Opinie o CSA w Llanelli

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CSA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie CSA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CSA w Llanelli

jojo

jestescie wszyscy pokreceni mi jest dobrze pa pa pa.

Andy

Cześć Mieszkam w Walii 3 lata i miałem okazje pracować dla CSA , i wcale nie dziwią mnie pozytywne opinie ludzi którzy dla nich pracują są to ludzie UZALEŻNIENI OD TEJ AGENCJI I NIGDY NIE PRACOWAŁY DLA ANGIELSKIEJ AGENCJI . CAŁEJ ŚWICIE Z CSA WYŁAZI SŁOMA Z BUTÓW, BURAKI, SAMO DNO I KUPA MUŁU. Miałem okazje pracować dla tej agencji sam znalazłem prace a oni pobierali za to pieniądze, dla nich najbardziej pasują osoby które nie znają języka i są uzależnione od ich Łaskawości . Jestem już w UK 7 lat i pracowałem dla wielu agencji ale CSA to nie agencja pracy tylko (usunięte przez administratora) jeśli chcecie tu przyjechać i nie znacie ANGIELSKIEGO to się głęboko zastanówcie dokładnie przeczytajcie negatywne opinie BO TO SĄ PRAWDZIWE FAKTY. CSA to (usunięte przez administratora)

ktoś

kimkolwiek jestes nie jedz tam!!!!!!!!!!!!!!! byłam, tam jest horror!!!!!!!!!!!!!!!! wyjazd tam był najwieksza traumą jaka przezyłam.............

sara

po przeczytaniu waszych wypowiedzi mam wachania,wlasnie mam jechac do pracy tam przez ta agencje,czy zeczywiscie jest taka beznadzieja,a moze ktos zna w angli agencje by przyjmowali i pomogli w zamieszkaniu,lub inny zaklad pracy by przyjmowal bez znajomosci jezyka,a pokoj za mala pomoca sie znajdzie,prosze o odpowiedz na gg 2872374

jojo

same brednie

gonzo

Mialem obiecana prace,w dodatku zaden agent z csa nie poinformowal mnie ze mam zadzwonic jak przyjade.Po zcasie jak juz przyjechalem ,gdyz do wtorku mialem sie stawic(nie bylo mowy o tym abym zadzwonil)poinformowano mnie ze mialem zadzwonic. Ja sie tlumaczylem tym,ze nie poinformowano mni o tym,a (usunięte przez administratora)z Csa tlumaczyl sie tym ze wrzucil mnie na liste,a (usunięte przez administratora)mnie nie uwzglednil,gdyz wybieral sobie osoby do pracy,ktore chcial.

gonzo

Nowa - 2011-01-08 13:19:37 Psychole!!!!Siedzicie w tej agencji po kilka lat,pracujecie a tu bzdury wypisujecie....Jak wam nie pasuje to do polski smigac do pracy i robic w polu za 5 zl...Jak mozesz pisac ze ktos zezowaty,czy psychiczny,psychiczne ludzie to sa wlasnie takie jak Ty,jak pisza takie bzdury na necie...Ci co pija wodke i nie jezdza sobie do pracy bo im sie nie chce wstac,to normalne ze nie ma dla nich pracy...Banda ciot,co wypisuja glupoty.Akurat tak sie sklada,ze przyjechalem do Llanelli,zapisujac sie do CSA.Pojechalem jednak w ciemno,gdyz Daniel-pracownik dla agencji csa zapisal mnie na liste down packu,a (usunięte przez administratora) drugi pracownik csa nie uwzglednil mnie i musze teraz wracac.Odradzam prace w csa.

endrhk

Co mozna wiecej napisac,w Lanelli potrzeba inteligetnego,znajacego sie na ludziach czlowieka,(usunięte przez administratora)z calym szacunkiem do tego sie nie nadaje,narobil brudu i ktos bedzie musial po nim posprzatac,a jemu ujdzie to bezkarnie,on tylko zna jezyk i jest cwaniakiem,ale wogole nie jest przygotowany do zarzadzania ludzimi,jest nastawiony na wyciagniecie ile sie da,a zycie innych ludzi ma w .....nie musze konczyc.Ale zastanawia mnie jedno,mialem tam dobre doswiadczenia z (usunięte przez administratora),nikt na jego temat nic nie pisze,ja mam przeczucie ,ze ten czlowiek ma predyspozycje,tylko zawsze jak czlowiek madry trzyma sie troche z tylu,z jednej strony sie nie dziwie,bo teraz ogarnac ten bajzel po (usunięte przez administratora),i chodzi tez o to ze trzeba chciec,tszeba byc troche spolecznikiem,czlowiekiem ktoremu zalezy na ludziach,na ich standarcie zycia,piastujac takie stanowisko akurat w Llanelli to poswiecenie,tego nie mozna przeliczyc na pieniadze,poniewaz to sa ludzie i ich zycie.Pisze sie na tm forum zle wiec chcialem napisac,tez cos dobrego tgz.(usunięte przez administratora)jest ok.

szczera

Właśnie, właśnie... Polacy tam to już nawet nie polaczki, tylko obrzydliwe, dwulicowe świnie. Nikomu nie można zaufać, nikomu!!! Polak tam tylko czeka by mieć jakąś korzyść z innego polaka. Tym bardziej starzy mieszkańcy żerujący na dopiero co przyjezdnych żółtodziobach, którzy myślą żeludzie są dobrzy i uczciwi, a tak naprawdę to nigdy nigdzie nie spotkałam tak obłudnych ludzi bez wartośći!!! A najgorsze jest to, że bedąc tam myślałam że ci ludzie naprawdę sa ok, a okazało się że to aktorzy lepsi niż w Hollywood!!! Żal, żal jak pewne pieniądze z benefitów zmieniają ludzi w bezwartościowe, pijackie małpoludy uważające się za nie wiadomo kogo. Ot i cała prawda o \"polaczkach w Llanelli\"

monia

hei! prawdopodobnie domyslam sie kto tam zadzi i niszczy zycie ludziom! Czy mozecie podac dane tej kierowniczki i (usunięte przez administratora)oraz (usunięte przez administratora)z kad oni pochodza? Z tym trzeba zrobic pozadek!

guyncxgfb

sproboj tam 00447557527555,napewno lepiej

rafal

a jak nie csa to moze ktos doradzi gdzie jechac zeby bylo dobrze zeby nie brakowalo na zycie oplaty i troche tez odlozyc. pojechal bym bo sytuacja w kraju jest nie ciekawa. pierwszy raz w zyciu bym pojechal ale sie teraz bardziej obawiam niz przed tym jak to wszystko przeczytalem. ma ktos jakies info w tym temacie. moze kontakt bezposredni??

Ktosik

powiem wam jedno CSA byla i bedzie (usunięte przez administratora)pracowalem dla nich prawie rok na poczatku bylo jak zbajki szkolenie na tzw tombaku praca tam nie byla ciezka ale pozniej zaczely sie schody odwolania az w koncu zlikwidowali nocke i czas na szkolenie na dumbi o boze to jest (usunięte przez administratora) nigdy tam nie wroce tam ludzie sa traktowani gorzej niz te barany ktore ida pod noz... dobrze ze wrocilem do polski i podjelem sluszna decyzje wiec moi drodzy powiem wam tak nie wyjezdzajcie do pracy ktora wam oferuje CSA bo oni wam jej nie dadza a raczej zarobia na was tzn justynka raju to ekipa do zabierania pieniedzy a nie dawania wiec odradzam wam tam kiedy kolwiek jechac

luk2012

Opinia: Negatywna Przed wakacjami załatwiałem sobie tam prace i obiecywali mi szkolenie w Dumbie czyli na tzw baranach. Jak się później okazało po mojej pierwszej wizycie powiedzieli mi że pracy nie ma i trzeba czekać na ich telefon. Wykonywałem telefony przez prawie dwa tygodnie niestety codziennie słyszałem to samo czyli \\\\\\\"nie przewidujemy szkoleń, proszę dzwonić jutro, może się coś zmieni\\\\\\\". Skoro nie było pracy to po co kazali mi przyjechać z Polski ? By płacić za mieszkanie i dać zarobić (usunięte przez administratora)? Obecnie jestem już w Polsce a na wyjazd straciłem przez nich około 2000zł. Nie polecam tej agencji i pracy przez ten zakład bo przez te dwa tygodnie nie usłyszałem pozytywnej rzeczy o CSA. Ludzie pracują jak roboty a za minute spóźnienia na przerwie odcinają ci całe 15minut, Koszta mieszkania 73,52F dwa tyg + doładowania prądu gazu wody około 20F dojazdy do Dumbie 6F w obie strony na Down Pack 4F. Jak sobie policzycie że zarabiacie 200F tygodniówki to mało co zostaje, a trzeba sie liczyć z tym że można być odwołanym. Dowiedziałem sie także że pozytywne opinie tutaj pisane są przez samo CSA. Jeśli chodzi o ludzi to akurat trafiłem na tych dobrych ale wiele też słyszałem że trzeba uważać na polaków. Walijczycy zwykle są pomocni i mili. Puki co nie ma tam co jechać bo nie ma pracy ani w csa ani innych agencjach Swansea.

u9ntyghj

Smart Solution to lepsza agencja niz csa,jest jednak jeden szkopol,jak juz pisalem w tym bidnym miescie i w jego okolicach wcale nie malych.po prostu nie ma pracy,jedz na smieci jak chcesz,ale nie zarobisz,Tomek ma stalych pracownikow i nie potrzebuje wiecej,oczywiscie da ci prace dwa,w porywach trzy dni w tygodniu,braknie Ci na zycie i oplaty,mozesz nawet nie pic i nie palic,zyc jak mnich,juz niektorzy stali pod Azda z wyciagnieta reka.

blackking

trzeba chciec pracowac....pracowalem dla nich 1,5 roku pieniadze zawsze byly na czas,urlop,mieszkanie....pomoc przy zalozeniu konta.nie marudzic,

Witaj ja tez sie wybieram do Llanelli ale do agencji Smart Solutions Recruitment. Do recyklingu i chce troche zarobic robiac po 12 nawet wiecej godz. By było mozna cos wynajać wspolnie tylko ze ja na czas wakacji od lipca do konca wrzesnia. Czym jedziecie?. A ma 22 lata nie pije nie pale. Spokojny

onomatopeja

nie rozumiem jednego dlaczego,przyjezdzacie tu i pracujecie przez csa,to prawda ze ta agencja zeruje na kazdym jednym polaku ktory tu przyjedzie,nie zapewniajaq nic,oszukuja na wyplatach,zdzieraja za hotel,czy mieszkania,biora najwyzsze oplaty za dojazdy,jak ktos ma swoj samochod to musi dowozic rajowi ludzi do roboty,bo inaczej wypad,nie da sie zarobic,a mozna sie przyjac przez zaklad,nie potrzeba zbytnio znac jezyka,bo wszedzie prawie sa polacy......

pawell

siema ja tez tam wale podaj swój num zadz do ciebie i razem cos wynaj

aga41810

Witam. Wybieram się też tam do pracy i nie mam jeszcze mieszkania. Magdo jeśli jesteś jeszcze w Polsce chciałabym kontakt z tobą .Ag

Zostaw merytoryczną opinię o CSA - Llanelli

• Jak się pracuje w CSA?

Zobacz opinie na temat firmy CSA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CSA?

Kandydaci do pracy w CSA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CSA