę są bardzo niedoceniani, zwalniani bez powodu, ktoś poniżej napisał o punktach minusowych, jest to w 100% prawda. Jeżeli coś przez twoja nawet niewiedzę uszkodzisz, dostajesz minusy czyli zł które zostaje potrącane z twojej premii. Gdzie tu pozytywna etyka.? Totalna żenada.

Tak naprawdę mało napisałeś na temat ogólnych warunków pracy, na jakie aktualnie można liczyć w firmie Capek. Ponoć oferują tam atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania. Czy oznacza to, iż Ci nieco bardziej doświadczeni pracownicy mogą liczyć na nieco wyższe wynagrodzenie?

Lol

Pracowałem tam lata temu, i jak widzę nic się nie zmieniło.

Yyy

Praca ciężka ale dobrze płatna ktoś bez doświadczenia nie poradzi 2500 na rękę po 3 miesiącach 2800 przez 8 godzin dość ciezko pracujesz, nie ma stania gadania itp

LoLowiec
@Yyy

3000 do ręki masz zaraz przy granicy, w Boguminie. po 3 miesiącach pracy 3300 netto. Później już tylko lepiej, można dojść do 4tys w 2 lata. Co najważniejsze, darmowy dojazd z Wodzisławia i praca stabilna.

Opinia

Z daleka od tej firmy, przyjmują i po krótkim czasie zwalniają nawet jak ogarniasz robotę, próbna umowę ci przedłuża, ale przyjdzie okres zimowy mało zamówień i do widzenia, wyjazd. Bardzo złe zarządzanie firma.

Xxx

A ja myślę, że ktoś,kto chce pracować i wykonuje to sumiennie, może w tej firmie zostać na lata,dobrze zarabiać i mieć dodatki,premie,ubezp.zdrowotne,wyjazdy i imprezy. Regulamin pracy i stanowiska jest surowy, ale nie pracuje się tu łopatą za 100zl tylko maszynami za kilka milionów zl, ktore zepsute przez 'brak wiedzy' staną i prace stracą inni,dlatego trzeba uważać i się nie obijac.

Odp
@Xxx

Osoba, która chciała tam pracować, nie mogła, brak zapotrzebowania na produkt i rzekome skargi ze strony dyrektora produkcji, czy ktokolwiek ze mną o tym rozmawiał? nigdy nie zostałem zawołany „na dywanik” z jakiegokolwiek powodu, nie dostałem żadnych uwag ze strony brygadzisty i nagle taka niespodzianka. Mówisz o drogich maszynach, ok ale ile razy ktoś uszkodził maszynę? Same wymagają ciągłej konserwacji, przez cały czas jaki tam pracowałem nie słyszałem o żadnym przypadku uszkodzenia maszyny przez pracownika. Za chwile padnie pytanie typu: „ to po co się tam przyjąłeś skoro wiedziałeś ile się zarabia i jak wygląda praca”, a więc dlatego, że źle oceniłem firmę, „ z zewnątrz” wygląda na poważną ale teraz nie tylko ja widzę jak to działa, pomyślałem że skoro tyle dałem radę wytrzymać to więcej tez dam radę, tak jak wspomnialem nie było zadnych skarg co do mojej osoby. Do tych co tam pracują ale nie czują się zbyt pewnie, pracy dookoła jest dużo za te same lub lepsze pieniądze, radzę aby zacząć się tym interesować i nie dać się wyzyskiwać i zwodzić za taką pensje. Inne firmy także oferują premie, dodatki i ubezpieczenie, to nie jest nic nadzwyczajnego.

!
@Xxx

Byli i tacy którzy pracowali sumiennie, brak zamówień i polecieli bez powodu, pracuje w tej firmie i patrząc na to jak sa w śnie potraktować wdrożonego pracownika z rocznym stażem który fajnie ogarnia robotę szlak mnie trafia jak nagle go zwalniają, gdybym dzisiaj miał składać papiery do tej firmy na pewno bym tego nie zrobił, firma na dzień dzisiejszy nie jest godna zaufania.

Opinia

Wodzisław

Opinie poniżej w 100% prawdziwe ludzie zarządzający firma bardzo przedmiotowo traktują pracowników

Truskawki

Gdybym chciał pracy sezonowej poszedł bym zbierać truskawki. Zwolnili po dwóch miesiącach!!!! Nigdy nie słyszałem złego słowa co do mojej pracy. Nagle wypowiedzenie. Opinie poniżej w 100% prawdziwe. Nie polecam pracy w Capku

Tragedia

Nie polecam

Jeżeli ktoś szuka pewnej pracy to niech omija szerokim łukiem te firmę. Firma typowo sezonowa, okres letni przyjmują ludzi, przychodzi koniec roku ludzi zwalniają. Jest tam garstka ludzi którzy pracują kilka lat ale to doslownie kilkanaście osób. Przyjdzie kwiecień i wielkie przyjęcia do firmy, przyjdzie grudzień to zwolnią ludzi przed samymi świetami powołując się na cięcia etatów.

TR50

Polecam jak najbardziej

Były
@TR50

Dlaczego polecasz? Ile czasu tam robisz?

@Były

Ponad rok czasu stażu. Nie polecam pracy w tym zakładzie.

A wyjaśnij, czemu nie polecasz pracy w Capek. Chciałabym wiedzieć, czego można się spodziewać. Jaka jest atmosfera?

Zostaw merytoryczną opinię o Capek Sp. z o.o. - Skrzyszów

• Jak się pracuje w Capek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Capek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capek Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Capek Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 68 ocen.
  • Powstańców śląskich 236
    44-348 Skrzyszów