Opinie o Bell Polska Sp. z o.o. w Niepołomice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bell Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Bell Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bell Polska Sp. z o.o. w Niepołomice

Bandyta

Widzisz miał 1,5 promila i pracował Ty po tej dawce spałbyś 3 dni Każdy prawdziwy fachowiec musi być na bani

Stary

Zajmijcie się własnym życiem z tego co widzę to nie udanym bo was interesuje wszystko to co nie powinno i piszecie tu te bzdury i niech każdy pilnuje siebie a nie zajmuje się innymi i płatkami

@Stary

Co to są płatki?

Praca w sam raz dla nowych osób z których marny jest pożytek. Nowy pracownik ma praktycznie taką samą stawkę a nawet i wyższą od pracownika z dłuższym stażem. Nowych pracowników trzeba zachęcić a już obecnych to mają gdzieś, dlatego już sporo ogarniętych osób odeszło z tej firmy. Czy się znasz na wszystkich maszynach, czy spakujesz 2 lub 10 ton i tak nic z tego więcej nie masz. Niech się zarząd opamięta i zacznie doceniać osoby na których można polegać i dzięki im funkcjonuje ten zakład, bo już nikt ogarnięty nie będzie robił w tej firmie.

Ttttt

Święta prawda

@Ttttt

Dokładnie tak jest my starzy pracownicy produkcji mamy stawki takie same jak nowi pracownicy firmy a szykujemy całą produkcję. Może lepiej będzie jak przyjdzie (usunięte przez administratora) z prawdziwego zdarzenia i nas doceni

Kris

Już niektórzy posłuchali Twojej rady i teraz kierownicy muszą maszerować do maszyn.

@Kris

Jak wygonili dobrych pracowników z produkcji to sami idą do maszyn.

Bandyta

TUMAN to Jego nazwisko? A co ślub braliście z Bell ? Nie możecie odejść? Chyba że też nic więcej nie umiecie!

Xxx
@Pracownik Produkcji

Co do (usunięte przez administratora)to powinien niektórym pokazać gdzie jest ich miejsce jak tylko pojawia się na hali to jedna operatorka z daleka go woła (usunięte przez administratora) tamto tak samo z kierownikami nie mogą przejść spokojnie bo zaraz ich zaczepia może powinna się kobieta skupić na pracy i okazać trochę szacunku do przełożonych bo to że długo tutaj pracuje to jeszcze nic nie znaczy

Johny

Dokładnie. Może by ktoś zaczął w końcu doceniać pracę innych, pracownicy wylewają siódme poty przy maszynach i nawet nigdy za to nie bedzie doceniany bo jak wiadomo liczy się tonaż a nie ten który to wykonał.. Pozdrawiam..

@Johny

Jak to ująć błędna dziura ;)

Maja
@Xxx

Znaczy i to dużo ba akurat ta operatorka mnie wszystkiego nauczyła pracuje krótko on pokazala krok po kroku gdzie i co ustawic a z poprzednią jak pracowałam to zaslaniala zebym nic nie widziala

@Johny

Johny to jest nie możliwe że nas docenią dobrze już napisał ktoś że może wtedy nas docenią jak zmieni się dyrektor na z prawdziwego zdarzenia.

Pracownik Produkcji

Dobrze napisałeś powinien się wziąść za tego tumana

Aplikowałeś do Bell Polska Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel handlowy? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Tak jak patrze na te wpisy mówiące o sprawach prywatnych to mi nie dobrze. Tak po ludzku kogo to obchodzi i tylko tyle. WIELKIE WSPÓŁCZUCIE .

Krystyna
@ja

To nie patrz.

@Krystyna

Bez komentarza .Nie będę Pani obrażał,ale wpis mówi sam za siebie. Pozdrawiam i życzę udanych wpisów na temat pracodawcy. Powodzenia w wykonywaniu obowiązków zawartych w umowie o pracę o ile wiem nie ma tam mowy o obrbianiu komuś (usunięte przez administratora)

@Krystyna

Nie pracujesz to nie wiesz co sie dzieje

Gsu on

Oprócz fajki to najważniejsze są BOJKI potem kawa i ciastka dla BIUR przecież my to wszystko widzimy pisać dalej?

Pakownia. ????

Jak to czytam to mam mdlosci. Ludzie ogarnijcie sie. A tak na marginesie szukam opiekunki dla dziecka wiec moze przyprowadze ja do tych ludzi co pisza te bajki .Moje dziecko lubi sluchac bajek. Tylko milo by bylo jak by sie autor tych bajek przedstawil abym wiedziala do Kogo mam dziecko przyprowadzic. Bo nie kazdy ma taka wyobraznie bogata . ????????a nie chce aby dziecko sie nudzilo . Pozdrawiam .

Janusz Tracz

Trójkąty są w modzie! :-)

Stars

Poprostu szkoda słów na takie coś jakim trzeba być debilem debilka żeby takie rzeczy robić to nie jest miejsce do tego to jest ich życie ich sprawa już niewolno się przyjaźnić bo co romans po nich widać że to jest przyjaźń Dominika bardzo miła i sympatyczna osoba żeby tej osobie co wam robi krzywdę noga się powinęła pozdrawiam

Antychryst

Wpis jak wiele innych, krawężnikowy. Nie wnoszący nic tylko niski iloraz inteligencji. Przypominam że na tym portalu piszemy, rozmawiamy o firmie w której pracujecie.

Janusz Tracz

Ale kto to zrozumie, skoro nawet nie potrafią pisać... Przydała by się premia w postaci słowników ortograficznych.

Słuchy chodzą że jest miłość nowa w dziale technicznym to chyba już wiadomo czemu pan brygadzista taki załamany ????????

Fffff

Po prostu masakra totalny brak zajęcia .Ich kolorowanka ich sprawa jak sobie ją pomalują.To nie jest miejsce do pisania takich rzeczy masakra i żal mi takich ludzi bo nie mają swojego życia jak masz jaja to się ujawnij i powiedz to wprost pisać każdy potrafi

Aplikant

Dzięki za podpowiedzi. Widzę że atmosfera jest zła. Nie aplikuje...

Bastian Obsztyfitykuktykiewicz

Skoro ta strona stała się już "blogiem" to z tego miejsca pozdrawiam serdecznie wszystkich i życzę tyle zapału do pracy co do plotkowania!

Zmora

Chory zakład same romanse masakra przyjaźń damsko męska nie istnieje więc coś jest na rzeczy ????

Mimi.

Marta..... Lecz sie na glowe ... Chetnie poczytamy zakim Ty gonisz . Poczytamy tez o Twoim Romansie PAMIETAJ NIE MOZNA Z NIKIM ROZMAWIAC BO CIE ZROBIA TAK JAK TY TERAZ ICH ZROBILAS. Siroto szkoda mi Ciebie jak bys miala/ mial swoje zycie to bys wiedzial co to jest przyjazn. Pozdrawiam. Popatrz teraz w lustro i powiec sobie jestem zwyklym smieciem ..

autor nieznany

Witam wszystkich . Mam pare pytan bo zostałem zaproszony na rozmowe , dział produkcji 1. Jaka jest stawka na umowie ? 2. Ile zmian ? 3.Ogolnie jaka atmosfera i robota 4.Jest w miare normalnie czy jakis pozal sie Boze (usunięte przez administratora)

P.
@autor nieznany

1. To jest piękne, nowemu pracownikom muszą dać minimalną stawkę lub większą, czyli będziesz miał większą stawkę niż STARY DOŚWIADCZONY pracownik. 2. Na produkcji są 2 zmiany 3. Jak już wcześniej pisałem, będziesz miał stawkę większą od starszego stażem pracownika to nie będziesz miał kolorowo na początku. Robocie nie każdy podoła, musisz sam spróbować, żeby się przekonać.

Czak

jak masz mało opłat to na rachunki zarobisz praca na 2 zmiany

@autor nieznany

Atmosfera taka że Ci brygadziści naubliżają.

Czy Bell Polska Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

A komentarzy nie czytasz? Praca po 14 dni bez przerwy - jak Ci nie pasuje to sie zwolnij ...

Eugeniusz

Mieszkam w Anglii zrobiłem zakupy w lidu kupując kiełbasę kuljanka ,Silesiana sausage z firmy Bell Polska Sp.o.o.-Niepolomice i byłem przerażony co za "produkt"rozprowadza ta firma .Zawartość soli byla tak duża, nie szło przełknąć ,smak tak ohydny mnóstwo żył. Pogratulować propagowania polskich produktów .

Barr

Nieco wyższy poziom kierownika od czego od 0? No to gratuluję ?!!

XXXX

Jesteście zwykłymi Idiotami jak tacy jestescie mocni to się ujawnijcie a tak to się boicie cokolwiek powiedzieć umiecie tylko przez forum komentować chyba was boli że się komuś powodzi a wy nie macie nic jesteście ZEREM pisać przez forum każdy umie odkryj się i pokaż kim jesteś to będziesz gość a tak to jesteś (usunięte przez administratora)

Hipokryta
@XXXX

Rozumiem ze rodzice nazwali Cie "iks" . Wtedy Twoja wypowiedz ma sens

Pracownik Bell.

Nie polecam zarobki niskie. Duże grono pracowników ma stawkę godzinowa poniżej stawki minimalnej, zakład wlicza do pensji premie a nie powinien i wychodzi, że pracownik nie ma tej premii lub ma jej mało. Chodzimy po 12 godzin i 7 dni w tygodniu jak zakład w potrzebie i tak nas doceniają. Dużo od zakładu nie oczekujemy, tylko żeby najniższa stawka jak jest była tą minimalną, a nie regulowana premią tonażową.

Zibi

Dyrekcja i prezes nie robią nic by ukrucic proceder łamania prawa przez kierowników pakowni może gdy dowie się otym beskrulewiu Szwajcaria to może nastąpi przełom w tej firmie

@Zibi

(usunięte przez administratora) Kierownik powinien conajmniej wiedzieć jakie mu maszyny podlegają a potrafi nazwac co która pakuje(wzywa utrzymanie ruchu i nie wie do czego) i mówi idź tam gdzie śląską pakują. Brak kultury, tak niestety się często dzieje jak zrobią z dziada kierownika a słoma dalej z butów sterczy. Produkcja ma kierowników na nieco wyższym poziomie, pozdrawiam Tomka.Czy ten pożal się kierownik pakowni dalej ślini się na widok swojej ulubienicy, jak jej było Aśka?

Zostaw merytoryczną opinię o Bell Polska Sp. z o.o. - Niepołomice

• Jak się pracuje w Bell Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bell Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bell Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bell Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Mokra 11
    32-005 Niepołomice