Opinie o Kancelaria Adwokacka Łukasz Markiewicz w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Łukasz Markiewicz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Łukasz Markiewicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Łukasz Markiewicz w Zielona Góra

Czy w kancelarii pracuje ktoś jeszcze poza właścicielem? Może ktoś w administracji? Ewentualnie czy jest w planach rekrutacja na takie stanowisko?

Weronika Nowy wpis

A tego to nie wiedziałam. Czy może ma ktoś info, że jak wszystkie sprawy zostaną wyjaśnione to kancelaria rusza dalej, bo szukam pracy jako radca prawny, ale nie zależy mi na czasie?

To wszyscy pracownicy, którzy byli tu zatrudnieni dostali wypowiedzenia? No i skoro prowadzono postępowanie komornicze to mieli jakieś zaległości w wypłatach co do tych ludzi?

Sam prowadził kancelarie i tylko przeciwko niemu są jakieś zarzuty? Pytam bo szukam miejsca jako aplikant i chciałem się czegoś dowiedzieć o tej kancelarii i możliwości zatrudnienia. Wiadomo co się stało że taka sytuacja wobec mecenasa?

Agnieszka

Nierzetelelny, nieuczciwy, po otrzymaniu honorarium calkowicie przestal interesowac sie sprawa. Pieniadze to jedyna rzecz ktora go interesuje i wyciagnac ich jak najwiecej. Interes klienta jest wazny do momentu odebrania calej kwoty, a potem radz sobie sam. Nie polecam. Takie osoby nigdy nie powinny nikogo reprezentowac. Trzymajcie sie z daleka od takich fachowcow !

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Kancelaria Adwokacka Łukasz Markiewicz?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Kancelaria Adwokacka Łukasz Markiewicz? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Lukasz Szadziul

zostalem (usunięte przez administratora) przez Pana Lukasza, kilkakrotnie pozyczal piniadze i nie chce oddac , szukam osob ktore chcialy bysie podzielic opinia o tym pseudo adwokacie

Andrzej B.

Jestem bardzo wdzięczny za prowadzenie przez 2 lata mojej sprawy. Dzisiaj wygraliśmy w Apelacji!!! Pan Mecenas zawsze przygotowany i w Sądzie miał czas dla Nas i jestem szczęsliwy. Co do kontaktu to owszem czasami nie odbierał telefonu i był nieuchwytny, ale potem zawsze oddzwaniał....jeszcze raz dziekuję i polecam Pana Mecenasa. Andrzej.

GOŚĆ
@Andrzej B.

Ciekawe,jak może prowadzić sprawy,gdy został w czerwcu 2021wydalony z adwokatury.?

ZG
@GOŚĆ

Przecież on sobie sam wystawia te pozytywne komentarze

Lukasz
@GOŚĆ

dzien dobry prosze o pilny kontakt, jest on naprawde zawieszony ?

marcin
@Lukasz

to fakt, markiewicz jest zawieszony w prawie wykonywania zawodu - ponoć jego sprawy przejął do prowadzenia

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Kancelaria Adwokacka Łukasz Markiewicz?

Teresa

Piszesz z perspektywy klienta czy pracownika? Mam pytanie odnośnie stażu. Czy stażyści tutaj są przyjmowani? Masz jakieś informacje na ten temat?

Sebastian

Totalna porażka. Adwokat praktycznie nic nie zrobił w moim kierunku. Brak kontaktu, nie odbiera telefonu. Jak już odbierze to przeciąga w nieskończoność oddanie pieniędzy. Zostałem w sprawie bez adwokata i pieniędzy.

Zuzanna

Aż trudno uwierzyć że jest tyle negatywnych opinii o prawniku, ale ja nie o tym. Czy ten pan pracuje sam? Ma jakichś aplikantów, asystentów, praktykantów, stażystów? Szukam pracy po studiach, stąd pytanie.

Omnis

(usunięte przez administratora) kłamca,złodziej. Sprawa nie tknięta, pieniądze pobrane bez wystawienia paragonu, po rezygnacji z nieswiadczonej usługi zadeklarował ze odda pieniądze i dokumenty. Ani pieniędzy, ani dokumentów, żałosny łgarz. Jeśli ktos chce stracić czas,pieniądze,dokumenty to polecam!!!!!!

Rafal S.
@Omnis

Proszę o kontakt. Rafał s.

Udane
@Omnis

Już wydalony o ile nie złoży kasacji ale to tylko w czasie się przeciągnie.

......
@Rafal S.

Prosze znaleźć mnie na Facebooku satora

Grześ

Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Łukasza zdaje się że to jakaś zmasowana akcja może ktoś się mści lub próbuje podebrać klientów różnie bywa , jeżeli chodzi o prowadzenie spraw to przez 6 lat nigdy nie zawiódł zawsze zachowane terminy, kontaktowy na posiedzeniach,przygotowany do sprawy,z całą pewnością dba o dobro klienta i walczy o niego w profesjonalny sposób z pozytywnym skutkiem,tak jest w moim przypadku to są moje Osobiste doświadczenia i odczucia z współpracy z Panem Mecenasem pozdrawiam serdecznie .

GRAŻYNA
@Grześ

To chyba raczej mecenas sam sobie laurkę napisał. Kłamca i kombinator.

Hanna
@GRAŻYNA

Czemu tak sądzisz? To inni np. nie mogą być zadowoleni z niego? Ciekawa jestem, co pracownicy by powiedzieli. O ile w ogóle zatrudnia?

Rafał

Potwierdza jestem jedna z kilku osób (usunięte przez administratora) przez mec. Markiewicz. Nie dość że nie oddał mi za nie poprowadzone sprawy 3 ty. to jeszcze pożyczył pieniądze. Sprawa trafiła do sądu dyscyplinarnego i jeszcze nie prawomocnie go wydalono ale już blisko do uprawomocnienia. (usunięte przez administratora).

Koza
@Rafał

Potwierdzam(usunięte przez administratora).bieze pieniadze i nie prowadzi sprawy do tego pożycza pieniadze i nie oddaje.omijac z daleka.Oczywiscie sprawa zostanie zgłoszona do Dyscyplinarnej Izby Adwokackiej zeby raz na zawsze ktoś z tym Panem zrobil pozadek i żeby nikogo juz nie (usunięte przez administratora)

Agnezzz
@Koza

Bo to prawda

@Agnezzz

A co z tym całym uprawomocnieniem?

Może jak napisze tutaj to Pan Markiewicz zapłaci mi moją pozostałą cześć wynagrodzenia za wykonaną usługę ponad rok temu. Świadczyłem usługę pośrednictwa dla tego Pana w styczniu 2020r i do dnia dzisiejszego nie otrzymałem całego wynagrodzenia. Na moje sms i telefony zero odpowiedzi a jak już spotkałem tego Pana na mieście lub w sklepie to były suche słowa że zapłaci, i tak zleciało 1,5 roku. Panie Markiewicz proszę o uregulowanie do końca faktury, ja musiełm zapłacić podatek i vat od wystawionej faktury. Nie polecam tego Pana nikomu.

Rafal

Raczej nie mi nie odał pożyczki.

Koza

Ten Pan do dzisiaj ludzi(usunięte przez administratora).Ode mnie też wziol pieniadze za sprawe i do tego jeszcze pożyczył 1000zl i do dzisiaj nie kiwnol palcem w mojej sprawie tylko opowiada bajki jakie to nie działa q sprawie

@Koza

A podpisywaliście coś może?

Maria L

Polecony mi przez kilku znajomych do bardzo trudnej sprawy. Konkretny. Potrafi prowadzić inteligentna dyskusje na sali sądowej. Duże doświadczenie i wiedza. Niestety mam za sobą więcej 'przygód' procesowych i jestem rozczarowana poprzednimi pełnomocnikami, którzy się praktycznie wcale nie angażowali i sprawili, że traciłam czas, zdrowie i pieniądze. Przy Panu Markiewiczu nie odczuwałam obaw, że nie zapozna się porządnie z aktami. Bazując na własnych doświadczeniach - zdecydowanie polecam. Rzadko wystawiam opinie w internecie, ale temu Panu uznalam, że się to należy, gdyż o adwokata któremu naprawdę zależy na kliencie (choc nie musi tego strasznie manifestować) i wygranej sprawie jest trudno - zazwyczaj liczy się tylko skasowanie klienta, a jaki będzie finał sprawy - o to mało kto dba, natomiast przecięty, szary człowiek nie ma pojęcia o funkcjonowaniu sądów i jak czasami można zostać skrzywdzonym. Dobry obrońca to podstawa.

@Maria L

"Maria L" czemu pozwalasz żeby pseudo Mecenas naciągała na kasę innych ludzi którzy wierzą w Adwokata ? Niszczysz ten zawód.

Łukasz
@Męska Dorota

Czy Pani (Pan) Męska Dorota mogłaby przybliżyć swoje dane, chętnie odpowiem na zarzuty ...Łukasz Markiewicz

Rafal S.
@Łukasz

Ja moge panie mecenasie przybliżyć swoje dane i sprawy których pan nie poprowadził. I pożyczył kasę. Wiem że administrator to usunie.

Rafał

Nie ma sensu tu pisać prawdy bo administrator usuwa ją.

doctore

Polecam z całego serca Pana Mecenasa Łukasza!!! przez 3 lata prowadził moją sprawę i wygrał w obu instancjach!!! jestem BARDZO wdzięczny z całego serca . Mirosław

Zielona Góra

Nie polecam ponieważ przekazuje niezgodne z prawem rady dotyczące wypowiedzenia umowy (treść wypowiedzenia sporządzona jak by istniała umowa lojalnościowa a taka umowa nie została zawarta w trakcie zatrudnienia). Nie polecam

Łukasz Markiewicz
@Zielona Góra

Proszę o ujawnienie swoich pełnych danych celem ustosunkowania się do nieprawdziwych i kłamliwych twierdzeń podanych w komentarzu. Brak odpowiedzi ( może być to odpowiedź na adres mejlowy Kancelarii) traktował będę jako potwierdzenie, iż zamieszczony komentarz to typowy hejt. Z poważaniem Adwokat Łukasz Markiewicz

Męska Dorota

Jest coś czego raczej nikt się nie spodziewa od kogoś kto jest ADWOKATEM, gość super gaduła, wie wszystko itp itd. Ale jak wejdzie na salę Sądową ( jak zdąży i w tym czasie nie odpisuje na sms - pewnie zawiedzionych klientów ) to nagle nie ma nic do powiedzenia. Zero argumentów jakby znalazł się iw innym świecie. Może to dlatego że Sekretarka, Aplikantka czy nie wiedomo kto siedzi u niego w Kancelarii i patrzy tylko w smatrfon ? nie przygotuje mu dokumentów ? Niewiem ale jak ktoś planuje załatwic jakąś ważną sprawę to trzeba poszukać innego Adwokata, co w Zielonej Górze nie jest takie łatwe. Ale może Pandamia sprowadzi ich wszystkich na ziemię .

Łukasz
@Męska Dorota

Paweł K.

czytałem opinie o Panu Łukaszu Markiewiczu przed wizytą u niego i byłem bardzo nastawiony sceptycznie, ale brat mnie namawiał i pomimo wszystko poszedłem i...przygotowany, miły i komunikatywny adwokat, sprawa załatwiona jak należy ugodą jestem MEGA zadowolony i nie wiem skąd te opinie..może zawistna konkurencja ps. co do kontaktu to chyba nie muszę pisać nikomu ze jak jest zajęty to siłą rzeczy nie odbiera , ale zawsze oddzwaniał i kontakt sms. Ja POLECAM!!!

@Paweł K.

Paweł zabraknie zaraz wam osób które będą uawały że Łukasz Markiewicz jest Adwokatem.

Dorota

Pan Mecenas to człowiek uczciwy, godzien zaufania. Polecam z nim szczególnie kontakt osobisty - na spotkaniach w pełni wczuwa się w sytuację Klienta, a jednocześnie potrafi twardo ocenić możliwości wygranej. Wie, jak pokierować sprawą. Dodatkowo odbiera telefony oczywiście w miarę możliwości , zawsze oddzwania , szczerze polecam

@Dorota

To jest Portal dla Pracwoników a nie wychwalanie pseudo Mecenasa.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Łukasz Markiewicz - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Łukasz Markiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Łukasz Markiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Łukasz Markiewicz?

Kancelaria Adwokacka Łukasz Markiewicz
  • Aleja Konstytucji 3 Maja 5 lok. 7