Warsaw Study Centre

Opinie o Warsaw Study Centre

sumo

Ja się wypowiem ze strony uczestnika kursu: profesjonalnie, szybko i dobrze. Warto polecić i pochwalić. Tym bardziej, że łatwo się w dzisiejszych czasach nadziać na marną szkołę...

Marionet

Czy sądzicie, że Warsaw Study Centre nadal potrzebuje metodyków czy nic Wam w tym temacie aktualnie nie wiadomo? Ciekawi mnie to bardzo, bo przyznam, że to mój zawód

klara

to mi dopiero bezstronna opinia:))

Joanna

Pracuje dla WSC dopiero od 3 miesiecy, ale spokojnie moge napisac, ze jest to w pelni profesjonalna firma. Widac to juz w pierwszej chwili patrzac na umowe, a pozniej w kontaktach kadry zarzadzajacej z pracownikiem. Szkoda, ze niestety tak niewiele nadal jest w Polsce takich firm. Polecam.

Zostaw opinię o Warsaw Study Centre - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Warsaw Study Centre