Opinie o Sigma Joanna Rąpała w Chojna

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sigma Joanna Rąpała. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sigma Joanna Rąpała o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sigma Joanna Rąpała w Chojna

Jak długo czekaliście na odzew z Sigma Joanna Rąpała? Oddzwaniają zawsze?

NataliaDeco Nowy wpis

Ja osobiście polecam SIGMA z całego serca, dobry kontakt, szybkie realizacje, owszem zdarzają się wpadki, no ale komu one się nie zdarzają? Jesteśmy tylko ludźmi...

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Sigma Joanna Rąpała? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

anonimowy urzędnik

Nie polecam tej firmy. (usunięte przez administratora) na wydajnościach, fakt otrzymywaliśmy oryginale materiały z tym, że o niższej wydajności. Różnica polega na literce A/X w przypadku HP, a w OKI to są już i po 3 wydajności. W zapytaniu było wyraźnie napisane o jakie tonery nam chodzi, więc proszę nie zasłaniać się ustawą o ZP.

Joanna Nowy wpis
@anonimowy urzędnik

Anonimowy urzędnik... brzmi wiarygodnie ;) Proszę się przedstawić lub podać nazwę instytucji którą rzekomo oszukaliśmy, zweryfikujemy wówczas zgodność zamówienia z wysłanym towarem. Przykro mi ale nie znam przepisów ustawy ZP znam przepisy ustawy PZP ... :) No cóż wiadomo że urzędnik w naszym Państwie zawsze ma rację i jest niczym święta krowa, a wykonawca to wykonawca najgorsze zło na całym świecie,a wykonawca mający rację lub znający się na przepisach to już zło samo w sobie :) Najłatwiej jest obsmarować kogoś anonimowo... prawda ? Wówczas można napisać dosłownie wszystko ...

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sigma Joanna Rąpała? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Urząd 2

(usunięte przez administratora) żerujący na niewiedzy i nieuwadze. Wciskają zamienniki jako oryginały. Omijać szerokim łukiem.

Aneta
@Urząd 2

A co konkretnie wciskają jakie zamienniki? I co z nimi nie tak?

pracownik - Joanna
@Aneta

no właśnie co z nimi nie tak ? również chętnie się dowiem ... ?

Weronika
@pracownik - Joanna

Jako pracownik rozumiem, że uważasz, że z nimi wszystko w porządku a ktoś niepotrzebnie wylewa jakieś gorzkie żale? Bo widzę, że zaprzeczyłaś temu, że mówicie, że to oryginały. To co z tymi klientami jest nie tak w takim razie, skoro wprost deklarujecie, że to podróbki są?

pracownik-Joanna
@Weronika

@Weronika Jako firma nie ukrywamy że sprzedajemy zamienniki czy oryginały, jeśli w zamówieniu/przetargu klient wpisze określenie "zamiennik lub równoważny " otrzymuje produkt równoważy czyli zamiennik , jeśli chodzi o zamienniki mamy różne rodzaje zamienników od produktów najtańszych tzw. chińczyków po produkcję szwajcarską czy polską , jeśli w zapytaniu /przetargu jedynym kryterium wyboru ofert jest cena ( a w 99% przypadków jest to jedyne kryterium) nie oczekujemy produktu takiego jak oryginał z czegoś ta cena ( często 80% niższa ) wynika . Niestety najczęściej klienci chcą kupić produkt za 10 zł ale z jakością wydruku dorównującemu temu za 300 zł , niestety to nigdy nie idzie w parze, nigdy też nie ukrywamy czy toner jest z chipem czy bez , zawsze klienta informujemy o tym. Jeśli klient wpisze w zamówieniu produkt oryginalny producenta sprzętu , dostanie taki produkt . Często klienci sami nie doprecyzują jaki produkt mają namyśli z czego później jest masa niedomówień za które jako Firma często ponosimy odpowiedzialność. Staramy się również bronić przed "nieuczciwym" oraz "niedouczonym" zamawiającym . Często zamawiający nie zna się na przepisach KC czy PZP oraz wielu innych ustawach regulujących zakupy w PL powołując się na swój regulamin wewnętrzny którego sam nie zna. Staramy się przed tym bronić jednak nie każdemu podoba się wytykanie błędów przed przełożonym stąd podejrzewam te wpisy, nie każdy potrafi się przyznać też do błędu. Jako firma nie będziemy ponosić odpowiedzialności za czyjeś błędy . Przykre jest to że w sieci i na forum takim jak to każdy jest anonimowy i może obsmarować drugiego po prostu , dla żartu czy ot tak . Często te opinie mogą nie mieć nic wspólnego z prawdą , dlatego zapraszam każdego kto ma jakiś problem z towarem który sprzedajmy do bezpośredniego kontaktu z naszą Firma lub o podanie przynajmniej imienia nazwiska / urzędu

pracownik - Joanna

Jako firma nie mamy czego się wstydzić , niestety w Polsce w zapytaniach ofertowych jest kryterium 100% cena , zamawiający często oczekuje minimalnej ceny lub wręcz darmowej wraz z dostawą wniesieniem, rozładunkiem , odbiorem zużytych tonerów itp. a przy tym oczekuje jakości tonera oryginalnego , niestety nigdy to nie idzie w parze. Urząd 2 - jeśli miałeś odwagę oczernić naszą Firmę za pomocą portalu , podając fałszywą informację jako że sprzedajemy zamienniki zamiast oryginałów to miej chociaż odwagę podpisać się z imienia i nazwiska , anonimowo można napisać wszystko i o wszystkich tak jest najłatwiej . Często osoba zamawiająca sama podaje błędne lub nieprecyzyjne informacje , a później aby nie ponosić konsekwencji własnych błędów wina zrucana jest na Firmę wykonującą i najczęściej Firma musi ponieść wszelkie konsekwencje zwłaszcza finansowe za nieswoje błędy Urząd proponuję przyjrzeć się pracy swojej i czy aby na pewno jesteś taki krystaliczny jak się podajesz ... ?

Weronika

Ktoś jeszcze niedawno skarżył się tutaj na tanie zamienniki regenerowane i ogólny brak certyfikatów. Inny klient natomiast wskazał, że jest naprawdę zadowolony z zakupów tej firmy i skrytykował przy tym swojego przedmówcę. Czy aktualnie oferowane tutaj zamienniki są faktycznie tak złej jakości czy to zależy po prostu jak się natrafi? Czy ktoś z firmy mógłby obiektywnie ocenić jakość sprzedawanych tu produktów? Macie się czego wstydzić przed klientem czy niekonieczne?

Urząd

Tanie zmienniki regenerowane, cena adekwatna do jakości. Brak certyfikatów.

klient
@Urząd

Jak sobie sprecyzowałeś zapytanie tak masz, typowy niewykwalifikowany urzędas, co innego w zapytaniu czy przetargu a co innego myślał że dostanie, typowe dla zatrudnionych po znajomości. My jesteśmy bardzo zadowoleni, jak są jakieś wątpliwości lub braki w umowie to wcześniej zwracają na to uwagę . Zdecydowanie polecam zakupy w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Sigma Joanna Rąpała - Chojna

• Jak się pracuje w Sigma Joanna Rąpała?

Zobacz opinie na temat firmy Sigma Joanna Rąpała tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sigma Joanna Rąpała?

Sigma Joanna Rąpała