Opinie o Milektrans Łukasz Milek w Stare budkowice-morcinek

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Milektrans Łukasz Milek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Milektrans Łukasz Milek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milektrans Łukasz Milek w Stare budkowice-morcinek

Lola

Wyczaiłam na stronie pracę w obsłudze klienta, ale czytam, ze ktoś już pytał o to stanowisko całkiem niedawno. To nieaktualna oferta, czy znowu rekrutują? Ja chyba obstawiam to pierwsze, zdaje mi się, że moga szukac do pracy również na innych stanowiskach, ale firma po prostu nie aktualizuje informacji na stronie. Co myslicie? Chłopak chciał się przyjąć za kierowcę, zrezygnował, bo ofert brak, ale idąc tym tropem, to możliwe, że jednak kogoś potrzebują? Proszę was drodzy pracownicy, dajcie nam znać co i jak, czy są przyjęcia?:D

@Kaziu

Nie dowiesz się bo nie dostaje się pełnego rozliczenia do ręki do domu :) Zostaje Ci tylko i wyłącznie pokazane w biurze. Nie ma w busach tacho.

Hej, na stronie znalazłem, że szukają kierowcę do przewożenia ludzi na trasie międzynarodowej lub krajowej z kategorią B. Trochę zastanawiam się nad aplikacją, bo piszecie tutaj sporo o obcinaniu wynagrodzenia. Może mi ktoś napisać, czy często takie sytuacje mają miejsce, że z wypłaty jest obcinane? No i czy po każdym zakończonym kursie kierowcy jest od razu sprawdzany stan busa? A co w sytuacji jeżeli jest to przewóz osób i pasażer coś zniszczy, czy wtedy też kierowca ponosi odpowiedzialność za szkodę?

Henia
@Anonim

Napisałeś, że cały czas szukają do pracy a ja dla dyspozytora znalazłam tylko ofertę pracy z 2022 roku. Swoją drogą w tej starej ofercie wspominali, że zapewniają szkolenie na start. Jak długo trwa to szkolenie dla osób bez doświadczenia?

Xxx

Nie. Zdjęcia są wysyłane na grupę. W nocy o 23 nie zauważysz czy jest rysa, czy też nie. Panie które pracują w biurze i robią spedycje są bez KWALIFIKACJI JAKICHKOLWIEK w układaniu tras oraz orientacji w terenie, twierdząc że 300 km da się zrobić w godzinę. To chyba świadczy to o tym jak szef podchodzi do danej sytuacji nie chcąc wydać ładnych kilka tysięcy na wypłatę dla SPEDYTORA zatrudniając osoby które nie mają zielonego pojęcia o ustalaniu tras xDD jedna wielka PORAŻKA

@Xxx

Sama bym się zatrudniła na takim stanowisku spedytora, a mam doświadczenie. Jednak najpierw chciałabym się dowiedzieć, jakie są zarobki na tym wakacie. Jesteś w stanie podać widełki wynagrodzenia?

Anonim Nowy wpis

Daj sobie spokój, jeśli masz ambicje i szanujesz swój czas. „Szef” jest beznadziejny, myślisz że dlaczego tam cały czas szukają do pracy? Trochę tam pracowałem i z tego co wiem od ludzi którzy pracowali dłużej niż ja to jest coraz gorzej. Tam nie ma miejsca dla spedytora, tylko dla człowieka co przyjdzie z ulicy i nic nie wie, nie wymaga nic na start. Najniższa krajowa +premia której raczej nie dostaniesz bo zawsze znajdzie się coś co robisz źle

Anetka Nowy wpis
@Anonim

Hej, miałabym do ciebie szybkie pytanie, bo mój tata chce na dniach podejść i zapytać o pracę dla kierowcy...Znalazłam jedną ofertę, piszą tam o umowie zleceniu lub o pracę po okresie próbnym. Nie robią problemów z uzyskaniem tej umowy o pracę?

Xxx Nowy wpis
@Anetka

Zapomnij o czymś takim jak umowa o pracę ;)

Henia Nowy wpis

@dam

A ja popracowałem 3 miesiące u Milka i miło wspominam. Kasa się zawsze zgadzała i atmosfera była spoko. Na pierwszej trasie mogłem liczyć na wsparcie kolegów, a pytań trochę miałem. Ze spedycją, czyli Łukaszem i Bartkiem też było w dechę. Wesoła ekipa. Jakbym miał znów jeździć busem, na pewno Milek byłby pierwszym kierunkiem. Oczywiście, to tylko moje zdanie, ale ja naprawdę nie narzekałem. No i możliwość poznania mnóstwa fajnych ludzi w podróży. Z wieloma utrzymuję kontakt do dziś.

@@dam

To piersza trasa jest na dwóch kierowców żeby się zapoznać z warunkami? Na jakiej umowie byłeś? Trasy na ile dni? Tylko do Niemiec czy też inne kierunki?

@dam

Jechałem sam, w związku z tym, że nie byłem swieżakiem za kółkiem. Poleciałem do Nadrenii Palatynatu. Oczywiście, że były też inne trasy, bo zjeździłem też Niderlandy. Jak pisałem, ja na pracę w Milku nie narzekałem. Samochody w porządku, fajna ekipa w biurze. Nie wiem jak inni, ale ja miałem spoko stosunki z Łukaszem (szefem). Robiłem swoje i tyle. Od czasu do czasu słowo się zamieniło i tyle. Warunek, trzeba było sumiennie wypełniać obowiązki (rozliczenia, porządek w aucie itd.) żadna filozofia.

Jak jest z pakietem medycznym w Milektrans Łukasz Milek? Można dołączyć rodzinę?

Lola

@Lola

Ta firma co chwile prowadzi rekrutacje. Głównie na olx. Jeśli w przeciągu 2 miesięcy zwolniło się 12 kierowców to o czym to świadczy? Przyjmuje młodych 19 letnich kierowców i bez zadnego szkolenia puszcza samych na Holandię. Firma DNO.

Agatka
@Xxx

Racja, to o czymś świadczy, ale co glównie jest przyczyną? Niskie stawki, brak perspektyw na podwyżki czy atmosfera leży, że tak to ujmę?

@Agatka

Leży to wszystko w tej firmie. Od spedytorów którzy potrafią zmienić trasę w przeciągu godziny 3 razy (jedziesz do Niemiec, nie jednak nie, na rozwozke, po czym telefon ze jednak Niemcy) dostajesz wiadomość zbyt krótko przed wyjazdem (godzina 18. „Słuchaj pojedziesz rano do Holandii”) Leży organizacja, spedycja i sam szef który tylko szuka aby jak najwiecej uwalić ci kasy z wypłaty.

Kaziu
@Xxx

Z tym obcinaniem pensji to niepokojąco zabrzmiało. Często zdarza się, że po zjeździe kierowca mniejszą kasę dostaje? Duże są to różnice z tym, co było ustalane? A no i jak są zmieniane trasy, to jak to się ma do tachografu? Bo przecież chyba czas pracy się skraca, aby dojechać do nowego miejsca. Tak mi się wydaje przynajmniej.

@Xxx

@Xxx Najlepsze są opinie anonimowe, wyjdź z krzaków i później krzycz, będzie łatwiej się odnieść do sytuacji. . Normalny pracownik jeśli jest gdzieś źle i zmieni pracę na lepszą to raczej zapomina o tym gdzie było źle i cieszy się swoim sukcesem zmiany pracy, a nie przez lata wylewa żale w internetach. To raczej świadczy o żalu i frustracji że u nas już nie może pracować. Odnośnie nowych kierowców: Każdy z kandydatów przechodzi jazdę testową i musi mieć minimum 21lat, a kandydaci bez doświadczenia w życiu nie pojechali u nas od razu za granicę, tylko jeżdżą po kraju. Czyli ściema na maxa. Warto spojrzeć też na kierowców którzy pracują tutaj od wielu lat i nie zwalniają się bo praca im odpowiada, stawki mają najwyższe wśród wszystkich firm w branży (nawet bez premii mamy wyższe stawki niż konkurencja, a na premię po prostu trzeba zapracować i wykazać minimum zaangażowania), samochody mają najlepsze w branży z uwzględnieniem formy odpoczynku, trasy są znacznie krótsze niż w konkurencji W ostatnim czasie zauważamy wyjątkowo duży powrót kierowców którzy się zwalniali chcąc znaleźć lepszą pracę, mieć porównanie jak jest w innych firmach. Takich kierowców w ostatnich miesiącach jest naprawdę dużo. Coraz więcej kierowców z konkurencyjnych firm u nas pracuje co też pozytywnie świadczy o firmie i warunkach.

@Xxx

@Xxx Skoro kierowca dostaje zapytanie czy pojedziesz to chyba sama forma treści określa już dobrowolność wyboru, a sytuacje awaryjne zawsze mogą się zdarzyć. co do ilości zwolnionych osób... Widzę że prowadzisz bardzo skrupulatne statystyki jednak mocno naciągnięte. Oczywiście wielu osobom dajemy możliwość spróbowania czy się nadają do tej pracy jeżdżąc po kraju i już po 1-3 dniach często my lub kandydat zauważamy że nie ma możliwości dalszej współpracy. A jeśli chodzi o "uwalanie" wynagrodzeń... co musiałeś zrobić żeby stracić premię? To jest czysta uczciwość wobec kierowców którzy pracuja solidnie i wykazują zaangażowanie, nie uczciwie było by traktować takiego kierowcę na równi z tym który nie wstawia się do pracy, czy uszkadza samochody.

@Kaziu

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Milektrans Łukasz Milek? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Cześć, wymieni ktoś, za co jest tu potrącane z pensji? Wiadomo, że lepiej samemu podpytać na rozmowie, ale jeśli człowiek dowie się teraz jak to działa wszystko w firmie, to zaoszczędzi czasu na rekrutacje sobie no i firmie. Piszecie o zniszczeniu busa, no a one nie są ubezpieczone? Naprawdę czasem ma się tylko 3h odpoczynku, po prejechaniu 15000 km? Piszą o umowie zleceniu lub o pracę po okresie próbnym. To zlecenie mnie niepokoi, normalnie można dostać uop?

Xxx

Potrącane masz za to, że nie pojedziesz bo złapałeś nagle jelitowke i musisz zostać w domu chociażby. Potrącane masz za prędkość, nieumyty samochód, jazda w nawigacji z telefonu zamiast samochodowej. A co do przerw to nie ma 3 h pauzy po przejechaniu 1500 km to akurat bzdura. Nie ma szans na umowę o pracę. Tylko zlecenie.

@Xxx

Czyli co, bez pauzy wracasz z powrotem 1500 km (czy tam 15000km, jak pisał @FH)?? To się chyba dla iteesu kwalifikuje, czy kto tam sprawdza kierowców..

@Xxx

To jak długo wynosi przerwa po przejechaniu tych 1500 km, skoro nie 3 godziny? Nawet mając długi staż pracy, nie można liczyć na umowę o pracę? Wszyscy robią tam na zleceniu?

Xxx

Nie masz szansy na umowę o pracę :)

To ile taka pauza wynosi w takim razie, skoro nie jest ona wystarczająca? Jesteś w stanie podać szczegóły z tym związane? Dzięki z góry za informacje.

Xxx

Czasem są to 4 h, czasem 6-9 h. Czas trasy układany na styk, bez zapasu żadnego na toaletę dla pasażerów tudzież tankowie czy korki.

AAA

Są może teraz przyjęcia dla kierowców? Mam uprawnienia do przewozu osób i rozglądam się za pracą. Wiadomo w jakim systemie się jeździ? Trasy zagraniczne są ze zmiennikiem to znaczy drugim kierowcą? Chętnie posłucham uwag od obecnie zatrudnionych pracowników.

@AAA

Chłopie uciekaj jak najdalej nawet się nie przyjmuj. Nie ma czegoś takiego jak jazda z drugim kierowcą… jak przejedziesz 1500 km do Holandii to czasem masz 3 h pauzy i wracasz do domu! Zero odpoczynku nic! Firma żenada, szef tylko patrzy aby Ci upierdzielic coś z wypłaty. Spytaj się ilu pracowników wzywało policję bo nie chciał im zapłacić za wynagrodzenie. A małżeństwo które jeździło u niego, dlaczego dostało za cały miesiąc pracy po 2300 zł? A powinno jeszcze raz tyle. On się tłumaczy ze takie są zasady w firmie. Poszukaj innego przewoźnika, ale tego dziada omijaj z daleka! (usunięte przez administratora)

Lidia
@Xxx

A ile zazwyczaj ma się wolnego między dniami pracującymi? I ile maksymalnie godzin w ciągu dnia jest się w trasie? Jakie są np. powody do obcięcia pensji? Czy są podawane, gdy wypłata się nie zgadza? Bo stwierdzanie "takie są zasady", to nic nie tłumaczy. Takie, to znaczy jakie?

@Lidia

ilośc dni wolnych między kursami w miarę możliwości jest do indywidualnego ustalenia między kierowcą a firmą. moze to byc 1,2 lub 3 dni. jeśli kierowca tak chce to może jeździc tylko raz w tygodniu. Powody obcinania premii są podawane już na rozmowie o pracę. Nikt kto jest sumienny i lojalny nie ma w firmie potrąceń z wypłaty. Potrącenia są zawsze przejrzyste i omawiane i mogą wynikac np gdy kierowca pali papierosy podczas jazdy w busie, gdy uszkodzi pojazd, gdy są powtarzające się masowe skargi pasażerów, nie potrafi utrzymac pojazdu w czystości... Zachęcam do kontaktu z firmą, na rozmowie zostaną przedstawione wszystkie szczegóły i warunki współpracy.

@MILEKTRANS

A ilość tych dni jest jakieś minimalna lub maksymalna? Czasem uszkodzenie pojazdu może być przypadkowe, wiadomo przypadki się zdarzają. Wtedy też są wyciągane konsekwencje, ile mogą obciąć z kasy?

aaa

Ja jeszcze chciałem dopytać jak jest z tym czasem pracy dla kierowcy? Ktoś pisał że za krótkie pauzy jeśli chodzi o odpoczynek. To w końcu jest przestrzegane? Myślę o wysłaniu Cv ale wiadomo że przydałyby się przejrzyste ustalenia w tym temacie. Jak tu jest?

Ela
@AAA

Jedziesz sam. W dzień pijesz energetyki , w nocy padażerowie budzą Cię jak zasypiasz. Postój masz tylko na wysadzenie pasażera. Piszę to jako była pasażerka.

Dawid

Super podróż bardzo szybka bezpieczna z sympatycznym kierowcą Mateusz z (usunięte przez administratora) można porozmawiać luźno polecam pozdrawiam

Alessandra

Zdarzało mi się wracać z nimi z De i zawsze było ok. Tak więc nie rozumiem skąd te negatywne opinie.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Milektrans Łukasz Milek na konsultant ubezpieczeniowy? 11 czerwca ogłoszenie na Pracuj.pl.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Milektrans Łukasz Milek?

Klik

Z całego serca nie polecam tego przewoźnika. Omylkowo o jeden dzień pomyliłem rezerwację, po kontakcie Pani na infolinii stwierdziła że zgodnie z regulaminem nie ma możliwości zwrotu pieniędzy ani zmiany rezerwacji na jaki kolwiek inny termin . Po przeczytaniu przezemnie regulaminu okazało się że mam prawo do jednorazowej zmiany terminu wyjazdu, oraz mam prawo do zwrotu 10 % środków nawet jeśli rezygnuje z. Wyjazdu poniżej 24h ! Celowo wprowadzają w błąd zalaniająca się regulaminem którego nie znają. Omijać!

Po kilkunastu latach latania samolotem do polski i z powrotem,a także jeżdżenia samochodem musiałam z pewnych przyczyn wracać busem.Tyle tego było że zarezerwowałam pierwszy lepszy. I to był ten przewoźnik. Wracałam do hollandii 21 czerwca z Krzykawki do Rotterdamu. Bus wygodny, duży. Kierowca bardzo sympatyczny. Mało przerw, a to dlatego że nikt nie czuł takiej potrzeby. Gdyby była potrzeba kierowca bez problemu by się zatrzymał. Dotarłam tak szybko jak było to możliwe. Ja jestem zadowolona. Pozdrawiam. Katarzyna.

Nie polecam tej firmy przewozowej,kierowca jest nie miły, jeździ jak by woził worki z ziemniakami nie ludzi.

Antoni

Na stronie firmy jest ogłoszenie dla zainteresowanych pracą na stanowisku specjalista ds. obsługi klienta - pracownik biurowy. Ktoś wie jakie są warunki bo można tylko wysłać CV ale nie ma info co proponują. W jakich godzinach jest praca i czy grafik w miarę elastyczny. Chętnie się dowiem szczegółów.

Jan pitala

Nie Polecam pierwsza jazda o.k później zamówiłem busa z Polski do Niemiec w dniu wyjazdu o godzinie o.k 20 dzwonią z firmy że nie pojadę bo nie zmieściłem się w trasie tak mi wytłumaczono że jest transport zastępczy następnego to o.k południa ale z inną firma Efekt Bus czego też nie polecam!!!!!!brak kultury u kierowców rozmawiają cały czas przez tel na cały głos nawet radio wyłączone nie wspomnę że kierowca robi trzy czynność jednocześnie prowadząc auto z prędkością 120km/h w czasie deszczu je obiady na kierownicy rozmawia z 8goscmi przez tel a jak mu się reka zeolni od jedzenia to przegląda ogłoszenia na smartfonie rekord świata szkoda że nie nagrałem ale było ciemno kariera na (usunięte przez administratora) Pewna ????????????????????????

Elżbieta

Specjalista ds. obsługi klienta — co myślicie o tym stanowisku? :) Albo ogólnie pracy w dziale obsługi klienta? Jak atmosfera, warto aplikować, czy może lepiej rozglądnąć się za inną pracą? :P Na stronie piszą o możliwości pracy na pól etatu, stad moje pytanie, czy przyjmują również studentów? :) No i najważniejsze, co myślicie o stawce?

Skandal

Nie polecam z całego serca. Zamówiłam transport na powrót z Niemiec. Kierowca zatrzymany przez policje. Grubo pod wpływem alkoholu. Pasażerowie zostawieni sami sobie. Mają czekać na kolejnego busa z Polski. Powinni zamknąć ta firme transportową!!!!!!

@Skandal

Bardzo proszę nie pisać bzdur! Kierowca został zatrzymany w sposób bardzo brutalny i niestosowny zarzucając mu bycie pod wpływem alkoholu, jednak po zabraniu na komisariat gdzie okazało się że poszukiwane były narkotyki w niecałą godzinę (po przeprowadzeniu wszystkich możliwych testów) został odwieziony do samochodu i kontynuował podróż. Dla pasażera który był w samochodzie zaproponowaliśmy od razu przejazd taksówką do restauracji aby oczekiwać na wyjaśnienie sytuacji. Więc ani kierowca nie był pijany, ani pasażerowie nie byli zostawieni samym sobie, ani też nie widzimy powodów do zamknięcia firmy. Również z badania opinii klientów każdy z pasażerów wyraził się bardzo pozytywnie na temat jazdy i samego kierowcy.

Bajtek

Jadę z tą Firmą drugi z przymusu bo na szybko nic nie znalazłem. Podróż trwa i trwa i nie wiem kiedy dotrę Myślę że tak dobrniemy po 23 , 24 godzinach jazdy tragedia. Nigdy więcej. Ceny wygórowana a klient w lesie. Nie polecam

Aneta
@Bajtek

No ale ta jazda to chyba nie jest tak bez przerwy te 24 h? Chyba, że z dwoma kierowcami jedziecie? Kiedy postoje robią?

Aneta

opinię kierowców już widziałam na temat pracy tutaj, ciekawa jestem czy dalej podobne przeświadczenie tu panuje czy warunki się polepszyły? zauważyłam, że jest ogłoszenie na pół etatu do biura na obsługę klienta, wiadomo jak warunki w tej części firmy wyglądają? Na jaką stawkę można obecnie liczyć, bo nie podali?

Xyz

Firma dramat

Zostaw merytoryczną opinię o Milektrans Łukasz Milek - Stare budkowice-morcinek

• Jak się pracuje w Milektrans Łukasz Milek?

Zobacz opinie na temat firmy Milektrans Łukasz Milek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Milektrans Łukasz Milek?

Milektrans Łukasz Milek