Opinie o Everest International Transport & Spedition Wasowski & Wasowski Sp. z o.o. w Sierpc

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Everest International Transport & Spedition Wasowski & Wasowski Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Everest International Transport & Spedition Wasowski & Wasowski Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Everest International Transport & Spedition Wasowski & Wasowski Sp. z o.o. w Sierpc

Itd.. Nowy wpis

(usunięte przez administratora) dziad trans omijać. Pieniądze jak chce, szacunku zero, nagminnie łamanie przepisów prawa.

@hdjdj Nowy wpis

Firma zmieniła nazwę było wiele negatywnych opinii na temat firmy i Szefa Darka furiat (usunięte przez administratora) ten z typu (usunięte przez administratora)w gumiokach który się czegoś dorobił nie powiem w jaki sposób mogę jedynie powiedzieć że w taki że zabrali mu licencję transportowa firma stoi na jego Brata polecam się zapoznać z opinią na temat pana Darka mało nie ma wogole gatki z nim na początku dobra mina do złej gry opowiadają na spotkaniu niestworzone bajki jak jest super i wogole to co mówią na rozmowie ma sie ni jak do rzeczywistości kasa się nie zgadza po za tym wszystko potrafi sobie o tak zmienić bez konsultacji z nikim zjazdy o tym to wogole szkoda gadać wozisz drobnice i się non stop(usunięte przez administratora) później jak coś się dzieje nie podoba się to wyjazd standard odpowiedź na wszystko nie szanują kierowców większość osób myśli żeby zmienić mógł bym tu pisać i pisać ogólnie nie polecam szkoda nerwów po za tym taki bajki piszą że szkoda gadać ale zawsze każdy może przyjść i sprawdzić kasa za urlopu zapomnij nie płaci ani nie ma urlopu ktoś idzie na chorobowe bo ma problemy zdrowotne może szukać nowej roboty bo Jaśnie pan ma Ból (usunięte przez administratora) oczywiście ci tego nie powie ale jak wrócisz to albo nie będzie dla ciebie miejsca bo zatrudni kogoś innego albo będziesz miał najgorsze roboty albo ci zaproponuje kraj za śmieszna stawkę i sam się zwolnisz gość z typu kierowca to zło ostateczne normy paliwowe te jego wyliczenia zjazd na bazę na Polskę na oparach jak zatankujesz za dużo już problemy non stop się o coś (usunięte przez administratora) Naprawdę z całego serca nie polecam bo to co napisałem to jest pikuś w tej firmie wydarzyło się wiele gorszych rzeczy dużo kierowców się zwolniło zostawili negatywne opinie ale firma zmieniła nazwę szkoda bo przynajmniej każdy by miał obraz tego jak tu jest i jak sprawy wyglądają

Cześć wszystkim. Pytanie w odniesieniu do szczegółów pracy w firmie Everest International Transport & Spedition Wasowski & Wasowski Sp. z o.o.. Czy firma wdraża nowo zatrudnionych pracowników? Czy atmosfera w pracy jest przyjazna ? Czy pracodawca oferuje awanse? Serdecznie dziękuje za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Everest International Transport & Spedition Wasowski & Wasowski Sp. z o.o. - Sierpc

• Jak się pracuje w Everest International Transport & Spedition Wasowski & Wasowski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Everest International Transport & Spedition Wasowski & Wasowski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Everest International Transport & Spedition Wasowski & Wasowski Sp. z o.o.?

Everest International Transport & Spedition Wasowski & Wasowski Sp. z o.o.
  • Jana Pawła II 46 lok. 33
    09-200 Sierpc

Everest International Transport & Spedition Wasowski & Wasowski Sp. z o.o.