Opinie o Serafin Investments Norbert Serafin w Longinówka k/piotrkowa trybunalskiego

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Serafin Investments Norbert Serafin. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Serafin Investments Norbert Serafin o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Serafin Investments Norbert Serafin w Longinówka k/piotrkowa trybunalskiego

jacek purecki

Fachowa firma, otwarta na klienta

iwona gawor

Byłam u Pana Norberta na wymianie mieszalników z początkiem roku , i cóż mogę powiedzieć : konkretnie , miło , szybko usunięta usterka w moim już leciwym C5 :D Całuje i pozdrawiam z gór ;*

Więcławski Bartłomiej

wszystko ZARĄBIŚCIE ! Jak problem niesprawnego zimnego nawiewu w 406 to tylko rozwiązywać u chłopaka z Piotrkowa . Polecam , Bartłomiej :)

bartek k

siemanko , mineło już dwa lata od naprawy / wymiany klapek w mieszalniku powietrza w citroen c5 2007 , wszystko śmiga idealnie , ciepło-zimno reguluje aż miło , właśnie jade w góry , więc będzie potrzebne jednak ogrzewanie , pozdrawiam ;D

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Serafin Investments Norbert Serafin? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Adam Wróbel

Piszę po miesiącu od wizyty w serwisie. Naprawa ekspresowa, bardzo przyjemna atmosfera. Klapa ogarnięta w niecałe 20 minut. Warto było jechać ponad 300km w jedną stronę. Naprawdę szybka akcja w niedzielny poranek. Pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim. Naprawdę. Pozdrawiam z DKL!!!!

marcin matuszczyk

witam , peugeot 407 2008 , pęknięte klapy z prawej strony - zadzwonione , umówione , naprawione . na pochwałe zasługuje profesjonalizm i obeznanie , z jakim wlasciciel posluguje sie narzedziami . masakra - istny czlowiek-robot - polecam top of the top

marcin m

Polecam. Serwis ma profesjonalne podejście do klienta. Wszystko na czas i w krótkim czasie. Umówiony-załatwiony. Gwarancja na piśmie oraz dokument sprzedaży. Oby wszystkie serwisy tak działały. Dziękuję Panie Norbercie

xxx

Fachowa obsługa i spełnienia oczekiwania klientów oraz bardzo tanio w stosunku do innych serwisów n.p. wymiana klapki be wyciagania deski 50% taniej od zwyklych warsztatów co zdejmuja deske polecam

michał r

Profesjonalna obsługa ws. napraw nadmuchu w francuzach , świetny kontakt. Gorąco polecam. właściciel łebski gość !

wojciechAMG

naprawa klapek mieszalnika nawiewu w citroenie c5 - szybko , sprawnie i na temat . cena też dobra . właściciel bardzo inteligentny gość . na temat motoryzacji mozna z nim pogadać , oj można . pozdro z opola !

Górniak

Pan szybko i sprawnie naprawił klapę mieszalnika, zajęło mu to niecałe 30 min, świetny fachowiec, dobra cena, warto było jechać 150 km

Patryk Książka

Naprawa klap nawiewu w 407-Profesjonalnie, szybko, bardzo polecam! Dziękuję

Tomekc5

polecam firmę , na naprawach klap mieszalnika znają się najlepiej w Polsce , ale lata doświadczeń robią swoje . w c5 zajeło im 30min , bez klejenia , bez wyżynania otworów wielkości głowy jak u innych . wszystko profesjonalnie . polecam

PiterGD

Siema wszystkim ! Od jakiegoś czasu mój ukochany Peżo 407 miał problem z ogrzewaniem po stronie kierowcy , z diagnozy wyszło , że to ułamana klapka w mieszalniku . Szybki research w necie , odnaleziona firma Pana Norberta , telefon i co ? Wizyta umówiona na następny dzień po południu . Wszystko załatwione dosłownie na momencie , a ja mogę się cieszyć już w pełni sprawnym ogrzewaniem w mojej perełce :D Pozdrawiam i życzę wesołych świąt ! Piotrek

michal nowoblski

w moim citroenie c4 miałem uszkodzne sterowanie kierunkami nawiewu i brak regulacji temperatury od strony pasażera , po rozmowie z właścicielem firmy , umówieniu się na termin , stawiłem się na wizytę , a całość naprawy trwała 30min . mogłem sobie zaczekać w poczekalni i poczytać gazete , wszystko w miłej oraz stricte profesjonalnej atmosferze . nie pozostaje mi nic więcej jak polecić Pana Norberta i Serafin Investments . Profesjonalista . Pozdrawiam , Michał z czerwonego c4 łódź

Przemek

Polecam! Wymiana dwóch klap trwała około pół godziny. Na miejscu można wymienić także filtr kabinowy.

Tomasz
@Przemek

A jak oceniasz jakość wykonania usługi i ekipę?

Przemek
@Tomasz

Wszystko tak jak powinno być , miło szybko i profesjonalnie

krol m

Najpierw poczytałem o tej firmie w necie , czy rzeczywiście robią taka magię przy tych 407 , no i co wybrałem się do Piotrkowa, moja C5 z 2007 odzyskała ciepły nawiew w około godzinę, gdzie spec wymienił klapę od pasażera . W aucie mam ciepło i zapłaciłem połowę tego co w warszawskich warsztatach . Nie mi nic innego jak polecić. Naprawę nawiewu w pezotach4 i cytrynkach chłopak ogarnia nie ma co .

noback

Szczerze polecam wszystkim zastanawiającym się, gdzie wymienić klapy nagrzewnicy w swoim francu. Ja przez chwilę nawet chciałem samemu podjąć się wyzwania, ale po namyśle stwierdziłem, że szkoda czasu i istnieje ryzyko niepowodzenia takiej operacji. Zdecydowałem się jechać swoim C5 140 km do Piotrkowa i była to bardzo słuszna decyzja. Usługa została wykonana błyskawicznie i profesjonalnie. Odżałowałem parę stówek, ale nie muszę się zastanawiać, czy dobrze posklejałem, albo czy w środku zimy coś się znowu nie urwie. Właściciel daje gwarancję na wymianę klap. Naprawdę polecam.

berka

407 2008 przedlift - miałam złamane klapy regulujace temperarure - umowilam sie na sobote , 45 minut i po robocie , firma na prawde profi , polecam serdecznie

tomek

Witam , moja cytryna c5 miala problem z zemiana temperatury od strony kierowcy czyli mojej , mechanik z mojej okolicy chcial sciagac deske do naprawy , jednak w tak leciwym aucie mi sie to nie oplaca - ale w internecie na facebooku znalazlem tą firmę która od lat specjalizuje sie tylko w naprwach nawiewu w pauegeot 407 i citroen c5 , tak wiec umowilem sie (rozmowa bardzo konkretna) , pojechalem na umowiona godzine , a po niespelna godzinie , rzeczowy Pan Norbert wyjechal z stanowiska naprawy i oznajmil ze po wszystkim i dziala nawiew - zdumiony sprawdzilem wyplacilem , uscisnalem reke i pojechalem do domu ! polecam serdecznie Serafin Investments - robia w dobrej cenie , ale przede wszystkim PROFESJONALNIE a nie jak na filmikach w internecie z klejeniem w roli głownej - tego u nich nie uświadczycie . dziekuje i pozdrawaiam tomasz z świebodzina

Zostaw merytoryczną opinię o Serafin Investments Norbert Serafin - Longinówka k/piotrkowa trybunalskiego

• Jak się pracuje w Serafin Investments Norbert Serafin?

Zobacz opinie na temat firmy Serafin Investments Norbert Serafin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Serafin Investments Norbert Serafin?

Serafin Investments Norbert Serafin
  • 85B