Kaja Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane

Gdańsk

Opinie o Kaja Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane

Mario

Jaka role w firmie spelnial Kondracki Zbigniew?

Stek

Kaja Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane jest świetne, kiedyś miałem z nimi dużo doczynienia jako klient i naprawde nie idzie jej nic zarzucić, polecam całym sercem, ponieważ robią dobrą robotę i za dobre pieniadze, mało jest takich jak oni..

Pokrzywdzona

Niestety jesteś w błędzie.

Pokrzywdzona

Jasne, ale szanse na odzyskanie czegokolwiek są raczej znikome. Podanie ówczesnego zarządu czy rady nadzorczej do sądu miałoby sens, gdyby ci ludzi mieli dzisiaj jakiś majątek (tzn. nie przepisali go na rodzinę). Chyba że skarga pauliańska...ale kto prześledzi dzisiaj drogę głównej nieruchomości ze spółki do spółki. Dla sądu to zbyt żmudna robota.

Pokrzywdzona

Ludzie, o czym wy piszecie? Kaja złożyła ostatni bilans za 2011 r. lista wierzycieli to na dzień dzisiejszy 40-stu pokrzywdzonych + zaległości w stosunku do US. Warto zawracać sobie głowę?!

pani kiełbaska asia

ufff, cieszę się że piszesz że firma działa jeszcze bo zastanawiam się nad podjęciem u nich zatrudnienie, jestem dobra w kwestiach budowlanych i pracowałam fizycznie na wielu z nich. wiem że się jeszcze zima nie skończyła ale czy jest szansa w tej chwili na zatrudnienie u nich? zależy mi pilnie na pracy u nich

Pokrzywdzona

Niedaleko się ewakuował...z tonącego okrętu.

Do zainteresowanych

Gdańsk, Matemblewska 1a/16 , tel. 793 003 109 . I już Pana ... nie trzeba szukać.

oszukany

ten kraj kształci takich (usunięte przez administratora) i czym więcej tym chyba lepiej dla ...... Ludzie mają się wynieść z tego kraju taki jest chyba cel. Jak to mozliwe by oszuści łazili na wolności i bili brawo na trybunach

były okradany i oszukiwany

tak jest . Nasłać na gnoja ruskich

Pokrzywdzony

Teraz KAJA o ile wiem ma swa sidzibę w Katowicach - można to sprawdzić na stronie https://ems.ms.gov.pl/, wpisując NIP lub pełną nazwę. Co do tego spokoju... wniosek o upadłość leży sobie w sądzie w Gdańsku pod nr 6GU77/12. Informację tą można potwierdzić w sądzie - nie jest to objęte tajemnicą. Szkoda tylko, że nasze sądy działają tak opieszle, bo po tym numerze można się domyslić, że wniosek wpłynął w zeszłym roku. Czy ktokoliwek coś na tym zyska? Watpię. W naszym kraju raczej trudno o sprawiedliwość.

????????????????????????????

jak to jest możliwe, że taka osoba jak były prezes firmy kaja z Gdańska (usunięte przez administratora) żyje sobie w spokoju, drwi ze wszystkich, zobowiązań swoich wobec ludzi i firm nie spłaca, że do tej pory ręka sprawiedliwości go nie dopadła, że żaden komornik i US w tym wypadku nie potrafi, ściągnąć od niego kasy. jaruś nie przejmuje się ludźmi, ich problemami,żonka dalej prowadzi swoją firmę z nieruchomościami i co ? śmieją się nam w oczy i wszystkim pokazują środkowy paluszek. Chyba (usunięte przez administratora) potrzebuje innego wymiaru sprawiedliwości.

yyy

Czy ktoś ma nowe wieści o Jarku Kamr. byłym prezesiku firmy Kaja sp. z o.o.? ( Gdańsk, ul. Piekarnicza 24 )Czy to jest możliwe żeby tak długo spał spokojnie?

Wiesz kto

Niedługo zostaniemy bez dachu nad głową z dziećmi....Dziękujemy wspaniałej firmie Kaja. Jednak wierzę ,że los jest SPRAWIEDLIWY i jeszcze da w kość niektórym...

Poszkodowana

Do kogo konkretnie można się zgłaszać? Czy konieczne jest sporządzenie zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa czy też jest ono sporządzane w trakcie przesłuchania?

oszukany

poszkodowani przez firme kaja moga się zgłaszać do VIII komisariat policji gdańsk DS -1041/12

wielbiciel Jarusia

Firma Kaja w gdańsku powinna się logować nowym znakiem firmowym \"Kaja to nieudacznicy i partacze,a były właściciel (usunięte przez administratora)nt.\" Usiekłeś jak szczur, schowałeś się pod płaszczyk żonki i jej firmy Kaja Nieruchomości i udajesz niewiniątko.Sprzedałeś swoją firmę, ludzkie pieniądze przepiłeś i przepóściłeś. Wszystkich i wszystko masz w (usunięte przez administratora)e. Ale (usunięte przez administratora)my pamiętamy o tobie. Twój dłóg wobec nas spłacisz, będziesz płakał i płacił. Pamiętaj jesteś ponoć bardzo wierzący, znasz to powiedzenie: Bóg jest nierychliwy ale sprawiedliwy.Nie jedna rodzina i dzieci przez ciebie płaczą. Pamiętaj (usunięte przez administratora). sprawiedliwość nastanie,SAD czeka na ciebie.

cyprian

prezes (usunięte przez administratora) wysylal prosby do wykonawcow o zrozumienie i zapewnial uregulowanie zobowiązan platniczych do konca czerwca 2011 r ( 6 mcy zwloki ) . W miedzyczasie zamiatal majątek i wysprzedawal na podstawione osoby . Jest jednak bat na czlonkow zarządu firmy , miedzy innymi na zonę p. (usunięte przez administratora) ktora spokojnie prowadzi dalej dzialalnosc pod szyldem Kamrowska nieruchomosci . to kwestia czasu , prokurator zapuka i do tej firmy . Gdzie honor i etyka przedsiębiorcy ? Teraz dalej jak gdyby nic się nie stalo dzialamy pod nowym szyldem ? w tym biznesie wyludzenia to normalne ale udaje sie to tylko raz . Nie ma powrotu i zaufania . 0j nie mialbym spokojnego snu . Firm można miec wiele ale nazwisko ma się jedno na cale życie .

odbicie

(usunięte przez administratora).były prezes i właściciel firmy Kaja to (usunięte przez administratora)j i fakt to Wielki Nieudacznik. Jego perfidny brak szacunku dla człowieka jest i był na porządku dziennym. Firmę wykończył jak prawdziwy nieudacznik wprowadzając chaos i bałagan a kontrahentów i pracowników miał za nic. Cwaniak firmę sprzedał drugiemu cwaniakowi i ma na wszystko wywalone,spokojnie święta spędził z rodzinką na nartach.Do kościółka chodzi, bo przecież dobry z niego Katolik, a Długi ? a co tam długi!! spokojnie sobie żyje bo przecież DOBRY z niego człowiek.Ale prokurator czeka na ciebie Jarusiu,czeka i rączki zaciera bo długi trzeba spłacać i niestety dla ciebie, nikt ci tego nie podaruje.

miecz

pan , właściciel firmy Kaja, \\\"dżentelmen\\\" od siedmiu boleści, okazał się zwykłym (usunięte przez administratora) i niestety wielkim nieudacznikiem.

dobrze że firma się rozpadła, takich kierowników nieudaczników wysłał bym za Ural, dziękuje za WIELKIE wypłaty, zasiłki są większe niż były nasze miesięczne zarobki

Zostaw opinię o Kaja Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaja Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane