Opinie o MKR Consulting Marek Kras w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MKR Consulting Marek Kras. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MKR Consulting Marek Kras o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MKR Consulting Marek Kras w Zabrze

Krzysztof Nowy wpis
Inne

Dziwny człowiek…bardzo kręci, nie szuka najlepszego rozwiązania dla klienta. Po konsultacjach w kilku innych firmach okazuje się, że Pan Marek kręci aby opłacało się tylko jemu. Próbuje naciągać swoich klientów. Zdecydowanie nie polecam współpracy!

Robert Nowy wpis
Inne

Tragiczna obsługa. Pan Marek Kras próbował nas naciągnąć na dodatkowe koszta. Nie polecam ! Proponuje omijać szerokim łukiem tego człowieka.

Może ktoś chce się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w przedsiębiorstwie MKR Consulting Marek Kras w mieście Zabrze? Jak dotąd nie ma wieści związanych z stażem.

Zostaw merytoryczną opinię o MKR Consulting Marek Kras - Zabrze

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie