Opinie o Versabox Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Versabox Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Versabox Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Automatyka przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Versabox Sp. z o.o. w Warszawa

Teraz szukają ludzi do tworzenia nowego projektu, front developerów i można na stronie złożyć cv. Ale może ktoś mi napisze za jaką kasę ta praca jest? Niestety nie podano żadnych szczegółów zatrudnienia.

RobyJ Nowy wpis

Witam, jakie są opinie o stanowisku "programista", czy jest możliwość pełnej pracy zdalnej czy jest konieczność pracowania kilku dni w tygodniu w biurze?

Jakieś opinie odnośnie oferty pracy jako Robotic C++ Software Engineer? Z opisu praca wydaje się ciekawa, ale przeglądam oferty co jakiś czas i ta sama już wisi ładne parę miesięcy. Tak dużo osób rekrutują czy jednak słabe warunki? Opinii o całej firmie też niewiele na internecie.

Agata
@Andrzej

Szczerze mówiąc też mnie ostatnio to ciekawiło :D I przez to nie wiem czy jest sens aplikować czy nie. A Ty aplikujesz?

@Agata

Póki co poczekam może ktoś się wypowie

@Andrzej

Tu widzę nikt nie uraczył odpowiedzią. :/ Ale zdobyliście info gdzieś indziej może o tym? Bo jakby nie patrzeć ze dwa tyg minęły już

@Małgorzata

Praca bardzo ciekawa - zespół zgrany, który dzieli się wiedzą. Pracownik ma możliwości rozwoju - można powiedzieć, że praca ta nieustannie uczy i oferuje wyzwania. Nie jest monotonna. Jako były pracownik mogę śmiało powiedzieć, że warto spróbować. :)

Małgorzata

Brzmi dobrze, dzięki za odp. ;) Ale to, że już tu nie pracujesz oznacza, że nie jest to miejsce, w którym warto zostać na o wiele dłużej?

Były pracownik Nowy wpis
@Małgorzata

Nie, to znaczy,że chcę się przekwalifikować ze względu na zainteresowania.:)

Małgorzata Nowy wpis

A ok, rozumiem. ;) Czyli w razie czego szklanego sufitu tu nie napotkam?

zainteresowany

Co myślicie o pracy mechanika bo jest ogłoszenie

@zainteresowany

Gdzie? Jest napisane ile dają? I jakie godziny pracy, ja nigdzie nie widzę niczego takiego.

@zainteresowany

Niby Polska firma a kierownikiem jest białorusin

@ja

No ale to tylko stanowisko kierownicze, to cokolwiek zmienia?

informatyk
@ja

Wiecie może czy nadal kierownikiem jest szanowny pan białorusin

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Versabox Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Inżynier Wdrożeń Robotów Mobilnych wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
zainteresowany

Znowu jest ogłoszenie na monter mechanik ktoś coś może napisać co tam się dzieje gdyż zastanawiam się nad wysłaniem cv

@zainteresowany

Pewnie najprościej będzie wysłać i samemu sprawdzić? Po opiniach jakoś pozytywnie się to wszystko zdaje. Ale co masz podejrzenia, bo ogłoszenie jeszcze raz jest?

@Małgorzata

Nie rozumiem w jakim celu wtrącają się w rozmowy pracownicy goworka przecież wiadomo że nie pomagają i dzwonicie do pracodawców z propozycją skasowania negatywnych opinia za kasę i słyszałem to osobiście od kilku pracodawców. Pewnie ten komentarze też wykasujecie

Praca bardzo ciekawa. Super zespół, zgrany. Wszyscy dzielą się wiedzą, są pomocni. Pracownik ma możliwości rozwoju - można powiedzieć, że praca ta nieustannie uczy. Nie jest monotonna. Jako były pracownik mogę śmiało powiedzieć, że warto chociażby spróbować. :)

Przemek

Polecam pracę w VersaBox! Super ludzie z pasją i ogromnym zaangażowaniem, bardzo duże możliwości rozwoju i świetna atmosfera.

Olga
@Przemek

Dzięki czemu w tej firmie są bardzo duże możliwości rozwoju? Są organizowane jakieś szkolenia? Awans?

Mateusz

Fajna firma, z mocnym zapleczem wiedzy i mocy do skalowania. Super atmosfera. Serdecznie polecam jako pracodawcę.

@Mateusz

Czyli rozumiem, że praca w Versaboxie będzie idealna dla osób, które chciałyby się dużo nauczyć? Nawiązuje tu do mocnego zaplecza wiedzy. Firma oferuje swoim pracownikom rozwój osobisty oraz zawodowy? Są szkolenia? Czy starsi stażem współpracownicy chętnie dzielą się swoją wiedzą z nowymi pracownikami? :P

Wojciech

Świetna firma, stworzona przez ludzi z pasją, bardzo dobrze się rozwija i pracuje się z przyjemnością więc polecam!

Skysis

Obecna strona firmy to https://versabox.eu?

Wiki

Czy firma funkcjonuje bez zmian? Co może być powodem braku aktywności na forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Versabox Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Versabox Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Versabox Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Versabox Sp. z o.o.?

Versabox Sp. z o.o.
  • Jutrzenki 99/101 lok. B2