Opinie o Kancelaria Adwokacka Adw. Aneta Dudek w Miechów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Adw. Aneta Dudek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kancelaria Adwokacka Adw. Aneta Dudek o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adw. Aneta Dudek w Miechów

Angelika Nowy wpis

Dla mnie mecenas Dudek powinna zmienić zawód. Jest nie rzeczowa, kłamie, nie stawia się na rozprawy , bierze tylko zaliczki, potem tłumaczy się choroba. Dawno powinna mieć zakaz prowadzenia działalności bo tylko naciąga ludzi biednych naiwnych

Czy jest możliwość pracy w Kancelaria Adwokacka Adw. Aneta Dudek na część etatu?

ona Nowy wpis

dziwne ze wszystkie negatywne opinie o mec. anecie dudek nie pojawiają sie ;-) śmieszne to troche ale pewno o to sama dba

Marcin R Nowy wpis
@ona

Pani „mecenas” nie zasługuje na to miano w żadnym wypadku. Prowadziła trzy sprawy, o finale dwóch dowiedziałem się po otrzymaniu zajścia komorniczego na koncie, była na tyle bezczelna że twierdziła iż cofnie te zajęcia. Na kolejną sprawę w ogóle się nie stawiła i nawet nie wykonała poleceń sądu. Przez prawie rok pobierała wynagrodzenie w kwocie 3000 zł na miesiąc Sprawa jest zgłoszona do Rady Adwokackiej w Kielcach gdzie przynależy, nie mam zamiaru tak tego zostawić i będę się domagał aby Rada wyciągnęła konsekwencje z postępowania pani Anety Dudek

Matusz Janowski

W trakcie studiów robiłem praktyki i u Pani Mec.Dudek- złego słowa nie powiem. W branży praktycznie nie zdarza się żeby studentowi 4 roku płacić na praktykach.

Brałeś udział w rekrutacji do Kancelaria Adwokacka Adw. Aneta Dudek. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Lidia

Polecam gorąco panią mecenas , epatyczna , potrafi zdobyc to co zaplanuje wielka wiedza i niesamowicie odważna. Dostępna na każdy marudzący tel.POLECAM !

Piotrek

Raz sprawa się prawie zawaliła, nie przychodzi na rozprawy, nie przekazuje żadnych informacji, brak kontaktu - nigdy nie spotkałem takiego (usunięte przez administratora)- omijać szerokim łukiem

adw. Aneta Dudek
@Piotrek

`Dziękuję za opinię, ale zapewniam, że jak nie odbieram, to oddzwaniam. Wystarczy odebrać telefon. Jak "prawie" zawaliłam Pańską sprawę to "prawie" przepraszam.

Piotr Kopczyna

Wydawało mi się że gowork jest portalem dla pracowników o pracodawcach a opinie o usłudze wystawia się na googlach.. W skrócie, Mecenas Dudek obsługuje moją firmę od 2 lat, fakt bierze zaliczki i fakt że nienależny do najtańszych. Nie zdarzyło mi się natomiast żeby mecenas nie stawiała się na rozprawach bądź też spotkaniach. Nie widziałem też mecenas "pod wpływem" Owszem nie wtajemnicza mnie w to co się dzieje w sprawie ale po to też jest abym ja nie musiał obciążać się pewnymi kwestiami

Anni

Dziwią mnie te opinie, Pani Aneta to bardzo dobry adwokata. Przeprowadziła mnie przez sprawę rozwodową z podziałem majątku i jestem zadowolona

Nie zgadzam się z opiniami przedmówców. Pani Mecenas jak żaden inny adwokat dba o swoich klientów. Odbiera telefony 24/h i służy pomocą przed sprawą. Przygotowując do sprawy i dbając o dobro klienta.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adw. Aneta Dudek - Miechów

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Adw. Aneta Dudek?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Adw. Aneta Dudek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Adw. Aneta Dudek?

Kancelaria Adwokacka Adw. Aneta Dudek
  • Służba Polsce 5A