Opinie o Serafin Investments Norbert Serafin w Longinówka k/piotrkowa trybunalskiego

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Serafin Investments Norbert Serafin. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Serafin Investments Norbert Serafin o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Serafin Investments Norbert Serafin w Longinówka k/piotrkowa trybunalskiego

Damian Mieszcz

Warsztat godny polecenia szef zna się na swojej robocie ,miła atmosfera zawsze z uśmiechem,szczerze polecam na 5++

Tomasz Bzik

I ja sie podziele opinia: bylem . Cel naprawa nadmuchu zimnego powietrza w aucie. Bez marudzenia umowiony termin, bez zbednej gadki auto po przyjezdzie wziete na stawnowisko , czlowiek zajal sie nim sumiennie i po godzinie wracalem do domu z cieplym nawiewem (c5) .

Kacper Olkisz

Mega Pozytywnie : Jakość, Profesjonalizm, Punktualność Wybrałem ten warsztat samochodowy ze względu na wysoką ocenę w necie , potwierdzam warto zostawić tutaj auto. Możemy być pewni że usługa zostanie wykonana w bardzo krótkim czasie ( w moim przypadku naprawa nawiewu w PEUGEOT 407). JESTEM mega zadowolony. Jeśli komuś zależy na tym, aby nie auto nie stało tygodnia powinien wybrać to miejsce. Użytkownik peugeot 407

Jarek Słowiński

Serwis i obsługa nawiewu , znają się na rzeczy ,ja nie wiem co zrobi właściciel firmy Norbert - ale wie o nim cała Polska . Mistrzostwo świata oni z klapami nawiewu w aucie robią to co Taison na ringu ,dla nich w aucie nie ma tajemnic .

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Serafin Investments Norbert Serafin? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Michał Żmijewski

Solidny człowiek i firma . Serwisowałem swoją Cytryne C5 . Wymieniono klapy nawiewu + silnik z uszkodzoną zębatką oraz na moje życzenie diagnostykę komputerową. Mechanik na bieżąco informował mnie o zakresie pracy . Serwis został wykonany lepiej niż dwa late temu w innym warsztacie Kielcach i za niższą kwotę!

Tadeusz Maliszewski

Potwierdzam , firma Pana Norberta , to mechanizm jak w szwajcarskim zegarku . Konkretnie , szybko , fachowo , w rozsądnej kasie . Uszkodzony nawiew w Citroen C4 ? Jest tylko jedno miejsce gdzie zrobią Ci to fachowo , bez klejenia i zrzędzenia . Pzdr

Tomasz
@Tadeusz Maliszewski

Podejrzewam, że trudno jest dostać się do pracy w tej firmie. Czy dobrze myślę? Przeważnie firmy, które dobrze funkcjonują, mają też określone wymagania wobec potencjalnych kandydatów. Czy tak również jest w przypadku tej firmy?

KowalXXX

JEDYNY serwis godny zaufania odnośnie naprawy nawiewu . Dlaczego ? Popsuły mi się klapy nawiewu i leciało tylko zimne powietrze w Peugeot 407 sw 2008 . Umówiłem się z jakimś gościem z Unisława i zrobił mi to za 250PLN . Niestety żałuje . Po paru miesiącach znowu stanęło na zimnym , tym bardziej że pogoda w tej porze roku do najcieplejszych nie należy . Tym razem zdecydowałem się już na polecany przez wszystkich warsztat Pana Norberta i co ? Konkretny telefon , umówienie na termin , podjechałem , poczekałem w strefie klienta pół godziny , popijając pyszną kawe z maka , a Pan Norbert naprawił co trzeba , wypisał gwarancję , fakturę i z uściskiem dłoni pożegnaliśmy się . Takich ludzi polecam i będę polecał . Jest jeszcze w rodzinie kilka C5 , także wiadomo , gdzie skieruję . Ludzie pamiętajcie . Jeśli ktoś chce wam zrobić coś za połowę ceny , nie jest to dobre wyjście - sam sie o tym przekonałem . Odskrob , wyjmij z skarpety pieniądze ale napraw porządnie od razu , tak jak w moim przypadku . (usunięte przez administratora)

bogdan chrobot

Podjechałem Peugeotem 307 z 2005 , od ręki naprawili niesprawny nawiew (brak regulacji temperatury) , wzięli ustaloną telefonicznie kwotę . wystawili gwarancję ,wydali rachunek . Fachowo, szybko, sprawnie. Jestem zadowolony.

hubert

Polecam!! Gość zna się na robocie. 25 min i problem z klimą rozwiązany. Jest moc ????!! Pozdrawiam.

Kasia Majdan

Chcę pochwalić profesjonalizm serwisu Serafin INVESTMENTS . PAN Norbert był chętny na umówienie terminu nawet w godzinach wieczornych (21) a nie musiał, żeby nam zrobić klapy w podróży z Gdańska do Krakowa (było po drodze i zadzwoniliśmy). Zostaliśmy obsłużeni 5/5 . Klapy nawiewu w naszym 407 wymienione w 45 minut , bez gadania , narzekania jak inni , z rachunkiem , gwarancją i uściskiem dłoni . Pozdrawiamy ! K.K Majdan

Kazimierz Cieślik

Dobre, i fachowe podejście do klienta. Cena jest uczciwa i robota dobrze wykonana . Pozdrawiam Właściciel białego Citroena C5 z usterką klap nawiewu

antek swojskiewicz

Bardzo przyjemna atmosfera i profesjonalnie podejście do klienta . Dziękuję bardzo za wszystko a przede wszystkim , że moje auto w końcu grzeje

Mariusz Zakrzywski

Korzystałem z usługi napraw klap mieszalnika w Citroenie C6 . Szybko , profesjonalnie i w uczciwej cenie . Pełen profesjonalizm i uczciwe podejście do klienta.

Joanna Zdanowska-Małecka

Najlepszy LEKARZ w POLSCE od pękniętych klap nawiewu w citroenach ! ocena 5/5 Pozdrawiam ! ZADOWOLONA KLIENTKA ;*

Robert

Witam. obsługa klienta , kontakt z właścicielem oraz rozwiązanie problemu wraz z naprawą mojego pojazdu oceniam celująco. Awarię nawiewu i uszkodzonych klap w c5 miałem od kilku miesięcy - jestem z Gdańska . Umówilem się , przyjechałem a w godzinę wszystko zostało ogarnięte . Profesjonalizm za przyzwoite pieniądze. Polecam Robert Lasek

michau fresz

Jak dla mnie szybka naprawa plus szybka diagnoza. Jestem zadowolony z usługi. Jakość w stosunku do ceny! Wcześnie byłem w innym klasycznym warsztacie gdzie byla masakra nie potrafili zdiagnozować prostego problemu a najlepiej to by wymieniali wszystko, masakra. A tutaj proszę , diagnoza na telefon , wizyta umówiona , naprawa w godzinę . Polecam

Bartosz Bidej

Polecam firmę Pana Norberta z Piotrkowa , miałem uszkodzoną klapę nawiewu w 407 od strony kierowcy , wracałem do wawy w późnych godzinach , jednak przejeżdżając obok piotrkowa pomyślałem , że zadzwonię i zapytam , Pan Norbert przyjął mnie w niestandardowych godzinach , naprawił i teraz mogę już komfortowo podróżować swoim francuzem . Polecam !!!

małgorzata kwadrat

Bardzo Miły oraz Profesjonalny warsztat . Mam na myśli pana Norberta ( specjalista do spraw nawiewu ) Fachowa pomoc i szybki czas realizacji . Gorąco Polecam

Mirexxx

Byłem bardzo dobrze obsłużony. Pan Norbert posiada dużą wiedzę i umiejętnie prowadzi najpierw diagnoze przez telefon a potem już wisienka na torcie czyli naprawę . polecam

jakub zawadzki

Firma godna polecenia. Konkretne i rzeczowe podejście do naprawy.

Zostaw merytoryczną opinię o Serafin Investments Norbert Serafin - Longinówka k/piotrkowa trybunalskiego

• Jak się pracuje w Serafin Investments Norbert Serafin?

Zobacz opinie na temat firmy Serafin Investments Norbert Serafin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Serafin Investments Norbert Serafin?

Serafin Investments Norbert Serafin
  • 85B