Opinie o Alumax Wiesław Marciniec w Śmigno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Alumax Wiesław Marciniec. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Alumax Wiesław Marciniec o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alumax Wiesław Marciniec w Śmigno

M

Najgorsza firma w jakiej można pracować na tatusia z synkiem wynagrodzenia nie płacone za trzy miesiące sprawy w sądzie jak najdalej omijać nie polecam nikomu takiego

@M

Z przykrością się patrzy na krzywdy tych ludzi i co rodziny przechodzą jak biznesmeni się dorabiają na krzywdzie ludzkiej pracowałem tam kilka lat temu potem w firmie Aluprim podobna sprawa (usunięte przez administratora) i nic więcej. Osobą pokrzywdzonym życzę głowa do góry a osobą pracującym uciekać !!!! Natomiast nowym adeptom omijać szerokim łukiem firmy i nazwisk z nim związanych …..

Ooo Nowy wpis

Dzień dobry. kiedyś jak był potrzebny kierownik realizacji kontraktu wpisano w ofercie, że wymagane jest doświadczenie, nie mam pojęcia jednak ile. Zastanawiam się czy udałoby mi się otrzymać wakat gdyby były prowadzone teraz nabory. czy ktoś jest tu może zorientowany? I czy będą przyjmować?

Alibaba Nowy wpis

Niestety firma nie wypłaca pieniędzy, mimo tego, że zostaliśmy do samego końca. Ze swojej strony mogę napisać, żeby omijać szerokim łukiem. Pracodawca to jeden wielki kłamca jak i większość ludzi z rodziny. Brak wypłaty za trzy miesiące. Teraz firma podobno zmienia nazwę na Alunova, więc nie polecam jej już teraz.

LG

Tragiczna firma...problemy finansowe od ponad roku poważniejsze. Od 4 miesięcy brak wypłaty dla pracowników którzy się poświęcili aby ratować firmę do samego końca. Omijać szerokim łukiem. Szef z szynem (usunięte przez administratora) wszystkich.

997 Nowy wpis
@LG

Jak byłeś głupi to siedziałeś i ratowałeś a teraz i tak najgorszy jesteś a oni są wojakami swojego losu nową firmę założyli to przyjmi się do nich i dalej rób na nich. Wesele za niedługo wysuszonego to mu się ludzie odpłacą w czerwcu

Lisia Góra Nowy wpis

Najlepsza firma - imperium stolarki aluminiowej znajdujące się w miejscowości śmigno działające w całej Małopolsce i na terytorium Całego świata gdzie oni tam problem Szeroki wachlarz doświadczenia w oszustwach ludzi wynagrodzenia, są przejrzyste i na czas . Cv można wysyłać na skrzynkę pocztową LudzieSkrzywdzeni@szerokimłukiem.pl.

Czy po rozmowie w Alumax Wiesław Marciniec rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Czy to prawda, że ludzie odchodzą? Są oferty na stronie dla montażysty, produkcyjnego oraz oferenta. Kiedyś były dodawane tez na zewnętrzne portale, dzieje się tak gdy występuje większe zapotrzebowanie? jakie są minimalne wymagania by można było się dostać?

Tobi

Wymagania żadne tylko trzeba być naiwnym i być przygotowanym że nie PŁACĄ (usunięte przez administratora) NIE POLECAM

@Tobi

Jest przy tym szansa na wyjaśnienie kwestii braku płatności? Wy piszecie odnośnie tej opcji na przyuczenie co na stronie piszą? Ja to właśnie doświadczenia jako monter nie mam i ciekaw byłem jakby tu przyuczyli. To jest na jakiejś umowie o praktykę?

Michaśka

O co chodzi z tym niepłaceniem? Pisał ktoś, że problemy są, pytanie czy na każdym dziale i stanowisku. Inżynier kontraktu, takie stanowisko by mnie interesowało a wiem że rok temu były rekrutacje, bo wisi ogłoszenie do tej pory, pytanie czy nic obecnie się nie szykuje ani nie ma żadnego naboru? Byłabym chętna, o ile wszystko okej z wypłatą wynagrodzenia. I jakie stawki ewentualnie obecnie są?

M

Postronny
@M

Przykro się czyta,kiedy przypisuje się innym błędy,złe traktowanie a nie widzi się swoich! Patrząc na niektórych pracowników ,to wielki podziw dla pracodawcy że,po tylu fuszerach z montażem,niektórzy tak długo tam pracowali a teraz śmią ,ubliżać i rzucać oszczerstwa pod adresem firmy!!! Zachowanie dzieci w przedszkolu,ktoś inny,, winien ale nie ja,, dorośli ludzie! WSTYD I ŻAL Panowie!!!

@M

Czy Alumax Wiesław Marciniec zatrudnia studentów?

Piotrek

Witam co z tą firmą. Tam ktoś pracuje jeszcze bo ja w grudniu zaprzestało się coś dziać to widzę że do tej pory kiepsko ludzie odchodzą.Powodem co kasa ponoć niepłacą drugi AluPrim chyba kasę wyprowadzają z firmy .

Obsuwy? Słyszeliście cos o nich? to potwierdzone i aktualne info jest? właśnie widziałem te ofertę dla kierownika realizacji kontraktu do Lisiej. Z okolic jestem to się zainteresowałem po zboczeniu widełek – 6 – 10 tys. myślicie, że teraz w nowym roku będzie jeszcze więcej? i w ogóle ta robota jest możliwa? nikt niczego nie pisał a chce wiedzieć

Grzesiek

FIRMA jak nie sprobojesz to się nie dowiesz kierownik kontraktu to nie ciekawie obowiazu w bród a płacą marnie w dodatku obsuwy takie że szkoda gadać nie polecam współpracy z taką firma .

Jarek

Nie terminowe płatności, nie polecam.

Gonia

Ale to tak co miesiąc jest problem z terminową wypłatą? Bo problem od lat się powtarza widzę.

xer

Problemy finansowe - nie płacą w terminie.

KOKO

Czy cos nowego wiadomo o tej firmie?

Firma Ma problem z Płatnościami nie polecam współpracy z nimi

Zostaw merytoryczną opinię o Alumax Wiesław Marciniec - Śmigno

• Jak się pracuje w Alumax Wiesław Marciniec?

Zobacz opinie na temat firmy Alumax Wiesław Marciniec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Alumax Wiesław Marciniec