Opinie o CSA w Llanelli

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CSA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie CSA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CSA w Llanelli

jol

Tez mam zamet nieco i nie wiem co robic oraz czy warto ryzykowac. Rowniez mam oferte do tej nowej fabryki Dunbia w Felinfach w sumie juz od dwoch tygodni... Jedzie ktos??

pooool

Też mam zamiar wyjechać i chociaż wiem, że jeszcze nie podpisałem niczego i nie muszę się dostać, to po przeczytaniu tych postów nie wiem czy chcę...

@pooool

Podpisujesz dopiero umowe na miejscu w Walii w biurze z nimi...

olek

czy to prawda ,że mają teraz dużo pracy - warto jechać

jaro
@olek

Też mam pracować nowym zakładzie mięsnym Dunbia w Felinfach i po tych postach zraziłem się do wyjazdu choć byłem w Angli już kiedyś ,CZY TEŻ OLEK TAM SIĘ WYBIERASZ?Daj znać jak tam jest proszę ja boje sie ryzykowac.

leon

jedzie tam ktoś na 15,04

marco

Witam Pracowałem dla tej agencji i dla firmy przez 5 tygodni, na dzień dobry źle mi zaczęli obliczać wypłatę i po mozolnych telefonach w końcu wyrównali. Niestety przez tą agencje pracę tracicie z dnia na dzień. Mnie zwolnili nie uwierzycie w jaki sposób przez SMS że już nie pracuje bo robota się skończyła. Tak właśnie broni CSA swoich pracowników. Nawet nikt do ciebie nie zadzwoni dostajesz SMS pewnego pięknego wieczoru że na drugi dzień już nie masz po co przychodzić do pracy. Nie polecam nikomu tej agencji. Mają gdzieś pracownika. Ściągnięto mnie do Anglii specjalnie po to żeby przerobić 5 tygodni jakiś żart... Przez tą agencje nawet do dziś nie dostałem świadectwa pracy P45. Mają to gdzieś. Właściciel trzepie kasę a ludzi traktują i robią z nimi co chcą.

dan234
@marco

to co wy tutaj wszyscy wypisujecie w 30% jest prawdą,fakt z godzinami są problemy ale tylko na nowym zakładzie gdy firma startowała ale już jest ok bo wszystko musiało się dograć.jeśli był problem z godz. wystarczyło podejść do księgowej albo Managera że źle naliczono godz i bez problemu sprawa była wyjaśniana. Każdy narzeka jak standardowy statystyczny Polak, ludzie!!!!! nie `przyjeżdżacie tutaj na wakacje tylko po to żeby zarobić hajs,wyamagacie bardzo wiele a tak na marginesie ile osób z was umie komunikować się w obcym języku co ?````??? blisko 80 % nie trybi w ogóle co się do nich mówi, później słychać jak to jest źle i ciężko bo niby 6 h pracuje się bez przerwy ( bzdury ). W PL zarabiacie średnią krajową 1200 PLN. Chcecie lepszego życia?? Za leżenie i opier... się nikt wam kasy nie zapłaci... podobnie jest tutaj w UK i na całym świecie.

wahu

Praca przy miesie baranim przejebane niskie temperatury. Same roboty z csa tam pracuja zapierdzielasz po 6 h bez zadnej przerwy .

lukasszz20

my jedziemy z pomorza

lukasszz20

Tez wyjedzamy 28 marca i niby mamy szkolenie 31 marca, tez ryzykujemy ale bez ryzyka nie dowiemy sie jak tam jest:)

gizu
@lukasszz20

Prosba o posta gdy juz dojedziecie, jak warunki mieszkaniowe i gdzie, oraz jak z praca, oraz czy jest pewna i przy czym robicie?? Dzieki.

Maciek
@gizu

Nigdy wiecej CSA.

jol

Witam, rowniez zastanawiam sie nad tym wyjazdem wciaz, a czasu malo, jestem z dolnegoslaska- kto skad jedzie????

JADEJADE

Ja też jade 28.03!! jedzie ktoś?

@JADEJADE

Ja mam zamiar jechac- skad jedziesz tego 28go??

furiadi
@JADEJADE

No hej. Ja tez tam jade, na 01.04.14 mam byc w Llanelli.

lis
@furiadi

Tez tak mialem jechac, jednak sie nie wyrobilem- prosba o info jak to wszystko tam wyglada, czy warto jechac dp Lanelli??

furiadi
@lis

ok. dam relacje jak cos. jedzie ktos w poniedziałek(31.03)?

kkkkkkkkkkkkkkkk
@furiadi

w sobote lub niedziele git??

onn

sm a kiedy i z jakiej miejscowości jedziesz i na jakie stanowisko? Mi to bardziej chodzi żeby była praca a nie że przyjadę i bd siedział na domku czekając na telefon albo pracował 20h w tygodniu, jak mam jechać to musze mieć pewne ze cos zarobie

sm
@onn

w pon. z gliwic sinbadem

sm

Witam onn jestem w takiej samej sytuacji ..zakupilem bilet i w przyszlym tyg jade. nie jest to moj pierwszy wyjazd do pracy za granice i z doswiadczenia wiem ze nigdy nie jest tak jak obiecuja.. ale wydaje mi sie ze warto zaryzykowac.. byle by byla praca wyplata na czas i nie "kapalo" na glowe ;)

jol

Witam- czy ma ktos oferte wyjazdu w jak najszybszym czasie do nowej fabryki produkcji miecha do miasta Lanelli (Walia), albo kto tam juz jest, jak wyglada wspolpraca z agencja CSA, bo widze tu niekoniecznie dobre opinie?? Dzieki, pozdrawiam.

ashido

Witam (usunięte przez administratora)Jest mi szkoda ludzi co daja sie nabrac na ich piekna mowe glownie ci co tu przyjezdzaja po raz pierwszy. Ja dla nich pracowalem bardzo krotko i bedac tutaj juz w tym kraju dlugo czasu wiem jak system dziala. (usunięte przez administratora) bo jesli ktos u nich pracowal nie wazne czy dzien czy dwa czy miesiac ma prawo do wyplaty plus szkolenie. Prosze nie wierzyc im ze to wszystko jest szkoleniem!!!! Jesli ta agencjia wisi komus kase i niechce wyplaici prosze sie udac do biura CITIZENS ADVICE i juz wam tam pomoga odzyskac pieniadze. (usunięte przez administratora) Jesli ktos chce zarysykowac myslac ze ludzie pisza klamstwa prosze sie tam przyjac i samemu na wlasnej skorze przekonac. (usunięte przez administratora)

lukasz

tak bylem tam 2 tygodnie.kazali przyjechac na 17 masakra. jechalem 30 h autobusem.bylem na 11 lutego. szkolenie przeszlem 17. i praca miala byc od 3 tydzien temu dowiedzialem sie ze nie ma pracy. a oplacalismy mieszkanie. stracilem w uj kasy i musialem wracac. jeszcze mnie koles oszukal z mieszkaniem polak. nie ufajcie tam nikomu. a csa prosze was znajdzcie inna agencje. moj blad byl ze im zaufalem. a praca na Baranach tzw. to sciema. a i przedewszystkim zęby musza być w super stawnie bo sprawdzaja dlonie włosy uszy. a i przedewszystkim co mnie rozwalilo wybijcie sobie jedzenie orzeszkow bo oni tam tego nie akceptuja. Praca w przetworstwie to jest w firmie (usunięte przez administratora)j. poprostu ostrzegam przed strata kasy i tyle

osa

Jest tutaj ktoś kto ma jechać do pracy w nowo otwartym zakładzie przetwórstwa mięsnego? Gdzie praca ma się zaczynać po 3 marca?

benq

witam mam jechac w poniedzialek 24 lutego czy jeszcze ktos jedzie i czy naprawde jest tak zle tragicznie

wygadana

WITAM! Jeśli chcecie tam jechac pierwszy raz i w dodatku samemu, radzę się zastanowić. (usunięte przez administratora)

wah

witam. orjentuje sie ktos jak wyglada praca przy recyklingu przez agencje smart solutions?

niko

Czy może ktoś podaać adres tej agenci i numer telefonu i numer do RAJMUNDA

Zostaw merytoryczną opinię o CSA - Llanelli

• Jak się pracuje w CSA?

Zobacz opinie na temat firmy CSA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CSA?

Kandydaci do pracy w CSA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CSA