Opinie o Voal Spółka z Ograniczoną Odpwoiedzialnością w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Voal Spółka z Ograniczoną Odpwoiedzialnością. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Voal Spółka z Ograniczoną Odpwoiedzialnością o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura tłumaczeń
Biura tłumaczeń Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voal Spółka z Ograniczoną Odpwoiedzialnością w Lublin

bardzo instrumentalne traktowanie na rozmowach kwalifikacyjnych

Szanowny Panie, to nie jest miejsce na tego typu komentarze. Forum jest do udzielania opinii na temat zatrudnienia. W celu wyjaśnienia prywatnych kwestii zapraszamy do kontaktu z właścicielem firmy od 8 do 16 w samym centrum Lublina.

klient

Nie byłem zadowolony z obsługi firmy. Nie udzielono mi dokładnych informacji i odpowiedzi na temat wirtualnego biura. Pani pracownik (usunięte przez administratora) była niemiła i nie chciała mi wyjaśnić pojęć związanych z moją firmą. Nie polecam korzystania z usług tej firmy. Niestety będę szukał innego miejsca

@klient

Szanowny Panie, zawsze udzielamy wszystkich kompleksowych informacji na temat wirtualnego biura oraz innych świadczonych przez nas usług. Natomiast, jeśli chodzi o kwestie związane z konkretną firmą, zawsze zapraszamy na konsultację z odpowiednim specjalistą, który doradza w sprawach prowadzenia firmy oraz podatkach. Cenimy sobie kontakt z Klientem ,,face to face" zatem następnym razem zapraszamy Pana do naszego biura - być może wtedy zrobimy na Panu lepsze wrażenie ;)

Klient

Bardzo polecam tą firmę. Nie tylko świadczą usługę wirtualnego biura, ale również pomagają w innych kwestiach dotyczących prowadzenia firmy.

bardzo instrumentalne traktowanie na rozmowach kwalifikacyjnych

:) Nowy wpis

klient Nowy wpis

pracownik Nowy wpis
@klient

Klient Nowy wpis

Klient

Bardzo polecam usługi tej firmy. Przy podpisywaniu umowy wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione. Jestem zadowolony z przebiegu współpracy.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Voal Spółka z Ograniczoną Odpwoiedzialnością.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Lili

Miałam przyjemność pracować w danej firmie, miło wspominam ten czas. Szkoda, że z przyczyn prywatnych\rodzinnych musiałam wrócić do domu. Dziękuję za świetną atmosferę w pracy oraz wsparcie we wszystkich sytuacjach (Oli oraz Julii). Mam nadzieję, że będziemy jeszcze współpracować. Również chciałabym dodać, że kierownictwo w firmie Voal jest bardzo uczciwe.

Łucja
@Lili

czasem tak bywa ze i z dobrej firmy trzeba zrezygnowac bo są inne priorytety... myslisz ze da sie potem wrocic do pracy ponownie, pracodawca nie ma nic przeciwko takim powrotom ?

No bardzo profesjonalne podejście usuwać negatywne komentarze bo pozytywnych nie ma !

Poinformowana

Firma nie ma możliwości usuwania komentarzy z gowork.pl.

Agnieszka
@Poinformowana

komentarze są usuwane jedynie przez administratorów i to w przypadku naruszenia regulaminu.

Ja pracuję w tej firmie już kilka miesięcy i trochę dziwią mnie te poprzednie opinie. Jestem zadowolona z samej pracy jak i z warunków. Trzeba się starać, ale to tak jak wszędzie jeśli masz ambicje.

lublintutaj

Nie wiem, o co chodzi w poprzednich komentarzach, jako pracownik danej firmy, jestem zadowolona pracą w firmie Voal. Nie mogę nic złego powiedzieć. Kierownictwo jest dobrze nastawione i wspiera w osobistym rozwoju, dają możliwość uczestniczyć w szkoleniach i wdrażać nowe pomysły. Ogólnie dobrze się czuję tutaj

Firma nie godna uwagi. Nie polecam tracić swój czas i nerwy na pracę w tej firmie. Ciągły brak czasu, ciągle pretensje od kierownictwa, że nie masz nic do roboty, a nie wyrabiasz! Brak szacunku do pracownika. Wykorzystują pracowników, zlecają np. napisanie tekstu, wymyślenie nazwy, czy co kol wiek innego za dodatkowe wynagrodzenie, a potem wymyślają milion powodów żeby nie płacić za wykonaną pracę. Pracownik musi sprzątać w burze i toalecie, z której korzystają klienci, pracownicy z budowy, po prostu wszyscy. Można sobie wyobrazić jak wygląda ogólnie dostępna toaleta. No i oczywiście to niby jest obowiązek pracownika, nikt za to nie dopłaca.Ogólnie płacą najniższą krajową. Aha, jeszcze dodatkowa informacja dla przyszłych pracowników. Podpisując umowę o pracę z Voal trzeba się liczyć z tym że w firmie raz w tygodniu albo i więcej są przeprowadzane spotkania, na których dostajesz opier..l od jakiejś pani B. z firmy Exlibra, z którą pracownik Voal nie ma żadnych relacji służbowych, roboczych itp.

Jak wygląda praca u nich w przedsiębiorstwie Voal Spółka z Ograniczoną Odpwoiedzialnością w miejscowości Lublin? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe komentarze. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Voal Spółka z Ograniczoną Odpwoiedzialnością - Lublin

• Jak się pracuje w Voal Spółka z Ograniczoną Odpwoiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Voal Spółka z Ograniczoną Odpwoiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Voal Spółka z Ograniczoną Odpwoiedzialnością?

Voal Spółka z Ograniczoną Odpwoiedzialnością
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • MC Skłodowskiej 3 lok. 27
    20-029 Lublin