Opinie o Pro-Natural Sp. z o.o. w Tomaszów Mazowiecki

counter
Omni Nowy wpis

Współpracuję z tą firmą ( jeszcze). Niestety najbardziej nierzetelny prezes, który ma w szerokim poważaniu firmy, z którymi współpracuje. Opóźnienia w wypłacie należności, unikanie płacenia, wykańczanie podwykonawców to u niego norma. Nie liczy się z nikim i z niczym. Kręt i kłamca. Proszę unikać tej firmy, nigdy nikomu nie polecę współpracy z nią.

07.06.2019 Nowy wpis
@Omni

Wykonywałam na zlecenie firmy usługę. Ostrzegam wszystkich, którzy kiedy kol wiek spotkają się ze zleceniem od tej firmy, żeby liczyli się z tym, że będą pracować społecznie. Na zapłatę czekam 2 miesiące. Obecnie ciężko się z nimi skontaktować ponieważ nikt nie odbiera żadnego telefonu. Jest to najbardziej nierzetelna firma jaką znam i z jaką przyszło mi współpracować. Opinia z 26.04.2019r jest w zupełności słuszna. Ostrzegam- unikajcie tej firmy. Nigdy nie polecę tej firmy nawet najgorszemu wrogowi.

Wasza wiedza może ułatwić wybór użytkownikom! Nadal oczekujemy na aktualne informacje, ponieważ wątek o pracy w firmie Pro-Natural Sp. z o.o. w mieście Tomaszów Mazowiecki nie ma żadnej opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-Natural Sp. z o.o. - Tomaszów Mazowiecki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad