Opinie o Xerox Polska w Warszawa

Od ponad pół wieku Xerox jest liderem w zakresie technik i usług przeznaczonych do obsługi dokumentów. Aktywnie korzystamy z tego dziedzictwa innowacji. Dzięki przejęciu Affiliated Computer Services (ACS) jesteśmy teraz światowym liderem w dziedzinie procesów biznesowych i zarządzania dokumentami oraz oferujemy szeroki wachlarz globalnych usług, od centrów obsługi klienta po zarządzanie świadczeniami pracowniczymi. Nowy Xerox jest zaangażowany w innowacje, usługi i umożliwianie klientom skupienia się na najważniejszej kwestii- na prawdziwym biznesie.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Xerox Polska w Warszawa

Edyta

@Szymonis_2017 jak na osobę niezatrudnioną w firmie Xerox Polska posiadasz wiele informacji o strukturze firmy. Skąd posiadasz takie informacje jak np. to, że firma ma nowego CEO? Podczas rozmowy dostałeś taką dawkę wiedzy od rekrutera? Pytam, bo na stronie firmy nie ma takich informacji, anie również ogłoszeń o pracę.

Szymonis_2017

Słuchajcie, a jak to wygląda dzisiaj? Nowy CEO, Nowa siedziba od jakiegoś czasu, szukają ludzi do sprzedaży, dostałem propozycje i rozmawiam z nimi. czy warto? Co to za ludzie teraz pociągają sznurkami? Pojawiły się nowe twarze z Ricoh do zarządzania, czy targety są rabialne? Rzućcie trochę światła i rozjaśnijcie mi jak wygląda obecna sytuacja w xerox?

Edyta

@xxx @Żart myślę, że to nie miejsce do pisania o wysokości wynagrodzenia w firmie Xerox Polska. Takich rzeczy dowiadujemy się w trakcie rekrutacji i wtedy możemy ewentualnie negocjować lub stwierdzić czy jest dla nas odpowiednie czy też nie.

Mirek

@xxx

Hahaaha...

xxx
@xxx

Może teraz więcej, nie wiem

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Xerox Polska? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Serwisant IT - praca mobilna
Personnel and Media Solutions
Edyta

Osoby zainteresowane pracą w Xerox Polska, które chciałby się dowiedzieć czegoś więcej o pracy w tym miejscu powinny zerknąć na wywiad Jacekiem Kędzierskim, który zajmuje się rekrutacją w firmie https://www.gowork.pl/xerox-polska,214966/wywiad,354 Znajdziecie tu informacje o rekrutacji, stażach, atmosferze w firmie czy oferowanych benefitach.

Edyta

@Olaf czyli dobrze czujesz się w pracy w Xerox Polska? Wymieniłeś już dużo zalet, na które sporo osób zwraca uwagę przy poszukiwaniu pracy, ale może jeszcze powiedziałbyś jakie są mocne strony pracodawcy? Powiesz też na jakim stopniu trzeba mówić w dwóch językach obcych, żeby się dostać? Każda informacja może się przydać osobie strającej się o pracę.

Olaf

Świetna firma dla osób z ambicjami. Można dobrze zarobić oraz rozwijać swoje umiejętności. Fajnie pracuje się sie w takim miejscu, niektórzy mogą tylko pomarzyć.

Edyta

Czy wiesz jakie benefity oferuje firma? W zakładce "Wywiad" znajdziecie informacje na ten temat. :)

sara

ciekawe czy w Łodzi szukaja nadal ludzi ze znajomością języka bułgarskiego, byłabym bardzo zainteresowana

Mirek

Słuchajcie a mam ogromną prośbę. Czy ktoś z tej firmy może mi powiedzieć ile osoba zajmująca się handlowo partnerami może zarobić? Z tego co wiem jest podstawą plus premia kwartalna. Z góry dzięki

xorex

Rozbawił mnie wpis o panującej w firmie XEROX rodzinnej atmosferze i być może panuje ona, ale wśród jak to już ktoś wcześniej wspomniał kółku wzajemnej adoracji. Atmosfera mogła być co najwyżej przyjazna, ale to za czasów Pani Marzeny T. i z roku na rok zagęszczała się, a teraz to już szkoda gadać… Widzę, że niektórych boli, że Pani Kinga P. nie zabrała ich ze sobą do SAP-a i teraz biadolą:) W sumie też bym pewnie nie był/a szczęśliwy/a jakbym pracował/a z takimi ludźmi jak np. pan Artur M. pseudonim „Brązowy Nosek” i tym mu podobnymi.

HRKM

Popieram wszytskie negatywne opinie sto procent prawdy. Z tej firmy trwa wielki exodus - w tym roku zwolnili sie prawie wszyscy handlowcy - zostali sami z układu. na przykład Pani Manager od maszyn do poligrafii - Magdalena W. od dawna błaga o przyjęcie do konkurencyjnej minolty, tylko kto by chciał wypalonych sprzedawców z takiego podołu dna. Od tych ludzi co tym zarzadzają uciekaja nawet managerowie na wysokich stanowiskach. Pani Magdo zyczę wytrwałości w staraniach do KM - może w końcu się zlitują i zatrudnią, wszędzie lepiej niż w tym XP.

Zibi

zgadzam się z "odkuchni" - ci ludzie co tym w Polsce zarządzają to coś strasznego, brak słów. Moja mama mówiła o takich ZBIRY !

odkuchni

zwiała Pani Prezes.. (ciekawe czemu), przyszedł Pan "izraelczyk" z Ukrainy... i że niby taka zmiana... - a chamówkę i wałki i tak robią "szare emilencje", tzw. "układ"...jeśli kiedykolwiek na tym forum pojawi się jedna dobra opinia to bedzie znaczyło, że wywalili w końcu tych bandziorków z wierchuszki - wtedy może będzie warto się zastanowić nad pracą. ps.lub jak w newsach TV zobaczycie że właśnie zamkneli kolejnych przekrętów... to może warto pomyślec o pracy dla nich...

rob

szukają do podstawowych prac, których znajomi albo rodzina nie chcą wykonywać ..ot i cała prawda.

do zenka f

Krzychu, to ty?

@zenek f.

Atmosfera bardzo rodzinna - bo twoja rodzina już tam pracuje i tworzy kółko wzajemnej adoracji stąd taka "wspaniała atmosfera", szkoda że dla 90% osób taka nie jest.

bet

~~~~~~~~~~Xerox Services Łódź opinia~~~~~~~~~~ Atos Origin potem Acs a Xerox Company a od niedawna też znana jako Xerox w Łodzi to firma kpina. Pracownik traktowany jest tu gorzej jak pies z kulawą nogą. Panuje tu totalny bałagan oraz niesamowite obrabianie czterech liter przez kółko wzajemnej adoracji starych pryków. Jak to bywa w wypadku typowych (usunięte przez administratora) robi się to za plecami nigdy osobiście. Nie spodobasz się to zrobią wszystko żebyś sam(a) odeszła/odszedł albo fałszywie na ciebie nakablują, zastraszą lub innych kolesi swoich ułożą przeciwko tobie. Mobbing spory na drugim piętrze (na pierwszym jest jeszcze ok) i przez to rotacja podobna do tej jaka jest w typowych MacKorporacjach. Z drugiej strony nie ma co się dziwić jak pewne osoby są nietykalne skoro to komuś konkubent załatwił robotę TL a Infosys nauczył szacunku do podwładnych. Główne szefostwo jest za granicą w Hiszpanii i w ogóle nie ogarnia tej przeginki co się dzieje na miejscu. A w Łodzi hulaj dusza piekła nie ma. Człowiek tam = 0. Zdecydowanie odradzam. Zarząd (kółko wzajemnej adoracji) trzyma się stołków a jedynych stołków do których mógłby mieć dostęp, to do tych w KFC żeby z nich ścierać resztki keczapu. Banda (usunięte przez administratora) br /> myśląca, że osiągnęła wielki życiowy sukces zawsze tak traktuje swoich podwładnych a taki wielki sukces osiągnęli, że na fejsie jedynie czym się mogą pochwalić to fotkami ze swoimi dziećmi no i wczasami w egiptowie raz w roku! Na bogato! Logiem tej firmy powinien być worek cebuli. Koniecznie jednak czerwonej żeby nie zrywać skojarzeń i tradycji z Xeroxem-Cebuloxem Sp. z o.o. a obecnie w zasadzie zakładem pracy chronionej z powodu 90% liczby (usunięte przez administratora) w zarządzie przez których rządy odeszło ostatnio tylu wspaniałych i zdolnych ludzi. Niech oddziały Xeroxa w Warszawie, Krakowie i reszcie świata wiedzą co się dzieje w łódzkim grajdołku. Polecam inne BPO w Łodzi (poza GL w Infosysie) byle nie to coś.

jill
@bet

zgadzam się w 100%. Mobbing spory w stosunku do osób, które się nie podobają zarządzającym. Szklany sufit, chociaż chętnie przyjmuje się niekompetentnych znajomych na stanowiska.

Marenk

Xerox to firma, która oferuje wydajne wielofunkcyjne drukarki, tani druk cyfrowy oraz usługi zarządzania dokumentami. Na dobrą sprawę w ostatnich czasach sporo firm o podobnym zakresie usług pojawiło się przy uczelniach publicznych, natomiast zarządzanie dokumentami chyba nie jest najczęściej wybieraną opcją przez klientów czyż nie ?

cloe

Xerox poszukuje głównie osób które interesują się pracą w księgowości i znają dobrze języki obce. Najlepiej gdy jest to więcej niż jeden język, a w sumie im więcej tym lepiej. W sumie to znając je dobrze zarabiać całkiem ciekawe pieniądze można nawet na słuchawce. A rodzice mówili ... ucz się tych języków

Zostaw merytoryczną opinię o Xerox Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Xerox Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Xerox Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Xerox Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Xerox Polska