Opinie o Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych w Gdańsk

Rozmowca Nowy wpis
Inne

Najlepiej administrowane osiedle w Gdańsku z długą tradycją, a powiedzieć trzeba ,że bloki potężne 10 piętrowe z ogromną ilością ludzi,wszelkie awarie są likwidowane od ręki czy winda czy światło nieraz wysiądzie ,czysto na klatkach i w obejściu na chodnikach w śmietnikach.Pogratulowac Osiedlu Młodych bardzo dobra jest informacja aktualne są ogłoszenia na klatkach,miła obsługa w biurze.Chodzi o teren Wejhera Gospody.Tak trzymać kochani

Lokator
Inne

Wielkie dzięki Spółdzielni mieszkaniowej za podanie telefonu na klatkach o awariach.Wczoraj wysiadło mi światło w całym mieszkaniu.Byla godzina 1 w nocy. Panowie przyjechali zrobili .Ta firma jest z Gdyni i na ogłoszeniu pisze ,że w weekendy ,święta w nocy można dzwonić.Chcialam powiedziec,że Spółdzielnia działa najlepiej w całym Gdańsku.Mowie tutaj Wejhera Gospody.Naprawde dba o lokatorów czysto jest zawsze aktualne informacje pomocne panie w administracji.Stara dobra szkoła bo to jedno z najstarszych osiedli w Gdańsku.

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych - Gdańsk

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Gospody 17
    80-340 Gdańsk
  • NIP: 5840254047 REGON: 483932 KRS: 0000041517
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych
Przejdź do nowych opinii