Opinie o Strabag Property And Facility Services Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Strabag Property And Facility Services Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Strabag Property And Facility Services Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Strabag Property And Facility Services Sp. z o.o. w Pruszków

Ben

No to zaczynamy: 1. Nie ma narzędzi przystosowanych do pełnienia funkcji technika. Wszyscy technicy korzystają ze swoich. Kupić możesz, ale później kierownicy robią z tego wielki problem. Kwota 50zł brutto w wzwyż to już strata kolosalna. 2. Ogłoszenia o pracę zawierają informację o pełnienia funkcji mobilnego. Głównie korzystasz ze swojego. 3. Miejsca dla technika na obiektach, brak. 4. Telefony z infolini 24/7. Nie odbierasz? Masz problem. Brak życia prywatnego. 5. Wielki problem z uregulowaniem nadgodzin. Nie otrzymasz pieniędzy a dzień wolny musisz utargować. I tak Cię wezwą na awarie. 6. Głównie spychologia, praca biurowa jest tragikomiczna. Zrób skan, ale nie masz gdzie, drukarki i kombinuj. 7. Duża rotacja pracowników. Urlopy 10 dniowe stają się problemem. Jeśli pójdziesz na urlop to nie ma technika. 8. Jeśli zatrudniasz się z uprawnieniami załóżmy SEP do 1kV i kończą się. Przedlużysz je w tej firmie, lecz nałożą na Ciebie lojalnościówke. Mógłbym wymieniać dalej. Jeśli chcecie przekonać się jak to jest w tej firmie która chyba jest tylko pod szyldem STRABAG. Aplikuj, tylko miej później pretensje do siebie.

@Ben

Znam typa który ma w tej firmie auto i narzędzia na stanie. Musi zostawiać powierzone mu dobro pod biurem przy czym użytkować to auto i narzędzia może każdy pracownik nawet nie powiadomiajac go o tym. Trochę dziwne. Punk 4 dyżury uregulowane słownie - nic w umowie, czy na pasku.punkt 8 uprawnienia nawet jak coś miałeś np dozór lub inne które się kończą to nawet jesli chcesz dopłacić z własnej kieszeni to i tak Ci nie przedłużą bo ktoś stanowisko nad Tobą uznaje że jest to niepotrzebne.

Ben
@Mobydick

Auto służbowe jest przepisane na osobę i od tego zabierają mu z pensji, nie musi wam dawać auta służbowego. OMIJAĆ! Dodam pikanteri. Na ramach sądowych odnośnie podrobionych podpisów. Zdarza się. Same przeglady? jest protokół ale samego rzeczywistego serwisu tam nie było Pozdrawiam

papa@

W Strabag PFS zależy gdzie trafisz do pracy jako technik. Tam gdzie byłem (usunięte przez administratora) kompletne. Kierownik niby techniczny a wiedzy szeroko technicznej brak. Liczy się tylko Jego "ego". Ma swoich ulubionych którzy mu przyklaskują i ich docenia reszta się nie liczy. Całkowity brak reakcji wyższych przełożonych.

@papa@

Brak reakcji bo nie ma gdzie zgłaszać niekompetencji. A słowo "ego" czasem tyczy się koordynatora w pewnym oddziale?

Witam wszystkich, pracuję w firmie ok pół roku, jestem bardzo zadowolony, moje zaangażowanie jest doceniane. Kierownictwo jest pomocne w sytuacjach awaryjnych i nachyla się nad każdym zgłoszonym problemem. Gorąco polecam

To pozazdrościć takiego Kierownictwa :) Nie wszędzie niestety tak to wygląda.. Ale nie ważne. Czy możesz napisać jak Twoje zaangażowanie jest doceniane?

Mobydick

Brzmi to jak z komedii Bareji. Stanowisko biurowe czy fizyczne ?

Wojtek

Wasza firma działa w jednym mieście ?

Maciej
@Wojtek

Działamy na terenie całego kraju, więc jesteśmy obecni w każdym większym mieście.

Firma Strabag Property And Facility Services Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierownik / Kierowniczka Robót Mostowych. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Niko

A czy teraz jest ...no właśnie, ja teraz obecnie jest w szeregach tej pracy ???? Jakaś cisza nastała w tym temacie.....

To jako student mogę liczyć na prace sezonowa ?

Natalia

@cicha a co tam się dzieje złego?

Cicha

Witam, przedmówca niestety mówi prawdę o stosunkach w tej organizacji, nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Strabag Property And Facility Services Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w Strabag Property And Facility Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Strabag Property And Facility Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Strabag Property And Facility Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Strabag Property And Facility Services Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 4 ocen.

Strabag Property And Facility Services Sp. z o.o.