Opinie o CSA w Llanelli

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CSA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie CSA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CSA w Llanelli

polka

byłam... widziałam... przeżyłam... jeśli ktoś zamierza wyjechać, polecam z bratnia duszą... z kimś komu można zaufać i mieć oparcie, bo samotnie to ciężko byłoby to wszytko znieść, szczególnie naszych rodaków, którzy za funta do granicy Polski by gonili! Trafiają się wyjątki oczywiście, ale trzeba być bardzo ostrożnym co komu się mówi! I jeszcze jedno jak jechać to na sezon i szybko zwijać manatki, aby kryzys nie dopadł i wszystkie oszczędności nie zostały wykorzystane w Walii na tzw. czarną godzinę. Jeśli będziesz w porządku wobec CSA oni to na pewno docenią! Praca w Dawn packu nie należała do najgorszych, bardziej męczący byli ludzie i panująca tam atmosfera! Zawiść ludzka, która wisiała w powietrzu... Warto jechać przekonać się na własnej skórze.. zarobić kaskę i wracać :) może nie kokosy... ale zawsze to coś!

aniablue

tak, pierwszy raz ma zamiar wyjechac. agencja nazywa sie "connect service agency" ale w warunkach posluguja sie ta nazwa oraz CSA ltd. zastanawiam sie czy to nie sa ci sami, ktorych wy opisujecie. Dziwne jest dla mnie to ze nie moge nic o nich znalesc , tylko to ze szukaja kierowcow. Nie wiem nawet czy maja strone internetowa. Czy ktos z was moze ich zna?

@aniablue

LLanelli to małe miasteczko w WALII a mąż ma GRIMSBY to jest za LONDYNEM Agencje są rózne obiecują duzo a jak się pojedzie wygląda inaczej ryzykować trzeba więc niech jedzie a z jakiej miejscowosci pani jest bo ja zKUTNA/

aniablue

Witam , mam do was pytanie? mąż dostal propozycję pracy kierowcy ciągnika siodlowego z CSA ale zastanawiam się czy to jest ta sama firma , którą tu opisujecie. Ogolne warunki przyszly i napisane w nich jest ze praca dla kierowcy kolo Grimsby. Czy ktos moze mi udzielić informacji czy to ta sama firma która wy opisyjecie? bo warunki na papierze nie wygladaja zle.

@aniablue

Nie to niejest ta agencja a mąż pierwszy raz wyjeżdza bo ja pracowałem jako kierowca csa ale w LLANELLI.

lego
@zolo

Kiedy jeżdziłes dla CSA? Ja też byłem tam dość długo kierowcą i wcale nie narzekałem. Praca O.K. i wypłaty na czas.

@lego

Z okolic Łowicza. Co prawda nie jedzie tam w ciemno bo moj brat mieszka juz na wyspach 12 lat wiec nie jest tak ze nie ma pomocy. zawsze moze o cos zapytac. tylko własnie zastanawia mnie ta agencja. w internecie nie moge nic na ich temat znalesc.

@lego

To poco wróciłeś jak miałeś dobrze.

zzz

Ja miałem też być supervisor pojechałem i okazało się, że to jest jedna wielka sciema, żadnej pracy nie było. Strata czasu i pieniędzy (za wszystko sobie potrącają)

sstnk

Witam, mnie i kolege rowniez zaproszono na 2lutego, po przeczytaniu tych postow jednak sobie odpuszczamy wspolprace z ta firma! Jeżeli ktoś tez miał jechać jako supervisor to niech da znac sniper989898@gmail.com

andreas

mam pytanie,czy ten menadzer ktory posiada rajdowe auto jeszcze pracuje na hamburgerach,to absolutnie nie mily gosc a drugi pracus to polak ale innego pochodzenia,kto pracuje to wie okogo chodzi.Pracowalem tam,ale 2 dni w tygodniu to malo aby przezyc.Moze ktos dac namiary na jakas robote w Lanelli nawet na smieci bede wdzieczny

aaa

Jak chcesz za tydzień wrócić z powrotem do PL to jedz ( werbują ludzi i nie dają im pracy, też miałem w tym zakładzie pracować). Ja odradzam wszystkim!!!!!!!!

@aaa

do mnie tez dzwonił i sie obawiam

KKKK
@WYJAZD

witam odradzam i jeszcze raz odradzam jestem od 11.02 miało być szkolenie jedno ,drugie i max dwa tyg później praca siedzę w domu do dnia dzisiejszego zakład już ruszyl kołomyja straszna CSA twierdzi ze nie ma miejsc do pracy a na zakładzie 20 wybranych osób które pracują do zerwania po 15godzin jeszcze nie wiadomo czy dostaną za to kaskę ponieważ czytniki nie działają i wszystko jest na gębe ja już odliczam godziny do mojego wyjazdu do Polski nie ważne ze na przyjaz do tego obiecanego raju zaciągnęłam ogromny jak dla mnie dług i pewnie będę go spłacała przez długi długi czas ale tak to jest jak człowiek naiwny ludzie otwórzcie oczy ja tez myślałam że będzie lepiej z dnia na dzień ale się myliłam zastanówcie się zanim podejmniecie jakiś krok pożyczycie pieniądzę z nadzieją że je pomnożycie ale uwierzcie nie w tej firmie ni tu!!!!!!!!

WYJAZD

ja tez sie zastanawiam bo tam nigoko niemam co tam pracują i mam do 2 lutego ale sie wacham tam jechać i niewiem czy tam jechać bo nie wiem na jakich ludzi tam trafie na jakich świrów czy kryminałów bo to nie sztuka jechać moze ktoś mi wiecej opinii na tem tej agencji CSA proszę o kontakt na forum

Wyjazd
@WYJAZD

Też mam planowany wyjazd na 2 lutego Pośrednik mówił mi że najpierw szkolenie płatne w Walii a później w Irlandii praca w nowo otwartym zakładzie przetwórstwa mięsnego, ale czytając opinie to obawiam się wyjazdu bo bym jechał sam i w Ciemno ma ktoś jakieś informacje dotyczące wyjazdu w lutym? Proszę o odpowiedź

WYJAZD

MAM PYTANIE DZWONIŁ DO MNIE DANIEL PYTANIA WS. WYJAZDU DO LLANELII DO WALII CZY JEST TAM WARTO I JAK TAM JEST PRACE PRZEZ TĄ AGENCJE CSA ZAKŁADZIE MIEŚNYM W DAMBII PROSZE O KONTAKT CZY SĄ WYPŁACALNI NA CZAS

jaaaaa
@WYJAZD

ja z narzeczona mialem zamiar jechac ale dalem ogloszenie na kci zeby sprawdzic tą firme i wydzwania do mnie mnostwo osob ktorzy mi ten wyjazd odradzaja i ciezko sie nad tym zastanawiam

werityui

Dla przykladu napisze Wam,ze w kazdym innym miescie w anglii jest conajmniej kila jak nie kilkanascie agencji pracy i w wiekszosci mozna bez problemu mowic po polsku,dlatego nie rozumiem dlaczego chcecie pracowac przez csa w walli gdzie bida i jedyny wybor to grzebanie w smieciach chyba z calej Anglii,najbardziej zacofane wiochy w polsce nie maja takich (usunięte przez administratora) jakimi sa walusy.

Anonimek

powiedźcie jak jest z pracą w Dambi . Mam zamiary tam jechać . Warto ?

Adres hotelu to Ty alban Llys alys, sa151np, mam nadzieje ze pomoglam

?

Witam.W tej całej firmie pracuje mój ojciec,matka i brat i czytając wasze wypowiedzi mnie to przeraża.Mam pytanie co to za (usunięte przez administratora)

?

Witam.A mozesz mi podsac adres hotelu pracowniczego w Llanelli.

andy

Gorzej niz POLSKA GOSPODZRKA to tylko w CSA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polak

Hah csa na szczęście mi nie obcięli godzin ale wyzysk jaki jest w firmach do których agencja wysyla to istna poezja glodowy grafik i brak szacunku do ludzi np na dambi jest codziennością ale to jeszcze nic praca na śmieciach przez ta agencje to dopiero jest cyrk nie polecam Malo tego stanowczo odradzam

jola

zamieszczajcie swoje wpisy to jest bardzo ważne dla tych co wyjeżdzają pierwszy raz.Ja tez uwierzyłam po rozmowie telefonicznej wszystko było przekazane pięknie a na miejscu było zupełnie inaczej,Mało pracy 2- 3 dni .potracana z góry kaucja za lokum .ludzie wyjeżdzają załamani bo nic nie zarobili.Ja na przykład nie miałam co wysłać do Polaki bo potracili co swoje a reszta na jedzenie.Przecież każdy zostawia w Polsce rodzinę i musi coś wysłac.Odradzam csa

mis
@jola

w csa prace maja tylko ci ktorzy maka znajomosci w biurze.Teraz sa szkolenia na dawon pack ale jak sie do nich dzwoni to otrzymuje sie odpowiedz ze niema pracy albo kierownik csa w dawon pack siedzi przy biurku ale pewna pani mowi ze go niema lub jest bardzo zajety ,,

teresa

podaj kontakt do siebie jak mozesz pilne mam duzo dowodow na csa

jojo

ten (usunięte przez administratora) był tylko kierowcą jeżdził duzym autobusem i busem nigdy nie pracował na mięsie nie o tego chodzi koleżanko.

ktos*

wszystko jest zgloszone na policje,i udowodnimy wszystkim tutaj piszacym bzdury ze idzie dojsc do tego z jakiego komputera zostaly dodane wpisy!!!

Zostaw merytoryczną opinię o CSA - Llanelli

• Jak się pracuje w CSA?

Zobacz opinie na temat firmy CSA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CSA?

Kandydaci do pracy w CSA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CSA