Opinie o Kancelaria Adwokacka Małgorzata Flint w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Małgorzata Flint. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Adwokacka Małgorzata Flint na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Małgorzata Flint w Warszawa

Klient Nowy wpis

Sprawa która przegrał mój poprzedni adwokat w niższej instancji pani Małgorzata wygrała w kolejnej ( z góry przegrana sprawę ) bardzo polecam

Katarzyna Nowy wpis

Nie polecam współpracy z tą Panią a tym bardziej pracy u niej. Okropna w codziennym obyciu, nie panuje nad emocjami i bardzo odstaje wiedzą od innych ludzi w branży.

nie klient Nowy wpis

MAŁGORZATA FLINT , okropna to jest osoba twierdzi ze się zna się na prawie. posługuje się jakimiś wycinkami (AKTAMI) z prawa nie odnoszące się do konkretnej sprawy. Łatwo ją z równowagi wyprowadzić. Wymaga ale nie od siebie, radziłabym tej kobiecie pójścia na jakiś kurs z kultury osobistej , bo jej nie posiada w ogóle.

Gabriela Nowy wpis

Widzę że większość wpisów pozytywnych, pytanie czy jeszcze świadczą usługi? Bo jakoś w pewnym momencie przestaliście pisać

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Adwokacka Małgorzata Flint. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Uwaga! Pani Małgorzata Flint nie odbiera telefonów, nie odpisuje na wiadomości, generalnie zachowuje się bardzo niepoważnie. Pomimo, że mam bardzo pilną potrzebę działania - niestety brak jest łączności, całkowity. Nie rozumiem tego. Próbuję się skontaktować na wszelkie sposoby - niestety nie ma odpowiedzi, brak jest jakiegokolwiek rezultatu.

Kancelaria z wieloletnim doświadczeniem, profesjonalna.Słyszał może ktoś o pracy w kancelarii?

Natalia

Ale to forum pracownicze a jeśli ktoś ma uwagi do firmy to raczej nie na ten adres należy kierować.

Roi

Jest oszustką. Ona wie tylko, jak fakturować, a nic więcej nie wie i nie może. Najgłupszy człowiek, jakiego kiedykolwiek spotkałem. Nie ufaj tej kobiecie. Nie jest prawniczką, ale kobietą z bazaru. Wyrzuca swoich klientów, a potem rażąco kłamie!

Merik Nazari

Dla mnie bylo przyjemnoscia wspolpracowac z Pania Malgorzata. Razem osiagnielismy zamierzony rezultat w krotkim terminie, naprawde bardzo polecam Pania Adwokat ;)

Natalia

Ta pani jest bardzo zorganizowana,nie wyrzuciłam pieniędzy w błoto-polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Małgorzata Flint - Warszawa

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Małgorzata Flint?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Małgorzata Flint tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Małgorzata Flint?

Kancelaria Adwokacka Małgorzata Flint
  • Gen. Władysława Andersa 27A lok. 32