Opinie o Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. w Bytom

Taksiarz

Panowie od stycznia uber na legalu bedzie tam lepsze stawki a w nocy i korkach spory mnożnik, pojdziemy do ubera i godz elastyczne a nie jakies (usunięte przez administratora)Od stycznia jak tu wejdzie uber to sie skonczy smietanka rabatu hahahahahahahahhahhahah

uberlex
@Taksiarz

Wtedy wielka samozwancza dyspozytorka prezeska pójdzie zasuwac na kasę do Lidlla

Uber polska
@uberlex

Ja jezdze w uberze od roku, odkad mam koguta i herbowke nie ma zadnych kontroli i wpadek. Pracuje tylko na weekendy i na duzym mnozniku takie Kce-Btm kosztuja blisko 100pln wiec Panowie o czym mowa. Olejcie ta smieszna mala korpo, pojezdzijcie do konca roku i psujcie opinie rabatu ile sie da, naklaniajcie ludzi na ubera i widzimy sie na miescie 1 stycznia. Nie bojcie sie zmian tu sa lepsu klienci i za kazde nawet male uszkodzenie auta zabieraja z konta klienta. Olejcie juz te smieszna korpo i poczytajcie o uberze pozdrawiam was robaczki hyhyhy

Obama

To jeszcze nic. Za co caryca zrobi se paznokcie. Kto zapłaci za dietę na 5 (pudelkowa) bardzo droga. Przecież ona nawet wodę przypala

RabatnaUber
@Taksiarz

Siema, jezdze w Rabacie na popołudnie , rankiem probowalem w Uberze . Roznica jest spora .

Rumun

Szkoda że już nie będę mógł jeździć u pani Kasi w Rabacie na tzw Rumuna bo było całkiem fajnie. Pamiętam tylko jak raz o mało mnie nie wychłostała pani Katarzyna jak nabiłem na kasę prawie 7000 zł. Powiedziała że to ostatni raz i maksymalnie mam nabijać 1500 góra 2000 zł. Tak jak mi doradził pewien Bolek nagrałem tą sytuację.

Rumun

Chciałem dodać że mam do zapłacenia dużo alimentów i dlatego muszę pracować na czarno bo inaczej mi zabierają prawie wszystko a w Rabacie jest całkiem fajnie

Ed

Witam. Chciałem wszystkich zaprosić do korporacji lider,fenix,onyx itp. U nas składka wynosi 99groszy miesięcznie. Zapewniamy elastyczny grafik. Pracujemy systemie max 3 razy w tygodniu po 2godz. Zapewniamy wysokie zarobki min 10tys miesięcznie na czysto. Kursy lokalne po 50zl, masę zleceń i klientów którzy na terminowki czekają godzinę wcześniej pod klatką gotowi wskoczyć do samochodu bez konieczności zatrzymywania się przez kierowcę. Gwarantujemy również że jeżdżąc w naszych korporacjach samochody nie ulegają awarii. Zapraszamy.

@Ed

Różnica między Nami jest taka, że Ty robisz sobie jaja a My nie. Ja nikomu nie obiecuję że dostanie 10tys. na rękę za 3-4 jeżdżenia. Tak samo jak nikomu nie obiecam że auto mu się nie zepsuje tym bardziej że zepsuć się może coś nawet w nowym aucie z salonu. Nikomu też nie obiecam że zarobi dużo jeżdżąc 3 dni w tygodniu bo na pojawianie się w pracy 3x w tyg. nie może sobie pozwolić nawet dyrektor banku. I ostatnia sprawa- doskonale wiemy że lokale to u nas 8-10zł więc nie obiecujemy głupot ale to co obiecujemy to realna składka 99gr. przeez pierwsze 3 miesiące(Byłoby za friko ale przepisy nie pozwalają) ale tylko dla pierwszych 20 osób z Rabatki i tylko ogarniętych z zadbanymi autami. Z pozdrowieniami NEKS TAXI:)

;)
@TaxiNeks

Dobrze to ja wiem że w nexie jest taka lipa że wszyscy uciekają :) i pewnie Ty też dobrze o tym wiesz :) spróbujcie dopłacać kierowca do składek to może ktoś ogarnięty się skusi na miesiąc:)

;)
@TaxiNeks

Skusi się tylko ten ogarnięty kierowca co jest tak ogarnięty jak Ty i żebra o kierowców z konkurencji:))))

@;)

Wszyscy uciekają?;) jeśli wszystkimi nazywasz Pana że srebrnej astry kombi, który ma gnój w aucie i ciągle pali tam cygarety i nie potrafił pół roku ogarnąć wgniecionych drzwi i zderzaka- to ok faktycznie wszyscy uciekają:) albo Pan z Seata Toledo niebieskiego, który przy kliencie oczernia firmę w której jeździ to jeśli takich asów przejęliście od Nas to my się cieszymy:)A do fenixxxa przeszli od Nas Ci, których stan auta nie pozwalał już dalej jeździć w Neksie a fenixxxy przyjmują wszystko:) Pan z Laguny, który do nich przeszedł już od pół roku kupował nowe auto a jak nadszedł termin kiedy zadeklarował się że będzie już miał nowe(sam się tak zadeklarował) to wtedy uciekł do fenixxxa i przyjęli go z otwartymi ramionami. Z resztą widać na mieście ich flotę pojazdów:)) olmet:)) tyle ode mnie ja nie mam zamiaru kogoś za kołnierz ciągnąć do Neksa ani też nikt tu nikomu do składek nie będzie dopłacał to nie mops ani caritas. Jeśli czujesz się zadowolony z Twoich warunków pracy to ok, może jednak ktoś będzie chciał skorzystać, więc jeśli nie jesteś odbiorcą tego wątku to go zignoruj i tyle:) ZAPRASZAMY PANIE I PANOWIE. PRZED NAMI OWOCNY, DUŻO MOŻNA ZAROBIĆ I ZA 3 MIESIĄCE JEŻDŻENIA ZAPŁACIĆ TYLKO 2,97 ZŁ:))

@TaxiNeks

A CO NAJWAŻNIEJSZE NIE POBIERAMY ŻADNYCH KAUCJI,WPISOWYCH CZY JAKBY TEGO NIE NAZYWAĆ I NIE ZAMIERZAMY OD NIKOGO NIC ŚCIĄGAĆ ŻEBY PRZY ODEJŚCIU SIĘ KIEROWCA NIE MIAŁ PROBLEMU ŻE KTOŚ COŚ Z TEJ KAUCJI MU ŚCIĄGA:))WIEMY JAK JEST:)POZDRAWIAMY NEKS TAXI:)

Pytający
@TaxiNeks

To kiedy Pan TaxiNeks odda ludziom to co zabrał razem z Panią J.? Bo tak się Pan zarzekał, że pieniądze są w firmie, tylko rok należy dla korporacji przejechać, aby odzyskać kaucję. Rok minął, odszedłem rozwiązując z Państwem umowę i pieniędzy nie dostałem. Argumentacja: Bo stan techniczny auta obrażał firmę, więc zapomnij o pieniądzach. Argumentacja żula spod budki z piwem. To tak zwana dobra zmiana. Zamiast J przyszło wielkie G. I tylko smród się zwiększył. PS Pozdrowienia dla Pani J. i jej chłopaka pana G.(ale imię).

Pytajacy
@TaxiNeks

Jeszcze coś dorzucę do kotła neksu. Za czasów Panny J. była pobierana kaucja od 3 000 do 5 000 za numer. Numerów było około 150. (usunięte przez administratora) Pan G. Nie myli się jedyne co do wpisowego. Nie ma go. Ale zapomina wspomnieć, że w podpisywanej umowie jest punkt, który mówi, że jak roku nie przejeździ się w neksie to kara za odejście z korpo wynosi 3 000 zł. Ponadto Pan G. wpisał w umowę, że każde "przewinienie" kosztuje 3 000 zł. Nie zaznaczył w umowie także, co to znaczy działać na niekorzyść firmy neks. De facto pod ten punkt umowy może wszytko wepchac i za każde uchybienie nalicza 3 000 zł. kary.

Wcinam popcorn jak Was czytam :) Proszę Mariusz ,stwórz forum anonimowe na serwerze taxi rabat - niech banda się wyszczeka . Publiczny szczekot mnie irytuje.

Sara

Całe szczęście jeszcze panuję wolność słowa. A niestety prawda w oczy koli. Taka prawda. Coś ciągle szukacie do pracy ludzi a nikt nie chcę przychodzić.

@Sara

Masz coś do powiedzenia ? Przedstaw to w biurze - gwarantuje że zostaniesz wysłuchany . Jednak twierdzę ,że jesteś glupiomądry i zbyt zlękniony by zrobić cokolwiek w sprawie swoich problemów . Złap się za jajka i ogarnij życie . Podszywasz się pod Sarę , to tylko dowodzi ,że masz poważne problemy z tożsamoscią . Bez odzewu .

Taksówkarz

Żądnych konkretów. Miałem rozmowę z kobietą, która nawet nie raczyła się przedstawić od razu dopiero po jakimś czasie tylko z imienia. Chcieli żebym użyczył im swoje auto dadzą mi ich sprzęt taksometr i kasę fiskalną i mogę śmigać. Oczywiście mam nie nabijać za dużo na kase. Nie są mi w stanie zagwarantować jaki zrobię obrót a wymagają ponad 1100 składki. Na moje pytanie ile zarobię pada odpowiedz ze jak pojeżdżę to zarobię. Ale żadna konkretna kwota. Przecież jak mogę wsiąść taką robotę jak tego nie wiem. Na dodatek miałbym sobie zapłacić sam za badanie u lekarza medycyny pracy , psycho testy i montaż taksometru itp. Mam iść do pracy a tu 1000 zl kosztów na start a jeszcze nie wiem czy wogole cos zarobie. Poziom rozmowy na poziomie gimnazjum

Kiedy mogę zaczynać i czy mam dobre auto

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Biedak

Myślałem że macie jajami a Wy dajecie się zastraszyć tą bandą kryminalistów.

wypadkowy

Pytanie do zarządu jakim cudem dalej jedzi kolega nr 69 on od początku roku miał chyba już ze 10 stłuczek dlaczego nikt nie sprawdził czy nadaje się na kierowce zawodowego może warto zrobić mu badania bo jeszcze wpadnie pod tira jak jeden co bawił się telefonem czy jajakimi czort go wie co on to robił. Jak to rzutuję na markę naszej firmy? a potem słychać że ludzie rezygnują bo jak nie jakieś przestępcy seksualni to ogrodnicy i inni (usunięte przez administratora) Może warto pana B... przebadać u specjalisty albo ze znajomości ruchu drogowego bo kiedy kogoś zabije i wtedy będziecie myśleć.... Pozdrawiam i proszę o odpowiedz w tej sprawie zarząd... i zarząd doskonale wie o tym bo o tym panu to jest głośnio na postojach i na bazie zresztą tez....

#tamatdlauwagi
@wypadkowy

No właśnie. Co o tym powiecie. Cały czas jeździ koleś zwany ogrodnikiem lub jak kto woli Dej.(usunięte przez administratora) Kolejny to skazany kilka razy za gwałty w tym na nieletniej. Chyba nikt już nie wozi do szkoły dzieci rabatkom. Ciekawe że Mariusz pozwala na to

Bartek 69
@wypadkowy

Kolego powiedz kim jesteś przyjadę I ci wszystko wyjaśnie, jak już się wypowiadasz to się dowiedz wszystkiego bo nic nie wiesz haha:D owszem stłuczki były Ale żadna z mojej winy :D Ale mam beke z Ciebie, ciekawe kim jesteś cwaniaczku I ciekawe czy byś umiał mi to powiedzieć w twarz na postoju :D Naprawde musi Ci się nudzić i nie masz co robić ze swoim życiem żeby pisać o takich rzeczach. Nie pozdrawiam (usunięte przez administratora) internetowy ;)

Kogucik
@Bartek 69

Jaki Bartek przeciez na 69 jezdzi Damian K. opelkiem jednokrotnie z nim jechałem więc coś tu jest nie tak. O czym wy wgl mowicie?

Michał Anioł
@Kogucik

Tak, Kałuża widziałem go nawet jak kurzy na postoju. To jakim cudem "Bartek" coś tu śmierdzi na całego on kiedys na miechach mieszkał nie wiem jak teraz.

Kinga Maj
@Michał Anioł

Weście to gdzies zgloscie bo jak piszecie ze 10 wypadków miał to lepiej zeby nie miał możliwości jezdzenia za koleszke, wgl jezdzenia jako kierowca, bo w koncu kogoś zabije na drodze. Tak wgl można? A co jak klient kaze mu sie wylegitymować? I co mówi? Yyeee jestem Bartek? Co na to centrala? , zezwala na takie praktyki? Ludzie to trzeba naglosnic wasze kobiety dzieci matki ojcowe chodzą po tej ulicy jezdza zapewne z takim kimś chcielibyście zeby sie rozwalili z tym jeleniem? Albo nie daj bog w nich wjechał? Uwaga Taxi drivery do mnie prosze jezdzić tylko z poprawnymi danymi!

Bartek
@Kinga Maj

Właśnie się tak robi w rabatach. Jeden numer a jeździ 3 kolesi. Jeden z nich to ten skazaniec za nielenia

Kinga Maj
@Bartek

Nie gadaj ????????????, który opiszesz moze go ? Albo inicjalami zeby nie wsisdsc broń boze z nim do taxy ???? Czy to wgl legalne? Przeciez do przewozu trzeba miec jakies uprawnienia?

Nosacz

Z zycia nieetatowej taksów.. a nie przepraszaszam . Kolezanki znowu zablokowane. Znowu nie bedzie zdjec na waszego fejsbuka. Nosz (usunięte przez administratora) co ja bede ogladal?

Venus I Mars

Witam serdecznie reprezentuje inna korporacje na terenie Metropoli. Ale nasuwa mnie pytanie bo widziałem czystki I dlaczego samochody marki KIA stoja na parkingach A taksowkarki się liża i robią nożyczki na masce ? Hm

Zbigniew Stonoga

Coś się popsuło i nie było mnie słychać tak wiec powtórzę raz jeszcze Taxi Rabat to jest jakieś nieporozumienie, to jest kurw dramat. Nikt was tak nie wyrucha jak Rabat. Feniks was tak nie wydyma jak wydyma was Rabat. Wy rachonie

Taksowkarz

Powiem jedno czy według was wszystkich normalna sprawa jest to że kolega 125 z korporacji atakuje w piekarach slaskich swojego kolegę tej samej korporacji taxi rabat i do tego kierownictwo nic z tym nie robi... A nie jest to pierwszy taki atak kolegi 125... Moim zdaniem po jednej takiej sytuacji powinien od ręki dostać dyscyplinarne zwolnienie. Z tego co rozmawiałem z tym zaatakowany kolega sprawa jest zgłoszona na policji. A kolejna sprawa to zachowanie bazy. Kolega wciska magiczny guzik zagrożenia na aplikacji idzie komunikat do wszystkich po dokładnie 1.5 minuty komunikat został odwołany. I jak mamy się czuć bezpiecznie jeżeli tak się robi. Może zarząd się odniesie do tej sprawy

Zarząd
@Taksowkarz

Nie mamy zamiaru komentować żadnych spraw. To jest nasza firma a Wy w niej pracujecie lub z nami współpracujecie. Nie pasuję to droga wolna. To nasza firma i uszanujcie to że to nasza prywatna sprawa. Chcecie to się dalej szarpcie na postojach - to są sprawy między Wami. Nam nic do tego. Waszym zadaniem jest jeździć i nie za dużo gadać. Pozdrawiamy

Klient
@Zarząd

Swoją wypowiedzią tylko potwierdziliście jaki macie a raczej nie macie szscunku dla pracowników. Chyba się komuś czasy pomyliły, niewolnictwo już się skończyło. Nie pozdrawiam

Haha
@Klient

Juz widze jak ktos z szefostwa odpisuje tutaj na marne prowokacje. Nie takie rzeczy sie tu wypisywaly. A co do akcji z piekar to trafil swoj na swego. Bijcie sie dalej, zawisc, zazdrosc, nienawisc nic mnie juz nie dziwi. Spokojnej nocy wam zycze

amorek
@Zarząd

zarząd ??czy pani O? Pani O pani się pomyliły chyba już role ???Straszy pani nas że jak nie wyjedziemy na Halloween to nas zablokujecie będziemy siedzieć na bazie i co mamy wam tam kawusie robić?? umilać wam tam czas? bo telefonów się nie chce odbierać?? tak jak w sobotę całe miasto zielono a klienci mówią ze nie nikt nie odbiera telefonów. Zastanawia mnie czy Paździoch kolega 140 razem ze swoją wspólniczką 141 też będą z wami na bazie? Pani O proszę się już bardziej nie kompromitować i nie zmuszać nas do pracy niewolniczej czasy Kleopatry się już dawno skończyły. Radzę lepiej oszczędzać po już za parę tygodni skończy się eldorado a Ty będziesz musiała iść do biedronki na kasę bo nie wiem czy wiesz ale Ciebie uświadomię ale do Bytomia wchodzi lider z lepszą ofertą niż wy macie i większość z nas już zapowiedziało że tam przejdzie. Życzę miłego popołudnia i obchodzenia dnia halonowe dobrze że Ty możesz odwiedzić swoje groby bo my nie mamy bliskich na cmentarzach pozdrawiam

@Haha

bić się o klienta za 8 albo 10-20 złotych :D:D śmiech na sali, dobrze, że odeszłem z tego zawodu po dwóch miesiącach bo to są normalnie jaja. Tak czy owak pozdrawiam

@Zarząd

za chwile nie bedzie co za dużo gadać o rabacie :)

Co to za elita

Hahaha co za numer. Słynna królowa nocy po tym jak ja zablokowali na tydzień czasu za zaległości dogadala się z drugą krolowa i lataly nockę we dwie na aucie.... Panie kierownik Grzegorzu można tak??

Kasia45
@Co to za elita

Uuuuu ;) jakich nowości się człowiek może o sobie dowiedzieć z gowork'u ;) następnym razem jak podkezdzasz się przywitać to powiedz wprost, a nie czaisz się jak łysy do jeża ;)

@Kasia45

Zaprzeczysz że jezdzilas autem koleżanki z klientami w czasie blokady nr? Kierownik nie widział? Czy przypadkiem miał wolne?

Kasia45

Ohhh Jaro Jarooo ;)

Mocz
@Co to za elita

Hmm. Dlaczego one jeżdżą w nocy? Bo są tak brzydkie ze w dzień ludzie by uciekali z taxi....

Mocz
@Co to za elita

Jak on miał widzieć, był zajety kręcenie lodów, jego czas też dobiega końca.

Reklamacja
@Co to za elita

Jak iść do biura, po co, aby się ino wnerwic, ty jedno a oni drugie, suma sumaru to nie warto tam iść bo i tak z większości nic z tym nie robią. Oni ino widzą kasiure, skladki niestety ????

My.wy.oni
@Co to za elita

A to ze kierownik 59 ma swoje auta w tarnowskich górach u konkurencji jest ok? Biuro wie i nic z tym nie robi, bo co, bo mu wolno?

@Kasia45

Oj królowa, nie zaprzeczysz:)

@Mocz

dobre a dlaczego ty jeździsz w nocy.? Na twoim miejscu bym założył na ten twój brzydki ryj karton bo halloween jest tylko raz w roku a nie caly rok haha poza tym nie przyjmowałbym się na taxi baaa nie wychodził nawet z domu i nie obrażaj naszych dziewczyn bo akurat z twoim wyglądem jest jeszcze gorzej bóg Cię pokaral moczu czy kale jak tam wolisz. Pozdrow klopa

kasia45
@Co to za elita

Dla Ciebie PANI KASIA :) jak wynika z komentarza ,,kolegi", który uroił sobie, że ,,Pani Kasia miała przyjechać po niego na lotnisko". OD TEGO TRZEBA ZACZĄĆ. A wracając do sprawy... mnie z Grzesiem łączy czyste, platoniczne uczucie ;) Życz, a będzie ci życzone- jak mawiają, więc ja życzę, żeby NASZ KOCHANY KIEROWNIK MIAŁ NAWET 10 TAXI W KAŻDEJ KORPO NA ŚLĄSKU, wtedy wspólne wakacje to będzie prawdziwe bajlandooo i w końcu przestaniemy ustawiać te lewe kursy, bo już z tą Agą to chyba też wnet romans będę mieć- TYLKO CO NA TO PRZEMO? (chyba nie będzie zazdrosny, a w ostateczności wszyscy zamieszkamy wspólnie i będziemy jedną wielką, szczęśliwą TAXI RABATOWĄ RODZINĄ). P.S. Mówiłam Wam, że Was kocham?... Adamy, Jarusie, Mateuszki, Romeczki i Mateuszki :* jakbyście chcieli się do mnie przytulić to na tę chwilę z powodu napiętego terminarza- miejsc brak do końca roku, a może i dłużej :) Choć w planach mam kupno domu pod Pyrzowicami, w którym wspólnie z moimi chłopakami- męskimi i żeńskimi zamieszkam, wówczas wbijajcie na parapetówkę, może dam się Wam ogrzać w moim blasku ;) chyba, że za brzydka jestem? :) NIE WAŻNE :) nawet taka brzydula może mieć tabuny kochanków, być gwiazdą tvn, przywódczynią marszu w obronie kopalni i lesbijką w jednym (polegam googla- on dokładnie powie kogo pochowałam u Walickiego). CZY KTÓRYŚ Z WAS TO PRZEBIJE? Nie sądzę ;) xoxo... do zaś :)

@Mocz

Siedzial z tyłu z nimi nie widziałeś? Twój czas już minął niebawem się dowiesz :)

@My.wy.oni

Wiedzą i nasze nocne gwiazdeczki też w TG jeżdżą u niego w dodatku nic nie płacą zmieniają koguty a jeżdżą na Bytomskich herbówkach bez rabatem nie wiedziałeś? Patrzcie jaki znawca mało wiesz idź się jeszcze podszkolić

kasia45
@Taksowkarz

Pracę mgr pisałam o Radiu Maryja i jak mawia Ojciec Rydzyk Z SZAMBA NIE ZROBISZ PERFUMERII :) zrozumiałeś? czy już może to nie poziom ,,klopu", ,,ryja", ,,moczu" i ,,kału"?... p.s. dam Ci dobrą radę- albo zacznij wykorzystywać te swoje dziwki, albo...zmień orientację :) mniej będziesz spięty :)

@kasia45

nieeee, do takich brzydkich raczej nikt nie przyjdzie :D

Taxi atom

Jaka składka po tym okresie

47 lider

No tak, te Wasze czasowki za 8pln na ktore trzeba czekac czasem 10 min, dlatego glownie zrezygnowalem. W liderze jest ok, auto pod adresem kasa w ruch oplacalniejsza korporcja nie bede sie ropisywac. Aaa i czlowiek ma powazanie nie jest to eden ale jest lepiej. Dobranoc bez odbioru

Ferdek

Przygotujcie się że szeroko rozumiany "zarząd" będzie próbował oczerniać Lidera i pokazywać go w złym świetle. Trzęsą portkami ze strachu. Caryca w strachu że na święta nie zrobi se paznokci. Może nie starczyć na rzęsy dla "curek" i braknie na dietę pudełkową dla bombelków. Nie mają odwagi wypowiedzieć się oficjalnie tchórze!!!! Oj czuję że grudzień będą długo pamiętać. Może być niezłe przetasowanie na rynku taxi w Bytomiu. Najważniejsze że nie będziemy już zmuszani do siedzenia dosłownie siedzenia i pierdzenia w fotel w święta bo będzie taki słaby ruch.

BoA

Skoro w tym waszym liderze jest tak bardzo super to chciałbym odpowiedzi na jedno konkretne pytanie, a mianowicie: wieczorową porą w naszej korporacji ruch jest non-stop, adresy czekają po kilkanaście minut na wolną taksówkę tak samo jak klienci wydzwaniają żeby w ogóle ją zamówić. Więc dlaczego jadąc do Katowic bądź Gliwic na każdym postoju o tej samej porze całe postoje są zawalone waszymi samochodami? To samo tyczy się postojów na dworcu PKS czy PKP w Katowicach bądź PKP w Gliwicach. Jak i dyskotek i klubów przykładowo podjeżdżający z klientem pod klub spiż nie ma nawet jak stanąć wypuścić klienta gdyż wszystko dookoła jest zawalone waszymi samochodami. Więc takie durne bajki i prowokacje Możecie pisać w wszędzie ale czasem warto pomyśleć zanim napiszecie coś co jest nieprawdą

Edi

Jeżdżąc w liderze przygotujcie się na same lokale bądź kursy typu katowice Gliwice bez powrotu bo skoro lider działa w Tych miastach to Ci taksówkarze będą dostać zlecenia na Bytom. Maciek z klanu by sie kapnal ze ta dyscyplina i bat na Was jest dla waszego dobra żebyście mieli dużo zleceń i tak istotnie jest bo każda inna korporacja w Bytomiu jest daleko za nami. Gdyby kazdy se robil co chce to byscie zarbiali 50zl dziennie i do domu a to nie oto w tym chodzi. Wiem że dla Was ruszenie głowa może być nie lada wyzwaniem ale może spróbujcie się czasami trochę zmusić do myślenia A da to jakiś pozytywny efekt. Ps to pewnie jakieś marne prowokacje jakich wiele tu można znaleźć i powodzenia życzę tym którzy faktycznie takie rozmowy między sobą prowadza A wyjdzie to na jaw.

Lider Taxi

Zapraszamy do nas wszystkich niezadowolonych kierowców do nas. W Liderze jest elastyczny grafik. Chcesz wyjeżdżasz nie chcesz nie wyjeżdżasz. Każdy kurs jest na paragon - nawet jak stoisz w korku licznik bije - nie tak jak u Was. Zapraszamy do naszej centrali w Gliwicach. Jak przejdziecie większą grupą dostaniecie zniżkę na składkę i trzy pierwsze miesiące za darmo. Zapraszamy

@Lider Taxi

,,Taxi lider ''Jaka jest składka miesięczna na własnym sprzęcie i aucie oraz ile zarobię na czysto po opłacie za ,,ZUS pełny'' i amortyzację auta oraz paliwo ile mi zostanie na czysto?????

Dzikiniki
@Lider Taxi

Można jeździć ile się chce w ciągu doby/tygodnia czy macie jakieś limity? Bo jeśli można by było codziennie walnąć przynajmniej 12h plus 3 miesiące bez płacenia składki to może by wreszcie człowiek stanął na nogi

Lider Taxi
@Dzikiniki

Można jeździć ile się chcę. Jest 5 dyżurów w miesiącu po 6 godzin kiedy trzeba by być. Resztę czasu jeździsz jak chcesz i ile chcesz. Przechodźcie do nas. Na święta ruszamy z mega akcją promocyjną w Bytomiu i Piekarach Śląskich. Poza tym u nas możecie jeździć w każdym mieście gdzie chcecie. Dobrze by było mieć licencję z tego miasta ale bez obaw pomagamy wszystko załatwić

Taksówkarz

Bez kierowców to sobie możecie z Kasią stanąć pod agora i czekać na klienta bo we dwie taksówki wiele nie zdziałacie wystarczy kilkunastu kierowców podczas każdej zmiany że staną i nie będą jeździć to się za przeproszeniem zesracie w waszym komentarzy już widać jak podchodzicie do kierowców i traktujecie ich jak czysty niewolników waszej firmy nie będzie bez kierowców bo to o i was utrzymują i to z nich czerpiecie zarobek więc dbajcie o kierowców lepiej niż o klienta bo kierowca zadowolony wam napędzi klientów i zawsze będzie praca a wasze romanse i ustawianie kursów już by się mogło skończyć i potrzeba by było kogoś normalnego kto by tego dopilnował a nie durnych ludzi którzy teraz są teraz kierownikami bo kierownicy wlasnie Powinni walczyć w sprawie kierowców by im było lepiej dogadajcie się z Taxi Next I Tele taxi oraz innymi by podnieść ceny a nie każecie jeździć kierowcom za. FREE KAZDY PODNOESIE CENE I BEDZIE TAK SAMO TYLE ZE KIEROWCY ZAROBI a klienci zapłacą skoro chcą wozić (usunięte przez administratora)

Sebix

Przez 1-szy rok jest ok jeśli masz klimę i auto bez wgniotkii to zarobisz 7000 tysięcy ,,OBROTU,, czyli 7000 minus 540 zł składka minus ZUS (ile kto ma ,to zależy!!! ) Oraz podejmijcie paliwo jeśli macie na gaz to 70 zł dziennie w ciagu miesiąca zostawcie sobie 500zl na naprawy i amortyzację a w święta (wigilia, Sylwestra) itd jeździcie lokalnie według cennika za 8 zł gdzie inne taksówki w innych korporacjach ( nie będę tu mówił które i reklamował ich Chodź według wielu są drogie !!!) A wszystko rośnie paliwo, chleb, masło, papierosy, alkohol a co którzy jeżdżą za 500± i się bawią to im pasuje a normalnemu Kowalskiemu brakuje i musi kombinować wszystko idzie w górę tylko nie taksówki bo TAXI RABAT MUSI POBRAC SKŁADKĘ a czy masz za co zatankowac, naprawić auto i zarobić gofnievto Mariusza i Kasii nie interesuje ważne że oni mają kasę a broń boże że nie zapłacisz ma czas nie masz herbowki bądź kołpaków na stalówki to płacisz kare bądź cię zawiesza a jak chcesz porozmawiać o czym Kolwiek by ulepszyć pracę i żeby była dobra atmosfera to mówią w biurze jak do ściany podczas płacenia składek, brak spotkan w celu wysłuchania kierowców by wysłuchać i polepszyć warunki pracy a w szczególności spraw podniesienia cen, wszystko rośnie tylko nie ceny w taxi rabat i Patoka za przeproszeniem się wozi, podnieście ceny to wreszcie będzie jeździć klienteria na poziomie. Pozdrowienia dla każdego taksówkarza, bezpiecznej i spokojnej pracy oraz wielkich zarobków i miłych klientów. Panowie zróbcie strajk niech każdy walczy o swoje bo ceny rosną a zarobki u was nie !!!!!!!!!!!!!

Sebix

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. - Bytom

• Jak się pracuje w Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 9 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.?

Kandydaci do pracy w Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.
1.3/5 Na podstawie 137 ocen.
  • Wrocławska 94 lok. 08
    41-902 Bytom

Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.