CSA Service Group Llanelli

Walia

Opinie o CSA Service Group Llanelli

N

No powiem Wam, że jest to na pewno niezła praca, zwłaszcza jeśli szukacie czegoś co Was będzie szanować i nie zniszczy Wam psychiki, zdecydowanie polecam próby dostania się tutaj, bo niby jaką możecie mieć alternaty, skoro to jest lide i w ogóe tak :)

keit

mi tam nic nie zrobili.. bylam normalnie zatrudniona,mam pozwolenie o prace numer insuransu tez mam.. niewiem jakie macie problemy,wobec mnie bylio uczciwi!!!!!!

keit

ja tez byłam pól roku.. nie narzekam.. złotych gór mi nie obiecywali.. i tez ich nie miała... ja tam jestem zadowolona... nikt na sile mnie nie trzymał.. wystarczyła chęć pracowania.. nikt nie zmuszał do pracy.. jeżeli pracowałeś/las na nockę .. nigdy ale to nigdy nie pozwolono przyjść do pracy na raną zmianę. zdajecie sobie sprawę ze to była praca na sezon.i nikt nie płaci za siedzenie.. pokarzcie mi choć jedna firmę u której płaca za siedzenie albo za nie p0rzyjscie do pracy..w moim przypadku był to dłuższy okres bo aż pól roku.. i jestem bardzo zadowolona ze tam była .. i jadę także w kwietniu...

Oszukani z Lanelli - 2009-10-24 15:31:28 Witam wiem o czym piszecie bo tam bylem ale po miesiacu trzymania mnie tam bez kasy udala mi cie uciec trzabylo by im ukrecic nosa a zwlazcza tym oszustom ze Szczecin co nie tam wyslali i obiecali CUDA unikajcie AGENCI ludzie co wy piszecie bylam tam z nazeczonym jest spoko praca tez jest ludzie w csa sa ok ale jak komus niechce sie pracowac to niech sie niedziwi ze go niechca i sciemniaja to nie wczasy atak poztym praca jest lajtowa pozdrawiam tych co klamia zmyslaja i maja 2 lewe rece do pracy....

Oszukani z Lanelli

Witam wiem o czym piszecie bo tam bylem ale po miesiacu trzymania mnie tam bez kasy udala mi cie uciec trzabylo by im ukrecic nosa a zwlazcza tym oszustom ze Szczecin co nie tam wyslali i obiecali CUDA unikajcie AGENCI "LSJ"

Zostaw opinię o CSA Service Group Llanelli - Walia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CSA Service Group Llanelli