Agencja CSA to banda [usunięte przez moderatora] Oferuja prace, za najnizsze stawki, kompletnie nie szanuja ludzi, ktorzy czasem pod [usunięte przez moderatora]zwolnienia pracuja po 18 godzin na dobe i pozniej o godzine 7 po uplywie 3-4godzin musze spowrotem wracac do pracy. [usunięte przez moderatora] jest nagminnie, a wszystko z poklaskiem fabryki Dawnpack w CrossHands, ktora z nimi wspolpracuje przy tym procederze.
Nie chce juz mowic o tym co trzeba zrobic, zeby tam pojechac i dac sie ponizac za marne grosze, otoz trzeba sie zglosic do ich wiesniackiego biura w Zychlinie, zaplacic za zalatwienie pracy 2000zl (biora te pieniadze pod przykrywka za przejazd) i czekac.....moze sie zglosza. Ocencie sami.