Opinie o Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. w Bytom

A ja mam już nową pracę i nikogo nie krytykuję, szacunku dla innych Panowie :)

Były Taksowkarz

Dzisiaj policja robi narko akcje. Ciekawe ile taksówek z rabatu dzisiaj wyjedzie na miasto :-/

Wolny

Zastanawiam się dlaczego jesteście dla siebie tacy niemili ?

Rudy

I juz dzwonimy do prokuratury

Informator
@Rudy

Widzę że film kogoś urazilo i zgłosił naruszenie na (usunięte przez administratora) Proszę pamiętać że taki filmik będzie udostępniany co dwa dni z innego kanały pozdrawiam niech ludzie poznają prawdziwa stronę taxi rabat

Rudy

Nie daj się zastraszyć nikomu. Kopia filmu już jest wysłana do prokuratury oraz na policję. Wysłałem też w razie czego do Katowic do wojewódzkiej jest tam taki specjalny wydział, który się tym zajmuję

@Rudy

Szkoda że film zniknął z sieci bo pan P.M. główny bohater tej krótkiej opowieści się nieźle tłumaczył z tego co tam niby nie zaszło...

Taksówkarz

Żądnych konkretów. Miałem rozmowę z kobietą, która nawet nie raczyła się przedstawić od razu dopiero po jakimś czasie tylko z imienia. Chcieli żebym użyczył im swoje auto dadzą mi ich sprzęt taksometr i kasę fiskalną i mogę śmigać. Oczywiście mam nie nabijać za dużo na kase. Nie są mi w stanie zagwarantować jaki zrobię obrót a wymagają ponad 1100 składki. Na moje pytanie ile zarobię pada odpowiedz ze jak pojeżdżę to zarobię. Ale żadna konkretna kwota. Przecież jak mogę wsiąść taką robotę jak tego nie wiem. Na dodatek miałbym sobie zapłacić sam za badanie u lekarza medycyny pracy , psycho testy i montaż taksometru itp. Mam iść do pracy a tu 1000 zl kosztów na start a jeszcze nie wiem czy wogole cos zarobie. Poziom rozmowy na poziomie gimnazjum

Kiedy mogę zaczynać i czy mam dobre auto

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Gucio

Tak jak wcześniej się obawiałem. Panie Małecki proszę pomyśleć o obsadzie grafikowej taksówek wysokich z pieskiem. Nie wszyscy z pieskami to młodzieńcyy ale też starcy lub osoby z ograniczoną ruchomością kręgosłupa co potrzebują dużego samochodu z pieskiem. Niestety ostatnio szczególnie w południe do dyspozycji trafiam na pana z nr 27 . Tylko, że kto będzie jeździć kto będzie dostępny od 1 stycznia, jak np ten pan odchodzi z rabatu, warto pomyśleć dopracować tą sprawę by też wraz nie po odchodzili i kierowcy i też stali klienci, którzy w tej firmie zostawiły grube tysiące złotych.Marek

Kasia BYŁA 45

@dżordż Dżordż powiem Ci - punktujesz u mnie :) jeszcze trochę i zacznę myśleć, że w tym Rabacie ktokolwiek oprócz Sary mnie lubił :) A do Życzliwego... POZDRÓW GRZESIA :) u pamiętaj włączaj kasę ????

Stała Klientka 600 zleceń

Jechałam wczoraj z kierowcą który jeździ u jakiegoś Dawida i żalił mi się że musi mu płacić co tydzień ponad 500 zł na "wypożyczenia"auta i że czasami nawet musi dokładać bo nie umie zarobić. Jak to jest powiedzcie mi że jedni ledwo co zarabiają a inni opowiadają że wychodzą po 10 000 zł. Jak jest naprawdę? Mój brat chciałby iść jeździć na taxi ale się boi że będzie musiał dokładać

@Stała Klientka 600 zleceń

Wszystko zależy jak się ustawiasz z dyspozytorka i w rabacie... Ja bez układów z dyspozytornie wychodziłem na czysto 3.5/4.0 tys zł miesięcznie odliczylem już wcześniej paliwo, składki, naprawy bieżące auta . Jezdzilem na swoim aucie ale na sprzęcie rabatowskim gdzie też byłem u nich zatrudniony. Co niestety i dobrze ale od przyszłego każdy taksowkarz będzie musiał mieć swoją działalność i juz to nie będzie tak opłacalne jeżeli ktoś będzie na dużym zusie :-/ pozdrawiam

Były 83

Dobra łby 1 zdanie nikt mnie nie zablokował i nie zwonil bo dowodów na jakieś ustawki jak to mówicie nie było i niema zwolnilem się bo w odróżnieniu od was ja wiem które dyspo kręcą bajer z którymi kierowcami ale beka z was jest dobra na szczęście ja już nie trudze się wojna z siostrzyczkami które mają się Tam za niewiadomo kogo A Ty 108 skończ już (usunięte przez administratora) o tych ustawkach bo się Tobą operacyjni zainteresują jak na krysztale że 152 przecpani z ludźmi jezdzicie albo non stop wolne w weekend bo prochy trzymają piona jeszcze raz zobaczę jakiś głupi wpis synek i naprawdę Ci ogon zalatwie

Gienek
@Były 83

Synek, jaką ty szkołę ukończyłeś, specjalną? Może poproś 31 to ci ułoży poprawnie zdania. Masakra z wami jest,

@Były 83

Uważaj co wypisujesz tutaj. Nie masz żadnych dowodów. Uważaj żebyś nie dostał w łeb jak będziesz wchodził gdzieś do sieni albo bramy

Herkules

Dobra 83 zegnamy

Do 108
@108

Ojoj i tutaj Twoj wpis podchodzi pod grozby karalne Ty ćpunie za dyche... Uwazaj na siebie bo juz sie Toba interesuja niebiescy, powodzenia na nowych narkotestach ktore teraz sa troszku inne niz kilka lat temu. Cie odłączymy na kilka miechow i po sprawie Tyś jes borok fest....

@Do 108

Wielu taksiarzy straciło by prawko jak by nasza bytomska policja spiela swoje 4 litery i wzięła się za nich np 108 albo 59 albo 125. I kilku innych których nr teraz nie pamiętam

taxi
@Taksowkarz

nie zapominajmy o naszym słynnym ogrodniku i jego kumpli

Życzliwy
@Taksowkarz

Pomoge Wam tutaj troszku. Podaj mi prosze tutaj wszystkie numery ktore trzeba przetrzepac a ja obiecuje ze sprawe popchne dalej. Najpozniej w weekend widze sie z kuzynem co robi w Naszej bytomskiej policji. "Drug Wipe 6s" ktory stosuja na ta chwile w policji to juz górna półka (150pln kosztuje) bez obaw wykryje wszystko tym szmaciarzom.

@Taksowkarz

Jak nie pamietasz nr to chociaz jakie auta, kolor i w jakich godz jezdza, to wystarczy do polowania. Pomozcie mi i piszcie tutaj te info to ja Wam pomoge zrobic porzadek. Kufaa czuje sie teraz jak jakis punisher hahahah az mi sie to spodobalo. Piszcie wszystko co wiecie, ten caly ogrodnik to jaka zmiana i auto. Aaaa drug wipe 6s wykrywa do 2 tyg wstecz wiec nawet jakby sobie "szmaciarze" zrobili w weekend przerwe od dragow to i tak wyjdzie. Zalatwcie "szmaciarzy" ich wlasna bronią. To bedzie najbardziej bolesna nauczka. Piszcie mi swoje propozycje na testy narko a ja to dokulam do konca. I to nie jest czcze gadanie tylko jakoś taką ogromną wewnetrzna satysfakcje poczulem ze moge zrobic cos naprawde w pytke i Wam pomoc pozbyc sie tych pajacy. 108 59 i 125 juz beda mieli kontrole gwarantowane Ktorzy jeszcze? Szybko mi tu pisac

@Zyczliwy

Aha jeszcze jedna prośba, 59 108 i 125 jakie auto kolor i ktora zmiana. Naklejke z koguta mozna zdjąć, potrzebuje rzetelnych informacji jesli chcecie abym to pchnal dalej. Wezcie to do siebie bo takie (usunięte przez administratora) bedziecie miec wiecznie.

pomocnik zyczliwego
@Zyczliwy

Ogrodnik jeździ ciemnym Fordem numer 49. 125 jeździ citroen em ma Piekarskie rejestracje. 59 stara astra głównie w nocy. To kierownik.

Pomocnik
@pomocnik zyczliwego

chyba 47 jeszcze ten bordowy fiat 92 zwany jako też jako lovelas

@pomocnik zyczliwego

Moj drogi pomocniku jeszcze tylko prosze o model, Ford i Citroen jaki ? Bo gama sakochodow rozna a policja nie bedzie miala czasu zeby zatrzymywac wszystkie Fordy i Citroeny z rabatu. Jutro startuje z misją wiec im szybciej mi tu wszystko przygotujecie tym szybciej zalatwie sprawe. Z kuzynem z policji juz rozmawialem i sprawa jest do ogarniecia jesli mu to wszystko przekaze

@Pomocnik

92 bordowa linea z tym smiesznym Faketaxi z tylu. Boze drogi fiat punto w sedanie z napisem Faketaxi hahaha to taka budzetowa edycja programu "Damy i wiesniaczki" no nie moge

Mikołaj

Twoją kobietę osobiscie zmierze jakie ma gardło .

@Mikołaj

Nic z tego. Nie mam kobiety bo jestem Gejem i jestem z tego dumny. Za to uważaj nocą na postoju żeby moi koledzy nie zerwali Ci gwintu bo możesz sobie później psychicznie nie dać z tym rady

Pomocnik życzliwego

Po prostu ja bym już nie tknął Twojego faceta bo już mu zerwali kilka razy na dzień gwint w więzieniu a ja takiego syfu nie chce

Mama Mikołaja
@Mikołaj

Skoro dla (usunięte przez administratora)mikołaja i jego patologicznej matki to takie śmieszki to mam dla cIEBIE odpowiedz z tWojego srodowiska: tWOJA matka jest tak glupia ze wpadla pod zaparkowany samochod o haha

Były 83

Teraz rozumiem czemu Pan 92 mnie pytał czy mam problem hahahaha otóż Panowie ja bym się podpisał jak wcześniej gdybym chciał coś komuś powiedzieć ale widzę ten życzliwy i pomocnik to też wasi wielbiciele hahahahha kibicuje im xD. Wiem wiem rozjebiecir mnie auto czekam KUMATE chłopaki wy na wasz ruch kamery ustawiłem tam z uśmiechem bójcie w auto będzie więcej paragrafów do odczytania.

Byly 83
@Były 83

I naprawdę chłopaki do was nic niemam każdy niech kombinuje jak umie ja chce tylko glowy tych 2 grubasek co krzyczały na całą dyspozytornie że nie zarobie i mi dzieci chciały zaglodzic. Ps Justynko pamiętaj to co robiłaś to celowe działania na szkodę osób 3 za co w sądzie mi odpowiesz i wytłumaczysz dlaczego tak było pamiętam że krzyczała bo ja cwaniak jestem hahahaha Ty będziesz miała wakacje na pewno

Pomocnik pomocnika
@Byly 83

Przecież jedna Orka miała chyba już odsiadke czy opaskę na nodze jakoś tak

@Pomocnik

Ten gejek co wali w (usunięte przez administratora) facetów auto jest na stronce w tej owlosionej pedalskeiej czapeczce hahaha

Anty rabat

Znane numery 92 47 59 102 107 26 61 72 Sugeruje zacząć od nich i przeanalizować ich kursy. Panowie proszę kierować wszelkie informacje na maila rabatpozewsadowy@gmail.com mam nadzieję że zbierzemy się w kupię i złożymy grupowy pozew sadowy, aplikacja RT3000 prowadzi spis LOGOW który wykaże czy dyspozytorki usuwają wprowadzone wcześniej zlecenia i przepisuja je tak aby wyglądało według kolejki potwierdzone info po rozmowie z technikami firmy infonet jak i samego producenta RT3000. PS co wy myślicie że w XXI wieku robiąc coś takiego ukryjecie ślady ?? Że będziecie ludzi straszyć że gardło żonie osobiście sprawdźcie ?? Myślisz człowieku że pisząc tu coś takiego gdy to juz trafi na policję to Ci Panowie cię nie namierzą ??

Hanys
@Anty rabat

Hahaha Typie bym Cie opluł i byś sie nogami zakrył haha. Podejdz do któregoś z tych kierowców i powiedz im to w twarz. Jaka Ty masz odwage ? Jestes facetem czy słabym leszczykiem. To jest nudne serio co tutaj piszecie serio. Jakies kontrole , teraz że kursy lewe ... Zajmij sie zyciem swoim, no chyba ze szukasz czegos czego nie ma . Pozdrawiam

Dżolero
@Anty rabat

Podobno dzisiaj jak mały i caryca przeczytali to wpisy to latali jak Poparzeni. Dzwonili do Gdańska Czy da się po wykasować adresy i chcą każdemu sprawdzić telefon także jak będą chcieli od was telefon przy składce że niby coś zainstalować absolutnie nie dawać

policjant
@Anty rabat

Do koleżanki 45 albo 25 wam się naprawdę nudzi trzeba było wypisać więcej tych numerów. Ale na szczęście od nowego roku już takich ludzi nie będzie zostaną Ci którzy wierzą w ten zawód jeszcze... Sprawdzić to sobie możesz majtki czy nie dostałaś okresu. Z wami to już nikt nie chce rozmawiać i się ukrywacie gdzieś po kątach i te wasze przerwy są podejrzane. Do zbaczania jak biedzimy was wozić do biura nędzy na podpis.

Wojtas
@policjant

Pewnie się ślinisz na ich widok i żal Ci...chociaż byś sobie popatrzył a tu nic tylko zostały Ci domysły biedny "policjancie" pewnie masz malutką pałkę i dlatego nie masz szans u płci przeciwnej...buuuuu

policjant
@Wojtas

szczególnie na tą co wygląda jak chłopak i nie dba o siebie.

idiotaAniePolicjant
@policjant

Dla twojej informacji nie jestem ani 25 ani 45 to raz a dwa to 25 i 45 z nikim nie rozmawia trzy nie wiesz nic na temat to nie wypowiadaj sie myśląc że jesteś wszystko wiedzacy bo się tylko osmieszasz. Wszyscy mamy przystawke i sporo taksówkarzy widzi że są kursy ustawiane wiec "tych sporo taksówkarzy" też wymienia jeden i te same numery. nie unosc się bo wiem że jesteś jednym z tych numerów. Oczywiście obron się i powiedz ze nie jesteś żadnym z nich.Na szczęście od nowego roku to nie będziemy my wszyscy patrzeć na te machloje. Zainteresowanie siostrzyczkami i innymi oraz małym ktory wiecznie twierdzi ze to nie sa dowody wystarczajace i nagle zrobiony dojazd na strefę po 4 minutach dostaje "impreza" lotnisko to przecież to przypadek. Ma prawo zjeżdżac od stref 11-21 a że z tej strefy na którą sobie zjechał akurat jest czasowka podpisana "impreza" to tez przypadek?! I co noc i co dzień jedne i te same numery. Oczywiście to też przypadek. Szefostwo o tym doskonale wie jakie sa układy między taksówkarzami a baza, więc waszych setki skarg na tych taksówkarzy i dowodów co macie możecie sobie zostawić na pamiątkę. Tym się zajmą jeszcze osoby wyżej które mają pełne prawo do sprawdzenia wszystkiego w systemie aplikacji i poza nia. Więc z Rabatu prędzej czy później wyleca WSZYSCY bo Rabat odpowie za wszelkie oszustwa przestępstwa i kasa która przechodzi boczkiem. Szkoda że firma jest tak nieodpowiedzialna, że nie szkoda im stracić korporacji. Później będziemy tylko czytać o Rabacie na ile oszukali wszystkich. A ty sprawdz w głowie czy masz mózg bo klepiesz na innych jakbys był meduza żeby tylko bronić wasze ustawki. Kasa zmienia człowieka i tu widać jak bronicie swoich du p ciągle mając najwięcej do powiedzenia wymyslacie brednie na inne taksówki żeby odsunąć swoją uwagę a wpadacie sami jeden po drugim bo jak wiadomo najciemniej pod latarnia. Ci co ustawiaja wykonują i pozwalają na to mają świadomość że Rabat jest już skończony więc korzystają z ostatniego miesiąca przypływu gotówki,wysyłając swoich bo każdy % to dodatkowa kasa a wiadomo święta i nie są pewni kolejnego miesiąca. Wesołych swiat

@Anty rabat

Pominąłes numer 29 i 60 ktory robi tych kursow najwiecej. kolego podpowiem 2, 5, 18, 101, z rannej zmiany, też mają z bazą ustawione kursy z numerem 28, 20,27, 29, 26 dowiem się więcej dam znać

31dyspozytor

Witaski, przełamałem się i wszedłem na ta chora stronę ???? Wam potrzebny jest LEKARZ i to czym prędzej ????????????

31dyspozytor
@31dyspozytor

PS: wyskoczyły znaki zapytania upss wybaczcie ale wstawiłem emotki. Pozdrawiam, 3m Cię się :-)

Jak działają siostrzyczki

Jak w nicku temat jest prosty t.j. na czym polega myk kumatych siostrzyczek jak wszyscy wiemy giełda ma dwa oblicza dla kierowców czyli strona widzialna i niewidzialna. Panowie adresy lecące na giełdę nie lecą z automatu tylko dyspozytorki wybierają je samodzielnie po stronie niewidzialnej zlecenia mogą być trzymane tak długo jak one tylko chcą, a KUMATE siostrunie notorycznie pytają klientów dokąd będzie kurs pomimo ze adres jest z miasta bytom bądź piekary po co im to wiedzieć skoro klient nawet o cenę nie pyta?? Odpowiedź jest prosta gdy to siostrunie maja już przygotowane zlecenia po stronie niewidzialnej i kierowca ze składu asow przy braku wolnych taksówek w weekend jedzie kursem na rejon gdzie to siostrunia już trzyma dla niego kurs w zanadrzu zadaje mu proste pytanie ZA ILE KONCZYSZ odpowiedź jest nieważna za ile konczy bo TEN adres i tak jest przeznaczony dla asa i tak oto ewuala hahahahaha wszystko jest legalne "JAK MASZ DOWODY TO IDZ DO MALEGO" hahahha A to co leci na stronę widzialna to sam (usunięte przez administratora) tak więc jak myślicie że wybierając adres z giełdy o godzinie 21 w sobotę pojedziecie z klientem z Bytomia do Kato to powodzenia prędzej na początku tęczy staniecie niż jeżeli taki kurs tam trafi

A wiec tak kilka spraw najpierw do ,,pomocnika zyczliwego'' pomowienia sa w tym kraju karalne i wierz mi ze odpowiesz za nie conajmniej przepraszajac ale to tylko opcja jesli zgodzisz sie to zrobic na pierwszej rozprawie(jesli nie to dojdzie do tego jeszcze zadoscuczynienie za straty moralne) zamierzam wystapic przeciw tobie w pastepowaniu cywilnym.Teraz cos do ,,zyczliwego''uproscmy sprawe i zrobmy tak zadzwon na baze popros o moj numer i podjedziemy sie razem przetestowac ja i ty i nie zapomnij wziasc ze soba ,,pomocnika zyczliwego'' bo jego tez by warto zbadac i to nie tylko na narko,kolejna sprawa to wykorzystywanie prywatnych znajomosci do kontroli tez cgyba nie jest do konca legalne a jesli ktos ma 3% procent mozgu to nie zrobi tego dla ciebie bo to smierdzi mocno jak ty to oglaszasz publicznie,a wiec reasumujac czekam nadal na kontrole lub tel od ciebie.Zegnam ozieble,,49''

Ja124
@49

A można wiedzieć 49 dlaczego nie było cię w ten weekend w pracy??? Strach czy obowiązki... Sam byłem świadkiem jak na centrum miasta kupowałem narkotyki więc nie pierś.... Mi tu głupot. Sami wiemy że walisz i to ostro do tego jeździsz i to dużo. Pamiętaj o jednym nowe narkotesty którymi posługuje się teraz policja potrafią wykazać nawet 21 dni wcześniej zazyty narkotyk.

@Ja124

No to kolego zmien informatora bo caly wekend przejezdzilem a co do kupowania to tylko swiadczy o tobie to po raz po dwa zapraszam z jakim chcesz narkotestem i kiedy chcesz.(usunięte przez administratora)

Taxowkarz byly 111 z zielonego albo czarnego passata co ty jeszcze tam nakreslisz pracowales miesiac albo 2 i wielce masz duzo do powiedzenia ciekawe co teraz napiszesz jak juz wiadomo kto ty jestes ???????????? dawaj oczerniaj

Taksowkarz

Pracowałem dwa razy po 2 miesiące i były to 4 miesiące straconego mojego czasy... Starasz się pracować zgodnie z sumieniem nagle je.... Blokada za brak kolpaka a minute temu mijał cię kierownik Jacek... Nie mógł napisać na przystawkę 111 masz brak kolpaka... Spoznienie do pracy 10 minut je.... Blokada 10 minut jak inny spóźnia na się po kilka godzin na zmianę... Bezczelnie zachowanie Oli jak dobrze pamiętam (córka Kasi) dziewczyna myśli że pozjadala wszystkie rozumu... Podpisywanie list obecności do dnia dzisiejszego nie dostałem wypłaty za przepraciwane swoje 4 miesiące... Napaśc 125 na moją osobę jak byłem w pracy... Co zrobiła baza po 30 sekundach od mojego alarmu wykasowala alarm z przystawki no bo to ich znajomy pracownik felek... Gość by mnie pobił a baza miała to gdzies. I wisienka na torcie to ja mam przeprosić 125 za to że stałem i czekałem na klienta pod jego oknami. Już nie wspomnę o tym jakie walki chodzą jeżeli chodzi o paragonu jak Kasia drze się żeby nie nabija tyle paragonów. Zarząd no napewno to czyta jeżeli do końca roku nie otrzymam swojej pensji za miesiące przepracowane w taxi rabat sprawę skieruje do sądu wraz z nagraniami rozmów i zdjęciami list obecności. Pozdrawiam i życzę powodzenia od nowego roku. Skończy się rzerowanie na pracownikach i oszukiwanie urzędów

@Taksowkarz

Kolego kogo byś jeszcze polecił do "wyrywkowej" kontroli narkotykowej z tej całej kliki bo na weekend szykuje się niezły dym. Pisz Marki aut i numery z koguta. "Życzliwy" ma tutaj wtyki gdzie nie gdzie i może byśmy coś jeszcze dodali do tej czarnej listy.

Mopsiaki

Tym grubciem z bory już dawno się interesują...ale mechanicy z Piekar. Nie nadążają wymieniać sprężyn od strony kierowcy bo jakimś trafem ciągle co chwila pękają. Podobno nawet go już przeklinają producenci sprężyn

Domestos

Tak poważnie to najpierw kupcie sobie okulary jeśli waszym zdaniem ta Bora jest zielona ;) Pozdro dla wszystkich spoko taryfiarzy

Sprawdźcie także 152, nacpany jeździ po nocach z klientami. I obowiązkowo 69. Jak mi się przypomni o którymś to napisze

#tematdlauwagi

Nie będę się rozpisywać. Wszyscy bądź bardzo duża większość taksówek z Rabatu działa łamiąc prawo skarbowe. § 6 ust. 1 pkt 1 rozporządzenia ministra finansów z 29 kwietnia 2019 r. w sprawie kas rejestrujących (dalej: rozporządzenie), podatnicy, prowadząc ewidencję, wystawiają i wydają nabywcy, bez jego żądania, paragon fiskalny podczas dokonywania sprzedaży, nie później niż z chwilą przyjęcia należności, bez względu na formę płatności, z zastrzeżeniem § 12 rozporządzenia (patrz ramka). Zbieram właśnie wolontariuszy z GAP (grupa antyprzewozowa) żeby zrobić z Wami porządek. Wiadomo że macie chody w skarbówce w Bytomiu bo nic nie dają donosy i skargi. Piszę właśnie obszerne zawiadomienie do Katowic łącznie z nazwiskiem pracownicy z Bytomia którą wszyscy wożą za darmo do pracy. Szykujcie się że Listopad i Grudzień będzie miesiącami kontroli w taksówkach. Napisałem już kilka listów do ITD i do Policji. Służba celno skarbowa zajmie się wami w jaki sposób jeździcie. Ceny umowne bez paragonów bez taksometrów. Wolna ameryka. Skończy się to wkrótce ponieważ każdy powinien płacić podatki. Wysłałem też obszerny materiał do TVN, TVS i TVP. Mam ponagrywane kursy z kierowcami od Was jak proszę o paragon a oni wyskakują do mnie z ryjem albo drukują z ceną umowną bez przejechanych km.

@#tematdlauwagi

Rudy spróbuj jeszcze w dlaczego ja, trudne sprawy i w big brother coś czuję że będziesz gwiazda:)

Bogdan
@#tematdlauwagi

I bardzo dobrze! Już dawno ktoś powinien zrobić z tym porządek! Jedyne miasto gdzie Klienci nigdy nie dostają paragonu w taksówce, a jak już dostają to z inną kwotą niż płacą.

Były Rabaciarz
@#tematdlauwagi

Jak byś był(a) zainteresowany(na) to mam też małe archiwum z Rabatu. Mam fotokopię listy obecności, listy wypłat regulaminu(wykaz kar dla kierowców), mam ponagrywane jak Caryca daje mi opierdziel że za dużo nabiłem na kasę i mówi jak mam to robić. Mam też nagraną rozmowę z Małym dotyczącą tego samego. Jak ustalał grafik na święta na 12 godzin pomimo że miałem 1/4 etatu. Jak mu to powiedziałem to się zagrzał. Mam ponagrywane rozmowy z bazą. Naprawdę pełny pen-drive. Jakby coś to się odezwij taxiwaski@o2.pl

@#tematdlauwagi

Przecież każdy wie że ta Pani co ją wozi za darmo do roboty Paźdzoch i cała reszta też musi nazywa się (usunięte przez administratora)

Lisek
@#tematdlauwagi

Ciekawe czy Pan Rafał Kandzia naczelnik US w Bytomiu wie o tych wałkach i o tym że jego pracownica jeździ za darmo z Rabatkom

Lolek
@#tematdlauwagi

Oby zrobili z nimi porządek

Grzesiu59
@#tematdlauwagi

To są same (usunięte przez administratora). Nie zgadzam się z tym co tu piszą. Ja nabijam na kasę paragony

Taksi drajwer
@#tematdlauwagi

Trzeba ja wozić wszędzie. A to nie są kursy z punktu A do B tylko zawieźć jej dziecko pod muzyczną. Kiedyś to jeszcze trza było czekać jak go odprowadzi a to trwało nawet 20 minut wszystko w czasie kiedy był największy ruch. Wysyłam właśnie tego linka do forum do Urzędu skarbowego

@Grzesiu59

Ty nabijasz bo jeździsz na w swoim sprzęcie. Ale sam byłem opierd.... Przed kaskę że nabilem za dużo paragonów... A kto odpowiada jak cie złapie celna albo skarbowa ci zrobi mobilna kontrolę... Odpowiada kierowca a nie kaska albo mały...

Jarosław Polskę Zbaw
@#tematdlauwagi

Właśnie doszły mnie słuchy i razem ze (usunięte przez administratora)przyjrzyjmy się temu procederowi

Tytus
@#tematdlauwagi

Potwierdzam. Nie dają paragonów. Ostatnio jechałem i potrzebna mi była faktura lub rachunek na kurs do Katowic kierowca okropnie się oburzył, że dopiero na koniec kursu o to poprosiłem. Cały czas jechał z wyłączoną kasą fiskalną i taksometrem. Ja muszę płacić podatki a oni sobie wszystko kasują na lewo

@#tematdlauwagi

To jak postępują rabaciarze stawia ich na równo z uberami boltami itp. Zapraszam na fan page GRUPA ANTYPRZEWOZOWA. Poczytajcie popytajcie co wam za to grozi. Zapytajcie też Jasia 39 jak go przyskrzynili w ubiegłym roku i ile dostał kary administracyjnej w sądzie. Zastanówcie się wszyscy bo jak Was zaczną łapać po kolei to będziecie (usunięte przez administratora) na te kary do końca życia

@#tematdlauwagi

Uwaga moi mili dzisiaj pod dworcem zainstalowala się ITD i trzepia taxowki

Pewien szczery Człowiek XXX
@#tematdlauwagi

I bardzo dobrze. Gdyż inni przedsiprzedsiebiorcy muszą normalnie od usług czy towarów odprowadzać podatku A na taksie ino śmieszne ok 300 zł z tzw karty podatkowej k Jeszce jak płaci się ZUS to dodatkowo odlicza się od podatku i suma sumarum nie płacą podatkiw i jadą na czysto A pozostali przedsiebiorcy muszą za wszystko płacić.

@Pewien szczery Człowiek XXX

Co ty gadasz nie bierz tego albo sie doinformuj 1317 zl co miesiac w zebach do zusu sie przynosi a paragonow mozesz na potege drukowac wiec nie ma powodu aby tego nie robic

Taxi ATOM

Zapraszam chętnych kierowców do współpracy u mnie jeździ się na budziku grafik elastyczny nie ma ustawionych kursów . Każdego zainteresowanego zapraszam do siebie na postój o ustalanie szczegółów...

Ja do pana (usunięte przez administratora) Jak jakiś klient od 1 grudnia nazwie nie (usunięte przez administratora) to dam mu twój numer telefonu wprowadzacie nowy cennik 10 dni przed wejściem w życie a ogólnej informacji na Facebooku na stronie rabatu nie ma potrafisz zamieścić. Na przystawkę wysyłać umiesz wysyłać pierdoly więc napisz informacje na stronie taxi rabat o nowych cenach naprawdę będę dawał za każdym razem klientom twój numer telefonu jak nie nazwie (usunięte przez administratora) oszustem lub podobnie

Gaweł
@007

Bo oni wprowadzają cennik ale z niższymi cenami. Lotnisko będziecie jeździć za 49 zł. Taka promocja

Pewien bytomski Policjant

Już niedługo część w Was będzie musiała się pożegnać z tą profesją. Każdy alimenciarz już obgryza paznokcie. Każdy skazany na narkotyki, gwałty na nieletnich itp od stycznia będzie musiał się czegoś innego złapać. Tylko czego...Nie otrzymacie licencji przestępcy i kombinatorzy i bardzo dobrze bo mi się chce rzygać jak widzę jak taki jeden z drugim ślini się do mojej 15 letniej córki jak czasem wracamy ze szkoły itp. (usunięte przez administratora)macie w tych taksówkach jak nie wiem co. Wiem o Was bardzo dużo ale powoli zaczynam się za to brać

Kasia 45

Koledzy, którzy mi (usunięte przez administratora) jedziecie, ale ponieważ jestem szczera, przyznać muszę Wam rację... Chętnie z Wami porozmawiam (nawet na fb) o tym wszystkim, bo wielu rzeczy (tak ja, jak i Wy) nie rozumiem. JEDNOCZEŚNIE Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZA TO CO MÓWIĘ - ODCINAM SIĘ OD JAKICHKOLWIEK USTAWEK BAZY Z INNYMI, NIESTYETY SIŁĄ RZECZY ZOSTAŁAM WCIAGNIĘTA W TEN SHIT, MIMO, ŻE W ŻYCIU NIE MIAŁAM DO CZYNIENIA Z TAKIM RYNSZTOKIEM (nawet będąc w polityce). I nie myślcie mnie z niektórymi moimi KOLEGAMI-JA NIE JESTEM TU DLA PIENIĘDZY. I im prędzej to zrozumiecie, tym szybciej będziemy się mogli dogadać! PONOĆ JUTRO O 12 MAM ROZMOWĘ NA BAZIE Z PANIĄ 28,KTORA MAWIA O MNIE PER ,,DRAG QUEEN" TYLKO DLATEGO, ŻE KAZAŁAM SIĘ WSZYSTKIM ODE MNIE (usunięte przez administratora) Jak myślicie - co to dało?... W środę zrobiłam 40zl, a mój Kierownik odebrał mi lotnisko bo nagle stwierdził, że nie mam faktur (choć dwie wystawiłam). (usunięte przez administratora) MNIE TO, ŻE JEDEN DRUGIEMU (usunięte przez administratora) JEDZIE, A NIE WYCIAGACIE WNIOSKÓW. NAJCIEMNIEJ JEST ZAWSZE POD LATARNIĄ, A RYBA PSUJE SIĘ OD GŁOWY. PAMIĘTAJCIE! Od 10 lat siedzę w polityce, takiego poziomu (usunięte przez administratora) nie widziałam nigdzie, ale to, co widzę ostatnimi czasy tu, (usunięte przez administratora) moje poczucie dobrego smaku- szmacą się za grosze, Wy dajecie się im wciągać. Co to da? NIC KOCHANI, NIC. OBYSCIE W STYCZNIU WYLĄDOWALI W INNYCH MIEJSCACH, W MNIEJ (usunięte przez administratora) UKŁADACH. I PAMIĘTAJCIE-ZAWSZE MOŻE BYĆ GORZEJ. WIĘC ZASTANÓWCIE SIĘ CO JEST NA RZECZY,MYŚLĄC DWUKROTNIE - RACJONALNIE, NIM PIERDOLNIECIE KOMENTEM, BEZIMENNIE, ANONIMOWO. KAŻDY JEST MOCNY W GĘBIE, NIE KAŻDY MA JAJA. Żegnam, idę spać. Jutro sesja budżetowa Rady Miasta-to są rzeczy ważne, z tego żyję. Pozdrawiam

My.wy.oni
@Kasia 45

Powiedz mi jak ty przeszlas badania? Ty masz zryty beret jak malo kto!!! Ty i polityka, biedny BYTOM. Aha, tobie jest zle to sie zwolnij i wyjedz za granicę ( sosnowiec )

@Kasia 45

Kasia nie słuchaj ich. Już dawno wiedziałem ale teraz jestem pewien. Pomimo, że jesteś kobietą masz największe jaja spośród wszystkich taksówkarzy rabatowych . Uwielbiam Cię

Fidel Castro

Jeżdżę tu prawie rok, staram się nie wychylać ani rozmawiać z kolegami i koleżankami na postojach. Obserwując wszystko z boku da się łatwo zauważyć ze w rabacie są dwa namioty. Jeden to Ci na układach z dyspozytornia a drugi to cała reszta niezadowolonych taxowkarzy którzy bez silnie się temu przyglądają. Chcecie się pozbyc siostrzyczek z dyspozytorni? To skończcie tu je obrażać bo to nie przynosi efektu. Nie ma zebran z szefostwem żeby to omówić. To zróbcie sami zebranie kartkę z podpisami o zwolnieniu tych księżniczek i połóżcie to na biurku w biurze. Zaznaczcie ze wszyscy się zwolnicie jak mały nie zwolni księżniczek. Czekam na taka kartkę gdzie będzie ktoś zbierał podpisy i z miła chęcią się wpisze na taka listę. Pomyślcie jak będzie 80-100 taxowke gotowych do odejścia to za kim pójdzie mały? Dalej bedzie bronił księżniczek które śmieją się nam w twarz i ubliżają przez tel? W kupie siła a pojedyncze jednostki nie maja szans z tymi co są na układach.

Bmw
@Fidel Castro

Zwolnić to powinni 31, jak nie ma kolegów to niech nie szuka w śród kierowców bo jednego frajera znalazl ( 83 ) któremu kursy układał i dawał mu cynk a teraz chlopak juz nie robi. Woli sie lansowac niz tele odbierac, jego czarna lista z zachowaniem rosnie, moze lepiej niech w zabce robi a nie na dyspo.

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. - Bytom

• Jak się pracuje w Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 9 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.?

Kandydaci do pracy w Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.
1.3/5 Na podstawie 137 ocen.
  • Wrocławska 94 lok. 08
    41-902 Bytom

Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.