Opinie o Ceramika Końskie Sp. z o.o. w Końskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ceramika Końskie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ceramika Końskie Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja ceramicznych kafli i płytek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ceramika Końskie Sp. z o.o. w Końskie

Hurtownia w mazowieckiego

Co się dzieje w tym roku, z ciekawości przeceniłem wasze płytki na 2 zł/m2 !!!!! i mimo to brak jest zainteresowania ze strony klientów?

$$$

Jeśli jestes klientem i planujesz zakup płytek z asortymentu naszej grupy ceramicznej np. na inwestycję w ilości powyżej 100m2 to napisz do nas albo zadzwoń i upomnij się o prowizję nawet 5%. Bo jeśli tego nie zrobisz to prowizja automatycznie pójdzie do naszego przedstawiciela a tak to masz szanse sobie dorobić.

Via

Jeśli chcesz kupować te płytki bez prowizji to zamawiaj je bezpośrednio we Włoszech w Dado Ceramica.

polski prducent

Właśnie odnosimy sukces sprzedażowy na targach Cevisama!!!!!

Mamba
@polski prducent

Pełno zamówień od samych bogatych klientów, znowu brylujemy na salonach.

Specjalista Ds. Sprzedaży

Brak kontaku po rozmowie pozostawia duży niesmak....szkoda tracić na nich czas. Każdy zasługuje na szacunek nawet gdy propozycji pracy nie otrzymuje. Profesjonalne firmy zawsze dziękują kandytadatom za wzięcie udziału w rekrutacji, ale to nie tu.

Pytania standardowe

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zoomi

W tym roku rewelacyjnie będą się sprzedawały płytki w Castoramie i na Węgrzech i we wspaniałej Bułgarii.

Bella

Ciekawe gdzie znajdą kogoś z niemieckim do Ceramiki Color, pewnie podkupią kogoś z konkurencji?

Kiti
@Bella

Dają do 3600/miesiąc, więc zaraz ktoś się znajdzie.

@Bella

Ale masz problem

mała
@Kiti

Tylko osoby z językiem włoskim mogą w tej firmie zarabiać powyżej 3600zł na miesiąc.

grafen

Mamy lepsze płytki niż Cerrad bo oni produkują płytki na czerwonej masie a my już nie.

Iza

Koniec roku, więc pewnie Włosi standardowo zrobią podsumowanie reklamacji. No ale w tym roku nie było nawet żadnej.

Bella
@Iza

W tym roku powinni zatrudnić jeszcze jedną osobę w dziale reklamacji- do pomocy.

R.

Z tego co widzę, to w przyszłym roku trzeba będzie jeżdzić do klientów dwa razy cześciej!

premia!!!!

Bardzo dobry rok sprzedaży płytek grupy końskie i bardzo dobra marża w sieci OBI.

Michał T.

W tym miesiącu wyprodukujemy tylko 1 gatunek to będą idealne płytki a jeśli będzie inaczej to zwrócimy koszty transportu.

Czy pracodawca Ceramika Końskie Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

CK

W przyszłym miesiącu rzucamy wyzwanie Cerradowi, zresztą mają gorszych projektantów.

Kadry

Oczywiście, każdy pracownik ma w roku kilka szkoleń podnoszących naszą konkurencyjność w branży ceramicznej.

Bobik

Sukces na targach we Włoszech sprzedajemy wiecej niż Cerrad i Tubądzin.

Elita handlowców
@Bobik

Jeszcze większy sukces na targach w Warszawie, pokazaliśmy się........

zorka

Najlepiej niech dyrektorka Agnieszka pokaże nam jak się sprzedaje płytki ceramiczne. I wtedy zobaczymy kto jakim jest dyrektorem.

mała

Powinni wymienić dyrektorów na bardziej ambitnych.

3d

Teraz mamy lepsze aranźancje niż Cerrad i Tubądziń razem wzięte!!!!!!!

Cień
@3d

Ale podobno Cerrad ma was przejąć

Zbych

Ciekawe ile bedzie reklamacji w tym misiącu???

Dobrze się pracuje bo i firma jest dobrym pracodawcą. Teraz ważne, żeby się rozwijać.

Paku
@Marek

Ciagle sie rozwijamy, dzieki ciaglemu oslabianiu innych fabryk plytek ceramicznych. Trzeba przeciagac klientow i przeciagac...

planista

Propozycja aby cała produkcja z tego miesiąca w 70% szła na rynek włoski a 30% na rynek słowacki.

$$$

W zeszłym miesiącu była bardzo dobra sprzedaż, każdy pracownik odczuł to finansowo bo są coraz leprze prowizje.

Zostaw merytoryczną opinię o Ceramika Końskie Sp. z o.o. - Końskie

• Jak się pracuje w Ceramika Końskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ceramika Końskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ceramika Końskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 13 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ceramika Końskie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ceramika Końskie Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ceramika Końskie Sp. z o.o.
  • Ceramiczna 5
    26-200 Końskie

Ceramika Końskie Sp. z o.o.