Milian Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Stacja Obsługi Samochodów Artur Milian

Syców

Opinie o Milian Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Stacja Obsługi Samochodów Artur Milian

Mieczyslaw

w sklepie motoryzacyjnym mozna liczyc na fachowa i mila obsluge,polecam

derbon@interia.pl

Niestety zgadzam się w 100% z negatywnymi opiniami przedmówców . Masakra ,złomowisko i nic więcej . Smród , kiła i tandeta . Z drugiej strony jest to odzwierciedlenie potrzeb naszego rynku . Tani klient , stare fury to jest to co na naszym rynku panuje . Jesteśmy za biedni aby wyjechać za granicę i kupić w miarę przyzwoite auto za 5 - 6 tys EUR za granicą , bo ciągle nam się wydaje że sprowadzone auto od tzw handlarza będzie coś warte... Auta za granicą w dobrym stanie niestety są sporo droższe od tych sprowadzanych przez rodzimych handlarzy , którym musi coś dolegać aby opłacało się je sprowadzać do PL. Takie są realia ...

Zawiedziony

Oszust umawiam się na kupno auta jadę do komisu żeby usłyszeć sprzedane żadnego przepraszam zepsuty gościu i on otrzymał tytuł przedsiębiorcy roku raczej tytuł Oszuszust roku omijać firmę milan.

Szukasz pracy?

Anonim

Oszukują na cenach części. W dobrych sklepach motoryzacyjnych kupiłem te same części tej samej firmi o ponad połowę taniej.

Michał

Odwiedziłem komis, by obejrzeć samochody gastronomiczne. Auta opisane w ogłoszeniach jako "stan bdb" w cenie 27-35 tys. zł to w rzeczywistości zardzewiałe złomy z zalanymi silnikami, niemal z każdego auta coś wycieka, po odpaleniu wszystko się trzęsie, jakby miało się rozpaść. Koleś uparcie wmawia, że to świetne auta w tej cenie. Jedno z aut za 30 tys. zł miało pleśń na kierownicy i siedzeniach. Nic dziwnego, te auta stoją tam od miesięcy o ile nie lat, bo nikt normalny nie da za złom 30 tys. Szkoda czasu, auta gastronomicznego tam nie znajdziecie.

d_milewski

oszust pełną parą. Krętacz i kombinator. Bazuje na niedoświadczeniu klienta!!!

Mariusz

Nie polecam. Kupiłem samochód u Pana Artura Miliana z którego jestem zadowolony. To wszystko co mogę powiedzieć pozytywnego. To co sprzedawca mówi przez telefon na oględzinach zupełnie coś innego wychodzi na koniec. Zachłanny przedsiębiorca, który oszukuje i kręci jak tylko może.

nie polecam tego zakladu dlugi czas oczekiwania na przeglad nie mila obsluga brak fachowcow

jan

NIE polecam tego zakładu i komisu!

speluna! nie polecam tego zakładu! szkoda nerwów pozdrawiam

jest super mili pracownicy zero stresu wypłata zawsze ostatniego nigdy sie nie spóźniają z wypłaceniem pieniedzy

Zostaw opinię o Milian Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Stacja Obsługi Samochodów Artur Milian - Syców

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Milian Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Stacja Obsługi Samochodów Artur Milian