Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Mazur-Chromiak w Tomaszów Lubelski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Mazur-Chromiak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Mazur-Chromiak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Mazur-Chromiak w Tomaszów Lubelski

klient pseudo adwokata Nowy wpis

Przestrzegam każdego przed kontaktem z tym panem ,,adwokatem'' nie przekazuje postanowień od sądu dla klienta. Chociaż je odbiera co zapędza klienta w kłopoty gdyż dowiaduje się że miał coś zrobić a nie zrobił gdyż pan psełdo adwokat nic nie przekazał i jednocześnie odpisuje na te postanowienia czyli w papierach mieni się jako osoba wykonująca swoje zadanie. Wydaje się osobą nie zrównoważoną psychicznie ,bardzo dziwnie się zachowuje w rozmowach z klientami ,szybko skraca dystans , udaje kolegę ,aby mydlyć oczy i zamazać swoje nie kompetencje. Jest to działanie dosyć niezręczne dla jego klienta który nad zwyczajniej może sobie tego może nie życzyć. Zostawia człowieka z dużo większymi problemami niż zaczynał u niego sprawę .Wydaje się że po wzięciu pieniążków z góry za poprowadzenie sprawy przestaje całkowicie interesować się sprawą jedynie odpisuje na korespondencje do sądu aby być kryty przed radą adwokacką ,wymusza na kliencie niekorzystne decyzje dotyczące sprawy oraz prowadzi sprawę w taki sposób żeby jak najwięcej zaszkodzić swojemu klientowi. Wydaje się że ma radość z tego że zapędzi kogoś w kłopoty swoim postępowaniem. Postępowanie tego pana iście z filmów kryminalnych wydaje się że coś takiego się nie zdarza a jednak niestety to się dzieje .Przeczytawszy opinię o tym panu na portalu było bardzo dużo rzeczy zgodnych z moimi odczuciami, naprawdę odradzam jakikolwiek kontakt z tym panem.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Mazur-Chromiak?

Poszkodowana Nowy wpis

Zdecydowanie odradzam! Nie odbiera telefonów, nie przychodzi na umówione spotkania i ich nie odwołuje! Nie walczy o dobro klienta lecz potrafi bronić strony przeciwnej! Olewa sobie ważne sprawy, bierze pieniądze, a człowieka zostawia z jeszcze większymi kłopotami Nie odbiera ważnych dokumentów sądowych.

Jak szefostwo w Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Mazur-Chromiak traktuje ludzi?

Firma Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Mazur-Chromiak poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Zorro

Przestrzegam wszystkich przed tym "adwokatem". Beznadziejny, gbur ! Nie szanuje Klienta; traktując go jak śmiecia. Obiecuje niemożliwe, gdy przegra sprawę to umywa ręce; obwiniając Klienta o własna niekompetencję. Ten "człowiek" już dawno winien być z hukiem wydalony z palestry. Posługuje się niedozwolonymi metodami ! Słyszy się, iż jest na niego wiele skarg! Przestrzegam przed nim! Nie liczy się dla niego dobro Klienta, lecz zysk. Omijać szerokim łukiem !

Michał W...n

Szczerze polecam Pana Marcina za kompetencję i świetny kontakt. Pomógł mi doprowadzić kilka trudnych spraw do szczęśliwego finału. Zawsze mogłem liczyć na fachową poradę i duże zaangażowanie.

Zofia M.....z

Pan Adwokat pomogł mi przejść przez postępowanie rozwodowe. Podczas konsultacji udzielił mi szczegółowych informacji, rozwiał moje wszelkie wątpliwości natury prawnej oraz wskazał jak powinnam postępować. Dzięki rzetelnemu przygotowaniu oraz zaangażowaniu, moja sprawa zakończyła się na jednej rozprawie. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, elastyczność, opieka i zainteresowanie w trakcie całego procesu. Dziękuję i szczerze polecam!

Strona

Przestrzegam wszystkich przed tym "adwokatem". Najgorszy z możliwych! Nie przychodzi na rozprawy, nie zapewnia instytucji! Nie odbiera nagminnie telefonu! Nie odpisuje do Sądu na bardzo ważne kwestie! Doprowadza do przegranej i wydaje się nader często że takie działania z jego strony są celowe! Słyszy się, że jest na niego wiele skarg! Przestrzegam przed nim! Jest bezczelny w swoim postępowaniu i bezkarny, niestety!!!!

Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Mazur-Chromiak w mieście Tomaszów Lubelski. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o pracę u nich, bo nie ma nowych informacji od Was!

Ewa sieak

Nie polecam w sprawach karnych tragedia

Klient

Bardzo dobry adwokat. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Mazur-Chromiak - Tomaszów Lubelski

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Mazur-Chromiak?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Mazur-Chromiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Mazur-Chromiak?

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Mazur-Chromiak
  • Lwowska 41 lok. 34A