Opinie o CSA w Llanelli

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CSA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie CSA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CSA w Llanelli

Weronika

CSA ma nowe oferty pracy w Llanelli na stanowisko: pakowacz – przetwórstwo mięsne, pracownik do obróbki mięsa wołowego, pracownik segregacji śmieci. Czy ktoś z użytkowników forum jest zainteresowany tą ofertą pracy i zdecyduje się na wyjazd? Jeśli tak, napiszcie jakie warunki pracy oferuje pracodawca i jakich kwalifikacji oczekuje od pracowników? Zachęcam Was do dodania opinii.

Sonia

Mozecie juz tylko na Rumonow liczyc Wercia

Piotrek

Moja opinia jest taka ze ide Do Smarta

Eryk

Nie polecam firmy, słabe zarobki i atmosfera do bani

Berta

Bardzo prosze w takim razie GOWORk o zweryfikowanie tego co pisze Weronika. Weronika nie wciskaj ludziom kitu

Aga

Weronika powiedz lepiej ile ci placi ten polski walijczyk za pisanie tych bzdur? mozesz jeszcze patrzec w lustro? nie zal ci tych wszystkich ludzi ktorymi pomiatacie i traktujecie jak bydlo? pewnie sie czujesz jak krolowa wsrod tego motlochu i leczysz swopje frustracje przyjemnoscia z rzadzenia pacholkami, co? Juz byli tu tacy i na taczkach ich powiezli

Stefan

A ja się zgadzam z tym. Ludzie mają obecnie takie możliwości i jak coś się trafia to zmieniają bez sentymentu firmę!

Norbi

Rotacja to w dzisiejszych czasach zupełnie normalny proces.

Tekla
@Norbi

Norbi, ty tak na serio? Myslisz ze ludzie ktorzy to czytaja uwieza ze pisza to ludzie co sa zawdziedzeni rotacja? ?Masz ludzi za glupkow? Ten kto jest madry przeanalizuje wpisy, poszpera sobie w sieci i na fb , popyta ludzi i bedzie wiedzial jaka jest prawda. Przestan bronic tej mafii. Wsydzic sie powini te polaczki co w biurze pracuje i nie przeszkadza im to co ci ludzie wyprawiaja. Oliwa nie rychliwa ale sprawiedliwa. Pamietajcie

Krakers

Jka chcesz wiedziec jak wyglada praca w CSA poczytaj wnikliwie wszystkie posty ktore aie tu pojawily i bedziesz miec obraz sytuacji. Ludzie nie obsmarowuja tej instytucji bez powodu. Poczytaj tez soebie co miejscowi ludzie na FB pisza. Pozdrawiam wszystkoch "wolnych"

Sylwka

Jakim moderatorem? Nie wciskaj kitu tu nie zagladaja same jelopy z ciemnogrodu. Moderator nalezy do strony internetowej. Jestes niemadra czy tylko udajesz??

Stella

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

@Stella

Caly czas prowadzi, bo ludzie od nich uciekaja gdzie pipeprz rosnie

Lolek

Zdregradowany Rajmundek teraz wlosy z glowy rwie bo musi Rumunow nianczyc. Doslownie. Czas na porzadny zaczesik

Elemelek
@Lolek

Ludzie pomyślcie ,zanim coś napiszecie.wstyd mi za was rodaków.

Weronika

@Bartek, zatrudniając się CSA podpisywała z Tobą umowę,w które warunki pracy były określone? Piszesz o pracy najgorszego sortu ale jednak przed wyjazdem wiemy na jaki rodzaj pracy się decydujemy. Opinie o firmie są mieszane ale zdarzą się też pozytywne @czarna pracuje tam 7 lat, więc może jednak oprócz minusów są też jakiekolwiek plusy?

Kaska
@Weronika

Ile ci Wercia placa w Csa za wstawianie tych komentarzy? skoro jestes taka madra to odpowiedz na pytanie dlaczego CSA zatrudnia teraz glownie Rumonow co? DLATEGO ZE POLACY JUZ WIDZA CCO TO ZA SZAMBO I NIE PRZYJEZDZAJA!!! wiec chyba nie dlatego ze sa jkies plusy jakie zreszta plusy?

Jak przedstawia się sytuacja CSA na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z wynagrodzeniem mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Llanelli i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Bartek

Omijac z daleka! CSA sie konczy, nawet Polaczki nie chca tam pracowac wiec terasz sprowadzaja Rumunow. Placa zawsze tylko minimalna, praca najgorszego sortu. Jak chcesz o cos zapytac albo dopomniec sie o swoje slyszysz `jak ci sie nie podoba to sie zwolnij`...

Izabella

Witajcie , czytając Wasze opinie jestem w szoku.. Ponieważ planujemy z mężem wyjazd w lutym,chcielismy skorzystać z tej agencji ale teraz nie ukrywam że trochę się wahamy. Jeśli ktoś w ostatnim czasie pracował za pośrednictwem tej agencji bardzo proszę o jakieś opinie .

buhaj
@Izabella

W szoku bedziesz kobieto jak tu przyjedziesz. Istny raj na ziemi. zyc nie umierac. Sama smietanka rodakow z Zychlina i innych polskich wsi. same skrajnosci- przadni ludzie z kosciami i degeneracja, alkohol, syf, narkomania, sprawy karne.. ech szkoda slow

Vlad
@Izabella

Sama sie o problemy prosisz

kuba
@Izabella

jestem tu 13lat opinie beda dobre i zle jak wszedzie ludzie narzekaja jak sobie poscielisz tak sie wyspisz ja nie narzekam i juz tyle tu jestem to cos znaczy decyzje podejmuj sama nie szukaj opinni bo nie zawsze sa prawdziwe przekonaj sie sama i miej swoje zdanie

Zawiedziony
@Izabella

Bylem w Llanelli 29stycznia 2018 roku smrod i (usunięte przez administratora) w hotelu p. Irenka ma wszystko w d.. i przyjezdnych przespalem jedna noc i koles ktory zawiozl mnie, poprosilem i szybko mnie odebral 30.01.2018 zalatwil mi nocleg i juz jestem w Polsce, posrednik wszystko to sciema, ostrzegam jedzcie do duzego miasta przemyslowego.

@Zawiedziony

Tam nie ma zadnego posrednika, wsyztsko zalatwiaja i naganiaja te Polaczki z biura CSA. Posrednik juz dawno uciekl

czarna ja pracuje w tej agencji od 7 lat i nigdy nie narzekałam na brak pracy bo przyjechałam pracować a nie nie wiadomo po co,,turystycznie;moze hi hi i nikt mnie nie oszukal ani na urlop ani na wyplate i żeby było jasne nie jestem ani pijaczka ani patologja tylko kobieta która pracuje na lepszy byt i dziwie się tym wsztstkim co takie opinie wydaja ale pewnie do pracy się nie chciało chodzic tylko balangi co albo się dzwoni jest biegunka albo zaspałem albo zle się czuje a do rana się balowalo a praca w (usunięte przez administratora) to przepraszam a w takim razie o czym my rozmawiamy

@anonymous

Sluchaj, wypisujesz tutaj te kocopoly swoje bo ci tak ludzie z biura pprzykazali napisac. biznes musi sie krecic przeciez. Biuro odpiera ataki w nect zeby wiecej sie moglo tych lodkow tu najechac. znamy to- agencja istniej juz pare ladnych lat. A ty sie cieszysz i skaczesz dla nich jak pchla na karuzeli bo mozesz na (usunięte przez administratora) siedziec i telefony odbierac a nie zasuwac w -10 i w baranich wnetrzncosciach dlubac. ale cos ci powoem przyjdzie kryska na matyska, na ciebie tez i przyjdzie taki dzien ze nie bedziesz mogla w lustro spojrzec. Wstydzcie sie polaczki wredne ze tak swoich ludzi traktujecie, okradacie, osmieacie i opluwacie. Jestescie banda jakich malo. sprowadzacie tych naiwnych ludzi, ufnych a potem byle tylko wydoic i byle za hotel bylo zaplacone. Jesc przeciez nie musza. Klamczuchy jedne. I nie opowiadaj w kolko ze ci co narzekaja to ci co przyjechali pic i imprezowac. To jedyne miesjce i spoob zeby ostrzec innych a nie narazac sie na przyjemnosci. Ci co nie mowia po angielsku boje sie odezwac bo nie chca byc wyrzucenie z pracy, przecierz to jasne.DOBRZE ZE ZBLIRZA SIE BREXIT I WYKONCZY TYCH LOBOZOW

BARTEK

NAJGORSZY JEST TEN TYP RAFAL OSZUST I KRETACZ I TO ON PSUJE CALA OPINIE O CSA JAK SAM ZAPIEPRZAL NA BARANACH TO MU BYLO CIEZKO I ZAPOMNIALO BYDLE JAK CIELECIEM BYLO TERAZ WCISKA KIT LUDZIOM ABY ICH ZACHECIC DO PRACY KTOREJ NIE MA

Krat
@BARTEK

Prawda to jest. A na Donpaku strasze kobiety w wieku wlasnej matki klal i od k..rew wyzywal i straszyl ze im srobokrety w golwy wsadzi.

Brandan
@BARTEK

Jestescie podli i zazdrosni. Tak Rafal pracowal na rorznych zakladach miesnych. Przestancie rossiewac niepradziwe informacje plociuchy jedne. Po prostu zazadrosni jestescie ze Rafal zrobil kariere taka w biurze a wy nie wiesniaki jedne.

...
@Brandan

hahahaha ale mi kariera. ty nie wiesz co piszesz. byly pracownik biura.

BARTEK
@Krat

WIEM I O TEJ SPRAWIE JAK ON SIE ZACHOWUJE KRETACZ I OBLESNY TYP RZYGAC MI SIE CHCE JAK POMYSLE CO ON Z LUDZMI WYPRAWIA JEDNYM SLOWEM GOWNIARZ

Filip

Dobry pracownik nie narzeka tylko pracuje i radzi sobie ze wszystkim.

@Filip

chyba zattujesz mamy 2017 rok a nie lata 60 80. chlopie pracownicy maja swoja prawa w tych czasach jak I obowiazki oczywiscie. ale nie osmieszaj sie sugerujac ze dobry pracownik nie bedzie narzekal jak ktos cie wysle do obozow pracy I nikt Cie nie szanuje w tym "Polskim biurze pracy"

Katarzyna
@anonymous

dobrze powiedziane Filip.

Ostrzegam

Witam Wszystkich. Powiem krotko. wszystkie pozytywne komentarze to jest jedno wielkie klamstwo chyba ze niektore z nich pisane sa przez osoby ktore uwielbiaja bol smrod warunki gorsze niz malpy w zoo I akceptuja brak szacunku przez polska zaloge z biura. rafal pracownik biora csa jest to wredny falszywy klamliwy typ ktory chce pracowac w csa za min krajowa bo ma wladze a wladza manipulacja go kreci... fuuuuuu brzydze sie tym gowniarzem. pracowala dosc dlugo Jedna mila kompetenta dziewczyna w biurze csa Anita. lecz z tego co wiem jako jedyna powiedziala dosc i miala odwage uciec od tego gowna.Rajmund prezydent csa podwladny wlasciciela agencji robi wszystko tak aby mu sie po (usunięte przez administratora) nie dostalo to sa chorzy ludzie. kazda normalna osoba uciekla od csa. zostala patologia kryminal pijaki badz osoby ktore lubia byc dominowane opluwane popychane... agencje powinni dawno juz zamknac... odradzam kazdemu agencje csa. uwiezcie mi ze na miejscu jest duzo wiecej opcji znalezienia pracy czy pomocy przez polakow nie korzystajac z tego dziadostwa czym jest csa. nie dajcie sie nabrac I oszukac. powodzenia.

Kamea

Ech, widze ze cyrk ten sam tylko maply inne...

@a

Boże patrzysz i nie nie grzmisz... Opinie zawsze będą podzielone....Pracowalam tyle lat i nie było nigdy żadnych problemów z wypłatą czy urlopem. Są wyjątki kiedy mąż lub żona wyjeżdża za granicę (Llanelli) I nie chodzi do pracy bo pije lub poznaje kochanice, kochanka, tam jest to norma.wiec jeśli taka osoba nie chodzi do pracy to chyba naturalne że jest zwolniona.Logiczne,prawda?Tylko rodzinie opowiadają bzdury jak wracają do Polski no bo co mają powiedzieć.Hotel? Chyba to jest hotel robotniczy a nie 5 gwiazdkowy!Irena?A co to wasza koleżanka? Już tyle razy było udowodnione że ludzie kłamią bo ich (usunięte przez administratora) bolą i ściska żal.Jedziedzie do biura i pięknie gadacie a pojedziecie do domu albo pracy i ongadujecie.A teraz szczerze! Gdzie w Polsce można nie iść do pracy i nie poinformować o tym szefa i nie być zwolnionym,No gdzie? Myślę że nie ma co się sugerować opiniami,dobrego pracownika nigdy nie wyrzucają bez powodu.Bylam jakoś tam 6 lat i nie narzekam.

pavlova
@@a

A co to jest dobry pracownik dla CSA? To ja wam powiem to taki Czesio co bedzie warowal przy telefonie, bedzie na kazde siknienie palca bo jest etatowa zapchajdziura, spal po 3 godziny godziny i siedzial z zamknietym ryjem bez wolne go i urlopu. Najlepiej pracoac 10 dni w tygodniu i 60 w miesiacu

@@@
@pavlova

Kompletna bzdura! Ile dajesz szacunku komuś tyle wraca do Ciebie. Albo się jedzie pracować albo pić i wegetować .

@pavlova

aja kurde myślałem, ze tam sie jedzie pracować? niby dlaczego mam nie warowac i nie czekać na nadgodziny? nie pij tyle...

bazyl

Kompletnie nie rozumiem tego gadania, jak to wam zle, narzekacie, ze pracy za duzo? w (usunięte przez administratora) sie poprzewracalo? to po co tam jedziecie? to nie sa wczasy all inclusive,zeby narzekac, ze perskich dywanow nie ma w hotelu. dlaczego nie wynajmiecie sobie mieszkania? jedziecie zarobic a chlejecie, mam nadzieje, ze wiekszosc z was wyleja na zbity ryj i wrocicie do Polski na zasilek. wreszcie przyjezdzja jacys normalni ludzie, nawet pary, a nie kibice co to tylko szukaja zaczepki. to dobre miejsce dla normalsów, zarobic, posiedziec, poduczyc sie jezyka i tyle, a kto wam zabrania szukac czegos na wlasna reke, jak tacy nie zadowoleni? jezyka matoly nie poznacie nawet za dwadziesia lat pracy tam! normalna praca, na polskie realia dobra, tani w miare hotel, a! moze byc robota lepsza tylko jezyk tzreba znac albo cos umiec. to takie qrna polskie narzekanie i zawsze za malo i za malo, daj bo mam chorą córkę, wracajcie do Polski i powodzenia a ja zostaje.

Mike93
@bazyl

Bazyl mam do cb pytanie bo twoja opinia jest chyba najrozsądniejsza :) czy pracujesz przez agencje CSA ? gdybys mi mógł powiedziec czy to firma Jaspers czy jakos tak był bym ci wdzieczny

Mike93
@bazyl

wiesz dopytuje bo ostatnio szukam z kolega pracy gdzies za granica i jestesmy nastawieni na ciężką ale łatwą prace najlepiej przy rozładunku albo jakies paletyzacji towaru

witten
@Mike93

Bazyl w rzeczywistosci w CSA pracuje :-) Jaspers- nie polecam...

@Mike93

No cześć, tak, ale to nie jaspers, pracuje, jest ok. Mam nadzieje wskoczyc oczkow yzej, czy tu czy gdzie indziej, ale juz lepiej ogarniam jezyk. Kto nie probuje ten nie jedzie.

@witten

witten nie W a dla czyli w zakaldach. Ty jestes ten pijaczek, co go posprzatali ostatnio, bo zaczepial baby w miescie? ;))))))))))

Okos

Weronika to chyba nowy nabytak biurowo umyslowy dla tego tak broni tych mafiozofow z polskiej wsi. wszyscy z mafia sa i doja ludzi. a gdzie pieniazki za urlop ja sie pytam? a to normalne ze zemiesa po 3 godzinach snow kolezki sa wysylane na smieci na 10 godzin?> /zapytaj sie jak Csa pomoglo kolesiowui ktory kilka lat wstecz jechal do pracy na site mial wypadek samochodowy w drodze do pracy i zostal kaleka? No zapytaj sie ile razy mafia w szpitalu byla zawiezc mu wode??

KAMIL
@Okos

PISZ POPRAWNIE WIESNAIKU !!!!!!!!! DNO IDZ DO SZKOLY I POLSKIEGO SIE NALUCZ

wmleg
@KAMIL

Może sam byś rozpoczął swoją edukacje.

Zostaw merytoryczną opinię o CSA - Llanelli

• Jak się pracuje w CSA?

Zobacz opinie na temat firmy CSA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CSA?

Kandydaci do pracy w CSA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CSA